Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Zoznamka Elitedate – recenzia a skúsenosti 2023

27. 4. 2023 Aktualizované

Zoznamka Elitedate

Elitedate.sk patrí k serióznejším zoznamkám. Taktiež je cenovo dostupnejšia a má pozitívne hodnotenia od užívateľov, ktorí si našli partnerov. Po uplynutí doby zaplateného členstva nebudú peniaze automaticky sťahované, čo je veľmi dôležité.

Portál je jednoduchý na užívanie, prehľadný a ponúka niekoľko praktických funkcií. Hoci základňa členov nie je až taká bohatá, predsa máte veľkú šancu nájsť si svojho životného partnera. S vyhľadávaním vám pomôže praktický filter, kde si viete nastaviť vek, výšku, vzdialenosť od vášho bydliska a pod.

Pre koho je zoznamka Elitedate určená?

Zoznamka Elitedate.sk je určená pre ľudí, ktorí hľadajú vážny vzťah. Naopak, nie je vhodná pre tých, ktorí hľadajú iba flirt alebo sex. Každý deň sa registrujú stovky nových užívateľov, ktorých profily sú navyše manuálne kontrolované a tie, ktoré sú neaktívne, sa automaticky mažú.

Zoznamka EliteDate sa prezentuje ako zoznamka pre náročných. Aj keď sa jedná o platenú službu, patrí medzi tie lacnejšie na trhu. Jej užívateľmi sú hlavne stredoškoláci, vysokoškoláci a podnikatelia, ktorým nevadí zaplatiť si prémiové členstvo. Mesačne sa k rande chtivým pridá približne 300 000 nových členov.

Elitedate zoznamka

Funkcie zoznamky Elitedate – 10/10

Registrácia je skutočne jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Pre tých menej zručných, je tu možnosť registrácie pomocou Facebook účtu. Pri registrácii sa preklikáte niekoľkými políčkami v dotazníku, v ktorých zadáte údaje o sebe, vaše preferencie aj požiadavky na partnera. Taktiež vás čakajú otázky ohľadom vášho života, koníčkov a pod. Otázok nie je až tak veľa, takže registrácia trvá maximálne 10 minút.

Elitedate dotaznik2

Po registrácii potvrdíte link v e-maily a dostanete sa do svojho profilu. Tento krok je aj istou formou ochrany, aby sa zamedzilo prihlasovaniu fiktívnych ľudí. Aj keď, kto chce, cestu si nájde, preto treba byť obzvlášť obozretní.

Vo svojom profile potom vidíte návrhy potencionálnych partnerov, tých, čo videli váš profil, dokonca aj nových členov, na ktorých môžete kliknúť a skontaktovať sa s nimi. Písanie správ a ostré fotografie sú však sprístupnené, až keď získate prémiové členstvo.

Aby ste sa v zozname navrhovaných partnerov ľahko orientovali, je tu praktický a jednoduchý filter, kde si môžete nastaviť určité obmedzenia a preferencie.

Funkcie Elitedate Popis
Registrácia aj cez Facebook Jednoduché prepojenie vášho profilu na zoznamke s vaším Facebook účtom.
Jednoduchý dotazník V dotazníku, na začiatku registrácie, zadáte základné inofrmácie o sebe, vaše preferenice aj požiadavky na partnera.
Návrhy partnerov V tejto sekcii nájdete profily ľudí, ktorí majú s vami niečo spoločné. Potencionálni partneri sú vyberaní podľa údajov, ktoré ste zadali v dotazníku.
Funkcia „mali o mňa záujem” Táto funkcia vám zobrazí, ktorí ľudia o vás mali záujem. To znamená, že daný človek si prehliadal váš profil a odklikol ikonu „Zaujal si ma“.
Posielanie správ Preposielanie správ je funkcia, ktorá je samozrejme štandardom pre každú zoznamku. Môžete si nastaviť aj posielanie notifikácii. Správy sú umožnené jedine pri prémiovom členstve.
Filter V sekcii “Mali o mňa záujem” aj “Návrh partnera” je možné si profily odfiltrovať podľa určitých parametrov. Môže to byť rozmedzie veku a výšky, vzdialenosť od vášho bydliska a ďalšie.
Blog Na stránke Elitedate.sk nájdete aj články na tému zoznamovania a vzťahov. Tie sú rozdelené do piatich kategórii.
Zákaznícky servis Zoznamka ponúka telefonickú a emailovú podporu 365 dní v roku. Na telefóne ich zastihnete v pracovné dni od 9 do 17 hodín.
Mobilná aplikácia Aplikáciu je možné stiahnuť zadarmo. Dostupná je však iba pre Android.

Dôveryhodnosť a bezpečnosť údajov – 9/10

Dôveryhodnosť zoznamiek je potrebné si pred registráciou a hlavne platením poplatku vždy preveriť. To z dôvodu, že existujú zoznamky s neférovými pravidlami, vďaka ktorým ťahajú zo zaregistrovaných členov len peniaze, a to dokonca aj bez upozornenia.

Elitedate.sk však pôsobí dôveryhodne. Všetkých zaregistrovaných členov schvaľuje manuálne, čím eliminujú falošné profily. Na stránke uvádzajú, že pri zakúpení prémiového členstva a jeho následnom nepredlžení vám nebudú automaticky sťahovať peniaze, ale vrátite sa do pôvodného neplateného účtu. Dokonca upozorňujú na podvodné zoznamky, napríklad na tomto odkaze. Vďaka tomu si u nás na Slovensku, aj v domovskej Českej republike zaslúžili ešte väčšiu dôveru.

Na internete sme našli pozitívne aj negatívne názory. Všetko je individuálne. A to, že niekto si partnera cez Elitedate nenájde, ešte neznamená, že si ho nenájdete ani vy. Profily je možné vidieť iba po registrácii, takže nikto „zvonku“ nevidí, akí ľudia sú tam zaregistrovaní.

Jednoduchosť používania a kompatibilita – 9/10

Registrácia aj orientácia v užívateľskom rozhraní je jednoduchá a intuitívna. Pri registrácii postupne vyplníte svoje údaje a odpoviete na otázky, ktoré sa následne budú zobrazovať vo vašom profile. Po potvrdení overovacieho e-mailu je váš účet vytvorený.

V užívateľskom rozhraní sú všetky sekcie v hornom menu, teda nič, čo by bolo nezrozumiteľné. V pravom hornom rohu sa nachádza ikona vášho profilu. Po jej rozkliknutí si môžete meniť nastavenia vášho účtu a údaje vášho profilu. K dispozícii máte aj aplikáciu pre počítač alebo pre mobil, zatiaľ však iba verziu pre Android.

Zoznamka Elitedate sa snaží byť svojim klientom čo najviac nápomocná. Funguje tu kvalitná podpora, a to prostredníctvom telefónu alebo e-mailom. Ak zavoláte na uvedené číslo, na druhej strane sa vám ozve príjemný hlas, ktorý zodpovie vaše otázky a ochotne vám pomôže.

Poplatky za používanie – 8/10

V rámci cenovej dostupnosti patrí táto zoznamka k tým lacnejším. Cena závisí od obdobia, na ktoré si členstvo zaplatíte (3, 6 alebo 12 mesiacov). V prípade, že zvolíte 3 mesiace, tak vás to vyjde na 14 €/mesiac. Ak si zvolíte ročné členstvo, tak zaplatíte len 6 €/mesiac. Takže minimálne zaplatíte 42 € a maximálne 72 €.

Čo získam tým, že si zaplatím členstvo?

V prvom rade sa odkryjú fotografie užívateľov, ktorí majú taktiež zaplatené členstvo. Naopak tí, ktorí nemajú prémiové členstvo, vašu fotografiu neuvidia. Týmto si zaobstaráte aj väčšiu mieru súkromia, keďže, ako bolo vyššie spomenuté, užívatelia bez prémiového členstva neuvidia vašu fotografiu.

Naša mienka

Elitedate.sk je bezpečné a obľúbené miesto na randenie. Tým, že je to česká spoločnosť, nájdete tam záujemcov o vzťah najmä z Čiech a Slovenska. Ženy a muži produktívneho veku, ktorí už nechcú byť sami. Základňa potencionálnych partnerov však nie je taká bohatá, na čo upozorňujú aj sklamaní užívatelia. V každom prípade to treba skúsiť.

Jedna z mála stránok, ktoré poskytujú kvalitné služby za nízky poplatok. Nemusíte sa však obávať, že by niekto vaše údaje zneužil. Údaje sú chránené, profily kontrolované, dokonca ani vaša fotografia sa nezobrazí tým, ktorí na zoznamku iba nazrú.

Zoznamka sa jednoducho používa, je prehľadná, ponúka praktický filter. Ak by ste potrebovali poradiť, využite podporu. Dostupná je aj aplikácia pre Android. Žiaľ, tí, ktorí používajú iOS majú v tomto prípade smolu.

Záverečné hodnotenie zoznamky Elitedate

9

Perfektná

Zoznamka Elitedate.sk sa teší veľkej obľube. Za málo peňazí získate veľa muziky. Určite odporúčame prémiové členstvo, ktoré vám odomkne prístup ku všetkým profilom a zaručí ochranu údajov. Tento portál je prívetiví pre všetkých používateľov, je prehľadný a ponúka prepracovaný filter.

Funkcie
10
Dôveryhodnosť a bezpečnosť
9
Jednoduchosť používania a kompatibilita
9
Poplatky
8
Klady
  • Manuálne overovanie profilov
  • Prijateľné ceny
  • Jednoduché užívateľské prostredie
  • Všetky potrebné funkcie
  • Členstvo nie je automaticky predlžované
Zápory
  • Zadarmo len základné funkcie
  • Menšia základňa členov

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 3.4 (5 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár