Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Najlepšie adventné kalendáre 2023 – pre deti aj dospelých

12.8.2021 Kornel Kubík Kornel Kubík

Adventné kalendáre nám každoročne spríjemňujú čakanie na Vianoce. Hoci táto tradícia bola pôvodne stvorená pre deti, odvtedy sa mnohé zmenilo. Radosť z otvárania 24 okienok s prekvapeniami si dnes môže dopriať každý, bez ohľadu na vek. A taktiež sa výrazne rozšírila ponuka. Už to nie sú iba klasické papierové s čokoládkami. Ale aj kalendáre s hračkami či knižkami pre deti a tiež s kozmetikou alebo nápojmi pre dospelých.

Aby sme vám výber uľahčili, pripravili sme tipy na najlepšie adventné kalendáre pre deti, ženy aj mužov.

Adventný kalendár pre deti

Pre milovníkov stavebníc

Adventný kalendár deti poteší hromadou Lego dielov a postavičiek.

Nádherný kalendár

Štýlový adventný kalendár, do ktorého môžete skryť sladkosti či malé hračky.

Pre rozprávkový advent

Adventný kalendár s 24 ilustrovanými knižkami prináša čarovný príbeh na každý deň.

Obľúbenou klasikou pre deti je čokoládový adventný kalendár. Okrem neho však pre najmenších môžete vyberať zo širokej ponuky rôznych druhov kalendárov. Medzi najžiadanejšie patria adventné kalendáre s hračkami. Chlapcov potešíte autíčkami, dievčatá oblečením pre bábiky a snáď všetky deti Lego kalendárom. Hľadáte čosi originálnejšie, čo bude zároveň krásnou vianočnou dekoráciou? Stačí zvoliť prázdny drevený či látkový kalendár. To, aké drobnosti doň skryjete, záleží iba na vašej fantázii. A pokiaľ sa s deťmi radi venujete kreatívnym činnostiam, ideálnym pre vás môže byť adventný kalendár na dotvorenie.

Adventný kalendár pre mužov

Pre priaznivcov kvalitného alkoholu

Kalendár v štýlovom balení poteší degustačnými fľaštičkami rumu.

Pre fanúšikov komixov

24 ilustrovaných knižiek s príbehmi hrdinov. Originálny darček pre priaznivcov Marveloviek.

Pre milovníkov čaju

Ovocný, zelený či rooibos. Doprajte mužovi každý deň iný druh čaju v bio kvalite.

Adventným kalendárom spríjemnite predvianočný čas aj mužovi. Opäť platí, že na výber máte hneď viacero vhodných typov, z ktorých aspoň jeden ulahodí zrejme každému chlapovi. Medzi jednoznačne najpopulárnejšie patria alkoholové kalendáre. Každé okienko ponúka na ochutnávku malú fľaštičku obľúbeného nápoja. Rumu, whisky či vína. Kto si radšej vychutnáva horúce nápoje, ocení čajový alebo kávový kalendár. U maškrtníka zabodujete klasikou – čokoládovým kalendárom. Praktickým variantom je kozmetický kalendár stvorený presne podľa potrieb mužov. Nechýbajú však ani vtipné či netradičné adventné kalendáre.

Adventný kalendár pre ženy

Pre krásu a starostlivosť

Kozmetické prípravky v krásnom balení sú radosťou na celý advent.

Čokoládové potešenie

Ideálne prekvapenie pre ženy milujúce chutnú čokoládu.

Pre milovníčky vôni

Spríjemnite žene každý predvianočný deň inou vôňou.

Keď hľadáte ideálny adventný kalendár pre ženu, jasnou voľbou pre väčšinu je kozmetický. Tomu zodpovedá aj bohatá ponuka na trhu. Manželku či dcéru určite príjemne prekvapíte, ak si doma nájde kalendár s kozmetickými prípravkami od poprednej značky, navyše, v dizajnovo krásnom spracovaní. Okrem kozmetiky môžete venovať aj kalendár, ktorý poteší hneď niekoľko zmyslov zároveň. Každý deň si žena môže vychutnať iný druh kávy alebo čaju, či rozvoňať domácnosť vonnou sviečkou. Ak medzi záľuby ženy patrí skrášľovanie interiéru, radosť jej prinesie nádherný drevený kalendár ako interiérová dekorácia.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Kornel Kubík
Kornel Kubík

Aktívne sledujem technologický vývoj. Obzvlášť ma baví všetko, čo súvisí s bývaním – od nových typov vykurovania cez inteligentnú domácnosť až po malé spotrebiče. Zároveň je mojou vášňou písanie, preto tvorím a radím aj na tomto webe.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár