Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Zoznamka Be2 – recenzia a skusenosti

Datum 23.8.2019 Dominika Halusková Dominika Halusková

be2.sk

Nájsť si v dnešnej dobe partnera nemusí byť vôbec jednoduché. Mnoho mladých ľudí kladie na prvé miesto prácu a kariéru a na hľadanie plnohodnotného vzťahu im neostáva čas. Práve preto sa dnes pomerne veľkej obľube tešia online zoznamky, ku ktorým patrí i portál Be2.

1Pre koho je zoznamka Be2 určená?

Na zoznamke Be2 nájdete najmä mladých ľudí okolo veku 30 rokov, ktorí sa doteraz venovali kariére. Ide najčastejšie o ľudí s vyšším vzdelaním a príjmom. Na tejto zoznamke sa sústredia ľudia, ktorí sa snažia vyhľadať trvalý a seriózny vzťah.

Zoznamka be2

2Funkcie – 9/10

Vedecky založený test osobnosti 

Zoznamka Be2 funguje na princípe vedeckého testu osobnosti. Po registrácii sa dostanete k testu, ktorý je zostavený z otázok, ktoré o vás prezradia, čo najviac. Na základe tohto psychologického testu vám následne zoznamka odporúči kompatibilných partnerov, s ktorými máte najvyššiu šancu na dlhodobý vzťah.

Kontakty

V hornej lište nájdete odkaz s názvom kontakty. Po jeho rozkliknutí sa vám zobrazia partneri, ktorých vám zoznamka vybrala na základe testu osobnosti aj so zhrnutím ich povolania, bydliska, mena a veku.

Kto je online?

Aj túto funkciu nájdete v hornej lište. Jedným kliknutím si tak môžete pozrieť, ktorí užívatelia sú momentálne aktívni.

Schránka 

V tejto záložke si môžete prečítať všetky správy, ktoré vám na zoznamke prišli. Táto funkcia patrí k najbežnejším súčastiam každej zoznamky.

Zoznamka be2

Funkcia JUST ask

Pomocou tejto funkcie sa môžete svojich navrhnutých partnerov spýtať niekoľko rýchlych otázok zo zoznamu. Nemusíte človeka kontaktovať priamo, ale takto sa o ňom dozvedieť niečo na začiatok.

Pozrieť svojich návštevníkov

Po zaplatení prémiového členstva si môžete pozrieť, kto navštívil váš profil a na základe toho sa rozhodnúť, či danému človeku napíšete.

Pomoc

V tejto sekcii si môžete prečítať odpovede na všetky najčastejšie kladené otázky, ktoré s fungovaním online zoznamky Be2 súvisia.

3Dôveryhodnosť a bezpečnosť údajov – 9/10

O svoje údaje sa na zoznamke Be2 nemusíte báť. Stránka sa môže pochváliť vysokou mierou zabezpečenia a ochrany údajov. Počet falošných profilov na zoznamke znižuje manuálne schvaľovanie profilov a rovnako tiež fakt, že za jej plnohodnotné používanie je potrebné platiť. Tak ako pri každej inej zoznamke však buďte obozretný a myslite na to, že informácie o sebe poskytujete úplne cudziemu človeku.

4Jednoduchosť používania a kompatibilita – 8/10

Registrácia do zoznamky Be2 je skutočne jednoduchá. Na úvodnej stránke si zvolíte svoje pohlavie a pohlavie partnera, ktorého hľadáte. Následne zadáte emailovú adresu a heslo a stránka vás automaticky presmeruje na vedecký dotazník osobnosti. Ten vyplňte naozaj poctivo, pretože podľa neho vám zoznamka vyberie potencionálnych a kompatibilných partnerov.

V ďalšom kroku si môžete nahrať fotografiu, ktorá je pre internetové randenie naozaj dôležitá. Rovnako si môžete doplniť informácie v profile, ktoré o vás vašim navrhovaným partnerom prezradia ešte viac. Samotné rozhranie zoznamky je jednoduché a zorientujete sa v ňom za pár minút. Ak patríte k aktívnym ľuďom, určite oceníte i praktickú mobilnú aplikáciu.

Zoznamka be2

5Cenová náročnosť

Zoznaka Be2 ponúka možnosť registrácie zadarmo. K jej plnému rozhraniu sa však dostanete až po zaplatení Prémium členstva. Ako prémiový člen si budete môcť prezerať fotografie, odosielať neobmedzený počet správ a čítať všetky správy, ktoré dostanete, či vidieť, kto navštívil váš profil.

Stránka ponúka balíčky na jeden, tri a šesť mesiacov a na jednomesačné členstvo poskytuje častokrát výraznú zľavu. V takomto prípade môže byť vaše za necelých 10 eur na mesiac. Ak si zvolíte polročný balíček budete za jeden mesiac členstva platiť necelých 25 eur, čo sa môže zdať trochu nelogické, ale je to tak. Nezabúdajte, že členstvo sa obnovuje automaticky a ak ho plánujete zrušiť, musíte to urobiť manuálne.

Zoznamka be2

6Alternatívy

Na internete nájdete množstvo stránok, ktoré sa zaoberajú online zoznamovaním. Praktický prehľad tých najpopulárnejších si môžete prečítať v článku Najlepšie zoznamky 2019. K alternatívam zoznamky Be2 patrí napríklad:

Partner na úrovni – najpopulárnejšia zoznamka na našom trhu, ktorá sa venuje hľadaniu vážnych a serióznych vzťahov. Jej funkcie sú podobné zoznamke Be2, ale základňa jej používateľov je väčšia. Pri akciových cenách na zoznamke Be2 je Partner na úrovni finančne náročnejší.

7Záverečné hodnotenie

Hodnocení8.3
Skvelá

Zoznamka Be2 patrí k obľúbeným portálom na hľadanie vážneho vzťahu. Ponúka množstvo praktických funkcií, s ktorými môžete nádejného partnera osloviť v priebehu niekoľkých sekúnd. Vedecký dotazník osobnosti zvyšuje šance na úspešné zoznámenie a vysoká miera ochrany osobných údajov ponúka záruku bezpečnosti. Menšou nevýhodou zoznamky je niekedy mätúce platenie prémiového členstva.

Funkcia
9
Dôveryhodnosť a bezpečnosť
8
Jednoduchosť používania a kompatibilita
8
Klady
  • Vedecky založený dotazník
  • Časté akcie na mesačné členstvo
  • Manuálne overenie profilu
  • Praktická funkcia JUST ask
Zápory
  • Mätúce platenie členstva
  • Mierne neprehľadné rozhranie stránky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 1.0 (6 hlasov)

Autor

Dominika Halusková
Dominika Halusková

Písaniu sa venujem už niekoľko rokov. K mojím najobľúbenejším témam patrí všetko, čo zaujíma ženy. Práve preto sa na tejto stránke venujem najmä elektronike určenej starostlivosti o telo a elektronike do domácnosti. Vo voľnom čase sa s radosťou venujem vareniu. Rovnako si užívam dlhé prechádzky po horách a nádherné východy slnka nad kopcami.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
Kristián (26. 11. 2019 00:11)

Be 2 je problém deaktivovat,neodporúčam!!!

Odpovědět
Uživatel
Martin (27. 4. 2020 09:04)

Ahoj, ako sa ti podarilo zrusit clenstvo? Zda sa, ze s tym budem mat problem aj ja. Uz pri zaplateni som bol oklamany.

Odpovědět
Uživatel
Anton Chvála (1. 12. 2019 10:12)

Ste skurveni podvodníci!!!!

Odpovědět
Uživatel
Tom (9. 12. 2019 04:12)

Maximalne neseriozna zoznamka, davajte si pozor, nezaplatte ani cent, inac Vam budu stahovat z uctu automaticky obrovske sumy bez vasho suhlasu!!! Ak chcete zrusit uces pozaduju od Vas pisomne list alebo sken do mailu.. no aby oni vam nieco posielali pisomne to uz nie je potreba. NESERIOZNA ZOZNAMKA!! VELKY POZOR SI DAVAJTE!!

Odpovědět
Uživatel
Peter (9. 1. 2020 19:01)

Mila Dominika, ziadam ta, aby si okamzite stiahla tento clanok, pretoze si ocividne ani len nevyskusala platene clenstvo na tejto stranke. Inak by si zistila, ze je to podvodna stranka, ktora taha roky peniaze od ludi, aj ked uz nechcu platit. Falosne profily a fotky zien stiahnute z webu a z fotobaniek.

Odpovědět
Uživatel
An (12. 3. 2020 07:03)

Táto zoznamka je jeden veľký podvod. Najprv zaplatíte 9,90 za prvý mesiac. Další mesiac si svojvoľne stiahnu z Vášho účtu 49,90 Eur a potom další a další. Pretože prvou platbou ste vraj uzavreli s nimi zmluvu. O vyššej cene nikde ani zmienky. Všetko prebieha online cez internet, ale ked to chcete zrušiť máte poslať FAX /v 21-vom storočí/ alebo poštou do Luxemburska. Ešte to bude boj, kým sa mi to podarí zrušiť...

Odpovědět
Uživatel
Martin (27. 4. 2020 09:04)

Ahoj, podarilo sa ti zrusit clenstvo?

Odpovědět
Uživatel
JANA (30. 6. 2020 15:06)

prosim radu ako mam zrusit clenstvo ?

Odpovědět
Uživatel
Mata (12. 7. 2020 13:07)

Prosím o radu ako zrušiť členstvo, ďakujem.

Odpovědět
Uživatel
lUCIA (12. 3. 2020 07:03)

PREPIŠTE PROSIM KONECNE TUTO RECENZIU NA SKUTOCNU PRAVDU, ALEBO CHCETE PODPOROVAT PODVODNIKOV?????

Odpovědět
Uživatel
K. K. (6. 6. 2020 10:06)

Ja som túto zoznamku deaktivovala a aj tak mi stiahli 49,90€ bez môjho súhlasu, sú to podvodníci!!! Neviete niekto na nich kontakt?

Odpovědět
Uživatel
K. K. (6. 6. 2020 10:06)

Ja som túto zoznamku b2 deaktivovala a aj tak mi stiahli 49,90€ bez môjho súhlasu, sú to podvodníci!!! Neviete niekto na nich kontakt?

Odpovědět
Uživatel
Juraj (19. 8. 2020 09:08)

Ahojte,potrebujem radu. Spoločnosť Be2 mi stiahla 49€ a tak som im písal email o zrušení autostahovania aučtu,dal som im to aj písomne v prílohe emailom a pre istotu som vymenil bankomatovú kartu. Po mesiaci mi poslali email,keďže sa im nepodarilo znovu ma obtiahnuť o peniaze , poslali my vymáhačskú výzvu až mi zaplatím tie peniaze,čo je nelogické,lebo nemôžu požadovať peniaze za služby,ktoré oni sami prerušili,ked ma neobtiahli o peniaze! A tak sa to snažia takto,viete mi poradiť? Skúšal som im aj písať,že ich zažalujem ale neakcia že ich to nezaujíma,že mám platiť! Viete poradiť niekto ako postupovať?

Odpovědět
Uživatel
Vasil (2. 7. 2020 07:07)

Považujem túto stránku za veľký podvod. Podarilo sa mi zrušiť zmluvu. Oskenoval som vyplnený Vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy a poslal som na ich kontaktnú adresu a v ten deň som aj dostal odpoveď, že mi k určitému dátumu rušia zmluvu a že mi už nebudú sťahovať peniaze. Dúfam, že to bude pravda.

Odpovědět
Uživatel
Mata (12. 7. 2020 13:07)

Prosím o radu ako zrušiť členstvo

Odpovědět
Uživatel
Mata (12. 7. 2020 13:07)

Prosím o radu ako zrušiť členstvo

Odpovědět
Uživatel
Ella (6. 8. 2020 23:08)

Prosim ako zruším členstvo?

Odpovědět
Uživatel
Zuzana (10. 9. 2020 15:09)

Aká je ich kontaktná adresa prosím. Priamo do Holandska?

Odpovědět
Uživatel
Ing. Igor Staroň (22. 9. 2020 13:09)

Žiadam o zrušenie môjho účtu, už som si našiel priateľku na inej stránke.

Odpovědět
Uživatel
Telváková Jana (25. 9. 2020 09:09)

fakt dávajte si pozor, neskutočné čo si tam dovoľujú, prídete len o peniaze a nič viac, rýchlo si vymente platobnú kartu, darmožrácí oberajú ľudí o peniaze, to fakt na nich nemá dosah žiadna inštitúcia, aby to zrušíli definitívne.

Odpovědět

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár