Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk

Možnosti spolupráce

Testado je recenzný online magazín, ktorý prináša dva typy obsahu. Podrobné recenzie vybraných produktov a tipy na najlepšie produkty v danej kategórii.

V porovnaní s väčšinou podobných portálov nezverejňujeme novinkové správy. To nám síce uberá na celkovej návštevnosti, ale väčšina návštevníkov je vďaka tomu už v pokročilej fáze nákupu – hľadajú tipy na daný produkt a čítajú recenzie konkrétnych výrobkov.

Priemerná mesačná návštevnosť slovenskej verzie sa pohybuje okolo 100 000 návštev (120 000 zobrazení) mesačne. V prípade českej verzie ide o 200 000 návštev (260 000 zobrazení) mesačne.

Na Facebooku majú oba portály spolu 2 200 fanúšikov (570 SK a 1 630 CZ) a náš youtube kanál má viac než 3 000 odberateľov.

Online portál Testado.sk navštívi mesačne viac než 100 000 čitateľov. Okolo 47 % návštevníkov je vo veku 25-44 rokov, pričom muži prevažujú nad ženami (51:49). Údaje z Google Analytics za posledných 12 mesiacov.

Mesačná návštevnosť 2022

Vek návstevníkov Testado 2022

Pohlavie návstevníkov Testado 2022

Možnosti spolupráce

1) Textová recenzia

Chcete nezávisle ohodnotiť váš výrobok? Podporiť vašu značku? Máte novinku, ktorú by ste radi predstavili potencionálnym zákazníkom? Alebo by ste radi spropagovali produkty z vášho e-shopu? V tomto prípade vám ponúkame možnosť textovej recenzie.

Pošlete nám svoj produkt a naši redaktori ho otestujú, nafotia a čo najobjektívnejšie posúdia jeho prednosti a nedostatky. Svoje skúsenosti potom spíšu formou podrobnej recenzie.

Spracovanie trvá obyčajne 2 až 3 týždne. Súčasťou ponuky je i zverejnenie na našich sociálnych sieťach.

Lacnejšie výrobky (do 75 €) si štandardne nechávame. Drahšie výrobky po testovaní vraciame. V oboch prípadoch je možné použiť recenzovaný produkt ako odmenu v niektorej z našich FB súťaží.

Za príplatok ponúkame preklad recenzie do češtiny a zverejnenie na webe testado.cz.

Záber našich redaktorov je široký – od autokamier, cez bielu technikuslúchadlá až po fotobanky.

Cena takejto recenzie predstavuje 190 €, pre dalšie informácie nás kontaktujte.

2) PR článok

Komerčné články tvoria minimálnu časť nášho portálu, ale v prípade záujmu je možné sa dohodnúť aj na takejto spolupráci. Článok bude súčasťou webu, zaradený do príslušnej rubriky, ale bude jasne označený ako inzercia. Ukážku si môžete pozrieť tu.

Cena PR článku je vždy na dohode. Závisí od kvality textu, či ho budete chcieť napísať alebo ho oddáte už napísaný a pod.

3) Bannerová reklama

V rámci bannerovej reklamy ponúkame 3 plochy:

  • Reklama v sidebare
  • Reklama nad hlavičkou
  • Reklama v článkoch

Reklamu je možné umiestniť na celý web alebo len do vybraných kategórií, či dokonca do konkrétnych článkov. Záleží na vašich cieľoch a konkrétnych požiadavkách.

Ceny bannerovej reklamy sú tiež dohodou.

4) Dalšie možnosti

Nevyhovuje vám naša ponuka štandardných služieb? Ozvite sa nám a preberieme ďalšie možnosti spolupráce.

 

 

Dôležité odkazy

Viac o timu Testado.sk
Možnosti spolupráce s Testado.sk
Dôležité kontakty