Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Zoznamka U-meets.com – recenzia a zkúsenosti

logo zoznamky u-meets.com

Internetové zoznamky sú v posledných rokoch na rozmachu. Môže za to nielen pandémia, ale aj fakt, že súčasný životný štýl nedáva nezadaným veľa príležitostí na reálne nájdenie partnera. My sa v nasledujúcej recenzii pozrieme na klady a zápory cyperskej zoznamky u-meets.com. Tá v našich končinách nie je veľmi známa, no pomaly jej Slováci prichádzajú na chuť, no a ak ste z južných okresov, učíte vás poteší majoritné zastúpenie maďarských užívateľov.

Ak vás téma internetových zoznamiek zaujala, neprehliadnite ani naše porovnanie Slovenských zoznamek.

Pre koho je zoznamka U-meets určená?

Zoznamka U-meets.com vznikla v období pandémie v roku 2021. Reflektovala vtedajšie naladenie spoločnosti a vytvorila všetkým nezadaným platformu na neviazaný sex a flirt a to i online formou. Bohužiaľ je zatiaľ ovládanie (menu) zoznamky v angličtine, ale vraj na tom poskytovateľ usilovne pracuje, aby bolo aj v slovenčine. Menu je jednoduché, tak si s tým poradí aj človek, ktorý nie je v angličtine dobrý. Komunikácia s ostatnými účastníkmi je samozrejme v slovenčine.

Zoznamka U-meets uvodná strana

Napriek šteklivému podtónu vás úvodná stránka nijako neurazí. Je decentná a nabáda vás k registrácii. Tá je veľmi jednoduchá, po vyplnení mena, veku a sexuálneho záujmu vás vpustí do interného prostredia.

Následne je pre väčšiu úspešnosť pri hľadaní potencionálneho partnera vhodné skompletizovať váš profil fotografiou a stručným popisom vašich obľúbených činností.

Funkcie zoznamky U-meets 8/10

Fotografia vám dáva veľkú šancu na úspech aj pri funkcionalite. Doména U-meets.com podobne ako iné zoznamovacie platformy má cash flow založený na platených správach. Takže na to, aby ste mohli odpovedať alebo posielať nálepky vašim potenciálnym ctiteľom potrebujete mince, ktoré na začiatku získate práve nahraním profilovej fotografie a vyplnením základných informácií o sebe.

K bezplatným funkciám však napríklad patria hry. Veľmi obľúbená je v tomto prípade ruleta, vďaka ktorej podobne ako na iných fórach, hodnotíte fotky ostatných užívateľov. Za hranie týchto hier potom zbierate mince. Tie vám pomôžu pri chatovaní s ľuďmi ohodnotených srdiečkom.

Funkcie U-meets.com Popis
Ruleta Ruletu už spomíname vyššie. Hodnotíte náhodné profilové fotky srdiečkom alebo krížikom podobne ako pri iných zoznamkách.
Kto si pozeral môj profil Aj tieto info získate kvôli tejto funkcii rýchlo a pomôže vám to nadviazať kontakt s osobami, ktorých ste zaujali.
Hviezdny panel Slúži na uloženie vašich TOP profilov, aby ste si týchto užívateľov vedeli rýchlejšie nájsť.
Chat Chatovanie je zmyslom celej zoznamky, aby ste však mohli odpovedať na prichádzajúce správy, potrebuje dostatočný kredit formou mincí.
Hra o denné odmeny Platforma každý deň ponúka možnosť hrať o odmeny v podobe mincí, nálepiek alebo posilnení profilu.
Filter Filter vám pomôže nájsť osobu, ktorú hľadáte vďaka veku a polohy, kde býva, pričom zoznamka uprednostňuje užívateľov v blízkosti vášho bydliska. Škoda však je, že do filtra nemôžete dať záľuby, ktoré by vaše hľadanie výrazne uľahčili.

Dôveryhodnosť a bezpečnosť údajov 9/10

U-meets sa v začiatkoch potýkala najmä na zahraničných fórach s polemikami o reálnosti všetkých profilov. Jednotlivé konta nemuseli byť verifikované e-mailovou adresou, čo dnes už neplatí. Taktiež fotografie sa nahrávajú až po vytvorení konta a sú schvaľované administrátorom zoznamky.

Nám sa z tohto pohľadu páči aj zabezpečenie formou funkcie blokovania, vďaka ktorej rýchlo prerušíte kontakt s niekým, kto prekročí vaše hranice. No a celková dôveryhodnosť platformy je podporená aj 256-bit SSL bezpečnostným protokolom.

Bezpečnosť je garantovaná aj pri platbách predplatného formou PCI DSS a 3D secure autentizáciou. Pozor si však pri používaní zoznamky u-meets. com dávajte najmä pri zasielaní šteklivých záberov. Nikdy totiž neviete, kto sedí na druhej strane obrazovky, takže do erotiky sa púšťajte len s overenými kandidátmi na viazanú či neviazanú zábavu.

Trochu podozrivé sa nám zdalo, že necelú minútu po prihlásení už sme mali prvú správu od záujemcu o zoznámenie, ale ako sme písali, treba na online zoznamkách byť naozaj opatrný. Bohužiaľ, takmer v každej online zoznamke sa vyskytujú falošné profily.

Jednoduchost používania a kompatibilita 7/10

Registrácia do zoznamky je jednoduchá. Na úvodnej stránke si zvolíte vaše pohlavie a o aké pohlavie máte záujem. Ďalej vás čaká vyplniť prezývku (nick), email, zvoliť heslo, dátum narodenia a mesto (bydlisko), pak stačí klik na tlačidlo registrácia. Svoje konto však musíte verifikovať vopred zadanou e-mailovou adresou, po potvrdení overovacieho emailu je váš účet vytvorený. Táto registrácia je zadarmo, no používanie a odosielanie správ už je zpoplatnené.

Pohyb po zoznamke je jednoduchý, všetko nájdete v menu na ľavej strane a pokiaľ je niečo nové, vždy je to výrazne označené zelenou farbou (napríklad nové správy v chate), alebo vás upozorní pop-up okno.

U-meets jednoduchost

Zoznamka bohužiaľ nefunguje na mobilnej aplikácii, aj keď v mobile má slušné responzívne rozhranie. No ak chcete dostávať notifikácie, čo sa na zoznamke práve deje, musíte ich smerovať do mailu. Toto nám v dnešnej dobe pripadá ako krok späť a tvorcovia zoznamky by to mali rýchlo napraviť.

Poplatky za používanie U-meets 7/10

No a teraz k tomu najdôležitejšiemu. Koľko U-meets.com stojí? Predplácate si odosielanie správ. Ak chcete reagovať na prichádzajúce správy, srdiečka či nálepky, musíte mať predplatených dostatočný počet mincí. Na jeden deň ich potrebujete 230.

U-meet.com poplatky a zabezpečenie

Ako sme už uviedli vyššie, na začiatok vám platforma dá nejaké mince zadarmo za skompletizovanie profilu a nahratie fotografie. Niečo vám U-meets.com dá aj za hranie hier či každodenné prihlásenie, no vo finále si musíte kredit predplatiť. Inak nebudete môcť na platforme naplno fungovať.

Predplatné na 1 deň pritom stojí takmer 5€, na celý týždeň sa blížite už k 20€. Nejde teda o lacnú záležitosť, no osamelé duše určite túto možnosť uvítajú.

Naša mienka

U-meets.com predstavuje nového hráča na poli zoznamiek v našich vodách. V prípade filtra vám preto hodí ako potenciálnych partnerov aj kopec profilov zo susedných štátov. V našom prípade išlo najmä o maďarských uchádzačov. Takisto platforma nefunguje na mobilnej aplikácii, aj keď v mobile má slušné responzívne rozhranie. No ak chcete dostávať notifikácie, čo sa na zoznamke práve deje, musíte ich smerovať do mailu.

užívateľské rozhranie u-meets.com

No a na záver ešte pár slov o spôsobe zrušenia účtu. V tomto prípade dostáva od nás U-meets.com jednotku s hviezdičkou. Nejde o žiadnu zložitú tortúru, stačia vám k tomu tri kliknutia. Vo finále preto zoznamku hodnotíme ako dobrý priemer. Pozitívne hodnotíme najmä zabezpečenie a funkcie. Na druhej strane nám vadia vysoké poplatky a malo účastníkov z našej krajiny.

Nikdy nezabúdajte, že online svet a online zoznamovanie má aj svoje nevýhody, dbajte na bezpečnosť a buďte opatrní najmä pri zasielaní šteklivých fotografií.

Záverečné hodnotenie zoznamky U-meets

7.8

Dobrý priemer

U-meets sa radí do zoznamiek, ktorej cieľom je nájsť partnera pre sex. Nie je pritom rodovo ohraničená a otvára svoje brány nielen hetero orientovaným jedincom, ale aj homosexuálom. Na druhej strane sa s U-meets.com spájajú aj negatívne recenzie, ktoré hovoria o tom, že veľa profilov je falošných, no a nízke nie sú ani poplatky za chatovnie.

Funkcie
8
Dôveryhodnosť a bezpečnosť
9
Jednoduchost používania a kompatibilita
7
Poplatky
7
Klady
  • Rýchla a bezplatná registrácia
  • Genderovo otvorená
  • Prehľadná aj v mobilu
  • Pre neviazaný sex a flirt
  • Live chat
Zápory
  • Vysoké poplatky pre chat
  • Absencia mobilnej aplikácie
  • Menej známa na Slovensku

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 4.0 (128 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár