Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Zoznamky

Zoznamka Rich Meet Beautiful – recenzia a skusenosti

Rich Meet Beautiful

Nie každý vzťah musí spĺňať kritéria toho konvenčného. Moderná doba so sebou prináša rôzne novinky aj v oblasti randenia. Preto sa dnes čoraz častejšie stretávame s pojmom „sugar dating“. Ide o situáciu, v ktorej si finančne zabezpečený partner hľadá krásnu a mladú partnerku. Situácia môže byť samozrejme aj obrátená, zámožná žena si môže hľadať mladého a atraktívneho partnera. Chcete pokračovať v hľadaní? Pozrite sa na ďalšie zoznamky na úrovni.

K zoznamkám takéhoto druhu nepochybne patrí i tá s názvom Rich Meet Beautiful. Využívajú ju ľudia po celom svete a v nasledujúcej recenzii si môžete prečítať jej hodnotenie.

Pre koho je zoznamka Rich Meet Beautiful určená?

Tak ako sme už napísali v úvode, zoznamka Rich Meet Beautiful slúži na „sugar dating“. Registrujú sa do nej primárne muži a menej často i ženy po štyridsiatke, ktorí disponujú značným majetkom a hľadajú si mladú a atraktívnu partnerku, či partnera.

Zoznamka Rich Meet Beautiful

Funkcie – 9/10

Užívatelia

V tejto funkcii si môžete prezerať užívateľov, filtrovať ich podľa toho, či sú online, noví, či obľúbení. Rovnako si môžete vybrať, či chcete vidieť užívateľov z celého sveta alebo konkrétneho geografického regiónu.

Správy

Štandardná funkcia každej zoznamky, ktorá je v tomto prípade prístupná iba premium užívateľom. Slúži na posielanie správ medzi užívateľmi.

Návštevy

Funkcia, s ktorou si môžete pozrieť, kto navštívil váš profil a ktoré profily ste navštívili vy.

Darčeky

Zaujímavou funkciou zoznamky Rich Meet Beutiful je posielanie darčekov. Tie je potrebné kúpiť za kredity. S touto funkciou si môžete tiež pozrieť, kto poslal darček vám a komu ste poslali darček vy.

Zoznamka Rich Meet Beautiful

Žmurknutia

Žmurknutie prestavuje nezáväzný spôsob, akým nadviazať prvý kontakt. Jedným klikom na seba upozorníte potencionálneho partnera. Rovnako si môžete pozrieť, kto žmurkol na vás.

Súkromné kľúče

Pomocou funkcie súkromné kľúče si môžete prezerať súkromné fotografie užívateľov.

Dôveryhodnosť a bezpečnosť údajov – 8/10

Zoznamka Rich Meet Beuatiful funguje po celom svete a dá sa považovať za bezpečnú. Aj keď na nej nefunguje manuálne schválenie profilu, každý profil je overený emailovou adresou. Pri overovaní môžete rovnako využiť aj Facebook, Google+ alebo dokonca svoj mobilný telefón. Overenie profilu je jednoduché a inštrukcie nájdete hneď na prvej stránke po prihlásení.

Aj v prípade tejto zoznamky však chceme upozorniť na obozretné vstupovanie a konanie. Nikdy totiž neviete, s akou cudzou osobnou si píšte. Pri prezrádzaní svojich informácií postupujte pomaly a uvážlivo.

Zoznamka Rich Meet Beautiful

Jednoduchosť používania a kompatibilita – 8/10

Registrácia do zoznamky Rich Meet Beautiful je jednoduchá. Na úvodnej stránke vypíšete svoje užívateľské meno, zadáte emailovú adresu, svoje pohlavie a pohlavie partnera, ktorého hľadáte. Rovnako musíte potvrdiť, že máte osemnásť rokov, pretože táto zoznamka si to vyžaduje. Následne počkáte na overovací email a zoznamka vám je prístupná.

Na zoznamke si ďalej nastavíte profilovú fotku, ktorá je dôležitou súčasťou online zoznamovania sa. V ďalšom kroku je potrebné vyplniť informácie v profile, bez ktorých si partnera na zoznamke určite nenájdete. Ide o údaje o vašom vzhľade, osobnosti a životnom štýle. Rovnako je potrebné vyplniť základné charakteristiky partnera, ktorého hľadáte.

Na úvodnej stránke nájdete navrhovaných partnerov, ktorých profily uvidíte po jednoduchom kliknutí na fotografiu. V hornej lište si môžete zúžiť výber podľa svojich kritérií. Následne už iba využívate funkcie, ktoré vám zoznamka ponúka.

Cenová náročnosť

Registrácia do zoznamky Rich Meet Beautiful je samozrejme zadarmo. Po registrácii si môžete prezerať užívateľov a tých, ktorí sú vám sympatickí pridávať do obľúbených. Na to, aby ste mohli niekomu poslať správu však musíte byť Premium užívateľ. V takomto prípade si následne môžete kúpiť kredity a tie využívať na rôzne funkcie na zoznamke. Výška ročného členstva potom závisí od vašej aktivity. Pri aktívnom využívaní zoznamky sa môže pohybovať medzi 150 až 200 eur.

Zoznamka Rich Meet Beautiful

Alternatívy

Stručnú recenziu nielen zoznamky Rich Meet Beautiful, ale aj ďalších štyroch zoznamovacích stránok nájdete v tomto článku. Pomerne populárnou alternatívou zoznamky Rich Meet Beautiful je:

Sugardate.eu – princíp stránky je v podstate úplne rovnaký. Aj tu ide o hľadanie vzťahu medzi solventným skúseným partnerom a mladou, krásnou partnerkou alebo naopak. Táto zoznamka sa však sústredí najmä na ľudí žijúcich v strednej Európe.

Záverečné hodnotenie

8.3

Skvelá

Zoznamka Rich Meet Beautiful predstavuje ideálnu formu zoznámenia pre tých, ktorí hľadajú vzťah typu „sugar dating“. Portál funguje po celom svete a má širokú základňu spokojných užívateľov. Pomerne intuitívne prostredie je zárukou jednoduchého používania, ktoré si rýchlo osvojí každý. Menšou nevýhodou je absencia manuálneho schvaľovania profilov a potreba kupovania kreditov.

 

Funkcia
9
Dôveryhodnosť a bezpečnosť
8
Jednoduchosť používania a kompatibilita
8
Klady
  • Celosvetová pôsobnosť
  • Moderné rozhranie
  • Možnosť overiť profil mobilným telefónom
  • Možnosť posielania darčekov
Zápory
  • Bez manuálneho overenia profilu
  • Menej prehľadné nakupovanie kreditov

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár