Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
 • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Starostlivosť o telo

Najlepšie koloidné striebro – koloid striebra 2024

Koloidné striebro, používané na hojenie rán a zlepšenie kožných problémov, má antiseptické, antibakteriálne a antivirálne účinky. Čiastočky striebra v demineralizovanej vode alebo inej kvapaline sa často pridávajú do obväzov. Koloid striebra má prospešné vlastnosti, je však dôležité vedieť o jeho vedľajších účinkoch. Naš článok ponúka porovnanie troch prípravkov, vrátane populárneho Nutraceutics Advance.

Na pleť

Prírodné koloidné striebro na regeneráciu pleti. Veľké balenie za výhodnú cenu.

Na celé telo

Roztok s koloidným striebrom na pokožku celého tela. Aj ako výplach úst a dezinfekcia.

Aj na rany

Tekuté striebro s antibakteriálnymi vlastnosťami, aj cestovné balenie.

Najlepší koloid striebra

Recenzia: Advance 1000 ml – koloidné striebro na pleť

Recenzia ADVANCE 1000 ml

Výrobca: Nutraceutics Advance | Typ výrobku: pleťové tonikum | Objem: 1000 ml | Koncentrácia striebra: 20 ppm | Približná cena: 22,50 €

Klady
 • Veľké balenie
 • Výborná cena
 • Čisté prírodné zloženie
 • Optimálna koncentrácia
 • Účinné pleťové tonikum
Zápory
 • Žiadne

Aj pri koloidnom striebre, tak ako pri iných kozmetických prípravkoch, je cena jedným z faktorov, ktoré vás zaujímajú pri jeho výbere. Ak navyše získate veľké balenie kvalitného a účinného prípravku za prívetivú cenu, našli ste svojho pomocníka pri starostlivosti o pokožku.

Koloidné striebro ADVANCE je prírodný kozmetický prípravok, ktorý si získal množstvo spokojných užívateľov. Je určený na očistu a regeneráciu pleti. Jeho optimálna koncentrácia je 20 ppm, čo znamená, že obsahuje malé častice koloidného striebra. Veľkosť častíc sa pohybuje v rozmedzí od 3 do 38 nm (nanometerov), čo zabezpečuje ich vysokú stabilitu a účinnosť.

Tento produkt má vysokú čistotu až 99,99 %. Taktiež neobsahuje žiadne farbivá ani konzervačné látky, aby bolo udržané čisté prírodné zloženie. Tekutý koloid striebra sa nanáša priamo na pokožku ráno a večer ako prírodný kozmetický prípravok.

Recenzia: Pharma Activ – koloid striebra na celé telo

Recenzia Pharma Activ

Výrobca: Pharma Activ | Typ výrobku: roztok | Objem: 1000 ml | Koncentrácia striebra: 25 ppm | Približná cena: 23,50 €

Klady
 • Veľké balenie
 • Bez farbív a konzervačných látok
 • Vysoká hustota
 • Na pleť aj celé telo
 • Rôzne spôsoby použitia
Zápory
 • Nič zásadné

Koloidné striebro Pharma Activ sa vyznačuje vysokou hustotou. Koncentrácia striebra v tomto prípade predstavuje 25 ppm. Je primárne určené na čistenie a regeneráciu pleti. Odstraňuje prebytočný maz z pokožky, pomáha pri hojení menších odrenín alebo podráždení. Koloidné striebro na akné zmierňuje aj začervenanie pokožky a pomáha zúžiť rozšírené póry.

Spokojní užívatelia majú toto tekuté striebro odskúšané aj ako kloktadlo, na výplach očí a koloidné striebro do nosa, ale aj ako dezinfekčný prostriedok. Účinky koloidného striebra sú overené, užívatelia po ňom opakovane siahnu. Neobsahuje farbivá ani konzervačné látky, preto naň dobre reaguje takmer každý typ pokožky.

Odporúča sa nanášať malé množstvo koloidného striebra na čistú pokožku tváre a krku. Môžete ho použiť aj na iné časti tela, jemne vmasírovať do pokožky a nechať pôsobiť, kým sa úplne nevsaje. Často sa používa aj ako ústny výplach. Stačí si dôkladne prepláchnuť ústa, avšak dôležité je, aby ste roztok neprehltli, nakoľko koloid striebra na vnútorné použitie nie je určené.

Recenzia: MyVita – koloid striebra s vysokou koncentráciou

Recenzia MyVita

Výrobca: MyVita | Typ výrobku: roztok | Objem: 250 ml/100 ml | Koncentrácia striebra: 50 ppm | Približná cena: 12,40 €/6,50 €

Klady
 • Aj cestovné balenie
 • Až 50 ppm
 • Antibakteriálne vlastnosti
 • Účinný proti baktériám a vírusom
Zápory
 • Nič

MyVita je produkt obsahujúci koloidné neiónové striebro, čo znamená, že obsahuje nanočastice striebra suspendované v čistej vode. Vyrobené je fyzikálnou metódou, ktorá zaručuje, že produkt neobsahuje chemické nečistoty. Výhodou je, že nepodlieha oxidácii pod vplyvom svetla a UV žiarenia, o to jednoduchšie je jeho skladovanie.

Tento koloid striebra má antibakteriálne vlastnosti a je účinný proti baktériám a vírusom. S koncentráciou 50 ppm molekúl striebra ponúka liečivú silu, ktorá je prospešná pre vašu pleť a pokožku, lieči drobné rany a odreniny, zmierňuje začervenanie a prejavy akné, môžete ho však použiť aj na ďalšie účely. Častice striebra sú ultra malé, preto ľahšie neutralizujú škodlivé účinky baktérií a vírusov.

Dostupný je v 250 ml a 100 ml balení. Takto ho môžete mať stále poruke. Môže byť užitočným doplnkom pre osobnú hygienu alebo dezinfekciu prostredia.

Ďalšie inšpirácie na koloidné striebro

Názov Zhrnutie
Koloid striebra
1. Koloidné striebro ADVANCE 1000 ml ADVANCE 1000 ml Výrobca: Nutraceutics Advance
Typ výrobku: pleťové tonikum
Objem: 1000 ml
Koncentrácia striebra: 20 ppm
Do obchodu
2. Koloidné striebro Pharma Activ Pharma Activ Výrobca: Pharma Activ
Typ výrobku: roztok
Objem: 1000 ml
Koncentrácia striebra: 25 ppm
Do obchodu
3. Koloidné striebro MyVita MyVita Výrobca: MyVita
Typ výrobku: roztok
Objem: 250 ml/100 ml
Koncentrácia striebra: 50 ppm
Do obchodu
4. Koloidné striebro Pharma Activ sprej Pharma Activ sprej Výrobca: Pharma Activ
Typ výrobku: sprej
Objem: 50 ml
Koncentrácia striebra: 40 ppm
Do obchodu
5. Koloidné striebro Argentum gel Argentum gel Výrobca: Jage
Typ výrobku: gel
Objem: 30 ml
Koncentrácia striebra:
Do obchodu
6. Koloidné striebro Pharma Activ 10 ppm Pharma Activ 10 ppm Výrobca: Pharma Activ
Typ výrobku: roztok
Objem: 300 ml
Koncentrácia striebra: 10 ppm
Do obchodu

Najpredávanejšie koloidné striebro podľa Heureky

Ako si vybrať koloid striebra?

Koloidné striebro má preukázateľné účinky v boji proti vírusom a baktériám, podporuje tiež prirodzenú obranyschopnosť pokožky pre hojenie. Má však aj rad vedľajších účinkov, s ktorými by ste mali byť oboznámení ešte pred kúpou produktov s koloidným striebrom. Ak vás táto téma zaujala, čítajte ďalej. Povieme si, čo to koloid striebra vlastne je, ako sa vyrába, aké sú výhody jeho užívania aj vedľajšie účinky a ako si správne vybrať.

Čo je koloidné striebro?

Poďme si to rozobrať na drobné. Koloid je zmes dvoch látok. Jedna časť zmesi sa rozdelí na malé kúsky a zmieša sa s druhou časťou. Aj koloid striebra sa skladá z dvoch častí: drobné čiastočky striebra vo vode. Kúsky striebra sú také malé, že zostávajú na hladine v kvapaline. Hoci sa striebro používa na liečebné a zdravotné účely už tisíce rokov, koloidné striebro sa stalo populárnym len nedávno, najmä medzi nadšencami prírodných produktov, ktorí dúfajú, že posilnia svoje celkové zdravie.

Tekuté striebro

Aké sú účinky koloidného striebra? Na čo je dobré koloidné striebro?

Koloidné striebro účinky? Hoci jeho účinky sú stále vecou výskumu, niektoré štúdie ukazujú, že koloid striebra môže mať vlastnosti, ktoré bojujú proti baktériám, vírusom, plesniam a zápalom. Dokáže stimulovať imunitný systém a pomáha telu liečiť sa.

Striebro je súčasťou aj niektorých zdravotníckych pomôcok a produktov, ktoré sa aplikujú na pokožku, ako sú obväzy alebo krémy, ktoré liečia popáleniny, rany alebo kožné infekcie. Častice striebra pomáhajú znižovať zápal a stimulujú rast nových buniek, čo môže pomôcť urýchliť hojenie pokožky.

Ako môže koloid striebra pomôcť?

 1. Liečba bakteriálnej infekcie: Koloidné striebro je nielen super účinné pri eliminácii bakteriálnej infekcie, ale rovnako účinne odoláva aj kmeňom baktérií a nespôsobuje žiadne ďalšie mutácie.
 2. Starostlivosť o rany a zdravie pokožky: Prípravky s koloidným striebrom je možné použiť lokálne na liečbu popálenín, aftov, psoriázy a ekzémov. Koloidné striebro na rany je skvelé.
 3. Infekcie očí a uší: Koloid striebra je možné použiť na rýchly zásah proti vysoko infekčnému zápalu oka, či už je spôsobený vírusom alebo baktériou. Pomáha tiež liečiť infekciu uší, aj keď je spôsobená plesňou. Koloidné striebro do nosa sa jednoducho aplikuje a je celkom bezpečné.
 4. Protizápalové: Koloidné striebro je prírodné protizápalové činidlo, ktoré rýchlo pôsobí na zmiernenie opuchov, liečbu zápalov v pokožke alebo na tele.
 5. Sínusitída: Koloidné striebro môže byť prospešné pre ľudí ako nosový sprej, ktorý zabíja infekcie Staph aureus a Pseudomonas aeruginosa, ktoré by mohli priamo spôsobiť sinusitídu a alergie.
 6. Prechladnutie a chrípka: Koloid striebra urýchľuje zotavenie z bežného prechladnutia a chrípky a posilňuje imunitu.
Náš tip

Prechladnutie a chrípku dokáže zmierniť aj inhalátor. V našom článku vám poradíme, čo si všímať pri výbere a kúpe inhalátora.

Ako funguje koloid striebra?

Koloidné striebro sa považuje za zabijaka mikróbov. Kľúč k jeho účinkom sa ukrýva v samotnej zmesi. Keď sa striebro stretne s vlhkosťou, spustí sa reťazová reakcia, ktorej výsledkom je, že častice striebra uvoľnia ióny. Vedci sa domnievajú, že ióny striebra potom zničia baktérie poškodzovaním proteínov na ich bunkových membránach alebo vonkajších stenách.

Bunkové membrány sú bariéry, ktoré chránia vnútro bunky. Keď sú neporušené, do bunky neprenikne nič, čo by tam nemalo byť. Zato poškodené proteíny uľahčujú prechod iónov striebra cez bunkovú membránu do vnútra baktérie. Akonáhle je striebro vo vnútri, spôsobí dostatočný zmätok, ktorý baktérie usmrtí. Veľkosť, tvar a koncentrácia častíc striebra v kvapalnom roztoku určujú, aký efektívny je tento proces.

Môžeme teda povedať, že účinky koloidného striebra spočívajú v jeho schopnosti pôsobiť na mikroorganizmy a potláčať ich rast a množenie. Tento proces je komplexný a zahŕňa nasledujúce mechanizmy:

 • Inaktivácia mikroorganizmov– drobné častice striebra majú schopnosť preniknúť do mikroorganizmov, ako sú baktérie, vírusy a plesne. Striebro sa potom viaže na ich povrch a bráni im v raste a množení.
 • Porušenie bunkovej steny– koloid striebra dokáže ovplyvniť štruktúru a integritu buniek mikroorganizmov. Týmto spôsobom dochádza k narušeniu ich bunkovej membrány.
 • Oxidatívny stres– koloid striebra v bunkách spôsobuje oxidatívny stres tým, že reaguje s rôznymi zlúčeninami v bunke, ako sú napríklad enzýmy a bielkoviny. To narúša normálny chod buniek a vedie k ich zániku.

Je koloidné striebro bezpečné?

Koloidné striebro sa stalo populárne v mnohých kruhoch, najmä v holistickej medicíne. Napriek tejto popularite je stále málo dôkazov zo strany oficiálnych zdravotníckych orgánov, ktoré by podporili jeho účinnosť a bezpečnosť.

V rokoch 1999 a 2009 Americký úrad pre potraviny a liečivá (FDA) vydal tlačovú správu, v ktorej uviedol, že neexistujú presvedčivé dôkazy o zdravotných prínosoch koloidného striebra. Skôr sa zdôraznili potenciálne riziká spojené s jeho užívaním. Niektoré z týchto rizík môžu byť spojené s expozíciou strieborných častíc, ktoré môžu mať toxické účinky.

Koloidné striebro na tvár Najlepší koloid striebra

Regulácia koloidného striebra sa v rôznych krajinách líši. V mnohých krajinách, ako sú Spojené štáty a členské štáty Európskej únie, je predaj koloidného striebra ako doplnku stravy obmedzený alebo regulovaný. U nás je povolené používať koloid striebra iba na vonkajšie použitie, prípadne na výplach očí, úst a ako koloidné striebro do nosa. Tieto opatrenia sú zavedené kvôli nedostatku dôkazov o účinnosti a bezpečnosti koloidného striebra na vnútorné použitie.

Výrobcovia koloidného striebra musia dodržiavať špecifické pokyny týkajúce sa označovania tekutého striebra. Regulované sú aj výroky o jeho účinkoch. To zahŕňa aj informácie o dávkovaní koloidu striebra a vedľajších účinkoch a varovania pre spotrebiteľov.

Je dôležité, aby ste hľadali produkty od renomovaných výrobcov, ktorí dodržiavajú platné právne normy a regulácie. V prípade akýchkoľvek obáv alebo otázok týkajúcich sa používania koloidného striebra je vždy dobré konzultovať jeho užívanie s lekárom alebo kvalifikovaným odborníkom.

Vedľajšie účinky koloidného striebra

Ľudia, ktorí užívajú koloid striebra perorálne, nemusia spozorovať žiadne bezprostredné vedľajšie účinky a existuje len málo štúdii o tom, aké by mohli byť jeho účinky pri krátkodobom používaní. Väčšina obáv súvisí s dlhodobým užívaním koloidného striebra.

Je dokázané, že koloid striebra sťažuje vstrebávanie antibiotík a iných liekov. Okrem toho sa hromadí vo vašom tele a spôsobuje niektoré vedľajšie účinky, ako napríklad:

 • Argýria– stav, ktorý spôsobuje, že tkanivá sa sfarbia do modrosiva. Najprv postihuje ďasná, potom kožu, oči, nechty a hlbšie vrstvy tkaniva. Zafarbenie nespôsobuje žiadne ďalšie zdravotné problémy, avšak nezmizne, keď striebro prestanete užívať.
 • Poškodenie obličiek – striebro sa môže časom hromadiť v obličkách, čo môže poškodiť glomeruly alebo mechanizmy na filtráciu krvi v obličkách.
 • Žalúdočné ťažkosti a narušenie črevnej flóry – koloid striebra potláča prirodzenú bakteriálnu mikroflóru v organizme. V niektorých prípadoch bola ovplyvnená črevná mikroflóra s následnou zápchou, alebo naopak hnačkou.
 • Psychóza – chronické užívanie koloidného striebra môže viesť k toxickým hladinám striebra v krvi, čo môže spôsobiť psychózu, duševný stav, pri ktorom ľudia strácajú kontakt s realitou.
 • Poškodenie nervov – boli hlásené neuropatie alebo poškodenie nervov v očiach, rukách a nohách u ľudí, ktorí dlhodobo užívali doplnky s koloidným striebrom.
 • Bolesti hlavy a závraty a pod.

Ako sa vyrába koloidné striebro?

Na výrobu prípravkov s koloidným striebrom sa používajú dve metódy: fyzikálna a chemická.

Fyzikálna metóda: Pri tejto metóde sa kovové striebro melie na veľmi malé častice, často nazývané nanočastice. Tieto častice sú potom suspendované vo vode, čo vytvára koloidnú suspenziu. Tento proces zabezpečuje, že koloid striebra obsahuje len čisté kovové častice striebra a žiadne toxické prísady.

Chemická metóda: Pri tejto metóde sa používa redukčné činidlo na premenu striebornej soli (napríklad strieborný chlorid, oxid alebo dusičnan) na kovové nanočastice striebra. Táto metóda je všeobecne menej preferovaná, pretože v konečnom produkte môžu byť prítomné toxické zvyšky z chemických reakcií.

Pri kúpe koloidného striebra je dôležité venovať pozornosť zloženiu produktu a uprednostniť výrobky vyrobené fyzikálnou metódou, aby sa minimalizovalo riziko prítomnosti toxických látok. Je vhodné overiť si aj dôveryhodnosť výrobcu a skontrolovať hodnotenia a recenzie produktu od iných užívateľov.

Formy prípravkov s koloidným striebrom

Koloid striebra možno nájsť v tekutej a sprejovej forme, ale aj ako súčasť krémov a gelov. Väčšina produktov obsahuje veľmi nízke dávky koloidného striebra, zvyčajne v rozmedzí od 10 do 50 častíc na milión (ppm). Prípravky môžu byť označené ako:

 • Sprej s koloidným striebrom
 • Hydrosol striebra
 • Rozprašovač s koloidným striebrom;
 • Voda s koloidným striebrom
 • Strieborná soľ
 • Tekuté striebro
 • Gél alebo krém s koloidným striebrom
 • Očné a ušné kvapky
 • Ústna voda
 • Telové mlieko a pod.
Náš tip

Koloid striebra obsahuje aj množstvo prípravkov na liečenie problémov s akné. Koloidné striebro na akné je takmer rovnako účinný ako špeciálne krémy na akné. Pozrite sa na naše porovnanie.

Koloidné striebro a kožné problémy

Koloid striebra sa používa na rôzne kožné problémy a záleží na konkrétnej koncentrácii, ktorá je vhodná pre daný typ pokožky. Je dôležité vybrať správnu koncentráciu koloidného striebra v závislosti od typu pokožky a konkrétnych kožných problémov. Pred použitím by ste sa mali poradiť s dermatológom alebo odborníkom na starostlivosť o pleť, aby ste získali najlepšie výsledky a minimalizovali možné nežiaduce účinky koloidného striebra. Tu sú hlavné vlastnosti a odporúčania pre používanie koloidu striebra rôznych koncentrácií:

Koloidné striebro 15 ppm:

 • Vhodné pre suchú a citlivú pokožku.
 • Každodenná šetrná starostlivosť o jemnú pleť so sklonom k začervenaniu.
 • Regeneruje a osviežuje problematické miesta na pokožke.
 • Má zmatňujúci účinok na pleť.
 • Pôsobí antisepticky.

Koloidné striebro 25 ppm:

 • Vhodné pre normálnu a zmiešanú pokožku.
 • Stará sa o pleť s občasným výskytom drobných nedostatkov.
 • Vysušuje problematické miesta a zanecháva pokožku sviežu.
 • Má zmatňujúci účinok na pleť.
 • Pôsobí antisepticky.

Koloidné striebro 40 ppm:

 • Vhodné pre mastnú a problematickú pokožku.
 • Šetrne sa stará o pleť so sklonom k tvorbe akné.
 • Vysušuje a osviežuje problematické miesta na pokožke.
 • Má zmatňujúci účinok na pleť.
 • Poskytuje maximálnu starostlivosť pre pokožku trpiacu opakovanými zápalmi.
 • Najvyššia koncentrácia strieborných častíc účinne eliminuje množenie nežiaducich baktérií a plesní.
 • Pôsobí antisepticky.

Ako používať koloidné striebro?

Je dôležité si uvedomiť, že koloid striebra nie je liekom na všetky choroby. Účinky koloidného striebra môžu byť rôzne v závislosti od dávkovania koloidného striebra a spôsobu použitia. Pred použitím koloidu striebra na akýkoľvek zdravotný problém je tento úmysel vhodné konzultovať s lekárom a dodržiavať odporúčania výrobcu. Používanie nadmernej dávky alebo neodborné použitie môže mať nežiaduce vedľajšie účinky.

Koloidné striebro dávkovanie/spôsoby aplikácie:

 • Lokálna aplikácia – koloidné striebro je antiseptické, preto ho možno aplikovať na pokožku, aby udržalo rany čisté. Môže byť použitý ako antibakteriálna aplikácia na rany, odreniny, bodnutia hmyzom, drobné popáleniny a plesňové infekcie.
 • Výplach očí – možno použiť ako súčasť očného kúpeľa na upokojenie a ochranu. Kvapky môžete aplikovať aj priamo do infikovaného oka.
 • Sprej do krku – nastriekajte si koloid striebra do úst niekoľkokrát denne pri bolestiach hrdla, laryngitíde, suchom kašli a pod.
 • Ústna voda a kloktadlo – na podporu zdravia ústnej dutiny, účinné pri infekciách ďasien, vredoch v ústach alebo po akomkoľvek zubnom výkone.
 • Kvapky do uší– koloidné striebro sa môže vo forme kvapiek použiť aj pri problémoch so sluchovým kanálom, najčastejšie ak ide o zápal.
 • Ďalšie aplikácie– koloid striebra môžete využiť aj v domácnosti na dezinfekciu rôznych povrchov alebo na čistenie zubných kefiek.
Náš tip

Hľadáte účinnú dezinfekciu na ruky? Prečítajte si náš článok o dezinfekcii na ruky a inšpirujte sa naším výberom.

Termíny často používané v súvislosti s koloidným striebrom

Aj keď je koloidné striebro veľmi prospešné a má mnohoraké využitie, nie všetky doplnky sú rovnaké. Je dôležité vedieť, čo hľadáte. Najbežnejšie je koloidné striebro a iónové striebro.

Koloidné striebro

Koloidné striebro označuje drobné častice striebra suspendované v tekutej báze, zvyčajne vo vode. Častice sú väčšie a zostávajú rozptýlené v kvapaline v dôsledku ich elektrického náboja.

Iónové striebro

Na rozdiel od koloidu striebra, ktoré obsahuje častice striebra, iónové striebro neobsahuje pevné častice. Namiesto toho sa skladá z iónov striebra, čo sú jednotlivé atómy striebra alebo molekuly nesúce kladný náboj. Roztoky iónového striebra sú zvyčajne číre alebo priehľadné, pretože neobsahujú pevné častice. Prípravky s iónovým striebrom sú lacnejšie a nie také prospešné ako iné formy koloidného striebra.

PPM

„Parts Per Million“ (PPM) je miera celkového množstva alebo hmotnosti striebra – nie je to miera jeho sily alebo účinnosti.

Kde kúpiť koloid striebra?

Výrobca prírodných výživových doplnkov a prípravkov na podporu zdravia a krásy Neutraceutics Advance prináša svojim zákazníkom aj možnosť nakupovať online. V ich e-shope nájdete nielen koloidné striebro, ale aj ďalšie výrobky, pod ktoré sa podpísali.

Bohatú ponuku koloidného striebra nájdete aj v každej internetovej lekári alebo u predajcu kozmetiky a kozmetických prípravkov. Odporúčame napríklad lekáreň drmax.sk alebo e-shop notino.sk.

Najobľúbenejšie značky koloidného striebra

Koloidné striebro Nutraceutics Advance

Známa a obľúbená značka, ktorá sa môže pochváliť dlhoročným pôsobením na trhoch na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku a Taliansku. Ich ponuka zahŕňa prírodné produkty s koloidným striebrom, ale tiež ďalšie produkty s vysokým podielom certifikovaných surovín a koncentrovaným zložením.

Logo Advance

Tekuté striebro Pharma Activ

Spoločnosť Pharma Activ je česká spoločnosť špecializujúca sa na vývoj a výrobu produktov z oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu. Ich prístup k surovinám najvyššej kvality, ktoré sú dovážané z ekologicky čistých oblastí ako Sibír, Kaukaz či Mexiko, umožňuje spoločnosti ponúkať unikátne výrobky s maximálnym účinkom. Veľmi známe je aj ich tekuté striebro.

Logo Pharma Activ

Koloid striebra MyVita

Spoločnosť MyVita je fascinovaná prírodnou medicínou a kultúrou zdravého života, a to od svojho založenia v roku 2010. Neustále hľadajú nové produkty a prísady, pričom sa inšpirujú tradičnou medicínou z rôznych kultúr. Sú hrdí na viac ako 160 unikátnych produktov v kategóriách zdravá výživa, doplnky stravy a prírodná kozmetika, zahŕňajúc taktiež koloidné striebro.

logo MyVita

Koľko stojí koloidné striebro?

Tekuté striebro do 10 €

Nech vás neodradí nízka cena. Aj za menej ako 10 € dokážete kúpiť účinný prípravok, ktorý vám pomôže s ošetrením a regeneráciou pokožky. V tejto cenovej kategórii nájdete aj menšie balenia kvalitného koloidného striebro, ktoré si môžete zobrať so sebou na cesty.

Koloidné striebro od 11 do 20 €

Väčšie balenie koloidného striebra už má dvojcifernú cenovku. Do strednej cenovej kategórie spadajú aj prípravky renomovaných výrobcov výživových doplnkov a kozmetických prípravkov.

Koloid striebra nad 20 €

Urobte si zásobu na dlhú dobu. Koloidné striebro sa osvedčilo najmä pri dlhodobom užívaní, preto sa oplatí kúpa litrového balenia. Vyššiu cenovku má aj koloidné striebro s vyššou koncentráciou.

Najpredávanejšie koloid striebra podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 4.6 (10 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár