Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Najlepšie darčeky pre babku – 35 tipov

31. 8. 2023 Aktualizované

Hľadáte vhodný darček pre starú mamu, avšak zatiaľ ste nič nenašli? Práve pre vás prinášame 35 tipov na najlepší darček pre babku k narodeninám, na Vianoce alebo iné sviatky. Medzi nimi nájdete nielen klasické darčeky ako čokoláda alebo župan, ale aj netradičné, ako napríklad čistič vzduchu.

1) Darčeková truhlica s červeným vínom – zaujímavý darček pre babku

darcekova truhlica

Adrop.sk

Darčekové drevené truhlice sú v súčasnosti čoraz viac populárne. Chcete svojej babke urobiť radosť na jej narodeniny? Darujte jej truhlicu s červeným vínom. Okrem vína sa v nej nachádzajú sladké aj slané pochúťky, ktoré sa práve k červenému vínu hodia. Truhlica je zapečatená a nejde ju len tak ľahko otvoriť. Teda pri jej otváraní sa môžete aj zabaviť. Navyše, červené víno má veľa zdravotných benefitov, takže jeden pohár vašej babke len prospeje.

Ak si starká radšej pochutí na kvalitnom bielom víne, darujte jej zlatý mok v darčekovej truhle. Nápad zaujímavý, len to víno nepasuje? Nie je nič jednoduchšie. Využite originálne drevené debny a naplňte ich tým, čo vašu babku zaručene poteší.

2) Hrnček – klasický darček pre babku na Vianoce alebo k narodeninám

hrncek pre babku

 

Balabim.sk

Každá babka si rada vypije čaj alebo kávu. Čo tak darovať jej hrnček so zaujímavým dizajnom? Pri pití kávy alebo čaju si tak na vás vždy spomenie.

V ponuke hrnčekov nájdete desiatky rôznych motívov. Ak svoju babku dobre poznáte, tak by ste s výberom nemali mať problém. Výhodou je aj cena, ktorá začína už na 5 €. Takýto darček sa hodí na Vianoce pod stromček, na narodeniny alebo meniny. Avšak, ak vaša babka má okrúhliny, tak by bolo vhodné zvoliť niečo hodnotnejšie, napríklad krásnu čajovú súpravu.

3) Elektrická deka – vyhrievaný darček pre babku

elektrická deka

4home.sk

Väčšina ľudí vo vyššom veku má mnoho zdravotných komplikácii. Inak reagujú na zmeny teplôt ako napríklad vy. Ak je vaša babka zimomravá a potrebuje prehriať kĺby, darujte jej elektrickú deku.

Tieto deky sa po zapojení do elektrickej siete začnú nahrievať. Deka bude robiť spoločníčku vašej babke najmä počas dlhých zimných večeroch. Za zváženie stojí aj elektrický vyhrievací vankúš a termofor.

4) Kuchárska kniha – darček pre starú mamu pre inšpiráciu vo varení alebo pečení

kucharska kniha

Bux.sk

Každý vie, že babky vedia výborne variť a ešte lepšie piecť. Po návšteve ste určite neraz od nej odchádzali s bruchom na prasknutie. Vaša babka by sa potešila kuchárskej knihe, v ktorej by našla mnoho nových chutných receptov.

V ponuke nájdete rôzne knihy pre vášnivé kuchárky aj cukrárky. Vaša starká by sa možno rada inšpirovala novými receptami na zdravé jedlá, ázijskú kuchyňu, dipy a pomazánky, možno sa rada naučí novinky vo svete zavárania a konzervovania potravín.

5) Flextor – darček pre starú mamu vo forme doplnku výživy na kĺby

flextor

Flextor-advance.sk

Stav kĺbov sa vekom zhoršuje. Našťastie, existujú rôzne látky, ktoré dokážu aspoň sčasti napomôcť k lepšiemu zdraviu kĺbov. Doplnok výživy Flextor obsahuje iba prírodné látky ako chondroitín, glukozamín, kolagén a ďalšie. Všetky zložky majú pozitívny vplyv na zdravie a pohyblivosť kĺbov.

Náš tip

Testovali sme rôzne značky produktov na zlepšenie kĺbov. Recenzie kĺbovej výživy si môžete pozrieť v našom článku.

Darovaním Flextoru vašej starej mame jej ukážete, že vám záleží na jej zdraví. Takýto darček pre babku je vhodný skôr na meniny alebo len tak, keď jej chcete urobiť radosť.

6) Prírodná kozmetika – darček pre večne mladú babku

Kozmetika

Venira.sk

Väčšina žien sa snaží starať o svoju pleť. To určite platí aj pre staré mamy. Blíži sa nejaký sviatok a vy neviete, čo jej máte kúpiť? Skúste ju prekvapiť prírodnou kozmetikou.

Vybrať môžete telovú alebo pleťovú kozmetiku, prípadne vlasovú. Ponuka je naozaj široká a ak dobre poznáte svoju babku, tak by ste nemali mať s výberom problém. Môžete k tomu pridať ešte kyticu alebo fľašu červeného vína.

7) Taška na kolieskach – praktický darček pre starú mamu

Taška na kolieskach

4home.sk

Čím je človek starší, tým má menej síl a mal by sa vyhýbať veľkej fyzickej záťaži. Nepochybne k tomu patrí aj nosenie ťažkých nákupných tašiek. Pre tento problém existuje veľmi jednoduché riešenie. Je to taška na kolieskach, ktorá dokáže nosenie nákupu niekoľkonásobne uľahčiť.

Ak sa teda blížia narodeniny vašej babky, prípadne budú o chvíľu Vianoce a vy neviete, čo by ju potešilo, tak taška na kolieskach bude vhodnou voľbou. Čierna, zelená, červená, so vzorom – taška na kolieskach nemusí byť nudná.

8) Mobil pre seniorov – praktický darček pre babku

mobil pre seniorov

Alza.sk

Medzi naše tipy na darček pre babku sme zaradili aj mobil pre seniorov. Starší ľudia už môžu mať problém s ovládaním dotykového smartfónu. Preto je vhodné, ak majú jednoduchý telefón, ktorým môžu jednoducho vytočiť číslo a telefonovať. Niektoré mobily pre seniorov majú aj SOS tlačidlo. Po jeho stlačení sa odošle správa alebo vytočí kontakt, ktorý si sami zvolíte. Takže takýto mobil dokáže byť nápomocný aj v prípade núdze.

Preto, ak ešte nemáte vybraný darček pre vašu babku, tak tento môže byť vhodnou voľbou. Navyše ich cena je celkom nízka.

9) Závesné kreslo – pohodlný darček pre babku k narodeninám

závesné kreslo

Mall.sk

Chcete dopriať vašej starej mame chvíle pohody a relaxu? Darujte jej závesné kreslo, ktoré je výborným prostriedkom na perfektný oddych. Ich rozmery sú rôzne a taktiež musíte mať pred kúpou na pamäti, že niektoré sú vhodné do interiéru, niektoré do exteriéru (niektoré aj-aj).

Taktiež sa dodávajú so stojanom aj bez stojanu. Premyslite si, že kde by ho mohla vaša babka umiestniť a podľa toho vyberajte. Závesné kreslo môže byť vhodný darček pre babku k narodeninám alebo na Vianoce.

10) Kurz na prípravu čokolády – sladký darček pre babku

Kurz prípravy čokolády

Adrop.sk

Rada si vaša babka pochutná na chutnej čokoláde? Darujte jej kurz prípravy a pečenia makróniek, praliniek či čokolády. Celým kurzom ju prevedie skúsená cukrárka. Super je, že všetky suroviny sú v cene kurzu. Po skončení kurzu si vaša starká odnesie nielen nové chutné recepty, ale aj perfektný sladký zážitok.

Takýto personalizovaný darček vašu babku určite poteší. Či už to budú narodeniny, meniny, Vianoce alebo iný sviatok, môže byť takýto kurz vhodnou voľbou. Ak je vaša babka hotovou čarodejníčkou v kuchyni, darovať jej môžete aj kurz varenia.

11) Inteligentný tlakomer – darček pre babku na presné meranie nielen tlaku

tlakomer

Alza.sk

Tlakomer je zariadenie, ktoré seniori používajú pravidelne. V súčasnej dobe sú už aj tieto zariadenia smart a majú rôzne praktické funkcie. Napríklad tlakomer M7 Intelli IT ponúka možnosť rozdelenia pamäte pre dvoch používateľov, čo je vhodné pre babku aj pre dedka. Informácie zobrazuje prehľadný displej a upozorní aj na zle nasadenú manžetu. Okrem toho sa dá prepojiť so smartfónom, avšak to bude asi pre niektorých seniorov zbytočné.

Inteligentný tlakomer je teda vhodný darček pre babku na narodeniny alebo pod stromček. Vaša stará mama bude mať dokonalý prehľad o svojom krvnom tlaku.

12) Dámsky šál – štýlový darček pre starú mamu

satka pre babku

Bonprix.sk

Aj niektoré staré mamy si rady oblečú niečo štýlové. Ak ešte neviete, aký darček kúpiť vašej babke, tak šál môže byť vhodná voľba. Okrem toho, že je to štýlový doplnok, dokáže aj zahriať krk počas chladných jesenných alebo zimných dní.

V ponuke nájdete veľa farebných a vzorových prevedení. Stačí, ak poznáte obľúbenú farbu a štýl vašej babky. Do tuhej zimy zvážte kúpu šálového goliera s kapucňou.

13) Robot, mixér alebo krájač – darček pre babku do kuchyne

mixer

Mall.sk

Je všeobecne známe, že babky radi pečú a varia. Spotrebiče do kuchyne, ako napríklad kuchynský robot, dokážu prácu v kuchyni uľahčiť a skrátiť aj dobu prípravy. Tento tichý a praktický spoločník do kuchyne disponuje bohatým príslušenstvom, vďaka ktorému môže každá šikovná kuchárka šľahať, miešať, strúhať zeleninu a orechy, mlieť mäso, plniť údeniny, vyrobiť si mäsové guľky, zmixovať smoothie, polievku aj zmrzlinu a oveľa viac.

Ak viete, že vašej babke šikovný spotrebič v kuchyni chýba, máte perfektný nápad na darček. Kuchynský robot je vhodný ako darček pre babku na Vianoce alebo na narodeniny.

14) Darčekový poukaz – babka si vyberie, čo bude chcieť

Darčekový poukaz

Alza.sk

Ak naozaj neviete, aký darček pre babku kúpiť, tak darčekovým poukazom nemáte čo pokaziť. Na výber máte zo štyroch hodnôt, a to 10, 20, 50 a 100 €. Týmito poukazom môže zaplatiť za tovar nakúpený v internetovom obchode alza.sk.

Alza je na Slovensku známa značka a ponúka veľké množstvo produktov do kuchyne a celej domácnosti. Pri darovaní jej nezabudnite pripomenúť, že poukaz platí 1 rok odo dňa zakúpenia.

15) Romantická večera – romantický darček pre babku a dedka

Romantická večera

Adrop.sk

Doprajte vašim starým rodičom romantickú večeru, pri ktorej si môžu pripomenúť ich mladosť. Vybrať im môžete večeru pri 101 sviečkach aj s prenocovaním. Tá sa koná v anglickom parku alebo v čínskom salóniku. Prípadne to môže byť večera spojená s degustáciou kvalitných vín.

Tento darček môžete darovať babke alebo dedkovi na ich narodeniny. Alebo to môže byť spoločný darček na Vianoce pod stromček.

16) Elektrický aróma difuzér – darček pre babku na prevoňanie celej domácnosti

aroma difuzer

 

Alza.sk

Elektrický aróma difuzér je zariadenie, ktoré dokáže prevoňať celú domácnosťou obľúbenou vôňou. Okrem toho má aj funkciu zvlhčovača vzduchu. Neslúži len na navodenie príjemnej vône, ale aj ako dizajnový doplnok.

Niektoré modely majú aj LED podsvietenie. Aróma difuzér môže byť vhodným darčekom pre vašu starú mamu, ktorá sa rada zdržiava v príjemnom prostredí s vyváženou kvalitou vzduchu. Môžete k nemu rovno pribaliť aj esenciálny olej s jej obľúbenou vôňou.

17) Tlakový hrniec – darček pre babku do kuchyne

Test Lamart LT1133

4home.sk

Je súčasťou kuchynskej výbavy vašej babky aj tlakový hrniec? Ak nie, tak by to mohol byť vhodný darček pre babku k narodeninám alebo na Vianoce. Ako sa odlišuje tlakový hrniec od klasického? Jedlo sa v ňom dokáže pripraviť oveľa skôr. Okrem toho má lepšiu a výraznejšiu chuť, a navyše, jedlo je zdravšie.

Tlakové hrnce sú ideálne aj na varenie tuhého mäsa a hlavne – výrazne šetria energiu. Babka ho môže využiť aj na zaváranie ovocia a zeleniny zo svojej záhrady.

18) Trekingové palice – darček pre aktívnu starú mamu

Trekingové palice

Decathlon.sk

Je vaša stará mama stále aktívna a rada chodí na prechádzky do prírody? Určite jej prídu vhod trekingové palice, ktoré jej trochu uľahčia chôdzu po nerovnom teréne. Ďalším účelom je zlepšenie stability pri chôdzi a menšia záťaž pre kĺby na nohách. Väčšina týchto palíc je výškovo nastaviteľná, takže s tým si starosti robiť nemusíte. Starú mamu takýto darček určite poteší a vyčarí jej úsmev na tvári.

19) Klasické hodinky – štýlový darček pre babku

Dámske hodinky

Sofia.sk

Máte starú mamu, ktorá rada nosí rôzne štýlové doplnky? Ak áno, tak jej môžete darovať klasické hodinky na ruku. V ponuke nájdete rôzne typy ciferníkov a taktiež rôzne farebné a materiálové prevedenia. Výber bude pre vás jednoduchý v prípade, že viete, čo sa vašej starej mame páči.

Hodinky na ruku budú vhodným darčekom na narodeniny alebo na Vianoce. Ak vaša babka patrí k tým ľuďom, ktorí neradi meškajú a záleží im na dochvíľnosti, náramkovým hodinkám sa určite poteší.

20) Froté župan – pohodlný darček pre babku

frote zupan ako darček pre babku

Astratex.sk

Naším ďalším tipom je froté župan. Jeho prednosťou je mäkučký materiál príjemný na dotyk. Vďaka tomu je jeho nosenie veľmi pohodlné, a navyše dodáva pri pohybe voľnosť. Okrem toho dokáže aj zahriať, čo vaša stará mama najviac ocení počas chladných zimných večerov. Darčekom v podobe froté županu nemáte čo pokaziť a určite vyčaríte vašej babke úsmev na tvári. Jedine čo potrebujete vedieť, je veľkosť, aby ste nemuseli župan vymieňať.

21) LED lampa otvorená kniha – originálny darček pre babku

LED lampa

Balabim.sk

LED lampa v podobe otvorenej knihy je výborným darčekom nielen pre babku, ktorá rada číta. Tento darček ocení každá stará mama, ktorá má rada originálne dekorácie. Okrem toho sa lampa dá jednoducho nabiť cez USB port, takže nie je potrebné dokupovať jednorazové baterky. Lampa vydáva teplé biele svetlo, biele svetlo aj kombináciu oboch svetiel.

LED lampy sú praktickým doplnkom do každej domácnosti. Môžete ju babke darovať na Vianoce pod stromček alebo na narodeniny.

22) Náušnice – darček pre babku vo forme šperku

nausnice

Olivie.sk

Rada nosí vaša stará mama šperky? Ak áno a vy ešte neviete, aký darček jej máte kúpiť, tak náušnice môžu byť vhodnou voľbou. Najlepšie je, ak viete približne, aký typ alebo štýl náušníc sa vašej babke páči. V prípade, že nie, je dobré ak to zistite, pretože jedine tak jej darujete to, čo sa jej bude páčiť. V ponuke nájdete stovky rôznych náušníc, čo môže skomplikovať výber.

Ďalšou otázkou, ktorá vás možno bude trápiť je cena. Pekné náušnice jej môžete kúpiť aj za pár desiatok eur, avšak to záleží na vás, a najmä na vašom rozpočte.

23) Plavba loďou – zážitkový darček pre babku

plavba lodou

Adrop.sk

Zážitkový darček je v mnohých prípadoch lepší ako nejaký predmet, ktorý časom zapadne prachom. Naopak, zážitok sprevádzaný silnými emóciami sa v pamäti udrží po zvyšok života.

Má vaša babka rada vodu? Na jej narodeniny jej môžete darovať plavbu loďou, na ktorú môže ísť s dedkom alebo s vami. Vo výbere nájdete plavbu motorovým člnom, čo predstavuje aj trochu adrenalínu v krvi. Vhodnejšou voľbou by bola vyhliadková plavba loďou po Dunaji. Tú si môže v pokoji vychutnať.

24) Kožená kabelka – vianočný darček pre babku

Kožená kabelka ako darček pre babku

Delmas.sk

Blížia sa Vianoce a vy neviete, čo babke pod stromček? Kožená kabelka je možno trochu netradičný darček pre babku, no o to viac môže potešiť. Hlavne, ak rada nosí pekné a kvalitné veci. Opäť tu platí pravidlo, že by ste mali poznať štýl svojej babky, alebo aspoň akú farbu má v obľube.

Takýto darček sa nemusí nachádzať len pod stromčekom. Môžete ho darovať aj na narodeniny. Kožená kabelka je najpevnejšia a najodolnejšia, má svoju typickú vôňu. Vaša starká si ju ihneď zamiluje.

25) Stolová hra – darček pre starých rodičov na príjemne strávené voľné chvíle

spolocenska hra

Alza.sk

Stolová hra je výborným spôsobom, ako tráviť voľné chvíle. Starí rodičia majú voľného času celkom dosť, tak prečo im nedarovať niečo, čo ich môže zabaviť na dlhé hodiny? Môžete zvoliť starú klasiku Človeče, nehnevaj sa! alebo aj niečo iné, čo nie je až tak známe.

Stolovú hru môžete darovať ako darček pre babku na narodeniny, meniny alebo na Vianoce. Ešte väčšiu radosť im urobíte, ak si potom zahráte s nimi.

26) Čistička vzduchu – darček pre babku pre lepší vzduch v domácnosti

Čistička vzduchu

4home.sk

Čistička vzduchu, tak ako to už z názvu vyplýva, slúži na čistenie ovzdušia v miestnosti. Tieto zariadenia majú rôzne výkony a sú pre malé aj veľké priestory. Záleží vám na tom, aby vaša babka a dedko dýchali doma čistý vzduch? Zaobstarajte im čističku vzduchu. Pred kúpou si zistite rozlohu priestoru, pretože každé zariadenie má presne danú rozlohu, pre ktorú je určený.

V jeho vnútri sa nachádzajú filtre, ktoré čistia vzduch od hrubších nečistôt (prach) a taktiež aj od mikroorganizmov. Ich prevedenie je riešené tak, aby slúžili aj ako dizajnový prvok.

27) Teplovzdušný ohrievač – darček pre babku, ktorý využije počas chladných zimných dní

ohrievac vzduchu

Alza.sk

Seniori si potrpia, a to hlavne v zimnom období, na teplo. V každej domácnosti je zväčša zaobstarané kúrenie, avšak napríklad na chalupe to tak nemusí byť. Práve pre takéto priestory je teplovzdušný ohrievač výborným riešením. Takže naším ďalším tipom na vhodný darček pre babku je teplovzdušný ohrievač. Tento darček pre babku je však potrebné zvážiť, aby sa nestalo, že ho vaša stará mama nebude mať kde využiť.

28) Fotorámček so spoločnou fotografiou – originálny darček pre babku

Drevený fotorámček so štipcami

Balabim.sk

Darček vo forme fotografie v peknom rámčeku vašu babku určite poteší. Ponuka obsahuje niekoľko typov fotorámčekov. Medzi nimi nájdete také, do ktorých môžete vložiť viac fotografii alebo sú s LED svetielkami. Takýto darček môžete babke darovať na meniny, narodeniny alebo na Vianoce, ale aj bez toho, aby mala nejaký sviatok. Ideálne je, ak vložíte do rámčeka jednu alebo viac vašich spoločných fotografii.

29) Klobúk – elegantný darček pre vašu starú mamu

klobuk

Bonprix.sk

Ďalším módnym tipom na darček pre babku je klobúk. V ponuke nájdete rôzne materiály a prevedenia. Delia sa na zimné a letné, takže sa skúste zamyslieť, ktorý by bol pre ňu vhodnejší. Taktiež aký štýl alebo farebné prevedenie by sa jej najviac páčilo. Tento darček je najprv vhodné zvážiť, pretože by bola škoda, ak by ho vaša babka nenosila.

Klobúk je vhodným darčekom k všetkým sviatkom a bude robiť radosť vašej babke ešte po dlhé roky (ak jej ho silný vietor neodfúkne).

30) Darčeková sada čaju – voňavý a chutný darček pre babku

Darčeková sada čaju ako darček pre babku

Mall.sk

Keď si spomeniete na prázdniny u babky, vybaví sa vám ovocná vôňa alebo bylinkový čaj s medom? Ak vaša babka miluje čaj v ktorúkoľvek dennú hodinu, zásobte ju výberovým čajom. Darčeková sada v peknej ozdobnej škatuľke ju určite poteší.

Čaje sú v rôznych príchutiach, no všetky od renomovaných výrobcov. Oslávte narodeniny alebo meniny vašej starej mamy šálkou chutného čaju. Aby ste si ho mali do čoho urobiť, pridajte k sade čajov aj krásnu sadu šálok.

31) Vypestuj si – pre babku pestovateľku

Pestovateľské darčeky

Balabim.sk

Všade okolo babky samé kvety a bylinky? Ak sa vaša starká večne rýpe v zemi, nie je pre ňu vhodnejší darček ako kvet, bylinky alebo sadenice. Ďalší živý poklad, o ktorý sa bude starať.

Ak chcete byť skutočne originálni a potešiť ju niečím, čo jej nikto iný nedá, zvážte pestovateľské darčeky. Ide o darčekové sady, ktoré obsahujú balíčky semiačok, kvetináč z kokosových vlákien, výživové hnojivo a značkovač k rastlinám, ako aj návod na použitie, vďaka ktorému sa každá babka ihneď stáva odborníčkou. Bonsaj, bylinky, kaktus alebo štvorlístok, vyberajte podľa vôle.

32) Šijací stroj – pre babku módnu dizajnérku

Pestovateľské darčeky

Alza.sk

Kto povedal, že dôchodok je iba o prechádzkach, záhrade a knihách? Ak vaša babka rada šije, prešíva a tvorí, určite ju potešíte novým výkonným šijacím strojom. Dnešné šijacie stroje ponúkajú moderné funkcie, o ktorých sa nám pred rokmi ani nesnívalo.

Pri výbere si dajte záležať a preskúmajte parametre, ako aj výrobcu. Šijací stroj má starej mame pomôcť pri jej výtvoroch, nie ju od záľuby odradiť. Pekný narodeninový či vianočný darček pre babku, čo poviete?

33) Energy náramok – darček pre babku na dobitie energie

Energy náramok ako darček pre babku

Insportline.sk

Energy náramky sú typické tým, že spájajú prírodné kamene stimulujúce energiu. Pozitívne ovplyvňujú naše vnútorné rozpoloženie. Každý kameň vyžaruje iný druh energie a pôsobí tak na človeka vlastným špecifickým spôsobom. Darujte babke energy náramok, ktorý jej zdvihne náladu a naštartuje ju do nového dňa.

Takéto náramky sú zároveň výborným módnym doplnkom, s ktorým sa vaša babka môže pochváliť priateľkám tetuškám. Okrem toho, že náramky sú tvorené starostlivo vybranými kameňmi, aj krásne vyzerajú a hodia sa takmer k akémukoľvek outfitu.

34) Kúpeľný pobyt – darček pre babku na zregenerovanie

Energy náramok

Domalenka.sk

Ak vaša stará mama dlho nebola na žiadnom pobyte, je načase to zmeniť. Vezmite voľbu do svojich rúk a prekvapte ju relaxačným pobyt v niektorých zo slovenských kúpeľov. Babka nielenže zregeneruje, užije si množstvo rôznych procedúr, ktoré ju postavia na nohy.

Výhodou takéhoto darčeka je, že môžete babku poslať do ktoréhokoľvek kúta Slovenska, aj tam, kde ešte nikde nebola. Spojte sa so súrodencami alebo rodičmi a rezervujte pobyt pre 2 osoby. Kúpeľný pobyt si okrem babky určite užije aj dedko. Ak ste si nie istí, vyriešte to darčekovým poukazom.

35) Kreatívna sada na výrobu vianočných ozdôb – darček pre babku milovníčku Vianoc

Kreatívna sada ako darček pre babku

Adrop.sk

Ešte len skončilo leto a vaša babka už sedí nad vianočnými ozdobami? Ak ju obklopujú rôzne látky, flitre, trblietky, ozdoby a ďalšie pomôcky na výrobu vianočnej dekorácie, ponáhľajte sa jej darovať craftiry sadu na výrobu ozdôb. Sada obsahuje drevené ozdoby, dosky na krabičku, lepidlo, farby, štetec, paletku, drevené korále a špagát.

Ak sa vám takýto diy darček zapáči, môžete vyberať z celého radu kreatívnych setov.

Ak hľadáte inšpiráciu na darčeky pre ženu, skúste nazrieť aj do nášho výberu darčekov pre sestru, manželku či kamarátku.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 3.4 (7 hlasov)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
zuzu (29. 12. 2021 18:12)

Našu babku potešil veľmi darčekový box s orieškovými maslami a čerstvými mandľami od infinuty

Odpovědět
Uživatel
jojo (5. 12. 2023 19:12)

fotoobrazyzplatna robia dokonalé obrazy z vlastných fotiek na kapa dosku - je to dokonalý darček pre starkú ;)

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár