Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Darčeky

Najlepšie adventné kalendáre 2024 – pre deti aj dospelých

9. 11. 2023 Aktualizované

Adventné kalendáre nám každoročne spríjemňujú čakanie na Vianoce. Hoci táto tradícia bola pôvodne stvorená pre deti, odvtedy sa mnohé zmenilo. Radosť z otvárania 24 okienok s prekvapeniami si dnes môže dopriať každý, bez ohľadu na vek. A taktiež sa výrazne rozšírila ponuka. Už to nie sú iba klasické papierové s čokoládkami. Ale aj kalendáre s hračkami či knižkami pre deti a tiež s kozmetikou alebo nápojmi pre dospelých.

Aby sme vám výber uľahčili, pripravili sme tipy na najlepšie adventné kalendáre pre deti, ženy aj mužov.

Adventný kalendár pre deti

Pre milovníkov stavebníc

Adventný kalendár poteší deti množstvom Lego dielov a postavičiek.

Nádherný kalendár

Štýlový adventný kalendár, do ktorého môžete ukryť sladkosti či malé hračky.

Filmový advent

Týmto kalendárom určite zabodujete u detí aj tínedžerov.

Obľúbenou klasikou pre deti je čokoládový adventný kalendár. Okrem neho však pre najmenších môžete vyberať zo širokej ponuky rôznych druhov kalendárov. Medzi najžiadanejšie patria adventné kalendáre s hračkami. Chlapcov potešíte autíčkami, dievčatá oblečením pre bábiky a snáď všetky deti Lego kalendárom. Určite zabodujete, ak svojim deťom darujete adventný kalendár Wednesday, Stranger Things alebo Harry Potter. Hľadáte niečo originálnejšie, čo bude zároveň krásnou vianočnou dekoráciou? Stačí zvoliť prázdny drevený či látkový kalendár. To, aké drobnosti doň ukryjete, záleží iba na vašej fantázii.

Adventný kalendár pre mužov

Luxusné holenie

Kvalitné prípravky na starostlivosť o bradu a fúzy.

Pre priaznivcov kvalitného alkoholu

Kalendár v štýlovom balení poteší degustačnými fľaštičkami rumu.

Pre domácich kutilov

24 ks ručného náradia do dielničky aj do garáže

Adventným kalendárom spríjemnite predvianočný čas aj mužovi. Opäť platí, že na výber máte hneď viacero vhodných typov, z ktorých aspoň jeden ulahodí zrejme každému chlapovi. Medzi jednoznačne najpopulárnejšie patria alkoholové kalendáre. Každé okienko ponúka na ochutnávku malú fľaštičku obľúbeného nápoja. Rumu, whisky či vína. U maškrtníka zabodujete klasikou – čokoládovým kalendárom. Praktickým variantom je kozmetický kalendár stvorený presne podľa potrieb mužov alebo kalendár pre domácich kutilov. Nechýbajú však ani vtipné či netradičné kalendáre.

Adventné kalendáre pre ženy

Trblietavé potešenie

Výnimočný šperk pre výnimočnú ženu každú adventnú nedeľu.

Pre krásu a starostlivosť

Kozmetické prípravky v krásnom balení sú radosťou na celý advent.

Čokoládové potešenie

Ideálne prekvapenie pre ženy milujúce chutnú čokoládu.

Keď hľadáte ideálny adventný kalendár pre ženu, jasnou voľbou pre väčšinu z nich je kozmetický adventný kalendár. Tomu zodpovedá aj bohatá ponuka na trhu. Manželku či dcéru určite príjemne prekvapíte, ak si doma nájde kalendár s kozmetickými prípravkami od poprednej značky, navyše, v dizajnovo krásnom spracovaní. Rovnako hodnotný je aj adventný kalendár so šperkami. Okrem kozmetiky môžete venovať aj kalendár, ktorý poteší hneď niekoľko zmyslov zároveň. Každý deň si žena môže vychutnať iný druh kávy alebo čaju, či rozvoňať domácnosť vonnou sviečkou. Ak medzi záľuby ženy patrí skrášľovanie interiéru, radosť jej prinesie nádherný drevený kalendár ako interiérová dekorácia.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár