Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Najlepší darček k promóciám – 15 tipov

18.8.2021 Tomáš Hajduk Tomáš Hajduk

Štúdium na vysokej škole nie je vôbec jednoduché. Odmenou za roky driny je zaslúžený titul a sľubná budúcnosť. Promócie patria k slávnostným udalostiam, ktoré uzatvoria jednu etapu života. Ak ešte stále neviete, ako vybrať originálny darček k promóciám, radi vám poradíme. Prinášame 15 tipov na darčeky k promóciám pre čerstvých absolventov.

Darček k promóciám

Slávnostný akt udeľovania diplomov sa zapíše do pamäti každého vysokoškoláka. Chcete dopriať vášmu blízkemu absolventovi nezabudnuteľný dar, ktorý v ňom vzbudí spomienky na promócie pri každom pohľade? Respektíve si bude v mysli ešte dlho prehrávať zážitok, ktorý ste mu za promócie dopriali? Veríme, že po prečítaní článku budete mať jasno v tom, aký darček k promóciám podarujete.

1) Hodinky – elegantný a praktický dar

Hodinky

Vivantis.sk

Vstúpiť do pracovného života bez hodiniek? To veru nie! Tento elegantný doplnok je vhodný darček k promóciám pre obe pohlavia. Nielenže slúži ako módny doplnok, no s jeho pomocou bude mať obdarovaný absolvent vždy prehľad o zostávajúcich hodinách strávených v práci.

Vyberať treba podľa vkusu obdarovaného, prípadne stavte na klasiku, ktorou nemožno nič pokaziť. V prípade takéhoto daru uprednostňujte kvalitu. Hodinky sú skvelý darček pre inžiniera a k promóciám všeobecne.

2) Motivačná kniha – štart do pracovnej kariéry

Motivačná kniha

PantaRhei.sk

Ako byť v živote úspešný? Ako nájsť svoje vysnívané povolanie? Na tieto a mnohé ďalšie otázky dostanete odpovede v motivačnej knihe. Všetci dobre vieme, že občas nad nami vyhráva lenivosť. Na to, aby sme boli v živote úspešní je potrebné mať motiváciu.

Ideálny darček na promócie pre ženu aj muža je motivačná kniha. Štart do kariéry a motiváciu s tým spojenú pomôže posilniť práve takýto darček.

3) Prívesok – módna pamiatka na veľký deň

Prívesok

Vivantis.sk

Darček na promócie v podobe šperku poteší každú ženu. Spomienka, ktorú môže nosiť pri sebe každý deň. Prívesok predstavuje vhodný darček pre magistru, či inžinierku.

Zvoliť môžete prívesok napríklad v podobe sovy, ktorá symbolizuje múdrosť. Sova k promóciám je ideálnym a vtipným darčekom, pri ktorom sa dozaista vybavia spomienky či už na promócie, alebo samotné štúdium.

4) Čokoládová masáž – darček k promóciám pre priateľku

Čokoládová masáž

Adrop.sk

Zavŕšením štúdia z človeka opadne všetok stres zo skúšok, či štátnic. Ak chcete svoju priateľku rozmaznať a dopriať jej zaslúžený relax, čokoládová masáž je ideálnym darčekom k promóciám. Potešenie zmyslov padne vhod po namáhavom štúdiu.

5) Notebook – praktický dar k promóciám pre priatela

Notebook

Alza.sk

K štúdiu na vysokej škole dnes už neodmysliteľne patrí notebook. Ak váš blízky prežil celú vysokú školu s jedným notebookom, možno je na čase ho vymeniť. Pracovný život si často krát vyžaduje kvalitný notebook.

Ako darček k promóciám môžete zainvestovať do notebooku, ktorý bude obdarovaného sprevádzať na ceste novou etapou života.

6) Bungee jumping – adrenalínový zážitok pre odvážnych

Bungee jumping

Adrop.sk

Ak je váš blízky absolvent vysokej školy odvážnej povahy, darček k promóciám takého typu je ideálny. Bungee jumping predstavuje pre mnoho ľudí akúsi skúšku. Dajte však pozor, tento darček je vhodný len pre silné žalúdky! Darček k promóciám pre inžiniera ako stvorený. Veď ak zvládol vysokú školu, zvládne všetko. Na takýto zážitok sa ani nedá zabudnúť.

7) Náramok – elegantný darček k promóciám pre ženu

Náramok

Vivantis.sk

Podobne ako prívesok, aj náramok je originálny dar k promóciám. Dámy milujú šperky a s náramkom zaiste nič nepokazíte. Je len na vás, či sa rozhodnete zainvestovať do drahého šperku, alebo zvolíte finančne menej náročný kúsok. Na výber máte širokú ponuku šperkov, z ktorej sa nejaký určite trafí do vkusu vašej milej absolventky.

8) Mobil – elektronika pre každého

Mobil

Alza.sk

Dokázali by ste si predstaviť život bez mobilného telefónu? Zrejme nie. Byť v spojení so svetom je dnes nutnosťou. Práve preto predstavuje mobil vhodný darček k promóciám. Ak viete, že váš blízky už dlhšie pokukuje po novom telefóne, alebo ten jeho už pomaly, ale isto dosluhuje, môžete zvoliť práve takýto darček k promóciám.

Aby ste sa vyhli kúpe mobilu nie podľa predstáv obdarovaného, určite najprv zistite jeho preferencie. Taktiež odporúčame pred kúpou prečítať zopár recenzií, ktoré vám poskytnú prehľad o mobilných telefónoch na trhu.

9) Tričko s vlastnou fotkou – vtipný darček k promóciam

Tričko s vlastnou fotkou

Myshirt.sk

Chcete darovať vtipný darček k promóciám? Našim tipom je tričko s vlastnou fotkou. Ide o darček, ktorý poteší každého vysokoškoláka.

Vyberte vtipnú fotku kamaráta (napríklad nejakú zo študentského prostredia), odošlite ju na stránku a tričko s vlastnou fotkou je hotové.  Originálny a zároveň vtipný darček k promóciám, na ktorý bude obdarovaný s úsmevom na tvári spomínať pri jeho nosení.

10) Let balónom – zážitok na celý život

Súkromný let balónom

Adrop.sk

Zážitkový dar na promócie je vždy dobrým nápadom. Vyhliadkový let balónom môžete dopriať každému, kto sa nebojí výšok a má rád dobrodružstvá. Originálny darček k promóciám, ktorý poteší. Takýto zážitok ostane dlho v pamäti.

Tento zážitok si môže vychutnať aj viac osôb súčasne. Zaujímavé je tiež úvodná príprava balóna na let, na ktorej sa spolupodieľajú aj zúčastnené osoby.

11) Set kvalitného alkoholu – kvalitný alkohol pre pôžitkárov

Set kvalitného alkoholu

Heureka.sk

Set kvalitného alkoholu či darčekové balenie predstavuje ideálny darček k promóciám pre muža, priateľa či kamaráta. Darovať kvalitný alkohol nikdy nie je zlý nápad. Výnimočný alkohol na výnimočnú príležitosť. Na promócie ideálny darček, ktorý poteší skôr mužské pokolenie.

Vyberať môžete z luxusných rumov, whiskey, koňakov a mnoho ďalšieho. Alkoholové sety sú zaujímavou voľbou, ako preniknúť do sveta netradičných destilátov.

12) Tablet – každodenný pomocník na prácu aj zábavu

Tablet

Alza.sk

Ľahký, výkonný a šikovný. Náš ďalší tip na darček k promóciám je jednoznačne tablet. Tablet sa zíde pri každodennej práci. Je ľahšie skladovateľný ako notebook, takže ho ľahko vopcháte do kabelky, či tašky. Navyše v ňom môžete mať mnoho aplikácii, ktoré uľahčia každodenný život v práci.

Na výber je opäť veľké množstvo značiek a produktov. Je dobré prezrieť si recenzie a parametre tabletu, ktorý hodláte podarovať.

13) Kytica kvetov – povie viac než slová

Kytica kvetov

Kvetyprevas.sk

Ku všetkým oslavám neodmysliteľne patria kvety. Nádherná kytica vie potešiť viac než čokoľvek iné. Overený darček na promócie pre ženu. Ak sa trafíte do obľúbených kvetov, alebo farby, bude jej úsmev ešte väčší. Rozhodne však nič nepokazíte overenou klasikou – kyticou ruží.

14) Káva – pre priaznivcov lahodnej chute kávy

Darčeková sada kavy

Manucafe.sk

Kávy nie je nikdy dosť. S týmto výrokom bude súhlasiť každý vysokoškolák, ktorý pred skúškou obetoval svoj spánok učeniu. Podarovať mu môžete pre zmenu kvalitnú kávu, ktorú si vychutná v pokoji.

Zrnková, mletá či instantná. Na výber je množstvo druhov a chutí. Ako darček k promóciám odporúčame zvoliť niečo výnimočné. Exotické kávy z rôznych kútov sveta potešia nejedného kávičkára.

15) Let rogalom – vzrušujúci zážitok v oblakoch

Let rogalom

Adrop.sk

Kedy sa naskytne ďalšia príležitosť obdarovať vášho blízkeho takýmto adrenalínovým darom? Promócie sú tá najvhodnejšia príležitosť na zážitok v podobe letu rogalom. Prichystajte čerstvému absolventovi prekvapenie, na ktoré tak skoro nezabudne. Zaručujeme, že na tento zážitok budete spolu spomínať ešte dlho potom.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 2.5 (2 hlasy)

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár