Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Najlepší darček pre svadobčanov – 17 tipov

Rozmýšľate nad tým, aké darčeky by sa hodili pre svadobčanov na vašej svadbe? V tomto článku vám ponúkame niekoľko tipov na darčeky pre svadobných hostí, s ktorými na nich určite urobíte dojem. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a urobte so svojej svadby naozaj čarovnú udalosť.

1) Kytica kvetov – klasický darček pre svadobčanov

Kytica kvetov

Kvetyprevas.sk

Kvety a svadby k sebe jednoducho patria. Svadobčanom môžete vytvoriť krajší zážitok zo svadby aj prostredníctvom rozkvitnutých kvetov.

Samotný výber kvetov necháme na vás. Vyberať naozaj je z čoho. Platí to nielen pre druhy kvetov, ale aj kytíc. Existujú rôzne štýly, je preto dobré vyberať tak, aby kytica zapadala do celkového rázu svadby.

2) Svadobný bublifuk – netradičný darček pre svadobných hostí

Svadobný bublifuk

Mojaparty.sk

Väčšina z nás si pri slove bublifuk spomenie na bezstarostné chvíle z detstva, kedy nám tento jednoduchý vynález dokázal rozžiariť tvár. Vedeli ste však, že bublifuk môže byť zaujímavým spôsobom, ako prekvapiť hostí na svadbe?

Do našich najlepších tipov na svadobné darčeky pre hostí sme zahrnuli aj špeciálnu kategóriu bublifukov – tzv. svadobné bublifuky. Tie sa vyrábajú v svadobnej tematike tak, aby dokázali oživiť každú svadbu. Keď už bude po všetkom, svadobný bublifuk bude milou spomienkou na ten krásny deň.

3) Digitálny fotoaparát Polaroid – na okamžité zvečnenie svadobných chvíľ

Fotoaparát polaroid

Alza.sk

Každá svadba a neopakovateľné chvíle, ktoré so sebou prináša, by mali byť zvečnené fotografiou. Svadobčania určite ocenia možnosť fotenia s instantným fotoaparátom Polaroid. Tento typ foťáku disponuje vstavaným bleskom a fotky dokáže okamžite aj vytlačiť.

Ide síce o drahší dar, no o to viac dokáže aj premeniť obyčajnú svadbu na neobyčajnú. Na výber je viacero druhov týchto fotoaparátov, preto vyberajte s ohľadom na želané parametre.

4) Svadobný dáždnik – pekný doplnok, ktorý ochráni pred nepriazňou počasia

Svadobný dáždnik

Mojaparty.sk

Sme zástancami myšlienky, že na svadbe by aj obyčajné predmety mali byť neobyčajné. Veď svadba je výnimočným dňom, ktorý sa zachová v pamätiach všetkých zúčastnených. Z tohto dôvodu si v našom výbere najlepších darčekov pre svadobčanov našli miesto aj svadobné dáždniky.

Tieto dáždniky sa vyrábajú vo farbách a so vzormi, ktoré si všetci spájame so svadbami. Sú vynikajúcim darčekom pre svadobčanov, ktorých navyše dokážu aj ochrániť pred nepriaznivým počasím.

5) Cukrovinky – na sladké chvíle pre svadobčanov

Cukrovinky

Heureka.sk

Uznávame, cukrovinky nie sú práve najoriginálnejším tipom na darček pre svadobčanov. Faktom však je, že nesmú medzi darčekmi pre svadobných hostí v žiadnom prípade chýbať. Výbornou voľbou môžu byť napríklad prémiové cukrovinky, ako sú napríklad Ferrero rocher. Samozrejme výber je na vás a môžete buď staviť na klasiku, alebo zvoliť si menej tradičnú formu sladkých pochúťok.

Bez ohľadu na to, aký typ cukroviniek si vyberiete, vždy pôjde o chutné a pomerne lacné svadobné darčeky pre hostí.

6) Svadobné balóniky – na venovania od svadobných hostí

Svadobné balóniky

Mojaparty.sk

Svadbu dokážu vylepšiť aj detaily. Skvelou pozornosťou pre hostí sú napríklad svadobné balóniky. Ide síce o klasické balóny, aké všetci poznáme, no disponujú svadobnými motívmi a farbami. Skvele sa tak vynímajú v svadobnom priestore a tiež vyniknú aj na fotkách.

Výber je celkom široký, je tak možné vyberať svadobné balóny tak, aby sedeli do celkového rázu svadby. Balóny so svadobnou tematikou v každom prípade poslúžia skvele ako darčeky svadobným hosťom.

7) Darčeková káva – poteší každého svadobčana

Dačeková káva

Manucafe.sk

Svadobčanov si zaručene získate darčekovými a degustačnými balíčkami kávy. Tie v sebe skrývajú exkluzívne a výberové kávy, ktoré budú pre svadobných hosťov nielen zdrojom kofeínu, no aj lahodnej chute a arómy.

Výber darčekových káv je vskutku široký. Môžete sa rozhodnúť vybrať si kávu z určitej oblasti, alebo vyberať na základe chuťových vlastností.

8) Slávnostné víno – svadobná klasika

Víno

Heureka.sk

Kvalitný alkohol by na väčšine svadieb nemal chýbať. Samotný akt pripíjania s dobrým vínom alebo šampanským pôsobí slávnostne a je pekným gestom.

Svadobní hostia určite víno, šampanské a aj ďalšie druhy alkoholu ocenia. Výber nechávame na vás, všetko závisí od vašich preferencií a rovnako tak aj preferencií svadobných hostí.

9) Čokoláda – na osladenie života svadobných hostí

Čokoláda

Manucafe.sk

Medzi naše najlepšie tipy na darčeky pre svadobčanov sme zaradili aj čokoládu. Nebojte sa však, nejde o obyčajnú čokoládu. Na tak významnú udalosť, akou svadba nepochybne je, sa viac hodia netradičné a kvalitnejšie druhy čokolády.

Do úvahy pripadajú aj ďalšie kakaové produkty. Príkladom môže byť horúca čokoláda, no aj kakaové bôby. Nech sa už rozhodnete akokoľvek, čokoláda dokáže spríjemniť každú chvíľu, preto je bezpochyby dobrým darom.

10) Tričko s fotkou  – originálny darček pre svadobčanov

tričko s vlastnou fotkou

Myshirt.sk

V dnešnej dobe už je celkom bežné môcť si zaobstarať tričko s vlastnou potlačou. Táto možnosť sa skvele hodí na príležitosť svadby, kde svadobní hostia určite ocenia tričko so svadobnou fotkou.

Takýto dar je nielen pekným spomienkovým predmetom, no má aj nesporne úžitkové vlastnosti. Veď tričko na viac sa hodí predsa každému.

11) Poháre pre hostí – užitočný dar pre svadobných hostí

Poháre pre hostí

4home.sk

Na svadbe by sa malo piť len z krásnych pohárov. Tie môžete hosťom zaobstarať rovno ako darček. Pekný pohár sa vždy hodí a navyše bude hosťom pripomínať aj čarovné chvíle, ktoré zažili na vašej svadbe.

Na výber máte veľké množstvo pohárov, takže si určite vyberiete nejaké podľa svojho vkusu. Klasikou sú poháre na víno a šampanské, no siahnuť môžete aj po iných typoch pohárov.

12) Dekoratívne sviečky – pekný darček pre krajšiu atmosféru

Dekoratívna sviečka

4home.sk

Mihotajúci sa plameň sviečky dokáže očariť ľudí všetkých vekových kategórií. Sviečka môže mať zároveň aj peknú symboliku a môže byť zaujímavým dekoratívnym prvkom. Odporúčame vám preto zahrnúť ich medzi darčekmi pre svadobných hostí.

Výhodou dekoratívnych sviečok je okrem ich farby a zjavu tiež ich aromatickosť. Po zapálení dokážu celý priestor naplniť peknou vôňou, čím zlepšujú jeho atmosféru.

13) Svadobné hry – aby sa svadobčania lepšie spoznali

Zoznamovacia hra

Mojaparty.sk

Svadby sú udalosťou, kde je možné lepšie sa spoznať. Niekedy je však dobým nápadom vzájomné spoznávanie svadobných hostí trošku podporiť. Najlepšou voľbou na tento účel je bezpochyby hranie svadobných hier.

Skvelé sú napríklad spoznávacie hry, vďaka ktorým si svadobní hostia nájdu ľahšie cestu k sebe. Určite nešliapnete vedľa ani kúpou svadobných hier pre deti, ktoré možnosť zabaviť sa vrelo privítajú.

14) Vankúš s vlastným nápisom – pre komfort aj na pamiatku

Vankúš s vlastným nápisom

Myshirt.sk

Vankúše milujeme všetci. Svadobným hosťom môžete poskytnúť viac komfortu prostredníctvom vankúšov s vlastným nápisom. Do rúk hostí svadby sa tak dostane nielen vec pre lepšie pohodlie, no zároveň aj spomienkový predmet.

Farbu nápisu si môže zvoliť sami, čo je veľká výhoda. Umožňuje vám to zladiť svadobné vankúše s ďalšími svadobnými dekoráciami.

15) Darčekový kôš – veľa darčekov v jednom

darčekový kôš

Heureka.sk

Ak hľadáte univerzálny darček, len ťažko nájdete niečo lepšie, ako je darčekový kôš. Ide o pomerne často darovaný predmet, ktorý obsahuje množstvo rôznych darčekov.

Darčekových košov je na výber naozaj veľa rôznych druhov. Určite nebude problémom nájsť presne taký darčekový kôš, ktorý sa bude hodiť na vašu svadbu ako darček pre svadobných hostí.

16) Náramok – tip na darček pre svedkov

Náramok

Vivantis.sk

K záveru článku vám prinášame ešte aj tip na darček pre svedkov. Byť svedkom je totiž veľká pocta a určite si zaslúži aj pamätný predmet, ktorý bude túto úžasnú udalosť pripomínať. Našim odporúčaním je zvoliť náramok.

Vyberať môžete z rôznych typov náramkov. Keďže ide o tak výnimočnú príležitosť, nebojte sa zainvestovať aj do drahších materiálov.

17) Prívesok – tip na darčeky pre družičky

Prívesok

Vivantis.sk

Zabudnúť samozrejme nemôžeme ani na družičky. Pre nich sme sa rozhodli do nášho výberu najlepších darčekov pre svadobčanov zaradiť prívesok. Uznávame, že ide o široký pojem. No tento fakt je zároveň aj výhodou.

Znamená to totiž, že môžete vybrať presne taký prívesok, ktorý sa pre vašu svadbu hodí. Družičky budú bezpochyby nadšené a do rúk sa im dostane krásny predmet, ktorý im bude pripomínať slávnostný deň svadby.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár