Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Najlepší darček k promóciám – 20 tipov

30. 9. 2023 Aktualizované

Štúdium na vysokej škole nie je vôbec jednoduché. Odmenami za roky driny sú zaslúžený titul a sľubná budúcnosť. Promócie patria k slávnostným udalostiam, ktoré uzatvoria jednu etapu života. Ak ešte stále váhate nad originálnym darčekom k promóciám, radi vám poradíme. Prinášame 20 tipov na darčeky k promóciám pre čerstvých absolventov.

Darček k promóciám

Slávnostný akt udeľovania diplomov sa zapíše do pamäti každého vysokoškoláka. Slávnostnejším ho urobí ešte dar od vás, ktorý by mal byť nezabudnuteľný. Pripomenie mu nielen ten vzácny okamih, ale aj úspech, ktorý dosiahol vlastnými silami. Veríme, že po prečítaní článku budete mať jasno v tom, aký darček k promóciám podarujete.

1) Hodinky – elegantný a praktický dar

Hodinky ako darček k promóciam

Sofia.sk

Vstúpiť do pracovného života bez hodiniek? To veru nie! Tento elegantný doplnok je vhodný darček k promóciám pre obe pohlavia. Nielenže slúži ako módny doplnok, no s jeho pomocou bude mať obdarovaný absolvent vždy prehľad o zostávajúcich hodinách strávených v práci.

Vyberať treba podľa vkusu obdarovaného, prípadne stavte na klasiku, ktorou nemožno nič pokaziť. V prípade takéhoto daru uprednostňujte kvalitu. Hodinky sú skvelý darček pre inžiniera a k promóciám všeobecne.

2) Motivačná kniha – štart do pracovnej kariéry

Motivačná kniha ako darček k promóciam

Pantarhei.sk

Ako byť v živote úspešný? Ako nájsť svoje vysnívané povolanie? Na tieto a mnohé ďalšie otázky dostanete odpovede v motivačnej knihe. Všetci dobre vieme, že občas nad nami vyhráva lenivosť. Na to, aby sme boli v živote úspešní, je potrebné mať motiváciu.

Ideálnym darčekom na promócie pre ženu aj muža je motivačná kniha. Štart do kariéry a motiváciu s tým spojenú pomôže posilniť práve takýto darček.

3) Prívesok – módna pamiatka na veľký deň

Hodinky ako darček k promóciam

Olivie.sk

Darček na promócie v podobe šperku poteší každú ženu. Spomienka, ktorú môže nosiť pri sebe každý deň. Prívesok predstavuje vhodný darček pre magistru či inžinierku.

Zvoliť môžete prívesok napríklad v podobe anjela, ktorá symbolizuje nádej. Prívesok k promóciám je ideálnym darčekom, pri ktorom sa dozaista vybavia spomienky či už na promócie, alebo samotné štúdium.

4) Thajská masáž – darček k promóciám pre priateľku

Thajská masáž

Adrop.sk

Zavŕšením štúdia z človeka opadne všetok stres zo skúšok či štátnic. Ak chcete svoju priateľku rozmaznať a dopriať jej zaslúžený relax, thajská masáž je ideálnym darčekom k promóciám. Potešenie zmyslov padne vhod po namáhavom štúdiu.

5) Notebook – praktický dar k promóciám pre priatela

Notebook

Alza.sk

K štúdiu na vysokej škole dnes už neodmysliteľne patrí notebook. Ak váš blízky prežil celú vysokú školu s jedným notebookom, možno je na čase ho vymeniť. Pracovný život si častokrát vyžaduje kvalitný notebook.

Ako darček k promóciám môžete zainvestovať do notebooku, ktorý bude obdarovaného sprevádzať na ceste novou etapou života.

6) Bungee jumping – adrenalínový zážitok ako darček k promóciam

Bungee jumping ako darček k promóciam

Adrop.sk

Ak je váš blízky odvážnej povahy, darček k promóciám takéhoto typu je ideálny. Bungee jumping predstavuje pre mnoho ľudí akúsi skúšku. Dajte však pozor, tento darček je vhodný len pre silné žalúdky! Darček k promóciám pre inžiniera ako stvorený. Veď predsa, ak zvládol vysokú školu, zvládne všetko. Na takýto zážitok sa ani nedá zabudnúť.

7) Náramok – elegantný darček k promóciám pre ženu

Náramok

Olivie.sk

Podobne ako prívesok, aj náramok je originálny dar k promóciám. Dámy milujú šperky a s náramkom zaiste nič nepokazíte. Je len na vás, či sa rozhodnete zainvestovať do drahého šperku, alebo zvolíte finančne menej náročný kúsok. Na výber máte širokú ponuku šperkov, z ktorej sa nejaký určite trafí do vkusu vašej milej absolventky.

8) Mobil – elektronika pre každého

Mobil

Alza.sk

Dokázali by ste si predstaviť život bez mobilného telefónu? Zrejme nie. Byť v spojení so svetom je dnes nutnosťou. Práve preto predstavuje mobil vhodný darček k promóciám. Ak viete, že váš blízky už dlhšie pokukuje po novom telefóne, alebo ten jeho už pomaly, ale isto dosluhuje, môžete zvoliť práve takýto darček k promóciám.

Aby ste sa vyhli kúpe mobilu nie podľa predstáv obdarovaného, určite najprv zistite jeho preferencie. Taktiež odporúčame pred kúpou prečítať zopár recenzií, ktoré vám poskytnú prehľad o mobilných telefónoch na trhu. Nejaké nájdete aj v našom porovnaní mobilných telefónov.

9) Tričko s vlastnou fotkou – vtipný darček k promóciam

Tričko s vlastnou fotkou

Myshirt.sk

Chcete darovať vtipný darček k promóciám? Naším tipom je tričko s vlastnou fotkou. Ide o darček, ktorý poteší každého vysokoškoláka.

Vyberte vtipnú fotku kamaráta (napríklad nejakú zo študentského prostredia), odošlite ju na stránku a tričko s vlastnou fotkou je hotové. Originálny a zároveň vtipný darček k promóciám, na ktorý bude obdarovaný s úsmevom na tvári spomínať pri jeho nosení.

10) Let balónom – zážitok na celý život

Súkromný let balónom ako darček k promóciam

Adrop.sk

Zážitkový dar na promócie je vždy dobrým nápadom. Vyhliadkový let balónom môžete dopriať každému, kto sa nebojí výšok a má rád dobrodružstvá. Originálny darček k promóciám, ktorý poteší. Takýto zážitok ostane dlho v pamäti.

Tento zážitok si môže vychutnať aj viac osôb súčasne. Zaujímavá je tiež úvodná príprava balóna na let, na ktorej sa spolupodieľajú aj zúčastnené osoby.

11) Set kvalitného alkoholu – kvalitný alkohol pre pôžitkárov

Set kvalitného alkoholu

Alko90.sk

Set kvalitného alkoholu či darčekové balenie predstavuje ideálny darček k promóciám pre muža, priateľa či kamaráta. Darovať kvalitný alkohol nikdy nie je zlý nápad. Výnimočný alkohol na výnimočnú príležitosť. Na promócie ideálny darček, ktorý poteší skôr mužské pokolenie.

Vyberať môžete z luxusných rumov, whiskey, koňakov a mnoho ďalšieho. Alkoholové sety sú zaujímavou voľbou, ako preniknúť do sveta netradičných destilátov.

12) Tablet – každodenný pomocník na prácu aj zábavu

Tablet

Alza.sk

Ľahký, výkonný a šikovný. Náš ďalší tip na darček k promóciám je jednoznačne tablet. Tablet sa zíde pri každodennej práci. Je ľahšie skladovateľný ako notebook, takže ho ľahko vopcháte do kabelky či tašky. Navyše v ňom môžete mať mnoho aplikácii, ktoré uľahčia každodenný život v práci.

Na výber je opäť veľké množstvo značiek a produktov. Je dobré prezrieť si recenzie a parametre tabletu, ktorý hodláte podarovať. Aj v tomto prípade máme pre vás porovnanie tabletov.

13) Kytica kvetov – povie viac ako slová

Kytica kvetov

Kvety.sk

Ku všetkým oslavám neodmysliteľne patria kvety. Nádherná kytica vie potešiť viac než čokoľvek iné. Overený darček na promócie pre ženu. Ak sa trafíte do obľúbených kvetov alebo farby, bude jej úsmev ešte väčší. Rozhodne však nič nepokazíte overenou klasikou – kyticou ruží.

14) Kvalitná čokoláda – pre priaznivcov lahodnej čokolády

Kvalitná čokoláda

Chocolissimo.sk

Kvalitná čokoláda patrí k drobným potešením života. Je tiež ideálna pre okamihy, ktoré sú dôvodom pre radosť. A promócia takou udalosťou určite je. Skúste to napríklad s čokoládovými guľôčkami. Dominuje medzi nimi slovenská čokoláda Lyra, ktorá si získala uznanie na celom svete a má na konte hneď niekoľko prestížnych gastronomických ocenení. S dobrou čokoládou na jazyku sa výzvy zdajú jednoduchšie a budúcnosť ružovejša.

15) Let rogalom – vzrušujúci zážitok v oblakoch

Let rogalom

Adrop.sk

Kedy sa naskytne ďalšia príležitosť obdarovať vášho blízkeho takýmto adrenalínovým darom? Promócie sú tá najvhodnejšia príležitosť na zážitok v podobe letu rogalom. Prichystajte čerstvému absolventovi prekvapenie, na ktoré tak skoro nezabudne. Zaručujeme, že na tento zážitok budete spolu spomínať ešte dlho potom.

16) Luxusné pero – darček, ktorý ho bude dokonale reprezentovať

Luxusné pero

Alza.sk

Promócie sú vstupom do veľkého sveta. A v takomto svete sa absolvent musí reprezentovať čo najlepšie. Jedným z takýchto reprezentatívnych predmetov je nepochybne luxusné keramické pero v krásnej darčekovej škatuľke.

Kedykoľvek ním bude vypĺňať nejaké formuláre alebo sa podpisovať, spomenie si nielen na svoje promócie, ale aj na blízkeho, ktorý mu týmto darčekom dal najavo, ako veľmi mu na ňom záleží. Zapíšte sa do jeho spomienok aj do srdca luxusným perom.

17) Lampa glóbus – darček nielen k promóciám

Lampa glóbus

Balabim.sk

Pre každého úspešného absolventa vysokej školy, ktorého lákajú ďaleké kraje. LED lampa v podobe levitujúceho glóbusu je dokonalý darček k promóciám. Pripomenie absolventovi cesty do zahraničia, ktoré absolvoval počas štúdia, bude tiež predstavovať cestovateľské výzvy.

V ponuke sú ďalšie originálne lampy, ktoré môžu byť zároveň perfektným doplnkom. Napríklad lampa mesiac, lampu v podobe otvorenej knihy či plazmová guľa.

18) Pokladnička zlatá tehlička – na rozbeh v reálnom živote

Lampa glóbus

Darčekovýraj.sk

Študentský život sa skončil, začína sa ten reálny. Aby ste to absolventovi trochu uľahčili, určite mu budete chcieť darovať peniaze. Skúste to však originálnym spôsobom. Napríklad takouto pokladničkou v tvare zlatej tehličky, ktorú naplníte mincami.

Originálnym spôsobom na darovanie peňazí sú aj rôzne originálne drevené škatuľky, napríklad škatuľka v podobe hlavolamu, ktorá hravým spôsobom potrápi mozgové závity.

19) Darčekový kôš – viac darov v jednom

Darčekový kôš

Kvety.sk

Darčekový kôš je spôsob, ako darovať viac darčekov v jednom. Môže obsahovať kvalitný alkohol, čokoládu, kávu a ďalšie pochutiny, ale aj vonnú sviečku či čerstvý kvet. Darčekovým košom určite nič nepokazíte. Stačí už len vybrať podľa toho, či ide o ženu alebo o muža a zohľadniť to, čo majú v obľube. Darčekový kôš je hodnotný dar k promóciám, ktorý určite poteší.

20) Jazda na Ford Mustang – nezabudnuteľný zážitok

Jazda na Ford Mustang

Adrop.sk

V každom druhom americkom filme vidieť, ako absolvent vysokej školy dostane k promóciám vysnívané auto. V našich končinách takýto dar nie je veľmi zvykom, a povedzme si pravdu, nie je to ani lacná záležitosť. Alternatívou k tomu však môže byť zážitkový poukaz na jazdu Ford Mustang.

Na kabriolete Ford Mustang môže vyraziť rovno na cesty. Vďaka tomuto poukazu sa absolvent stane jeho majiteľom na 1, 3 alebo 6 hodín. Automobil je štvormiestny, vziať so sebou si teda môže ďalších priateľov. S týmto darom k promóciám určite zabodujete.

Zaujal vás posledný zážitkový darček? Máme aj ďalšie tipy. Ďalšie inšpirácie nájdete v našom výbere darčekov pre ženu a darčekov pre muža. Ak hľadáte darček pre súrodenca, na ktorého ste právom hrdí, tu je zopár tipov pre sestru a tipov pre brata.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 2.8 (4 hlasy)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár