Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Zoznamky

Zoznamka Partner na úrovni – recenzia a skúsenosti 2023

27. 4. 2023 Aktualizované

Partner na úrovni

Hľadanie partnera na celý život nemusí byť vôbec jednoduché. Mnoho mladých ľudí sa dnes sústredí na prácu a na súkromný život im neostáva veľa času. Práve preto sa v dnešnej modernej a uponáhľanej dobe tešia popularite online zoznamky, ktorých nájdete na internete nepredstaviteľné množstvo.

K najpopulárnejším zoznamkám na slovenskom trhu nepochybne patrí portál Partner na úrovni. V nasledujúcich riadkoch si predstavíme jeho základné charakteristiky a pozrieme sa na to, čo svojim užívateľom ponúka.

Pre koho je zoznamka Partner na úrovni určená?

Partner na úrovni (partnernaurovni.sk) patrí k online zoznamkám, na ktorých si ľudia hľadajú vážne a seriózne vzťahy. Najväčší počet jej užívateľov tvoria muži a ženy vo veku okolo 30 rokov s vyšším vzdelaním a príjmom. Ide teda o ľudí, ktorí doteraz na prvé miesto kládli kariéru a rozhodli sa, že je najvyšší čas s niekým zdieľať spoločný život.

Za týmto zoznamovacím portálom stojí nemecká spoločnosť so sídlom v Berlín. Založená bola v roku 2008 v novembri, odvtedy svoje služby a pomoc s hľadaním ideálneho a kompatibilného partnera maximálne zdokonalila. Dnes má približne 13 miliónov registrovaných užívateľov v 22 krajinách po celom svete.

Funkcie zoznamky Parnter na úrovni – 10/10

Aby váš profil bol 100 % bezpečný a mohli ste si užívať všetky výhody, potrebná je registrácia. Portál ponúka možnosť vyskúšať si zoznamku zadarmo, aby ste sa zoznámili s jej funkciami. Niektoré funkcie, ako napríklad kontaktovanie správou alebo “návštevníci”, teda, kto videl váš profil, sú dostupné až po zakúpení VIP členstva.

Začínate s vyplnením vedeckého testu osobnosti, ktorý je vytvorený najmodernejšími technológiami. Čaká vás zopár otázok o vás, vašom živote a preferenciách. Test vypĺňajte svedomito, podľa toho, čo u vášho potencionálneho partnera uprednostňujete, vám potom systém bude posielať návrhy partnerov.

Funkcia „návrhy partnerov“ vám ponúkne niekoľko tipov. V zozname môžete potom použiť jednoduchý filter. Komunikácia funguje prostredníctvom správ. Zaujímavá je aj funkcia „Čo keď náhodou…“, ktorá vám ponúka ďalšie možnosti.

Do zákazníckeho servisu sa dostanete jednoduchým kliknutím. Môžete využiť kontaktný formulár alebo dotazy poslať poštou. Portál upozorňuje, že pri komunikácii poštou je potrebné počítať s dlhšou odozvou.

Váš profil si môžete kedykoľvek zmazať. Urobiť tak môžete priamo na stránke, v iOS alebo Android aplikácii. VIP členovia by si najprv mali zrušiť automatické predlžovanie svojho členstva a až následne zmazať svoj profil. Všetky údaje budú zmazané natrvalo.

Funkcie Partner na úrovni Popis
Vedecky založený test osobnosti Je založený na princípoch modernej psychológie a výrazne zvyšuje šancu na zoznámenie sa s kompatibilným partnerom.
Návrhy partnerov Tu si každý deň nájdete vybraných partnerov, ktorí sú s vaším profilom kompatibilní. Pomocou šikovného filtra si ich výber ešte zúžite.
Funkcia „čo keď náhodou“ Pomocou tejto funkcie vám zoznamka ponúka partnerov, ktorí nesplnili podľa vášho osobnostného dotazníka jedno vami zvolené kritérium, ale stále sú na základe psychologických metód s vami kompatibilní.
Posielanie správ Posielanie správ patrí k štandardným funkciám každej zoznamky. Ide o jednoduché vymieňanie informácií s vašimi návrhmi a potencionálnymi partnermi.
Odoslanie úsmevu Ak si partnera netrúfate kontaktovať, môžete na seba upozorniť tak, že mu pošlete usmievavého smajlíka.
Kto videl váš profil Táto funkcia je síce praktická a môže pri zoznámení pomôcť, ale využívať ju môžete až po zaplatení plného členstva.
Zákaznícky servis Potrebujete poradiť? Zákaznícky servis môžete kontaktovať od pondelka do piatka od 9:00 – 18:00 hod., a to prostredníctvom kontaktého formuláru.
Mobilná aplikácia Aplikáciu je možné stiahnuť zadarmo. Dostupná je na Google Play aj na Apple App Store. Získate prehľad o svojom profile, o navrhovaných partneroch, dostanete okamžité upozornenie, ak niekto prejaví záujem o váš profil.

Dôveryhodnosť a bezpečnosť údajov – 9/10

Partner na úrovni patrí k najbezpečnejším zoznamkám na trhu. Manuálne overovanie profilov je zárukou nízkeho výskytu falošných profilov, aj keď s ich prítomnosťou je potrebné počítať vždy. Úniku svojich informácii sa báť nemusíte, stránka sa môže pochváliť skutočne vysokou mierou ochrany. Všetky údaje, ktoré zadáte pri registrácii, stránka automaticky kóduje. Používa šifrovacie technológie SSL (Secure Socket Layer).

Zoznamka je však bezpečná iba vtedy, keď je obozretný i jej užívateľ. Rozhodne myslite na to, že svoje informácie dávate absolútne cudziemu človeku a dobre si rozmyslite, čo a kedy o sebe na internete prezradíte. Pri zoznamovaní odporúčame postupovať pomaly a rozvážne.

Jednoduchosť používania a kompatibilita – 8/10

Prvým krokom v používaní zoznamky je samozrejme registrácia. Tá zaberie v prípade portálu Partner na úrovni iba pár sekúnd. Na úvodnej stránke stačí vložiť e-mailovu adresu, zadať svoje pohlavie a pohlavie, o ktoré máte záujem. Následné vás stránka presmeruje na test osobnosti, v ktorom odpoviete na rôzne otázky o vašej osobnosti, vzhľade, spôsobe života a charakteristikách vášho partnera.

Stránka vás následne vyzve aby ste si pridali profilovú fotku a ponúkne vám možnosť aktivovať si plné členstvo. Tieto kroky môžete odložiť na neskôr. Následne sa vám zobrazí samotné rozhranie zoznamky a vy môžete začať. Celý proces vyberania a zoznamovania sa s potencionálnymi partnermi je intuitívny a skutočne jednoduchý. Ľudia, ktorí sú často na cestách určite ocenia aj mobilnú aplikáciu na iOS či Android, ktorá je tiež užívateľsky naklonená.

Poplatky za používanie – 8/10

Plné členstvo na zoznamke je spoplatnené. Vybrať si môžete z troch balíčkov, ktoré sa líšia v dĺžke predplatného. Zoznamka ponúka možnosť plného členstva na 3, 6 a 12 mesiacov. Pri kúpe členstva na 12 mesiacov je mesačný poplatok najnižší. V súčasnosti vás ročné členstvo vyjde na približne 144 eur.

VIP členstvo získate jednoducho. Komplikovanejšie je jeho zrušenie. Aj keď sa v poradni píše, že stačí zopár klikov, obrnte sa trpezlivosťou. Najmä upozorňujeme na nutnosť vpred zrušiť automatické predlžovania členstva, inak vám automaticky odíde platba a vzniknú ďalšie starosti spojené so žiadosťou o jej vrátenie.

Naša mienka

Ani zoznamka Partner na úrovni, tak ako podobné stránky, nie je najlacnejšia, no je to jeden zo spôsobov, ako si nájsť životného partnera. Páči sa nám ich prepracovaný systém navrhovania potencionálnych partnerov. Keď sme si vypĺňali dotazník, nad niektorými otázkami sme nemuseli ani premýšľať, niektoré nás pobavili, milo nás prekvapilo, ako do hĺbky dotazník ide. Vyhraďte si na jeho vyplnenie čas 20 – 30 minút. Žiaľ, návrhy partnerov nie vždy zodpovedajú zadaným požiadavkám, čo potvrdzujú aj skúsenosti užívateľov.

Používanie stránky je jednoduché a intuitívne. Nie je tam nič navyše, žiadne otravné funkcie, a zároveň máte prehľad o všetkom. Kedykoľvek sa viete odhlásiť, kedykoľvek a odkiaľkoľvek prihlásiť späť do svojho profilu.

Výhodou je, že sa zoznamka dá používať aj v smart zariadeniach, za čo jej prideľujeme body naviac. Zoznamka je rozšírená po celom svete, spája ľudí, kultúry aj národnosti. Aj na Slovensku má pomerne veľa užívateľov. Nám po prihlásení do 10 minú naskočilo 23 potencionálnych partnerov. Zaskočení sme boli, keď sa tam objavili partneri z opačného konca sveta alebo takí, ktorí ani zďaleka nevyhoveli nášmu zadaniu. Teda to “párovanie” aj filtrovanie treba brať naozaj s rezervou.

Záverečné hodnotenie zoznamky Partner na úrovni

8.8

Výborná

Zoznamka Partner na urovni zgrupuje množstvo aktívnych mužov a žien, ktorí môžu partnerovi ponúknuť nielen svoje priateľstvo či lásku, ale aj zázemie. Svoj profil môžete sledovať aj v praktickej aplikácii, ktorá vás bude automaticky upozorňovať na záujem o váš profil. Partner na úrovni má množstvo fanúšikov, no aj tých, ktorí zoznamku vyskúšali a boli prekvapení vysokými platbami, komplikovaným zrušením členstva a nezrovnalosťami v návrhoch partnerov podľa údajov zadaných v registračnom dotazníku.

Funkcie
10
Dôveryhodnosť a bezpečnosť
9
Jednoduchosť používania a kompatibilita
8
Poplatky
8
Klady
  • Vedecky založená forma zoznámenia
  • Prepracovaný dotazník
  • Vysoká úroveň bezpečnosti
  • Jednoduché užívateľské prostredie
  • Mobilná aplikácia
  • Funguje po celej Európe
Zápory
  • K plnému rozhraniu potrebné platené členstvo
  • Cena členstva je pomerne vysoká
  • Zrušenie členstva je komplikované

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 2.8 (20 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
Miriam (8. 6. 2020 20:06)

Neodporúčam, predražena zoznamka, ktorá nerešpektuje filter, zaplatíš a odporučia ľudí z Čiech, celkovo úplne o ničom, no ved zaplať

Odpovědět
Uživatel
Andrea (22. 12. 2022 17:12)

Máte pravdu, na 90 percent ide o návrhy, ktoré nepozadujete, napr. aj z Čiech. Alebo ide o profily dávno zmazané. 2 roky a zbytočne vyhodené peniaze. Nepotrebujete aby oni vyberali za Vás. Potom je ten výber zúžený...

Odpovědět
Uživatel
Miriam (8. 6. 2020 20:06)

Mňa to stalo len 72 eur

Odpovědět
Uživatel
Miriam (8. 6. 2020 20:06)

Z filtra mi ponúkli jednu patologicku z BA, inak všetky osoby z Čiech, napriek filtru, že chcem sa zoznámiť so ženou z BA

Odpovědět
Uživatel
Martin (14. 7. 2021 17:07)

Absolútne predražená zoznamka, dajte si pozor na dlhú výpovednú lehotu. Treba to manuálne zrušiť pár mesiacov vopred. Vôbec Vás neupozornia, že Vám idú obnoviť členské. Ak náhodou zmeníte kartu a platba neprejde, tak sa Vám začnú vyhrážať súdom. Dosť zlý prístup. V USA boli na nich vedené súdne spory kvôli tomu. Môj tip: Láska chodí po horách, treba ísť do tanečného klubu, športovať, proste stretávať ľudí a hlavne to nevzdávať.

Odpovědět
Uživatel
Jan (2. 4. 2024 18:04)

Ahoj Martin a čo potom, dajú to na súd? Neviete…

Odpovědět
Uživatel
Šárka (27. 3. 2022 19:03)

velmi slaba zoznamka, kde su naozaj stratene pripady, za mesiac som nenasla nikoho kto by ma oslovil, a vyzadovali odomna platbu aj za dalsi mesiac hoci som si zrusila profil. Clenstvo treba vypovedat pisomne, inak budete musiet platit, ci svoj profil vyuzivate ci nie, inak sa Vam vyhrazaju exekuciou / esteze som si vsimla tie maily v spame!

Odpovědět
Uživatel
Michal (8. 7. 2022 02:07)

Rozhodne neodporúčam stiahnu vám automatickú platbu aj keď členstvo už nechcete,peniaze vám nevrátia.Hodne fake profilov tam je.Aj keď sa neviem ako snažíte baby neodpovedajú.Proste katastrofa, mám iba zlé skúsenosti radšej pošlite peniaze na charitu ako týmto hlupákom.

Odpovědět
Uživatel
Andrea (14. 12. 2022 14:12)

Suhlasim s ostatnymi nazormi. Filtre absolutne nefunguju, nielen co sa tyka lokalit ale aj primeranej vysky postavy a vrchol je ponukat niekomu s VS povolania "robotnik na cintorine", "skladnik", "vodic kamionu". Zoznam si dala bombasticky nazov, ale neponuka nic na skutocnej urovni. Za peniaze ktore ocakavaju neponukaju nic adekvatne. Cista strata casu!

Odpovědět
Uživatel
Jon (21. 4. 2023 00:04)

Prosim Vas ,je to priam nemožne odstupiť od zmluvy.Moja situacia sa zmenila,aj vdaka Vašmu profilu,no chcem sa odhlasiť,no je neuveriteľne zložite,až nemožne sa odhlasiť.Prosim o pomoc pri mojej požiadavke.

Odpovědět
Uživatel
Jon (21. 4. 2023 00:04)

Mate niekto skusenosti s odhalasenim sa ,lebo to je fakt tak komplikovane.Asi vedia čo robia.Ak ste niekto prešli cez všetky dane prekažky,skuste poradiť.Popripade ak niekto zistil nejaky tel.kontakt,bolo by to super.Prajem pevne nervy, treba sa len poobzerať a ten pravy sa určite najde.Prajem Vam to.

Odpovědět
Uživatel
Thomas (30. 4. 2023 08:04)

Jon zrus si automaticke obnovovanie v nastaveniach vid. https://support.partnernaurovni.sk/hc/sk/articles/206029031-Ako-m%C3%B4%C5%BEem-vypoveda%C5%A5-automatick%C3%A9-pred%C4%BA%C5%BEenie-%C4%8Dlenstva- Zoznamku som si dal s 3 mesacnym clenstvom, vacsina profilov je offline, filtre nefunguju vekove ani vzdialenostne. Ponuky s novymi partnermi sa opakuju. 3x mi pisali zeny s tym, ze aky som uzasny, ze navstvili moj profil (v polozke navstevnici sa nikdy neobjavili) a nasledne prisiel strukturovany text ako s u v praci a nemozu pisat,ze nech im dam mail, ze mi tam poslu fotky. Za tie peniazky to vobec nestalo a nie je to take seriozne, ako to vyzeralo na zaciatku. A nakoniec boli dve webove verzie akymi mozete pristupovat (mimo mobilnej apky) tzn. ze jedna fungovala tip top a druha ktora bola viac menej ako len sablona v ktorej sa nic nemenilo. Po mesiaci a pol prestali chodit notifikacie mailove, kt upozornuju na aktivitu na zoznamke. Aktualne mam pristup uz len k tej sablonovej verzii, kt nie je velmi funkcna (teda je iba na to ked mi pisu fake profily :)) Dakujem za skusenost, tymto smerom uz nie.

Odpovědět
Uživatel
Ado (23. 7. 2023 11:07)

Chcem upozornit na neseriozne jednanie a jednostranne nastavene pravidla tak aby z vas tahali peniaze bez vysledkov, Budete sklamani. Vyhnite sa im.

Odpovědět
Uživatel
Milan Rondoš (25. 7. 2023 04:07)

Celá zoznamka mi fungovala 1 týždeň., teraz sa nemôžem ikam dostať. Zbytočne výhodných 150 €. Jeden jediný krát za ten týždeň tam nebol normálny profil, ktorý by mi poslali. Vyhodené peniaze. NEDOPORUČUJEM.!!!

Odpovědět
Uživatel
Jano (2. 4. 2024 17:04)

Ahojte viete mi poradiť, nezrušil som členstvo ale aj tak ma odpojili chcú odomna ďalšie peniaze a profil som vymazal a vyhrážajú sa mi súdom, viete mi poradiť, či čo mám robiť. Samozrejme otrasná zoznamka, falošne profily a ponúknu niekoho z druhej strany republiky aj to len občas…

Odpovědět
Uživatel
Petra Kvapilová (5. 4. 2024 09:04)

Dobrý deň, mali sme skúsenosť, že zrušenie je zložité (viz text v článku): Komplikovanejšie je jeho zrušenie. Aj keď sa v poradni píše, že stačí zopár klikov, obrnte sa trpezlivosťou. Najmä upozorňujeme na nutnosť vpred zrušiť automatické predlžovania členstva, inak vám automaticky odíde platba a vzniknú ďalšie starosti spojené so žiadosťou o jej vrátenie. Váš problém je asi iný a s tým nemáme skúsenosť, odporúčame poradiť sa s niekým s právnickým vzdelaním a vysvetliť mu detaily celej veci.

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár