Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Zoznamka Be2 – recenzia a skusenosti

be2.sk

Nájsť si v dnešnej dobe partnera nemusí byť vôbec jednoduché. Mnoho mladých ľudí kladie na prvé miesto prácu a kariéru a na hľadanie plnohodnotného vzťahu im neostáva čas. Práve preto sa dnes pomerne veľkej obľube tešia online zoznamky, ku ktorým patrí i portál Be2. Avšak pri tejto zoznamke si treba dávať pozor na to, že peniaze sú sťahované z účtu automaticky po skončení predplateného obdobia. Taktiež mnoho užívateľov malo veľký problém so zrušením účtu.

Pozor

Odporúčame prehodnotiť registráciu do tejto zoznamky. Na internete nájdete veľa negatívnych skúsenosti užívateľov, ktorí prišli o peniaze.

Pre koho je zoznamka Be2 určená?

Na zoznamke Be2 nájdete najmä mladých ľudí okolo veku 30 rokov, ktorí sa doteraz venovali kariére. Ide najčastejšie o ľudí s vyšším vzdelaním a príjmom. Na tejto zoznamke sa sústredia ľudia, ktorí sa snažia vyhľadať trvalý a seriózny vzťah.

Zoznamka be2

Funkcie – 9/10

Vedecky založený test osobnosti 

Zoznamka Be2 funguje na princípe vedeckého testu osobnosti. Po registrácii sa dostanete k testu, ktorý je zostavený z otázok, ktoré o vás prezradia, čo najviac. Na základe tohto psychologického testu vám následne zoznamka odporúči kompatibilných partnerov, s ktorými máte najvyššiu šancu na dlhodobý vzťah.

Kontakty

V hornej lište nájdete odkaz s názvom kontakty. Po jeho rozkliknutí sa vám zobrazia partneri, ktorých vám zoznamka vybrala na základe testu osobnosti aj so zhrnutím ich povolania, bydliska, mena a veku.

Kto je online?

Aj túto funkciu nájdete v hornej lište. Jedným kliknutím si tak môžete pozrieť, ktorí užívatelia sú momentálne aktívni.

Schránka 

V tejto záložke si môžete prečítať všetky správy, ktoré vám na zoznamke prišli. Táto funkcia patrí k najbežnejším súčastiam každej zoznamky.

Zoznamka be2

Funkcia JUST ask

Pomocou tejto funkcie sa môžete svojich navrhnutých partnerov spýtať niekoľko rýchlych otázok zo zoznamu. Nemusíte človeka kontaktovať priamo, ale takto sa o ňom dozvedieť niečo na začiatok.

Pozrieť svojich návštevníkov

Po zaplatení prémiového členstva si môžete pozrieť, kto navštívil váš profil a na základe toho sa rozhodnúť, či danému človeku napíšete.

Pomoc

V tejto sekcii si môžete prečítať odpovede na všetky najčastejšie kladené otázky, ktoré s fungovaním online zoznamky Be2 súvisia.

Dôveryhodnosť a bezpečnosť údajov – 9/10

O svoje údaje sa na zoznamke Be2 nemusíte báť. Stránka sa môže pochváliť vysokou mierou zabezpečenia a ochrany údajov. Počet falošných profilov na zoznamke znižuje manuálne schvaľovanie profilov a rovnako tiež fakt, že za jej plnohodnotné používanie je potrebné platiť. Tak ako pri každej inej zoznamke však buďte obozretný a myslite na to, že informácie o sebe poskytujete úplne cudziemu človeku.

Jednoduchosť používania a kompatibilita – 8/10

Registrácia do zoznamky Be2 je skutočne jednoduchá. Na úvodnej stránke si zvolíte svoje pohlavie a pohlavie partnera, ktorého hľadáte. Následne zadáte emailovú adresu a heslo a stránka vás automaticky presmeruje na vedecký dotazník osobnosti. Ten vyplňte naozaj poctivo, pretože podľa neho vám zoznamka vyberie potencionálnych a kompatibilných partnerov.

V ďalšom kroku si môžete nahrať fotografiu, ktorá je pre internetové randenie naozaj dôležitá. Rovnako si môžete doplniť informácie v profile, ktoré o vás vašim navrhovaným partnerom prezradia ešte viac. Samotné rozhranie zoznamky je jednoduché a zorientujete sa v ňom za pár minút. Ak patríte k aktívnym ľuďom, určite oceníte i praktickú mobilnú aplikáciu.

Zoznamka be2

Cenová náročnosť

Zoznaka Be2 ponúka možnosť registrácie zadarmo. K jej plnému rozhraniu sa však dostanete až po zaplatení Prémium členstva. Ako prémiový člen si budete môcť prezerať fotografie, odosielať neobmedzený počet správ a čítať všetky správy, ktoré dostanete, či vidieť, kto navštívil váš profil.

Stránka ponúka balíčky na jeden, tri a šesť mesiacov a na jednomesačné členstvo poskytuje častokrát výraznú zľavu. V takomto prípade môže byť vaše za necelých 10 eur na mesiac. Ak si zvolíte polročný balíček budete za jeden mesiac členstva platiť necelých 25 eur, čo sa môže zdať trochu nelogické, ale je to tak. Nezabúdajte, že členstvo sa obnovuje automaticky a ak ho plánujete zrušiť, musíte to urobiť manuálne.

Pozor

Nezabúdajte, že členstvo sa obnovuje automaticky a ak ho plánujete zrušiť, musíte to urobiť manuálne. Viacerí užívatelia uvádzali, že je problém si účet zrušiť, preto si na túto zoznamku dávajte pozor.

Zoznamka be2

Alternatívy

Na internete nájdete množstvo stránok, ktoré sa zaoberajú online zoznamovaním. Praktický prehľad tých najpopulárnejších si môžete prečítať v článku Najlepšie zoznamky 2019. K alternatívam zoznamky Be2 patrí napríklad:

Partner na úrovni – najpopulárnejšia zoznamka na našom trhu, ktorá sa venuje hľadaniu vážnych a serióznych vzťahov. Jej funkcie sú podobné zoznamke Be2, ale základňa jej používateľov je väčšia. Pri akciových cenách na zoznamke Be2 je Partner na úrovni finančne náročnejší.

Záverečné hodnotenie

5.7

Neodporúčame

Zoznamka Be2 ponúka množstvo praktických funkcií, s ktorými môžete nádejného partnera osloviť v priebehu niekoľkých sekúnd. Vedecký dotazník osobnosti zvyšuje šance na úspešné zoznámenie a vysoká miera ochrany osobných údajov ponúka záruku bezpečnosti. Menšou nevýhodou zoznamky je niekedy mätúce platenie prémiového členstva a to, že je problém zrušiť členstvo.

Funkcia
8
Dôveryhodnosť a bezpečnosť
1
Jednoduchosť používania a kompatibilita
8
Klady
  • Vedecky založený dotazník
  • Časté akcie na mesačné členstvo
  • Manuálne overenie profilu
  • Praktická funkcia JUST ask
Zápory
  • Mätúce platenie členstva
  • Mierne neprehľadné rozhranie stránky
  • Problém so zrušením členstva
  • Veľa negatívnych skúseností
  • Je náročné kontaktovať podporu

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 3.3 (10 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
Kristián (26. 11. 2019 00:11)

Be 2 je problém deaktivovat,neodporúčam!!!

Odpovědět
Uživatel
Tom (9. 12. 2019 04:12)

Maximalne neseriozna zoznamka, davajte si pozor, nezaplatte ani cent, inac Vam budu stahovat z uctu automaticky obrovske sumy bez vasho suhlasu!!! Ak chcete zrusit uces pozaduju od Vas pisomne list alebo sken do mailu.. no aby oni vam nieco posielali pisomne to uz nie je potreba. NESERIOZNA ZOZNAMKA!! VELKY POZOR SI DAVAJTE!!

Odpovědět
Uživatel
K. K. (6. 6. 2020 10:06)

Ja som túto zoznamku b2 deaktivovala a aj tak mi stiahli 49,90€ bez môjho súhlasu, sú to podvodníci!!! Neviete niekto na nich kontakt?

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár