Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Zoznamka Spoznajmesa – recenzia a skusenosti

Spoznajmesa.sk

Nie každý človek má dnes dostatok času na to, aby si našiel partnera osobne. Práve pre ľudí, ktorí trávia dlhé hodiny v práci a venujú sa kariére je určená online zoznamka Spoznajmesa.sk. Stránku k dnešnému dňu využíva približne 208 tisíc ľudí, ktorí si hľadajú vážny vzťah. V nasledujúcom článku vám prinášame recenziu portálu Spoznajmesa.sk a zhrnutie jeho charakteristík.

Pre koho je zoznamka Spoznajmesa.sk určená?

Na zoznamke Spoznajmesa.sk nájdete najmä ľudí vo veku okolo 30 rokov, ktorí obyčajne disponujú vyšším vzdelaním a príjmom. Ide teda o ľudí, ktorí kladú na prvé miesto kariéru a na osobné zoznámenie im nezostáva čas. Na zoznamke Spoznajmesa.sk si ľudia hľadajú najmä vážne vzťahy.

Zoznamka Spoznajmesa

Funkcie – 9/10

Vedecký dotazník

Po registrácii je dôležité vyplniť dotazník, na základe ktorého vám zoznamka pridelí kompatibilných partnerov. Nájdete v ňom otázky o svojom vzhľade, záujmoch, charaktere a rovnako tiež otázky o tom, čo očakávate od svojho partnera. Dotazník vyplňte skutočne poctivo, lebo iba tak vám zoznamka odporúči partnerov, s ktorými máte šancu na reálne zoznámenie. Dotazník na tejto zoznamke je založený na vedeckých princípoch modernej psychológie.

Zoznamka Spoznajmesa.sk

Fotozoznamka

Fotozoznamka je intuitívna a zábavná forma vyjadrenia sympatií. Po kliknutí na ikonu fotozoznamka sa vám zobrazí filter, v ktorom si nastavíte parametre (vek a kraj) následne zobrazených fotografií. Tým môžete následne vyjadriť svoje sympatie kliknutím na ikonu srdiečka alebo svoj nezáujem kliknutím na ikonu krížika. Ak kliknete na srdiečko, užívateľ sa o vašom záujme dozvie na svojom profile.

Zoznamka Spoznajmesa

Správy

Štandardná funkcia každej zoznamky, s ktorou si môžete s kompatibilnými užívateľmi vymieňať správy.

Profily

S funkciou profily si môžete prezerať profily potencionálnych partnerov. Praktickým doplnkom tejto funkcie je filter, s ktorým si zúžite okruh ponúkaných užívateľov. Rovnako si môžete vybrať aj iba tých, ktorí sú online.

Priatelia

Tu si môžete pozrieť, kto patrí na zoznamke medzi vašich priateľov alebo kto o vaše priateľstvo žiada.

Podpora

Pomocou funkcie podpora sa môžete zoznamky spýtať na všetko, čo vám v súvislosti s jej fungovaním nie je jasné.

Zoznamka Spoznajmesa.sk

Lifestyle magazín

Súčasťou zoznamky Spoznajmesa.sk je i magazín, v ktorom nájdete množstvo článkov nielen o zoznamovaní sa, ale i o zdraví, kráse, či voľnom čase.

Zoznamka Spoznajmesa.sk

Dôveryhodnosť a bezpečnosť údajov – 8/10

Zoznamka Spoznajmesa.sk patrí k slušne zabezpečeným portálom. Na ochranu údajov svojich užívateľov využíva rôzne šifrovacie protokoly. Zoznamka rovnako schvaľuje profily manuálne, čo znižuje výskyt tých falošných, ale ich existencia sa nedá nikdy stopercentne vylúčiť.

Samozrejmosťou pri online zoznamovaní by mala byť opatrnosť a obozretnosť. Komunikácia s úplne cudzím človekom v prostredí internetu nemusí byť vždy bezpečná a preto odporúčame postupovať s rozvahou a uvážením.

Jednoduchosť používania a kompatibilita – 7/10

Registrácia do zoznamky Spoznajmesa.sk je skutočne jednoduchá. Na úvodnej stránke kliknete na ikonu registrácia. Tu vyplníte svoju e-mailovu adresu, prezývku, heslo, dátum narodenia, pohlavie, stav a bydlisko. Samotná registrácia je zadarmo. Po overení prostredníctvom emailu sa dostanete na úvodnú stránku, ktorá pôsobí trochu neprehľadne.

Všetky potrebné funkcie však nájdete v horizontálnej lište v hornej časti stránky. V prípade, že vám niečo nie je jasné, môžete sa pomocou funkcie podpora spýtať otázku, ktorá vás zaujíma. Celkové používanie zoznamky je pomerne jednoduché. Aktívnych ľudí určite poteší i mobilná aplikácia.

Spoznajmesa.sk

Cenová náročnosť

Registrácia do zoznamky Spoznajmesa.sk je bezplatná. S takýmto účtom je však používanie portálu značne obmedzené. Za plné členstvo je potrebné zaplatiť. V prípade, že chcete zoznamku iba vyskúšať, môžete si zvoliť skúšobné členstvo na jeden týždeň, ktoré bude vaše za štyri eurá.

Okrem toho zoznamka ponúka členstvo na jeden, tri, šesť a dvanásť mesiacov. Platiť môžete prevodom z účtu, alebo kreditnou kartou, online platbou, či prostredníctvom PayPalu. Cena členstva je však pri platbe bankovým prevodom vyššia. Za 12 mesačné členstvo napríklad zaplatíte kreditnou kartou 107 eur a prevodom 137 eur.

Zoznamka Spoznajmesa.sk

Alternatívy

Online zoznamky sú dnes populárne a preto ich nájdete na internete naozaj veľa. Zhrnutie tých najpopulárnejších na našom trhu si môžete prečítať v článku najlepšie zoznamky. K obľúbeným alternatívam zoznamky Spoznajmesa.sk patrí:

Be2 – v princípe ide o zoznamku s rovnakým zameraním. I tu si hľadajú ľudia vážne a seriózne vzťahy a väčšinu užívateľov tvoria ľudia okolo veku 30 rokov. Zoznamka má však oveľa viac užívateľov a jej plné členstvo je finančne náročnejšie.

Záverečné hodnotenie

8

Skvelá

Zoznamka Spoznajmesa.sk je ďalším z portálov na trvalé zoznámenie. Združuje najmä ľudí vo veku okolo 30 rokov s vyšším príjmom a vzdelaním. Aj keď je rozhranie zoznamky trochu neprehľadné, po čase si naň určite zvykne každý. Funkcie sú dostatočné a mnohých ľudí poteší intuitívna fotozoznamka. O svoje údaje sa báť nemusíte. Pri platbe kreditnou kartou je ročné členstvo naozaj výhodné a zaplatíte zaň iba 107 eur.

Funkcia
9
Dôveryhodnosť a bezpečnosť
8
Jednoduchosť používania a kompatibilita
7
Klady
  • Možnosť platiť prevodom z účtu
  • Pomerne nízka cena plného členstva
  • Intuitívna fotozoznamka
  • Lifestyle magazín na stránke
Zápory
  • Ceny pri platbe prevodom vyššie

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 5.0 (1 hlas)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár