Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
 • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Najlepšie zoznamky 2024 – porovnanie online zoznamiek

18. 4. 2023 Aktualizované

Na internete nájdete množstvo portálov, ktoré sľubujú, že vám nájdu partnera. Vyznať sa nich nie je ale vôbec ľahké. Ak teda máte záujem o využitie internetovej zoznamky, prečítajte si náš článok. Pripravili sme recenzie niekoľkých online zoznamiek s rôznym zameraním. Pre vážny vzťah bola tou najlepšiou voľbou zoznamka EliteDate.

Najlepšia online zoznamka

Hľadáte zoznámenie na celý život? Táto online zoznamka vám chce pomôcť.

Najlepšia pre vážny vzťah

Overená zoznamka, ktorá predstavuje ideálny spôsob zoznámenia pre každého.

Najlepšia pre flirt

Ak hľadáte nezáväzný vzťah alebo ako si užiť trochu internetovej, či fyzickej zábavy.

Porovnanie online zoznamiek

Elitedate Partner na úrovni U-meets Spoznajmesa Miestnyflirt Rich Meet
Beautyful
Be2
elitedate logo Partner na úrovni logo zoznamky u-meets.com Spoznajmesa.sk miestnyflirt logo Rich Meet Beautiful be2.sk
Zoznamka vhodná na Vážny vzťah Vážny vzťah Flirt/Erotika Vážny vzťah Flirt Sugar dating Vážny vzťah
Hodnotenie 9,0 8,8 7,8 8,0 7,3 8,3 5,7
Cena za rok 72 € 144 € neuvedené 107 € 39 € 179 € 185 €
Verzia zadarmo Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Vedecká metóda zoznámenia × Áno Nie Áno × Áno Áno
Manuálne schválenie profilu Áno Áno Áno Áno × × Áno
Zasielanie správ Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Kontaktný formulár Nie Áno × Áno × × Áno
FAQ online Áno Áno × Áno × Áno Áno
Mobilná aplikácia Áno pre Android Áno Nie Áno × Áno Áno
Zistiť viac Zistiť viac Zistiť viac Zistiť viac Zistiť viac Zistiť viac Zistiť viac

Recenzie online zoznamiek

Online zoznamka Elitedate.sk – vhodná na vážnejší vzťah

Táto online zoznamka je na Slovensku pomerne populárna. Registrácia je jednoduchá a trvá približne 10 minút alebo aj menej. Počas nej budete zadávať vaše údaje a odpovedať na otázky ohľadom vás, vzťahov a vašich koníčkov. Následne stačí potvrdiť overovací e-mail. Užívateľské prostredie je intuitívne. V hornej časti sa nachádza menu, ktoré v podstate obsahuje všetko potrebné.

Na výber máte napríklad časť „Mali o mňa záujem“. Tam sa vám zobrazia profily ľudí, ktorí si prezerali váš profil a klikli, že sa ste ich zaujali. Elitedate.sk budí seriózny dojem. Hlavne kvôli tomu, že nesťahujú automaticky peniaze pri skončení obdobia prémiového členstva. Vtedy sa vrátite naspäť do členstva zdarma.

 

Cena členstva je oproti konkurencii o niečo nižšia. Máte možnosť si zaplatiť minimálne 3 mesiace, kedy za jeden mesiac zaplatíte 14 €. Ďalej je 6 mesačné (8€/mesiac) a 12 mesačné členstvo (6€/mesiac). Po zaplatení sa vám zobrazia fotografie užívateľov, ktorí majú taktiež prémiové členstvo. Na záver dodáme, že zoznamka je hlavne pre tých, ktorí si hľadajú vážny vzťah.

Online zoznamka Partner na úrovni – najlepšia na vážny vzťah

Klady
 • Vedecky založená forma zoznámenia
 • Prepracovaný dotazník
 • Vysoká úroveň bezpečnosti
 • Jednoduché užívateľské prostredie
 • Mobilná aplikácia
 • Funguje po celej Európe
Zápory
 • K plnému rozhraniu potrebné platené členstvo
 • Cena členstva je pomerne vysoká
 • Zrušenie členstva je komplikované

Zoznamka Partner na úrovni predstavuje najpopulárnejšiu zoznamku na hľadanie seriózneho vzťahu na našom trhu. Jej cieľovou skupinou sú najmä ľudia s vyšším vzdelaním a príjmom vo veku okolo 30 rokov. Okrem Slovenska pôsobí zoznamka pod názvom EliteSingles prakticky po celom svete.

Aj keď zoznamka funguje aj pri bezplatnej registrácii, ktorá je jednouchá a zaberie vám iba pár sekúnd, za jej plné rozhranie si budete musieť zaplatiť VIP členstvo. To sa obnovuje automaticky a v prípade, že ho už nechcete, je potrebné ho deaktivovať. Deaktivovaniu členstva predchádza zrušenie automatického predlžovania členstva, ktoré je potrebné urobiť v predstihu.

Princíp výberu ideálneho partnera spočíva vo vyplnení osobnostného testu, ktorý je založený na konceptoch modernej psychológie. V podstate ide o premyslený dotazník, na základe ktorého sa vyhodnotia vaše charakterové črty. Jeho otázky sú založené na osobnostných, psychologických a demografických kritériách. Výsledky dotazníka sa potom porovnajú s užívateľmi zoznamky a vy si tak môžete vybrať partnera, ktorý je s vašou osobnosťou najviac kompatibilný.

Partner na úrovni sa môže pochváliť aj vysokou úrovňou diskrétnosti a vy sa tak nemusíte báť, že by sa vaše údaje dostali na verejnosť. Štandard v bezpečnosti zabezpečuje aj manuálne schvaľovanie profilov. To znamená, že sa na zoznamke výrazne znižuje percento falošných a fiktívnych profilov.

Zoznamku mesačne navštívi až okolo 800 tisíc ľudí, čo samozrejme zvyšuje šancu zoznámenia. Moderní ľudia určite ocenia mobilnú aplikáciu pre iOS i Android. Zoznamku tak budete mať k dispozícii aj vtedy, keď nie ste pri počítači.

Ak teda hľadáte vážny vzťah založený na kompatibilite osobností a ste ochotní si za služby zoznamky zaplatiť, je pre vás portál Partner na úrovni to pravé.

Recenzia U-meets.com –  genderovo otvorená zoznamka na flirt i vzťah

logo zoznamky u-meets.com

Klady
 • Rýchla a bezplatná registrácia
 • Genderovo otvorená
 • Prehľadné mobilné rozhranie
 • Pre neviazaný sex a flirt
 • Live chat
Zápory
 • Vysoké poplatky pre chat
 • Absencia mobilnej aplikácie
 • Zatiaľ menej slovenských užívateľov

U-meets.com je pomerne mladá zoznamka, ktorá vznikla v období pandémie v roku 2021. Takže v rámci jej profilov sa nachádza menej užívateľov zo Slovenska. Zistíte to i vy, pretože po pomerne rýchlom prihlásení, ktoré je oslobodené od testov osobnosti, vám algoritmus vyfiltruje používateľov v blízkosti vášho bydliska.

Na U-meets.com sa nám však páči, že ide o rodovo otvorenú platformu, takže si tu príde na svoje ktokoľvek, kto zatúži po kontakte. Tomu nahráva i live chat, pri ktorom sa skutočne medze nekladú. No na druhej strane musíte mať pre všetky tieto šteklivé funkcie predplatený dostatočný počet mincí.

U-meets.com je totiž založený na platených správach. Preto ak chcete odpoveď na nálepky alebo správy, potrebujete dostatočný počet mincí. Na začiatok však dostanete dennú dávku od U-meets.com zdarma. Musíte len vyplniť profil a nahrať fotografiu. Mimochodom tá podlieha schváleniu zo strany admina, čo poukazuje na solídne zabezpečenie. Podobne sú vyriešené aj platby.

U-meets.com tak predstavuje zaujímavú alternatívu na neviazaný sex a flirt s dobrými bezpečnostnými prvkami. Na druhej strane však nejde o lacný špás. Predplatné na týždeň stojí takmer 20€, takže časom vám zoznamka pôjde dosť do rozpočtu.

Online zoznamka Miestnyflirt.com– najlepšia na flirt

miestnyflirt logo zoznamka

Klady
 • Bezplatná registrácia
 • Široká základňa používateľov
 • Jednoduchá registrácia
 • Prémiové členstvo je pomerne lacné
Zápory
 • Spoplatnené správy
 • Niektoré profily sú fiktívne

Ak netúžite po vážnom vzťahu, ale chcete si užiť trochu nezáväznej zábavy, využite služby zoznamky Miestnyflirt.com. Už z názvu vyplýva, že sa tu stretávajú ľudia, ktorí túžia po flirtovaní, či vzťahu bez záväzkov.

Zaregistrovať sa môžete zdarma. Avšak za využívanie všetkých funkcii a posielanie správ už budete musieť zaplatiť. Registrácia je pomerne jednoduchá. Stačí vyplniť dotazník so základnými údajmi, a zároveň vyplníte vaše pohlavie a pohlavie, o ktoré máte záujem.

Užívateľské prostredie je jednoduché a intuitívne. Všetky funkcie máte prehľadne zoradené v hornom menu. Profily iných používateľov si môžete odfiltrovať podľa miesta, veku a pohlavia. Ak sa chcete niekomu ozvať neskôr, tak máte možnosť si pridať profil do obľúbených.

Miestnyflirt.sk teda odporúčame tým, ktorí hľadajú fyzickú zábavu bez záväzkov.

Online zoznamka Rich Meet Beautiful – najlepšia na sugar dating

Rich Meet Beautiful

Klady
 • Celosvetová pôsobnosť
 • Moderné rozhranie
 • Možnosť overiť profil mobilným telefónom
 • Možnosť posielania darčekov
Zápory
 • Bez manuálneho overenia profilu
 • Menej prehľadné nakupovanie kreditov

Poslednou zoznamkou z nášho zoznamu je Rich Meet Beautiful. Už z názvu je asi jasné, pre koho je táto zoznamka primárne určená. Stretávajú sa na nej bohatí a pekní ľudia. Jej princíp spočíva v takzvanom „sugar datingu“. To znamená, že finančne zaistený partner si hľadá krásnu partnerku a funguje to samozrejme aj naopak.

Registrácia na zoznamke je zadarmo a anonymná. Celý proces začína tým, že si vyberiete o aké pohlavie máte záujem, zadáte e-mailovú adresu, dátum narodenia (na registráciu musíte mať 18 rokov), používateľské meno a žiadanú úroveň životného štýlu. Po registrácii a overení e-mailu si vyplníte údaje v profile a môžete začať.

Priplatiť si môžete aj za premium členstvo, s ktorým získate plný prístup ku všetkým funkciám zoznamky. K tým najzaujímavejším patrí napríklad posielanie darčekov. Aj v prípade tejto stránky sa premium členstvo obnovuje automaticky a ak oň už nemáte ďalej záujem musíte ho manuálne zrušiť. Samozrejmosťou je aj mobilná aplikácia na iOS i Android.

Ak hľadáte takýto druh zoznámenia, určite odporúčame zoznamku Rich Meet Beautiful, ktorá patrí vo svojej kategórii k najpopulárnejším v Európe.

Online zoznamka Be2 – fajn na vážnejší vztah

be2.sk

Ako ďalšiu zoznamku sme vybrali tú s názvom Be2. Aj v prípade tejto zoznamky ide o portál, ktorý je určený na vyhľadávanie vážnych a serióznych vzťahov. Be2 patrí k moderným a najrýchlejšie rastúcim zoznamkám a nájdete na nej najmä ľudí po tridsiatke s vyšším vzdelaním, či príjmom.

Aj táto zoznamka je založená na vedeckej metóde zoznámenia, teda na teste osobnosti. Ten si na stránke môžete po registrácii vyplniť zadarmo. Za ďalšie a plnohodnotné využívanie zoznamky si však už budete musieť zaplatiť. Pri aktivácii úrovne Premium garantuje zoznamka kontakt s minimálne desiatimi kompatibilnými partnermi. Členstvo v zoznamke Be2 sa obnovuje automaticky a preto ak jej služby nechcete ďalej využívať, je potrebné ho zrušiť.

Osobné údaje sú aj na tejto stránke v bezpečí. Be2 rovnako disponuje manuálnym schvaľovaním účtov, ktoré výrazne znižuje počet falošných užívateľov. Intuitívna mobilná aplikácia vám dovolí zoznamku používať aj na cestách, v práci, či inde mimo domova.

Online zoznamka Spoznajmesa.sk – taktiež pre vážné vztahy

Spoznajmesa.sk

Poslednou zoznamkou, ktorá sa zameriava na hľadanie vážnych vzťahov je portál Spoznajmesa.sk. Tú oceníte najmä vtedy, ak nechcete do hľadania partnera investovať príliš veľa peňazí. Zoznamka totižto ponúka širokú paletu funkcií bezplatne. S tým však samozrejme súvisí väčší výskyt falošných profilov, či profilov ľudí, ktorí sa chcú len pobaviť.

Rozhranie stránky Spoznajmesa.sk je skutočne užívateľsky naklonené. Na úvodnej stránke nájdete napríklad zoznamovací dotazník, ktorý môžete vyplniť po registrácii. Na základe vašich údajov vám následne portál odporúči 100 partnerov, ktorí sú s vašim dotazníkom najviac kompatibilní. Využiť môžete aj intuitívnu fotozoznamku, či filter, ktorý vám zobrazí potencionálnych partnerov v konkrétnom meste.

Zoznamka Spoznajmesa.sk je rovnako kvalitne zabezpečená a vy sa tak nemusíte báť úniku vašich informácii. Samozrejmosťou je tiež mobilná aplikácia na telefóny s Androidom i iOS. Na stránke zoznamky nájdete tiež lifestyle magazín, v ktorom sa dozviete rôzne užitočné rady nielen o zoznamovaní sa, ale aj o zdraví, kráse, či voľnom čase.

Aj túto zoznamku teda odporúčame tým, ktorí túžia po trvalom vzťahu a doteraz ho nenašli.

Ako fungujú online zoznamky?

Na internet sa dnes sústredí veľká časť našich životov. Okrem toho, že na internete nakupujeme, objednávame si jedlo, či komunikujeme s priateľmi, môžeme v prípade záujmu využiť aj služby online zoznamiek.

Pri zoznamovaní na internete je potrebná obozretnosť i trpezlivosť, ale pri dostatočnej snahe sa vhodný partner nájsť dá. V nasledujúcich riadkoch si môžete prečítať niekoľko dôležitých informácií, s ktorými sa vám bude vo vodách internetového zoznamovania plávať oveľa ľahšie.

Druhy online zoznamiek

Podľa spoplatnenia:

Neplatené (online zoznamky zdarma)

Neplatené zoznamky predstavujú v skutočnosti istý druh sociálnych sietí. Na takýchto stránkach si môžete bez obmedzenia písať s rôznymi ľuďmi. Nevýhodou bezplatných zoznamiek je určite ich menšia transparentnosť, vysoký výskyt falošných profilov a prakticky žiadna garancia zoznámenia.

Platené

Ak to myslíte so zoznamovaním sa na internete vážne, určite investujte do členstva na platenej zoznamke. Aj keď je registrácia na prakticky všetkých zoznamkách zadarmo, za ich plnohodnotné využívanie si budete musieť zaplatiť. Členstvo sa obyčajne kupuje na jeden, tri, šesť alebo dvanásť mesiacov. Konkrétne ceny sa od stránky k stránke líšia a v niektorých prípadoch dosahujú sumy aj hodnotu okolo 200 eur ročne. Platené zoznamky sú však bezpečnejšie, obsahujú menej falošných profilov a šance na zoznámenie sú v ich prípade vyššie.

Podľa určenia:

Vážne zoznámenie

Tieto zoznamky sú primárne určené ľuďom vo veku okolo 30 rokov, ktorí disponujú vyšším vzdelaním a príjmom. Ide teda väčšinou o ľudí s kariérou, ktorí si povedali, že nastal čas sa o všetko v živote s niekým podeliť. Na takýchto portáloch ľudia hľadajú trvalé a seriózne vzťahy, ktoré budú viesť k šťastnému spoločnému životu.

Flirt

Nie každý hľadá na internete partnera na celý život. Niektorí ľudia majú záujem o nezáväzný flirt a vzťah, či len občasné písanie si na internete. Práve pre nich sú určené zoznamky, ktoré sa zameriavajú na vzťahy bez seriózneho záväzku.

Sugar dating

Takto zamerané zoznamky patri k pomerne novým fenoménom. Pojem „sugar dating“ predstavuje situáciu, v ktorej si zámožný a dobre finančne zabezpečený partner hľadá krásnu a mladú partnerku. Úlohy môžu byť samozrejme aj vymenené.

Nenechajte sa oklamať

Každý z nás vie, že vody internetu sú niekedy naozaj nevyspytateľné a pri online zoznamkách to platí dvojnásobne. Pri komunikácii na týchto portáloch by ste preto vždy mali myslieť na to, že komunikujete a absolútne cudzím človekom, ktorí nemusí byť v skutočnosti taký, za akého sa vydáva.

Platené zoznamky majú prirodzene nižší počet falošných profilov, ale aj tu sa s nimi dá stretnúť. Preto je potrebné za každých okolností dodržiavať pravidlá opatrnosti. Nezáväzné písanie si na internete vám určite neuškodí. Stretnúť sa však môžete aj s ľuďmi, ktorí budú od vás žiadať napríklad peniaze. Tu vás musíme rázne upozorniť na to, aby ste nikdy nikomu peniaze neposielali.

Po dňoch písania príde obyčajne čas na prvé rande. Aj k tomuto treba pristúpiť s obozretnosťou. Odporúčame voliť verejné miesta a najlepšie počas dňa. Nikdy totižto neviete, či na rande príde ten milý človek, ktorého poznáte z fotografií a online správ.

Posledná vec, na ktorú by sme chceli upozorniť je z iného súdka. Mnoho ľudí sa na internete sťažuje, že na platených zoznamkách prišli o peniaze. Zaplatili si plné členstvo, za ktoré im zoznamka zaúčtovala viac peňazí ako tvrdila.

Je však potrebné si uvedomiť, že keď niečo na internete kupujete, mali by ste si prečítať podmienky používania konkrétnej služby. Pravdou je, že väčšina platených zoznamiek obnovuje členstvo automaticky a ak oň už nemáte ďalej záujem musíte ho z vlastnej iniciatívy zrušiť. Táto informácia nie je tajná, nájdete ju v každých podmienkach používania, ktoré si ale musíte prečítať.

Otázky a odpovede na online zoznamovanie

Ako zvýšiť svoje šance na zoznámenie?

Úspech zoznámenia na internete sa odvíja od viacerých faktorov. V prvom rade by ste si mali uvedomiť, aký vzťah hľadáte a podľa toho si zvoliť zoznamovací portál. Už tento prvý krok môže byť pre budúci vzťah rozhodujúci. Rovnako sa zamerajte na zoznamky s vysokou návštevnosťou a aktivitou.

Samozrejmosťou úspešného zoznámenia na internete je aj poctivo vyplnený profil. Túto časť procesu zoznamovania určite nepodceňujte. Mnoho ľudí vníma nekompletný profil ako negatívny znak. Rovnako si dajte záležať aj na fotografii. Tá by mala byť realistická a zároveň by mala podčiarknuť všetky vaše príťažlivé črty.

Každý vzťah si vyžaduje prácu a rovnako to platí aj v prípade online zoznamovania. Podľa nedávnej štúdie musíte na online zoznamke stráviť v priemere 6 hodín na to, aby ste si dohodli jedno rande. Preto, ak sa už na online zoznamke registrujete, mali by ste ju denne navštíviť aspoň na 30 minút. Ak ste stále v pohybe zvoľte si zoznamku, ktorá má dobre prepracovanú mobilnú aplikáciu.

Ako spoznám zoznamku, ktorá naozaj funguje?

Ak hľadáte zoznamku, ktorá vám pomôže nájsť si skutočný a zmysluplný vzťah, je dôležité brať do úvahy niekoľko faktorov. Prečítajte si recenzie a skúsenosti iných užívateľov, skúste niekoľko rôznych zoznamiek a zistite, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Venujte pozornosť funkciám a cene zoznamky, ako aj tomu, ako vážne sú ostatní užívatelia zoznamky zameraní na hľadanie skutočného vzťahu a nie len krátkodobých flirt.

Ktoré znamenia zverokruhu sa k sebe hodia?

Existuje niekoľko znamení zverokruhu, ktoré sa zvyknú k sebe hodívať viac ako iné. Napríklad, Váhy a Blíženci sú obvykle považované za kompatibilné znamenia, pretože obidve sú vzdušné znamenia a majú radi komunikáciu a spoločnosť. Ďalšie kompatibilné znamenia sú Lev a Strelec, Lev a Váhy, Rak a Ryby a iné. Preto odporúčame zoznamovacie stránky s rozsiahlymi profilmi, ktoré vám pomôžu správne sa rozhodnúť. Je dôležité pamätať na to, že každá osoba je individuálna a môže byť inak kompatibilná s rôznymi znameniami zverokruhu v závislosti na ich charaktere a preferenciách. Preto sa odporúča zameriavať sa na charakteristiku a hodnoty osoby namiesto na jej znamenie zverokruhu.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 3.6 (35 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
Julia (21. 4. 2023 08:04)

Pekný súhrnný článok, ale mali by ste asi viac zdôrazniť, ktoré zoznamky sú v pohode a kde sú podvodníci. Teda tí, ktorí len ťahajú peniaze a stretnúť sa nechcú. Mám osobnú skúsenosť a bohužiaľ častejšie zlú.

Odpovědět
Uživatel
Petra Kvapilová (25. 4. 2023 10:04)

Je škoda, že máte viac zlých skúseností, ale vždy tiež záleží, čo človek od zoznamky očakáva. Niečo iné je vážne zoznámenie a niečo iné zoznamka na flirt alebo Sugar dating. Prajem, nech sa čoskoro podarí nájsť partnera akého si prajete.

Odpovědět
Uživatel
Josef (30. 4. 2023 13:04)

Doporučuji Elitedate. Mám s touto seznamkou vlastní zkušenosti. Kdysi jsem se pro ni rozhodl podle kladných recenzí u nás i na Slovensku. Tinder taky není špatný, ale přijde mi že je pro mladší ročníky. Josef H.

Odpovědět
Uživatel
Anna (1. 6. 2023 09:06)

Pamätám si, keď sa ľudia stretávali len na Pokecu. Nemám žiadne skúsenosti so zoznamkou, ale skúsim niektorú z týchto.

Odpovědět
Uživatel
Matúš (19. 6. 2023 08:06)

V mojom okolí som videl ľudí, ktorí mali úspech na Tinderi a tiež na Badoo, ktoré používajú expati žijúci tu.

Odpovědět
Uživatel
Lazo (22. 6. 2023 07:06)

Ako zistím, že zoznamka je podvodná a hovorí so mnou len moderátor? Videl som videá, kde sa o tom veľa diskutuje, a nechcem, aby niekto dostal moje peniaze za toto...

Odpovědět
Uživatel
Petra Kvapilová (22. 6. 2023 08:06)

Dobrý deň, v poslednej dobe sa bohužiaľ s podobnými praktikami u niektorých zoznamiek stretávame. Niekedy je ťažké takúto konverzáciu hneď zo začiatku odhaliť, ale často nie. Odporúčam sa naozaj pozrieť po internete ako najlepšie reagovať. https://www.woman.sk/sex-a-vztahy/sex-a-vztahy-vztahy/falosny-profil-na-zoznamke-ako-ho-odhalite/ https://www.youtube.com/watch?v=GoChdzgoK9s https://styl.instory.cz/ostatni/6505-pozor-na-falesne-seznamky-vydelavat-na-konverzaci-s-neexistujicimi-lidmi-neni-primo-nezakonne.html

Odpovědět
Uživatel
MartinD (22. 6. 2023 07:06)

Na Badoo som mal naozaj dobré skúsenosti. Niekedy sa tam stretávajú aj podvodníci, ale keď ste opatrní a komunikujete správne, môžete tam nájsť pekné známosti.

Odpovědět
Uživatel
Ján Drobný (28. 3. 2024 17:03)

Na Badoo sa vôbec nedá s nikým zoznámiť. Aj keď dotyčná napíše, že sa chce len porozprávať vôbec neodpovie.

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár