Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
 • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Najlepšie biokrby – tipy a rady 2024

11. 5. 2023 Aktualizované

Horiaci ohník v krbe má mnoho z nás spätých s pohodou a komfortom. Oceniť ho vieme najmä v zimnom období. Kedysi išlo len o devízu majiteľov domov, no moderné technológie priblížili oheň v interiéri pre každého. Jedným zo spôsobov, ako si užiť romantiku ohňa, bez nutnosti vlastniť krb alebo kachle, je biokrb, tedy krb na biolieh.

Aby sme vám pomohli vybrať si biokrb presne pre vaše potreby, napísali sme pre vás tento článok. Okrem troch najlepších biokrbov, z troch rôznych cenových hladín prinášame aj rôzne tipy o tom, ako si tento druh krbu správne vybrať.

Najlepší celkovo

Atraktívny realistický dizajn s reguláciou výšky plameňa, doby horenia, tepelného výkonu a spotreby paliva.

Najlepší pomer cena/kvalita

Visiaci biokrb až s 2 spôsobmi montáže. Spojenie kvality a funkčnosti.

Najlepší lacný

Biokrb v elegantnom dizajne za nižšiu cenu, dostupný naozaj pre každého.

Najlepšie biokrby

Recenzia: Marlin Brown – biokrb volne stojaci

BIO FLAME Marlin recenzia Pre náročných

Typ: voľne stojaciZnačka: BIO FLAME Hmotnosť: 70 kgPribližná cena: 699 €

Klady
 • Dizajn murovaného krbu
 • 2 spôsoby umiestnenia
 • Súčasťou sú dekoratívne polienka/šišky
 • Vyššia teplota vzduchu v miestnosti
 • Regulovateľný horák s niekoľkými možnosťami nastavenia
Zápory
 • Vyššia cena
 • Bez skla či iného ochranného krytu
 • Väčšie rozmery

Aby sme vám ukázali, že ponuka biokrbov je naozaj široká a rozmanitá, predstavíme vám voľne stojaci krb na biolieh Marlin Brown od spoločnosti BIO FLAME. Tento krb poteší všetkých, ktorí hľadajú vyhrievacie teleso s nezameniteľným dizajnom pripomínajúcim skutočný murovaný krb.

Krb Marlin Brown má oceľový základ, ktorý je obložený dekoratívnou tehlou. Dizajn krbu umocňuje drevená doska v spodnej a hornej časti. Vďaka regulovateľnému horáku s TUV certifikátom si viete nastaviť výšku plameňa, dobu horenia, tepelný výkon a spotrebu paliva. Bezpečnosť zvyšuje aj žiaruvzdorná keramická vata, ktorá je súčasťou horáka.

Biokrb Marlin Brow jednoducho prisuňte k stene. Navyše je uspôsobený tak, aby pohodlne vyplnil aj nevyužitý kút v miestnosti. Väčší otvor na ohnisko pozitívne ovplyvňuje náš zážitok z pozorovania tancujúcich ohňov. Na druhej strane chýba ochranné sklo alebo mriežka, preto je potrebné dohliadať na deti alebo zvieratá.

Nevýhodou môžu byť väčšie rozmery a vyššia hmotnosť. Ak hľadáte biokrb do menšieho bytu, odporúčame premerať si priestor vyhradený pre krb. Krb je dostupný za pomerne vysokú cenu, preto je skutočne určený len pre tých najnáročnejších.

Recenzia: Kratki Flat Black – skvelý biokrb v obývačke

Kratki Delta Flat recenzia Zlatý stred

Typ: visiaci | Značka: Kratki| Hmotnosť: 13 kg | Približná cena: 108 €

Klady
 • 2 spôsoby montážne
 • Mierne zvýši teplotu v miestnosti
 • Ľahký, kompaktné rozmery
 • Pomer cena/kvalita
Zápory
 • Kratší čas horenia
 • Rýchla spotreba bioalkoholu
 • Jednoduchý dizajn

Vytvorte si u vás doma dokonalú atmosféru pomocou biokrbu Kratki Delta Flat. Krb na biolieh Kratki Delta Flat patrí do kategórie visiacich krbov. Výhodu vidíme v tom, že tento krb si dokážete namontovať na dva spôsoby. Buď ho pomocou montážnych kolíkov zavesíte na akúkoľvek stenu, alebo ním vyplníte pripravený výklenok v stene.

Montáž aj inštalácia je naozaj veľmi jednoduchá, stačí postupovať podľa návodu, pričom je potrebné dodržať všetky bezpečnostné odporúčania. Krb je vyrobený z ocele s práškovou povrchovou úpravou v čiernej farbe, ktorá svedčí modernému i tradičnému interiéru. Nie však každému bude vyhovovať tento príliš jednoduchý dizajn.

Oheň z krbu zvýši teplotu v miestnosti až o 2 stupne, čo je však na úkor spotreby bioalkoholu a kratšieho času horenia. 0,75 l sa pri sústavnom horení spotrebuje cca za 2 hodiny.

Ak sa obzeráte po biokrbe, ktorý by plnil skôr praktickú ako dekoratívnu funkciu, stavte na biokrb Kratki Delta Flat.

Recenzia: Kratki Galina – vhodný aj ako biokrb na stôl

Kratki Galina recenzia Lacný základ

Typ: voľne stojaci | Značka: Kratki| Hmotnosť: 4 kg | Približná cena: 63 €

Klady
 • Priaznivá cena
 • Elegantný a moderný dizajn
 • Ľahký, kompaktné rozmery
 • Jednoduchá inštalácia a obsluha
Zápory
 • Nedostatočný návod
 • Nedostatočné sálavé teplo
 • Skôr vhodný ako dizajnový doplnok,
 • Odporúčaný min. objem miestnosti 30 m3

Prineste si domov plameň a tešte sa z jeho relaxačných účinkov na vašu myseľ aj telo. Voľne stojaci biokrb Kratki Galina je ideálny na vytvorenie tej pravej atmosféry v ktorejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Krb Kratki Galina zaujme elegantným dizajnom.

Jeho kompaktné rozmery ho umožňujú umiestniť naozaj kdekoľvek, postavte ho na komodu, skrinku, stôl alebo iba tak na podlahu. V prípade priaznivých poveternostných podmienok tento biokrb môže zdobiť aj vašu terasu, altánok alebo balkón. Je ľahký a spĺňa všetky bezpečnostné podmienky. Vyrobený je z ocele s práškovou povrchovou úpravou a zo 4 mm skla. Vo vnútri nájdete horák na biopalivo. Krb na biolieh Kratki Galina funguje na bioalkoholové palivo. Horí nepretržite približne 2 – 5 hodín v závislosti od toho, aký veľký plameň nastavíte. Spotreba paliva je priemerne 0,2 l za hodinu.

Súčasťou balenia je všetko, čo potrebujete na jeho okamžitú inštaláciu a používanie: biokrb, biokrbový horák (v horáku sa nachádza keramická vata, ktorá zabraňuje vyliatiu paliva), zapaľovač, lievik na palivo, bioalkoholové palivo 1 l. Za málo peňazí veľa muziky, a to doslova.

Porovnanie biokrbov

Okrem vyššie uvedených biokrbov do úvahy pri výbere pripadá viacero modelov. V tejto porovnávacej tabuľke vám predstavujeme niekoľko z nich.

Marlin Brown Kratki Delta Flat Kratki Galina Kratki Sierra Kratki Hotel MINI Kratki Hotel Tristar DF-6507
BIO FLAME Marlin recenzia Pre náročných Kratki Delta Flat recenzia Zlatý stred Kratki Galina recenzia Lacný základ Kratki Sierra Kratki HOTEL MINI Kratki HOTEL Tristar DF-6507
Hodnotenie
Heureka
83 % 94 % 89 %
Približná cena 699 € 108 € 63 € 280 € 100 € 150 € 20 €
Typ Voľne stojaci Visiaci Voľne stojaci Voľne stojaci Voľne stojaci Voľne stojaci Voľne stojaci
Značka BIO FLAME Kratki Kratki Kratki Kratki Kratki Tristar
Hmotnosť  70 kg 13 kg 4 kg 48,5 kg 5,3 kg 13,5 kg 0,5 kg
Porovnať
ceny
Porovnať
ceny
Porovnať
ceny
Porovnať
ceny
Porovnať
ceny
Porovnať
ceny
Porovnať
ceny

Najpredávanejšie biokrby podľa Heureky

Ako správne vybrať biokrb

V tejto časti textu vám prinášame najdôležitejšie informácie o biokrboch a o tom, ako si tieto unikátne zariadenia vybrať. Oživte si interiér reálnym ohňom aj vy!

Druhy biokrbov

Konštrukčné prevedenie biokrbov sa objavuje v rôznych verziách. Najčastejšie sa stretávame s týmito druhmi biokrbov:

Vstavané biokrby

Tento typ biokrbov je určený na integráciu do steny. Bio krby tohto typu vyzerajú takmer identicky ako klasické krby. Milovníci konzervatívnych krbov si tak prídu na svoje. Ak sa rozhodnete pre tento typ biokrbu, určite si dávajte pozor na ich hĺbku. Vo väčšine prípadov totiž bývajú plytšie ako iné typy biokrbov. Väčšia hĺbka sa však môže prejaviť negatívne pri sekaní do steny. Existujú aj vstavané biokrby určené do rohov miestnosti. Tieto môžete pomerne jednoducho inštalovať v ľubovoľnom výklenku vášho obydlia.

Biokrb na stenu

Páči sa vám myšlienka, že by ste si bio krb zavesili na stenu? Takéto umiestnenie plameňa môže pôsobiť veľmi efektne a dizajnovo zaujímavo. Ak sa budete držať bezpečnostných predpisov, môžete ich umiestniť takmer ľubovoľne na akékoľvek miesto na stene. Oproti vstavanému krbu majú závesné krby jednu podstatnú výhodu. Tá spočíva v tom, že kvôli ním nemusíte robiť diery do stien. Všetko, čo budete potrebovať sú klasické príchytky a skrutky. Ak si nie ste istý tým, čo budete vlastne potrebovať, nemusíte si robiť starosti. Väčšina výrobcov zahŕňa všetko potrebné na montáž v balení. V prípade, že by ste mali záujem o závesný a zároveň aj zabudovaný bio krb, niektorí výrobcovia vám vyšli v ústrety. Takéto modely sa inštalujú podobne ako vstavané biokrby.

Biokrb voľne stojaci

Ich mottom je voľnosť. Môžete si ich umiestniť prakticky kdekoľvek, kde nebudete riskovať ich prevrhnutie alebo zapálenie okolitých predmetov. V tejto kategórii biokrbov je najväčšia pestrosť dizajnov. Nájdeme tu hranaté, kruhové aj oválne modely. Niektoré je možné dať do rohu miestnosti, iné zasa lepšie vyniknú vo voľnom priestranstve. Výhodou je aj ich mobilita. Pokojne si ich môžete zobrať so sebou napríklad na chalupu, alebo kdekoľvek inde. K voľne stojacim biokrbom patrí aj výstraha o určitej opatrnosti. Sú totiž náchylné k prevrhnutiu, na čo by mali myslieť predovšetkým majitelia štvornohých domácich miláčikov a rodičia malých detí.

Biokrb 2

Materiál biokrbu

Rôzne typy biokrbov sú zhotovené z rôznych materiálov. Použité materiály a ich kvalita sa odzrkadľujú nielen na konečnom vzhľade biokrbu, ale tiež aj na jeho životnosti, kvalite a v neposlednom rade aj na jeho bezpečnosti.

Najčastejšie používanými materiálmi je sklooceľ. Často sa stretávame aj s kombináciou oboch. Vo všeobecnosti platí, že základňa biokrbu býva vyrobená z kovu a jeho steny potom zo skla. Nejde o hocijaké sklo. Najčastejšie sa jedná o tvrdené sklo, ktoré samozrejme musí byť odolné voči vysokým teplotám. Sklo má jednu podstatnú výhodu. Je transparentné. Chceme predsa horiaci plameň pozorovať, priehľadnosť skla je tu jednoducho na mieste. Umožňuje nám pozorovať plameň zo všetkých uhlov a dodať interiéru čaro horiaceho ohňa.

Jednotlivé materiály sú potom spojené do dizajnovo zaujímavých prvkov. Dizajn hrá vo všeobecnosti pri tomto type krbov veľkú úlohu. Ľudia si ich kupujú z toho dôvodu, aby skrášlili svoje obydlia. Výrobcovia to veľmi dobre vedia a snažia sa im ponúkať výrobky, ktoré sú naozaj oku lahodiace.

Hmotnosť biokrbu

Keďže sa biokrby vyskytujú v rôznych prevedeniach, líšia sa aj ich rozmery a hmotnosť. Tento parameter hrá úlohu predovšetkým vtedy, keď si chcete zaobstarať voľne stojaci bio krb a prenášať ho z miesta na miesto. Na takéto použitie sa viac hodia kompaktnejšie biokrby s nižšou hmotnosťou. Tie nie je problém jednoducho vziať do ruky a preniesť do požadovanej miestnosti, či na terasu.

Nízka hmotnosť so sebou nesie aj určité riziká. Tie spočívajú v nebezpečenstve prevrhnutia biokrbu. Čím je ľahší, tým jednoduchšie sa prevrhne. Toto môže byť obzvlášť veľkým rizikom v domácnostiach s malými deťmi a zvieratami.

Ako funguje biokrb?

Bio krby, ako už názov napovedá, fungujú na princípe spaľovania bioliehu. Toto palivo v nich nahrádza drevo alebo iný podobný materiál, ktorý sa používa pri spaľovaní v bežných krboch. Biolieh však nie je ani obyčajným liehom. Pri spaľovaní bioliehu totiž nevzniká žiaden zápach, ani sadze alebo popol.

Produktom spaľovania bioliehu je len oxid uhličitý a voda. Nie je preto potrebné mať k dispozícii komín, ako to býva v prípade klasických krbov a kachľových pecí.

Krb na biolieh jednoducho vytvára skutočný plameň pripomínajúci ten z bežného krbu, no bez potreby tuhého paliva, komína a ďalších vecí. Nejde teda o žiadnu elektronickú imitáciu krbu. Plameň biokrbu je reálny a je možné využívať ho kdekoľvek. Biokrb je ako stvorený na používanie v byte, kde nie je možnosť inštalácie bežného krbu.

Biokrb 5

Bezpečnosť biokrbu

Aby ste zaistili čo najvyššiu bezpečnosť bio krbu je nutné sa držať niekoľkých bezpečnostných zásad. V prvom rade je potrebné si uvedomiť, že bio krb využívajúci biolieh potrebuje na svoje fungovanie kyslík. Jednoducho niet horenia bez kyslíka. V prípade klasických krbov to nie je problém. Dostatočné množstvo vzduchu pre kontinuálne a bezpečné horenie je zabezpečené externým vetraním. V prípade biokrbu to však nie je také jednoduché. Dostatok kyslíka potrebujete dodávať otváraním okna a vetraním. Ak by ste tak nečinili, vystavovali by ste sa riziku, že hodnoty kyslíka v miestnosti klesnú pod kritickú hodnotu. To by v extrémnych prípadoch mohlo byť veľmi nebezpečné. Odporúča sa preto nikdy pri horiacom biokrbe nezaspať. Držte sa tohto odporúčania.

Práve kvôli tomuto dôvodu výrobcovia biokrbov uvádzajú pri svojich produktoch tiež odporúčané veľkosti izieb, v ktorých by sa mali používať. Ide tu o minimálny objem vzduchu, ktorý zaručí bezpečné spaľovanie bioliehu v miestnosti. Vo všeobecnosti je pre menšie biokrby odporúčaných aspoň 30 m3 a pre stredne veľké biokrby je to aspoň dvojnásobok.

V rámci bezpečnosti je dôležité umiestnenie biokrbu. Určite dávajte pozor na to, aby sa neprevrhol. Je potrebné krb na biolieh umiestniť na také miesto, kde je pravdepodobnosť prevrhnutia čo najnižšia. Zároveň držte biokrb ďalej od horľavých predmetov. V prvom rade sa uistite, že police, nábytok, závesy a záclony sú v dostatočnej vzdialenosti. Ako všeobecné pravidlo sa uvádza vzdialenosť aspoň 60 cm od podlahy a minimálne 180 cm ďaleko od stropu.

Zvýšenú opatrnosť treba dodržiavať aj pri dopĺňaní paliva. Biolieh sa nikdy nesmie dolievať do krbu, keď horí alebo je horúci. Vždy počkajte nejakú chvíľu, kým sa biokrb dostatočne ochladí. Ak by sa totiž lieh príliš prudko nahrial, zmenil by skupenstvo na plynné a následne sa mohol vznietiť. V niektorých prípadoch by to mohlo vyústiť až do explózie, čo by samozrejme mohlo byť veľmi nebezpečné. Palivo a jeho výmenu si preto strážte.

Náš tip

Pokiaľ neveríte ani biokrbom, čo sa bezpečnosti týka, skúste sa pozrieť aké sú možnosti v elektrických kozuboch.

Vykurovanie biokrbom

Možno vám napadlo, že by ste s pomocou biokrbu mohli aj kúriť. V tomto prípade treba pamätať na to, že bio krb je predovšetkým estetický interiérový doplnok. Vykurovanie s ním by nebolo efektívne. Výkonom sú biokrby niekde medzi 1 až 5 kW. V tomto rozmedzí výkonov sa biokrby nachádzajú najčastejšie. Nebuďte však prekvapený, ak nebude výkon bio krbu výrobcom vôbec uvedený. Počítajte preto s tým, že sa s pomocou biokrbu neohrejete. Seriózne vykurovanie priestorov od neho radšej nečakajte.

Keďže ide o estetický doplnok, určite vás bude zaujímať veľkosť a intenzita plameňa. Plameň ako taký závisí od horáka. Pri drahších modeloch je možné pomocou horáka plameň regulovať. Niekde si viete nastaviť intenzitu horenia, aj výšku plameňa. Ak sa vám páčia vysoké tancujúce plamene, počítajte s tým, že vyčerpajú nádrž na bioplyn podstatne rýchlejšie. Naproti tomu maličký ohník vydrží dlhšie a je úspornejší.

Tým sa dostávame aj k dôležitému bodu a tým je spotreba bioliehu. Väčšina krbov disponuje nádržkou s objemom cca 0,3 l. Ako dlho taká nádržka vydrží? Uvedieme vám približné číslo pre lepšiu predstavu. Biokrb spaľujúci lieh pri výkone 1 kW za hodinu spotrebuje približne 0,1 l bioliehu.

Biokrb 1

Najobľúbenejšie značky biokrbov

V dnešnej dobe lacných čínskych produktov diskutabilnej kvality, ktoré zaplavujú trh v ohromných množstvách, je otázka kvality veľmi relevantná. Samozrejme, nechceme čínske produkty zhadzovať. Určite je medzi nimi možné nájsť vysoko kvalitné produkty za dobrú cenu. Keď však kupujeme potenciálne nebezpečné zariadenie pracujúce s ohňom, určite odporúčame zainvestovať do vyššej kvality a spoľahlivosti. Tieto kvality, spolu so spoľahlivým servisom, zosobňujú kvalitné značky. Keďže tento článok má slúžiť na to, aby vám pomohol vybrať si ten správny produkt, v krátkosti vám ich predstavíme v kontexte biokrbov.

Biokrby Kratki

Prvým odporúčaným výrobcom biokrbov je firma Kratki. Táto spoločnosť sa zaoberá výrobou krbov, kachlí, pecí a krbových vložiek. V tomto odbore nie je žiadnym nováčikom a produkcii sa venuje už viac ako 10 rokov. V súčasnosti ide o jedného z najväčších výrobcov biokrbov v Európe. V ponuke bio krbov Kratki nájdeme modely všetkých cenových kategórií. Na svoje si tak prídu nároční aj menej nároční používatelia.

Kratki

Biokrby Radius Design Cologne

Pod pomerne nevšedným názvom Radius Design Cologne sa skrýva výrobca kvalitných biokrbov. Okrem kvality stavia firma aj na zaujímavom dizajne, ktorý ocení každý milovník moderne a vkusne zariadených interiérov.

RADIUS DESIGN

Biokrby Klarstein

Klarstein je dobre známy výrobca kuchynských spotrebičov. Okrem nich ale produkuje aj zaujímavé biokrby, ktoré zaujmú najmä skvelým pomerom ceny a kvality.

Klarstein

Cenové kategórie

Keď sa rozhodujete o kúpe biokrbu, určite svoju úlohu zohrá aj cena. Dobrou správou je, že kvalitné výrobky v tomto segmente si viete zaobstarať za naozaj priaznivé ceny. Aby sme vám ale cenové kategórie a čo môžete od biokrbov v nich očakávať, priblížili viac, pripravili sme pre vás nasledujúce rozdelenie:

Cena do 30 €

Najlacnejšie biokrby spadajú do tejto cenovej kategórie. Pod hranicou 30 eur nájdeme predovšetkým základné modely, ktoré sa vyznačujú jednoduchosťou. Od lacných biokrbov vo všeobecnosti nemožno očakávať, že by v niečom vynikali. Ponúkajú obyčajne pôsobiaci dizajn a poslúžia dobre najmä pre menej náročných používateľov, ktorí síce krb na biolieh chcú, no nechcú za neho míňať veľa finančných prostriedkov.

Cena od 30 do 100 €

V tejto cene si už viete kúpiť solídny biokrb. Aj nami vybraný Kratki Golf sa cenou nachádza v tomto rozmedzí. Ako sme spomínali aj v jeho krátkej recenzii, ide o veľmi podarený model, ktorý splní očakávania aj náročnejších používateľov. Cenová relácia od 30 do 100 eur je podľa nášho názoru najzaujímavejšia pre bežného človeka, ktorý hľadá biokrb do domácnosti. Nachádzajú sa tu totiž zariadenia s najlepším pomerom kvality a ceny.

Cena nad 100 do 200 €

Dostávame sa k biokrbom pre náročných. To, že patria do vyššej cenovej kategórie prezrádza najmä ich dizajn. Nájdu sa tu totiž ozajstné dizajnové kúsky, ktoré sa po inštalácii v interiéri okamžite stanú jeho dominantou a pýchou. Výrobcovia nemusia šetriť na materiáloch, a tak sa dočkáme aj výbornej kvality. Celkovo možno biokrby v tejto cene odporúčať ľuďom, ktorí si potrpia na nadštandarde a neboja sa priplatiť si zaň.

Cena nad 200 €

Úplný luxus medzi krbmi na biolieh predstavujú modely cenovkou prekračujúce hranicu 200 eur. Tieto kúsky sú naozaj krásne a vedia prekvapiť svojimi dizajnovými riešeniami. Okrem klasicky vyzerajúcich krbov nájdeme aj stĺpové a iné extravagantne vyzerajúce modely. Ak sa neštítite utratiť za biokrb viac ako 200 eur, pravdepodobne ste človek, ktorý chce pre seba to najlepšie. Biokrby v tejto cene vám to poskytnú.

Náš tip

Pozrite si v nasledujúcom stručnom videu ako sa do biokrbu nalieva palivo a ako si ho následne jednoducho zapálite!

Kde kúpiť biokrb

Biokrby a biokozuby sú k dispozícii vo veľkom množstve internetových a kamenných obchodov. Nie je problém si ich kúpiť aj z pohodlia vášho domova. Nakupovanie na internete vám uľahčí web Heureka, ktorý slúži na prehľadné porovnávanie cien a jednotlivých obchodov. Výhodou webu je okrem porovnania cien tiež porovnanie hodnotení obchodov. Vďaka tomu si viete vždy vybrať obchod s najlepšími recenziami. Heureka navyše ponúka aj recenzie jednotlivých produktov. Predstavuje tak skvelý spôsob, ako sa dostať k recenziám reálnych užívateľov. Skúsenosť skutočného užívateľa je často hodnotnejšia, než popis produktu ponúkaný výrobcom.

Svoje nezameniteľné miesto na našom trhu má Alza. Zelený mužík si získal srdcia mnohých zákazníkov vďaka rýchlemu dodaniu tovaru, vysokej kvalite služieb a tiež pestrou paletou ponúkaných produktov. V ponuke Alzy nájdeme okrem klasických krbov a kozubov tiež zariadenia spaľujúce biolieh. Alza je tak dobrou voľbou, keď hľadáte spoľahlivého predajcu biokrbov.

Ďalším tipom na dobré miesto na nákup biokrbov je obchod Mall. Tento obľúbený eshop taktiež ponúka mnoho zaujímavých modelov biokrbov. Nájdete tu aj nami odporúčaný model Tristar DF-6504.

V prípade, že chcete ušetriť čo najviac peňazí, môžete siahnuť aj po biokrboch z druhej ruky. Skvele vám na to poslúži web Bazoš. Tento najväčší slovenský bazár ukrýva medzi nespočetným množstvom zverejnených inzerátov tiež biokrby. Výhodou je pri kúpe z bazára lepšia cena. Automaticky ale strácate akúkoľvek záruku a to je samo o sebe riziko. Ak vám však ide najmä o cenu, určite stojí za to zvážiť túto možnosť.

Použité zdroje

https://www.artethanolfireplace.com/ru/how-to-choose-bio-ethanol-fireplace/
https://www.lacne-biokrby.sk/FAQ-Otazky-a-odpovede-a4_2.htm
https://www.lacne-biokrby.sk/Vyhody-a-nevyhody-biokrbov-a4_1.htm
https://www.radyatipy.sk/biokrby-vsetko-co-ste-o-nich-pred-kupou-mali-vediet

Najpredávanejšie biokrby podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 4.3 (16 hlasov)

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár