Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Darčeky

30 tipov na najlepšie zážitkové darčeky 2024

29. 9. 2023 Aktualizované

Hľadáte originálny darček, ktorý prinesie kopec radosti, ale nedarí sa vám nájsť nič vhodné? Prekvapte oslávenca či oslávenkyňu. Venujte zážitkový darček, venujete tak nezabudnuteľné spomienky či dokonca splníte sen alebo túžby.

Pripravili sme pre vás inšpiráciu na zážitky ako darček osobitne pre mužov, ženy, deti aj páry. Objavíte medzi nimi unikátne, romantické aj adrenalínové zážitky. Zabodujete s nimi na narodeniny, výročie vzťahu, aj na Vianoce.

Originálne zážitky pre mužov

1) Jazda na formule – jasný zážitkový darček pre mužov

Jazda na formule

Adrop.sk

Ak máte záujem dopriať dokonalé potešenie fanúšikovi automobilových pretekov, len máločo ocení viac, ako si sadnúť do monopostu formuly. Následne šliapnuť na plyn a okúsiť vysokú rýchlosť na vlastnej koži, to patrí medzi zážitky ako darček, ktorými sa plnia chlapské sny. Na slovenských okruhoch môžete darovať jazdu na formule ADAC MASTERS alebo F4. Obdarovanému môžete prezradiť, že ho čaká zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 3,5 sekundy.

Náš tip

Radšej ako na formule by si zajazdil na superšportiaku Porsche, Ferrari či Lamborghini? Alebo túži po offroade či elektrickej Tesle? Ponuka auto-moto zážitkových darčekov je mimoriadne bohatá, to pravé orechové nájdete pre každého.

2) Výcvik lezenia na skalách – zážitkový darček s adrenalínom

Kurz lezenia na skalách

Adrop.sk

Viac než sila motorov ho dokáže nadchnúť prekonávanie seba samého? Ak zároveň rád obdivuje prírodu z vrcholov hôr, prekvapiť ho môžete kurzom lezenia na skalách. Výcvik je určený pre začiatočníkov, teda vôbec neprekáža, ak chlapovi chýbajú akékoľvek skúsenosti.

Pod vedením inštruktora sa zoznámi s výstrojom a osvojí si základné techniky lezenia. A to v krásnom prostredí Súľovských skál. Zážitok ako darček plný dobrodružstva, ale i námahy a potu, môže ľahko prerásť do novej záľuby.

3) Pilotom na skúšku – zážitkový darček pre odvážnych

Pilotom na skúšku

Adrop.sk

Na plnenie snov nikdy nie je neskoro. Túžil váš partner či otec niekedy stať sa pilotom? Alebo aspoň jedenkrát si sadnúť do kokpitu lietadla a vzlietnuť k oblakom? Ak odpovedáte kladne, tak poukazom na zážitkový darček s názvom „Pilotom na skúšku“ trafíte presne do čierneho.

Pod vedením profesionálneho pilota najprv absolvuje zaškolenie, a následne vo vzduchu bude môcť na chvíľu prebrať riadenie. Výhodou je, že tento originálny darček je dostupný v regiónoch na celom Slovensku, a to celoročne.

4) Bagristom na jednu hodinu – sen každého muža

Bagristom na jednu hodinu

Adrop.sk

V detstve s hračkárskym bagrom na pieskovisku kopal tunely takmer každý chalan. Nejednému z nich túžba vyskúšať si naozajstný rýpadlový nakladač ostala až do dospelosti.

Poukaz na neobyčajný zážitkový darček obsahuje zapožičanie bagra s inštruktážou skúseného bagristu na celých 60 minút. Súčasťou programu je v prvom kroku zaškolenie, ako ovládať ťažký stroj, a potom sa už možno tešiť na zvládanie úloh bagristu.

5) Prehliadka pivovaru s degustáciou – zážitkový darček s ochutnávkou

Prehliadka pivovaru s degustáciou ako zážitkový darček

Adrop.sk

Prekročiť bránu pivovaru a na vlastné oči vidieť, ako sa pripravuje zlatistý mok. Takýto deň by aspoň raz v živote mal absolvovať každý milovník tohto nápoja. Ak tak ešte neurobil, odporúčame to vášmu blízkemu dopriať ako zážitkový darček.

Sprievodca návštevníkom poodhalí zákulisie celého postupu výroby piva a pridá množstvo zaujímavých informácií. Záver návštevy v jednom zo slovenských pivovarov navyše vyvrcholí degustáciou piva a občerstvením.

6) Kurz prežitia – drsný zážitkový darček

Kurz prežitia

Adrop.sk

Nebojí sa žiadnej výzvy a má dobrodružnú povahu? Dokázal by však prežiť v prírode bez technologických vymožeností? Ako ďalší tip na zážitkový darček pre pánov tu máme ozaj netradičný kurz prežitia pre odvážlivcov.

Spolu so skúseným profesionálom sa vyberú na jeden alebo viac dní do divočiny. Tam sa naučia, ako si zaobstarať potravu a vodu, postaviť prístrešok, či orientovať sa v teréne. Obdarovaný si odtiaľ odnesie kopec praktických rád a najmä unikátne spomienky. Pochváliť sa bude môcť skúsenosťou, akú v dnešnej dobe zažije iba málokto.

7) Skywalk – netradičný zážitkový darček

Skywalk

Adrop.sk

15 minút adrenalínu? Na pol metrovej rímse si ho obdarovaný užije až-až. Zážitok sa odohráva vysoko nad Bratislavou, až tak vysoko, že ľudia na zemi sa zdajú ako drobné mravce. Darujte partnerovi, priateľovi, bratovi alebo kolegovi zážitok v podobe skywalku vo výške 85 metrov.

Skywalk absolvuje na veži Ufo v Bratislave. Čaká ho 60 metrov dlhá prechádzka s rôznymi adrenalínovými pozíciami. Na začiatku sa zoznámi s bezpečnostnými pokynmi, absolvuje dychovú skúšku a oblečie si oblek a postroj. Celou prechádzkou je istený skúseným inštruktorom. Ak patrí medzi tých naozaj odvážnych, tento zážitok je ako stvorený preňho.

8) Streľba na krytej strelnici – na chvíľu vojakom

Streľba na krytej strelnici

Adrop.sk

Rád hrá akčné hry? Vytiahnite ho od počítača či konzoly a doprajte mu akciu v reálnom prostredí. V rukách bude držať vojenskú zbraň ako kalašnikov či SVD Dragunov. Celkom legálne si môže zastrieľať na strelnici v Lozorne. Výhodou je, že nepotrebuje zbrojný pas. Možno to je jediná šanca, ako si zastrieľať ako profesionál.

Pri tejto army zážitkovej streľbe máte na výber 3 varianty v závislosti od typu zbraní. Vyskúšať si môže karabinu, ostreľovaciu pušku, útočné pušky aj brokovnicu. Zážitok, ktorý sa mu navždy vryje do pamäte.

9) Rafting – adrenalínový zážitkový darček

Rafting ako zážitkový darček

Adrop.sk

Rafting pre 1 až 6 osôb na rozbúrených slovenských riekach. To je náš ďalší tip na dar, ktorý si s obdarovaným môžete užiť aj vy. Adrenalínové dobrodružstvo sa odohráva na Divokej vode v Čunove alebo na Dunajci s certifikovanými inštruktormi.

Čo potrebujete? Iba chuť a odhodlanie. Nie sú potrebné žiadne dlhoročné skúsenosti. Po krátkej inštruktáži dostanete raftingovú výstroj a môžete sa vydať na plavbu.

10) Pozorovanie medveďov – pre milovníkov prírody

Pozorovanie medveďov

Adrop.sk

Nakoniec sme si nechali niečo špecifické. Niečo, čo vzbudzuje strach aj vzrušenie. Stretnúť medveďa iba tak na prechádzke nie je zážitok, ktorý by turista vyhľadával. Naopak, robí všetko pre to, aby sa tomu vyhol. Pozorovať však medveďa so skúseným sprievodcom, to už je o niečom inom.

Turistická trasa začína v obci Podbanské. Vyhraďte si na ňu 7 hodín, počas ktorých sa naučíte niečo o medveďom teritóriu, aj zaujímavosti o miestnej flóre. Na trase je niekoľko zastávok, kde sa medvede bežne zdržiavajú, takte je tu skutočne veľký predpoklad, že na nejedného natrafíte. Tento zážitok si môžu užiť až 3 osoby na jeden poukaz.

Náš tip

Zážitkový darček nie je pre každého. Nezúfajte však, máme pre vás aj ďalšie darčeky pre muža. Zopár tipov nájdete aj v našom výbere darčekov pre brata. A niečo špeciálne pre rybára a pre poľovníka.

Originálne zážitky pre ženy

1) Thajská masáž – odpočinkový zážitkový darček pre ženy

zazitkove darceky - thajska masaz

Adrop.sk

V dnešnom uponáhľanom svete by si každý človek mal májsť čas sám pre seba. Relaxačná masáž je skvelým riešením, kedy si oddýchne telo aj myseľ. Máte vo svojej blízkosti nejakú ženu, ktorá bude mať o chvíľu sviatok a viete, že by takýto oddych potrebovala?

Ak áno, tak darček v tejto podobe bude skvelou voľbou. Na výber máte niekoľko typov masáží a to napríklad masáž tváre, Tok Sen alebo aloe vera. Či už sú to narodeniny, meniny alebo Vianoce, tento darček sa hodí pre každú príležitosť.

2) Večera v centre Bratislavy – romantický zážitkový darček

zazitkove darceky - romanticka vecera

Adrop.sk

Všetci vieme, že ženy milujú romantiku ako z filmu. Pokiaľ máte záujem, aby sa z klasického pozvania do reštaurácie stal nezabudnuteľný zážitkový darček, máme pre vás vynikajúci tip. Romantickú večeru v centre Bratislavy.

Špeciality thajskej kuchyne si vychutnáte v dvojpodlažnej budove s výhľadom na celú Bratislavu. Večeru môžete zakončiť skvelým dezertom alebo netradičným koktejlom. Takýto darček je vhodný nielen pre vašu priateľku/manželku, ale napríklad aj pre mamu, sestru či kamarátku.

3) Motorový paragliding – pre milovníčku lietania

Motorový paragliding ako zážitkový darček

Adrop.sk

Obľubuje vaša blízka adrenalínové zážitky? Prekvapte ju poukazom na priam neopísateľné dobrodružstvo v oblakoch s úchvatnými výhľadmi. Presne to prináša motorový paragliding, na ktorý sa obdarovaná vyberie spoločne s inštruktorom. To, ako dlho budú lietať vo vzduchu s vrtuľou za chrbtom, závisí od zakúpeného poukazu. Výhodou oproti klasickému paraglidingu je to, že motorový nevyžaduje vyčkávať na optimálne termické prúdy.

4) Vychádzka alebo lekcie jazdenia na koni – vyskúšať sa má všetko

Jazda ako zážitkový darček

Adrop.sk

Zatiaľ čo muži majú bližšie ku koňom pod kapotou, ženy častejšie obdivujú tie štvornohé. Jazdenie na koni v prírode má pre človeka pozitívne účinky. Ide o vynikajúci aktívny relax, možnosť odreagovať sa od každodenných povinností. Ak pátrate po vhodnom prekvapení pre milovníčku týchto krásnych zvierat, vychádzka na koni či rovno kurz jazdenia, bude radosť prinášajúci zážitok ako darček.

5) Hrnčiarsky kurz – skvelý zážitkový darček pre ženu

Hrnčiarsky kurz

Adrop.sk

Vraj, keď sa točí, je to nadmieru upokojujúce. Darujte partnerke, manželke, mame či sestre hrnčiarsky kurz, ktorý jej pomôže odreagovať sa a otvorí jej dvere do sveta keramiky. Naučí sa princípy tradičného remesla a vyskúša si výrobu keramiky a točenie na hrnčiarskom kruhu.

Naučí sa vyrábať napríklad hrnčeky, misky alebo taniere. Svoje výtvory si vyzdobí a vezme na pamiatku. Arteterapia je naozaj perfektným darčekom.

6) Kurz fotografovania

najlepsie zazitkove darceky

Adrop.sk

Má vaša blízka potrebu sa stále učiť niečo nové? Zážitkový kurz môže byť v tomto prípade skvelým darčekom. V ponuke nájdete kurzy varenia gréckej, francúzskej či indickej kuchyne. Prípadne ak sa venuje fotografovaniu alebo by rada začala, tak kurz fotografovania by jej určite prišiel vhod.

Darujte jej jeden z kurzov, ktoré prebiehajú v Bratislave a Košiciach pod vedením profesionálnej fotografky. Naučí sa všetko od základného princípu fotografovania až po nastavenie fotoaparátu. Možno sa nestane hneď profesionálkou, no naštartuje ju to, aby sa vo svojej záľube zdokonaľovala.

7) Škola šmyku – zážitkový darček nielen pre ženy

Škola šmyku

Adrop.sk

Faktom ostáva, že muži sú si za volantom istejší. Prirodzene reagujú na výzvy, ktoré na nich na ceste čakajú. Ženy sú opatrnejšie, jednoducho to majú v krvi. Samozrejme, nájdu sa ženy, ktoré sa v jazde vyrovnajú mužom.

V každom prípade, škola šmyku je vynikajúci darček, počas ktorého obdarovaná získa skúsenosti a väčšiu istotu za volantom. Trojhodinový kurz je rozdelený na dve časti. Prvú hodinku prebieha teoretická príprava, po nej nasleduje praktická dvojhodinová časť. Školu šmyku si môže vyskúšať na svojom vlastnom aute, vďaka čomu bude perfektne pripravená na nečakaný zvrat na ceste.

8) Kurz sushi – zážitkový darček ako výuka prípravy sushi

Kurz sushi

Adrop.sk

Sushi je japonské jedlo, ktorého hlavnou súčasťou je ryža ochutená ryžovým octom. Sushi je však aj umením, pretože japonské jedlo vyniká nielen výbornou chuťou, ale aj vzhľadom. Ak oslávenkyňa miluje túto pochúťku, venujte jej kurz varenia.

Počas kurzu s profesionálom sa naučí pripravovať niekoľko rôznych druhov roliek sushi, miso polievku a tradičný japonský dezert – opražený banán. Škola sushi sa organizuje v Bratislave a v Košiciach a môžete sa jej zúčastniť aj ako pár. V ponuke je dokonca kurz prípravy sushi pre deti.

9) Kurz bežkovania

Kurz bežkovania

Adrop.sk

Sú dve skupiny ľudí: tí, ktorí nadovšetko milujú leto, a potom tí, ktorí dávajú prednosť zimným športom. Do výberu darčekov sme preto zaradili kurz bežkovania. Ideálny pre tých, ktorí uprednostňujú pokojnú prechádzku prírodou pred plnými lyžiarskymi vlekmi.

Kurz bežkovania prebieha v srdci Vysokých Tatier. Na začiatku inštruktor vysvetlí správnu techniku obúvania lyžiarok a mazania lyží. Po teoretickej časti sa vydáte za čerstvým vzduchom. Celý kurz trvá 2 hodiny a je vhodný až pre 4 osoby.

10) Prenájom mobilnej sauny

Prenájom mobilnej sauny ako zážitkový darček

Adrop.sk
Prekvapte oslávenkyňu mobilnou saunou, ktorú si môže vychutnať do sýtosti. Fínska sauna vám môže byť dopravená na chalupu, chatu alebo na párty. Sauna je vyrobená z kvalitného dreva a zmestia sa do nej až 6 osôb. Mobilnú saunu si môžete prenajať na deň, víkend, týždeň alebo pokojne aj celý mesiac.

Saunu vďaka kompaktnému tvaru vyhrejete rýchlo a zážitok dotvorí relaxačná hudba vo vnútri. Za tento originálny a netradičný zážitok vám bude obdarovaná do smrti zaviazaná.

Náš tip

Zišlo by sa vám viac tipov? Ďalšie inšpirácie nájdete v našom výbere darčekov pre ženy. Darček si určite zaslúži aj vaša manželka a sestra. Zážitkové darčeky možno nie sú to pravé orechové pre vašu babku, nahliadnite preto do nášho výberu darčekov, ktoré by ju rozhodne potešili viac.

Originálne zážitky pre dvoch

1) Vyhliadkový let balónom – zážitkový darček pre dvoch

Vyhliadkový let balónom

Adrop.sk

Mať svet ako na dlani a obdivovať nádhernú prírodu, hrady či zámky. Let balónom patrí medzi nezabudnuteľné a najkrajšie romantické výlety. Ideálny zážitkový darček pre zamilovaný pár, či k výročiu rodičov, ktorí ocenia pokojný let ponad krásami Slovenska.

Teplovzdušným balón si môžu vychutnať panoramatické výhľady na svoj rodný kraj či akýkoľvek iný kút krajiny, podľa vlastného želania. Zaujímavým tipom je zimný expedičný let balónom nad Tatrami, ktorý nadchne všetkých nadšencov našich hôr.

2) Oddychový pobyt pre dvoch v rôznych európskych krajinách

najlepsie zazitkove darceky - oddychovy pobyt

Adrop.sk

Chcel sa niekedy ísť pozrieť oslávenec do Talianska, Švajčiarska či Nemecka, no doteraz sa mu to nepodarilo? Môžete mu to dopriať vo forme oddychového pobytu v jednej z týchto krajín. Okrem nich sa nachádzajú v ponuke aj ďalšie. Samozrejme, vhodným darčekom to určite bude aj vtedy, ak už v danej krajine bol.

Relax by mal byť pravidelnou súčasťou každého človeka. Neustála práca, starosti a stres nie sú zdraviu prospešné. Preto, ak viete, že váš blízky by potreboval pár dní oddychu, tak tento darček bude určite lepšou voľbou ako nejaký darčekový kôš.

3) Kurzy varenia všetkých kuchýň sveta

Kurzy varenia všetkých kuchýň sveta ako zážitkový darček

Adrop.sk

Poukážku na zážitkový kurz varenia radíme medzi originálne darčeky pre partnerov, pre ktorých je varenie či pečenie vášňou. Ak dobre poznáte ich obľúbené chute, stačí nasmerovať svoje kroky do rozmanitej ponuky kurzov.

Medzi najobľúbenejšie patrí talianska či francúzska kuchyňa, nechýba ani exotika, indické či thajské jedlá. Ale i čoraz obľúbenejšia vegetariánska kuchyňa, morské plody či dobroty z čokolády. Potešenie to bude nielen pre obdarovaných. Po skončení kurzu pod taktovkou výborného šéfkuchára sa iste radi pochvália aj vám s novými chutnými špecialitami.

4) Tandemový zoskok – adrenalínový zážitkový darček

Tandemový zoskok

Adrop.sk

Hľadáte zážitkový darček pre adrenalínových nadšencov? Ak ani jedna polovička z páru nemá strach z výšok, venujte im poukážku na tandemový zoskok. Vychutnať si ho môžu hneď viacerými spôsobmi. Na výber je skok s padákom z lietadla alebo z vrtuľníka, a to v krajoch naprieč celým Slovenskom.

Vravíte, že toto dobrodružstvo už má dvojica za sebou, a chcelo by to nový nápad? Úžasným prekvapením môže byť tandemový paragliding, teda lietanie na padákovom klzáku, pričom pasažieri sú upevnení v sedačke. O riadnu dávku pocitov šťastia a panoramatických výhľadov nebude núdza.

5) Jazda na snežnom skútri – výnimočný zážitkový darček

Jazda na snežnom skútri ako zážitkový darček

Adrop.sk

Preskúmajte nádhernú oravskú prírodu zo sedadla snežného skútra. Adrenalínová jazda na snežnom skútri môže byť nezabudnuteľným zážitkom. Vychutnať si ju môžete jednotlivo, alebo sa na prieskum Oravou vyberte s partnerom.

Po krátkom zaškolení od inštruktora nasadnete na skúter SKI-DOO alebo LYNX a vyštartujete z lyžiarskeho strediska, odkiaľ vedú vopred určené trasy na jazdu na skútri. Nemusíte sa ničoho obávať, celú jazdu má pod palcom skúsený inštruktor. Ak už je vonku sneh a mráz, skúste z nich vyťažiť maximum. Takáto jazda sa môže stať vaším každoročným zvykom.

Náš tip

Inšpirujte sa ďalšími darčekmi pre páry. Boli ste pozvaní na svadbu a neviete, čo mladomanželom kúpiť? Tu sú naše tipy Tipy máme aj na darčeky k výročiu a darčeky pre rodičov a starých rodičov.

Originálne zážitky pre deti

1) Lietanie v Hurricane Factory – nejlepší zážitkový darček nielen pre deti

Lietanie v Hurricane Factory

Adrop.sk

Deti, ktoré obľubujú dobrodružstvo, potešíte možnosťou zalietať si vo veternom tuneli v Hurricane Factory. Ten simuluje voľný pád, akoby ste vyskočili z lietadla. A to vďaka tomu, že v letovej komore prúdi vzduch s rýchlosťou až 270 km/hod, ktorý nadnáša telo.

O bezpečnosť sa nemusíte obávať. Dieťa najprv absolvuje zaškolenie, dostane ochranné prvky a na všetko dohliada skúsený inštruktor. Veterný tunel v súčasnosti patrí medzi najpopulárnejšie zážitkové darčeky, a to nielen pre najmladších, ale aj dospelých. Zalieta si celá vaša rodina? Na pamiatku si budete môcť nechať vyhotoviť videozáznam.

2) Jazda v športovom aute pre teenagerov

Jazda v športovom aute pre teenagerov

Adrop.sk

Takmer každý chalan obdivuje luxusné a rýchle autá, avšak šoférovať superšportiak sa javí ako nesplniteľný sen. O to väčšiu radosť tínedžerovi urobíte, ak mu prezradíte, že na okruhu to ide aj bez vodičského preukazu. Stačí mať minimálne 12 rokov a výšku 150 cm.

Keď k tomu dodáte, že sadnúť si môže za volant Porsche 911 GT3 alebo Ford Mustang GT V8, bude to ten najlepší zážitkový darček. Bezpečnosť zaručuje inštruktor, ktorý sedí na mieste spolujazdca. Hoci o nezabudnuteľných spomienkach niet pochybností, odniesť si so sebou môže aj video z jazdy.

3) Ošetrovateľ v útulku na jeden deň – zážitkový darček pre milovníkov prírody

Ošetrovateľ v útulku na skúšku ako zážitkový darček

Adrop.sk

Keď budem veľký, chcem byť veterinár a starať sa o zvieratá. Čosi podobné počúva z úst svojich detí kopec rodičov. Čo tak im toto prianie splniť už dnes?

Na jeden deň si môžu vyskúšať, aké je byť ošetrovateľom v útulku. Čaká ich ranná kontrola zvierat, príprava a podávanie jedla či venčenie. Výsledkom je výnimočný zážitkový darček pre milovníkov zvierat, vďaka ktorému nielen strávia krásny čas so štvornohými priateľmi, ale navyše budú aj užitoční.

4) Detský kurz varenia – zážitkový darček pre malých kuchárov

Detský kurz varenia

Adrop.sk

Rastie u vás doma malý kuchár alebo kuchárka? Tento jedinečný zážitok, plný chutného jedla a zábavy, bude to pravé. Kurz varenia je špeciálne prispôsobený deckám.

Prebieha počas víkendového doobedia, kedy si partia rovesníkov pripraví dobroty, ktoré sú medzi deťmi najobľúbenejšie. Ako napríklad kuracie nugetky, cheeseburgre alebo cookies sušienky, a to pod vedením skúseného kuchára. Darček ako zážitok je vhodný pre deti od 6 do 15 rokov, pričom v ponuke nájdete kurzy osobitne pre mladšie a staršie deti.

5) Moderovanie v rádiu na skúšku

Moderovanie v rádiu na skúšku ako zážitkový darček

Adrop.sk

Zaujíma vaše deti svet médií, či dokonca medzi ich želania patrí stať sa moderátorom? Premeňte ich sen na realitu a umožnite im vyskúšať si, aké je to byť moderátorom v rádiu.

Čo všetko ich čaká? Najskôr ich profesionálny moderátor uvedie do základných princípov tejto práce. A následne si môžu nasadiť slúchadlá a 60 minút vysielať naživo. Počas nich stihnú moderovať správy, dopravný servis či uviesť hudobnú novinku. Ako pamiatku si uchovajú nielen jedinečné spomienky, ale aj video a zvukový záznam z vysielania.

Náš tip

Inšpirujte sa ďalšími darčekmi pre deti. Nezabudli sme ani na tých najmenších. V našom výbere darčekov pre novorodencov určite nájdete vhodnú inšpiráciu. A na záver máme pre vás aj tipy na hračky pre deti.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 4.3 (6 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár