Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Zoznamka Partner na úrovni – recenzia a skusenosti

24.8.2019 Dominika Halusková Dominika Halusková

Partner na úrovni

Hľadanie partnera na celý život nemusí byť vôbec jednoduché. Mnoho mladých ľudí sa dnes sústredí na prácu a na súkromný život im neostáva veľa času. Práve preto sa v dnešnej modernej a uponáhľanej dobe tešia popularite online zoznamky, ktorých nájdete na internete nepredstaviteľné množstvo.

K najpopulárnejším zoznamkám na slovenskom trhu nepochybne patrí portál Partner na úrovni. V nasledujúcich riadkoch si predstavíme jeho základné charakteristiky a pozrieme sa na to, čo svojim užívateľom ponúka.

Pre koho je Partner na úrovni určený?

Partner na úrovni (partnernaurovni.sk) patrí k online zoznamkám, na ktorých si ľudia hľadajú vážne a seriózne vzťahy. Najväčší počet jej užívateľov tvoria muži a ženy vo veku okolo 30 rokov s vyšším vzdelaním a príjmom. Ide teda o ľudí, ktorí doteraz na prvé miesto kládli kariéru a rozhodli sa, že je najvyšší čas s niekym zdieľať spoločný život.

Zoznamka Partner na úrovni

Funkcie – 10/10

Vedecky založený test osobnosti 

Pred tým ako začnete využívať zoznamku je potrebné vyplniť test osobnosti. Ten je založený na princípoch modernej psychológie a výrazne zvyšuje šancu na zoznámenie sa s kompatibilným partnerom. Test zaberie pri poctivom vyplňovaní, ktoré rozhodne odporúčame, asi 30 až 60 minút.

Návrhy partnerov

Na základe osobnostného dotazníka potom ponúka zoznamka funkciu s názvom „návrhy“. Tu si každý deň nájdete vybraných partnerov, ktorí sú s vašim profilom kompatibilný. Pomocou šikovného filtra si ich výber ešte zúžite.

Zoznamka Partner na úrovni

Funkcia „čo keď náhodou“

Pomocou tejto funkcie vám zoznamka ponúka partnerov, ktorí nesplnili podľa vášho osobnostného dotazníka jedno vami zvolené kritérium, ale stále sú na základe psychologických metód s vami kompatibilní.

Seznamka Partner na úrovni

Posielanie správ

Posielanie správ patrí k štandardným funkciám každej zoznamky. Ide o jednoduché vymieňanie informácií s vašimi návrhmi a potencionálnymi partnermi.

Zobrazenie ľudí, ktorí videli váš profil

Táto funkcia je síce praktická a môže pri zoznámení pomôcť, ale využívať ju môžete až po zaplatení plného členstva.

Zákaznícky servis

Do zákazníckeho servisu sa dostanete jednoduchým kliknutím. Tu nájdete sekciu FAQ, ktorá je podľa tém prakticky zoradená do niekoľkých okruhov.

Seznamka Partner na úrovni

Dôveryhodnosť a bezpečnosť údajov – 10/10

Partner na úrovni patrí k najbezpečnejším zoznamkám na trhu. Manuálne overovanie profilov je zárukou nízkeho výskytu falošných profilov, aj keď s ich prítomnosťou je potrebné počítať vždy. Úniku svojich informácii sa báť nemusíte, stránka sa môže pochváliť skutočne vysokou mierou ochrany.

Zoznamka je však bezpečná iba vtedy, keď je obozretný i jej užívateľ. Rozhodne myslite na to, že svoje informácie dávate absolútne cudziemu človeku a dobre si rozmyslite, čo a kedy o sebe na internete prezradíte. Pri zoznamovaní odporúčame postupovať pomaly a rozvážne.

Jednoduchosť používania a kompatibilita – 8/10

Prvým krokom v používaní zoznamky je samozrejme registrácia. Tá zaberie v prípade portálu Partner na úrovni iba pár sekúnd. Na úvodnej stránke stačí vložiť e-mailovu adresu, svoje pohlavie a pohlavie, ktoré hľadáte. Následné vás stránka presmeruje na test osobnosti, v ktorom odpoviete na rôzne otázky o vašej osobnosti, vzhľade, spôsobe života a charakteristikách vášho partnera.

Stránka vás následne vyzve aby ste si pridali profilovú fotku a ponúkne vám možnosť aktivovať si plné členstvo. Tieto kroky môžete odložiť na neskôr. Následne sa vám zobrazí samotné rozhranie zoznamky a vy môžete začať. Celý proces vyberania a zoznamovania sa s potencionálnymi partnermi je intuitívny a skutočne jednoduchý. Ľudia, ktorí sú často na cestách určite ocenia aj mobilnú aplikáciu na iOS, či Android, ktorá je tiež užívateľsky naklonená.

Seznamka Partner na úrovni

Cenová náročnosť

Plné členstvo na zoznamke je spoplatnené. Vybrať si môžete z troch balíčkov, ktoré sa líšia v dĺžke predplatného. Zoznamka ponúka možnosť plného členstva na 3, 6 a 12 mesiacov. Pri kúpe členstva na 12 mesiacov je mesačný poplatok najnižší a zoznamka ponúka na takéto členstvo občas aj zľavu. Stále však musíte počítať s tým, že ročné členstvo stojí za štandardných podmienok 179 eur.

Zoznamka Partner na úrovni

Alternatívy

Ako sme už povedali na internete nájdete široké spektrum rôznych zoznamiek. Šikovný prehľad tých najpopulárnejších si môžete prečítať v tomto článku. K najznámejším zoznamkám, ktoré ponúkajú možnosť seriózneho zoznámenia na našom trhu ešte patria:

Elite date – zoznamka, ktorá je druhou najnavštevovanejšou platenou zoznamkou u nás. Pochváliť sa môže výrazne nižšími členskými poplatkami, ktoré nedosahujú ani 50 eur ročne. Uspokojiť sa však budete musieť s menším počtom registrovaných užívateľov.

Spoznajmesa.sk – aj táto zoznamka sa zameriava najmä na ľudí okolo tridsiatky s vyšším vzdelaním a príjmom. Cena jej členstva predstavuje zlatú strednú cestu a využiť pri nej môžete napríklad aj intuitívnu fotozoznamku.

Záverečné hodnotenie

9.3
Perfektná

Partnernaurovni.sk je overená zoznamka, ktorá predstavuje ideálny spôsob zoznámenia pre každého človeka vo veku okolo 30 rokov, ktorý neverí, že lásku stretne na ulici. Zoznamka poskytuje širokú paletu zaujímavých a intuitívnych funkcií a patrí k najbezpečnejším na trhu. Po počiatočnom oťukaní sa zvládnete hravo všetko čo ponúka. Jedinú nevýhodu predstavuje vyššia cena jej členstva, ktoré je potrebné v prípade záujmu zrušiť manuálne.

Funkcia
10
Dôveryhodnosť a bezpečnosť
10
Jednoduchosť používania a kompatibilita
8
Klady
  • Vedecky založená forma zoznámenia
  • Prepracovaný dotazník
  • Vysoká úroveň bezpečnosti
  • Jednoduché užívateľské prostredie
  • Intuitívne a moderné funkcie
  • Overená spokojnými užívateľmi
  • Funguje po celej Európe
Zápory
  • K plnému rozhraniu potrebné platené členstvo
  • Cena členstva je pomerne vysoká
  • Členstvo je potrebné zrušiť manuálne

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 2.3 (12 hlasů)

Autor recenze

Dominika Halusková
Dominika Halusková

Písaniu sa venujem už niekoľko rokov. K mojím najobľúbenejším témam patrí všetko, čo zaujíma ženy. Práve preto sa na tejto stránke venujem najmä elektronike určenej starostlivosti o telo a elektronike do domácnosti. Vo voľnom čase sa s radosťou venujem vareniu. Rovnako si užívam dlhé prechádzky po horách a nádherné východy slnka nad kopcami.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
Miriam (8. 6. 2020 20:06)

Neodporúčam, predražena zoznamka, ktorá nerešpektuje filter, zaplatíš a odporučia ľudí z Čiech, celkovo úplne o ničom, no ved zaplať

Odpovědět
Uživatel
Andrea (22. 12. 2022 17:12)

Máte pravdu, na 90 percent ide o návrhy, ktoré nepozadujete, napr. aj z Čiech. Alebo ide o profily dávno zmazané. 2 roky a zbytočne vyhodené peniaze. Nepotrebujete aby oni vyberali za Vás. Potom je ten výber zúžený...

Odpovědět
Uživatel
Miriam (8. 6. 2020 20:06)

Mňa to stalo len 72 eur

Odpovědět
Uživatel
Miriam (8. 6. 2020 20:06)

Z filtra mi ponúkli jednu patologicku z BA, inak všetky osoby z Čiech, napriek filtru, že chcem sa zoznámiť so ženou z BA

Odpovědět
Uživatel
Martin (14. 7. 2021 17:07)

Absolútne predražená zoznamka, dajte si pozor na dlhú výpovednú lehotu. Treba to manuálne zrušiť pár mesiacov vopred. Vôbec Vás neupozornia, že Vám idú obnoviť členské. Ak náhodou zmeníte kartu a platba neprejde, tak sa Vám začnú vyhrážať súdom. Dosť zlý prístup. V USA boli na nich vedené súdne spory kvôli tomu. Môj tip: Láska chodí po horách, treba ísť do tanečného klubu, športovať, proste stretávať ľudí a hlavne to nevzdávať.

Odpovědět
Uživatel
Šárka (27. 3. 2022 19:03)

velmi slaba zoznamka, kde su naozaj stratene pripady, za mesiac som nenasla nikoho kto by ma oslovil, a vyzadovali odomna platbu aj za dalsi mesiac hoci som si zrusila profil. Clenstvo treba vypovedat pisomne, inak budete musiet platit, ci svoj profil vyuzivate ci nie, inak sa Vam vyhrazaju exekuciou / esteze som si vsimla tie maily v spame!

Odpovědět
Uživatel
Michal (8. 7. 2022 02:07)

Rozhodne neodporúčam stiahnu vám automatickú platbu aj keď členstvo už nechcete,peniaze vám nevrátia.Hodne fake profilov tam je.Aj keď sa neviem ako snažíte baby neodpovedajú.Proste katastrofa, mám iba zlé skúsenosti radšej pošlite peniaze na charitu ako týmto hlupákom.

Odpovědět
Uživatel
Andrea (14. 12. 2022 14:12)

Suhlasim s ostatnymi nazormi. Filtre absolutne nefunguju, nielen co sa tyka lokalit ale aj primeranej vysky postavy a vrchol je ponukat niekomu s VS povolania "robotnik na cintorine", "skladnik", "vodic kamionu". Zoznam si dala bombasticky nazov, ale neponuka nic na skutocnej urovni. Za peniaze ktore ocakavaju neponukaju nic adekvatne. Cista strata casu!

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár