Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Zoznamka Elitedate – Recenzia

1.6.2021 Tomáš Kolesár Tomáš Kolesár

elitedate logo

Elitdate.sk patrí k serióznejším zoznamkám. Taktiež je cenovo dostupnejšia a má pozitívne hodnotenia od užívateľov, ktorí si našli partnerov. Po uplynutí doby zaplateného členstva nebudú peniaze automaticky sťahované, čo je veľmi dôležité.

Pre koho je Elitedate určený?

Zoznamka Elitedate.sk je určená pre ľudí, ktorí hľadajú vážny vzťah. Naopak nie je vhodná pre tých, ktorí hľadajú iba flirt alebo sex. Každý deň sa registrujú stovky nových užívateľov, ktorých profily sú navyše manuálne kontrolované a tí, ktorí sú neaktívny sa mažú.

Funkcie 9/10

Dotazník

Pri registrácii budete odpovedať na niekoľko otázok ohľadom toho, čo od druhého vo vzťahu očakávate. Taktiež ohľadom vášho života, koníčkov a pod. Otázok nie je až tak veľa, takže registrácia trvá maximálne 10 minút.

Správy

Preposielanie správ je funkcia, ktorá je samozrejme štandardom pre každú zoznamku. Môžete si nastaviť aj posielanie notifikácii v prípade, že vám niekto napíše.

Mali o mňa záujem

Táto funkcia vám zobrazí, ktorí ľudia o vás mali záujem. To znamená, že daný človek si prehliadal váš profil a odklikol ikonu „Zaujal si ma“.

Návrh partnera

V tejto sekcii nájdete profily ľudí, ktorý majú s vami niečo spoločné. Napríklad v mojom prípade to boli ženy v približne mojom veku.

Filter

V sekcii Mali o mňa záujem aj Návrh partnera je možné si profily odfiltrovať podľa určitých parametrov. Môže to byť rozmedzie veku a výšky, vzdialenosť od vášho bydliska a ďalšie.

Noví členovia

Ďalšia funkcia nesie názov „Noví členovia“. Tá vám zobrazí profily ako v „Návrh partnera“, avšak tie sú nové.

Blog

Na stránke Elitedate.sk nájdete aj články na tému zoznamovania a vzťahov. Tie sú rozdelené do piatich kategórii.

Dôveryhodnosť a bezpečnosť údajov 9/10

Dôveryhodnosť zoznamiek je potrebné si pred registráciou a hlavne platením poplatku vždy preveriť. To z dôvodu, že existujú zoznamky s neférovými pravidlami, vďaka ktorým ťahajú zo zaregistrovaných členov len peniaze a to dokonca aj bez upozornenia.

Naopak Elitedate.sk pôsobí dôveryhodne. Všetkých zaregistrovaných členov schvaľuje manuálne, čím eliminujú falošné profily. Na stránke uvádzajú, že pri zakúpení prémiového členstva a jeho následnom nepredlžení vám nebudú automaticky sťahovať peniaze, ale vrátite sa do pôvodného neplateného účtu. Dokonca upozorňujú na podvodné zoznamky ako napríklad týmto odkazom. Vďaka tomu si u nás zaslúžili ešte väčšiu dôveru.

elitedate prostredie

Na internete sme našli pozitívne aj negatívne názory. Všetko je individuálne a to, že niekto si partnera cez Elitedate nenájde neznamená, že si ho nenájdete ani vy. Profily je možné vidieť iba po registrácii, takže nikto „z vonku“ nevidí aký ľudia sú tam zaregistrovaný.

Jednoduchosť používania a kompatibilita 9/10

Registrácia aj orientácia v užívateľskom rozhraní je jednoduchá a intuitívna. Pri registrácii postupne vyplníte svoje údaje a odpoviete na otázky, ktoré sa následne budú zobrazovať vo vašom profile. Po potvrdení overovacieho emailu je váš účet vytvorený.

V užívateľskom rozhraní sú všetky sekcie v hornom menu, teda nič čo by bolo nezrozumiteľné. V pravom hornom rohu sa nachádza ikona vášho profilu. Po jej rozkliknutí si môžete meniť nastavenia vášho účtu a údaje vášho profilu. K dispozícii máte aj aplikáciu pre počítač alebo pre mobil.

Cenová náročnosť

V rámci cenovej dostupnosti patrí táto zoznamka k tým lacnejším. Cena závisí od obdobia, na ktoré si členstvo zaplatíte (3, 6 alebo 12 mesiacov). V prípade, že zvolíte 3 mesiace, tak vás to vyjde na 12 €/mesiac. Ak si zvolíte ročné členstvo, tak zaplatíte len 5 €/mesiac. Takže minimálne zaplatíte 36 € a maximálne 60 €.

Čo získam tým, že si zaplatím členstvo?

V prvom rade sa odkryjú fotografie užívateľov, ktorý majú taktiež zaplatené členstvo. Naopak tí, ktorí nemajú prémiové členstvo vašu fotografiu neuvidia. Týmto si zaobstaráte aj väčšiu mieru súkromia, keďže, ako bolo vyššie spomenuté, užívatelia bez prémiového členstva neuvidia vašu fotografiu.

Alternatívy

Nevyhovuje vám táto zoznamka? Na internete nájdete ďalšie varianty. V článku o najlepších zoznamkách sme pre vás vybrali a porovnali niekoľko ďalších.

Partner na úrovni – táto zoznamka patrí k jedným z najpopulárnejších na Slovensku. Má veľa registrovaných užívateľov a je zameraná na vážne vzťahy. Avšak cenovo je o niečo vyššia.

Spoznajmesa.sk – taktiež je zameraná na hľadanie serióznych a vážnych vzťahov. V bezplatnej verzii ponúka väčšie množstvo funkcii. Ponúka aj intuitívnu fotozoznamku.

Záverečné hodnotenie

9
Perfektná

Elitdate.sk má jednoduché a intuitívne užívateľské prostredie. Má všetky potrebné funkcie, medzi ktoré patrí aj filter profilov. Ceny jednotlivých členstiev sú za pomerne nízku cenu.

Funkcia
9
Dôveryhodnosť a bezpečnosť
9
Jednoduchosť používania a kompatibilita
9
Klady
  • Manuálne overovanie profilov
  • Prijateľné ceny
  • Jednoduché užívateľské prostredie
  • Všetky potrebné funkcie
  • Členstvo nie je automaticky predlžované
Zápory
  • Zdarma len základné funkcie

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 3.0 (2 hlasy)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár