Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Najlepšie biolampy – test a recenzie 2022

Dátum 3.3.2021 Tomáš Hajduk Tomáš Hajduk

Starať sa o svoje zdravie je v móde a na tento trend reagujú aj výrobcovia zdravotných pomôcok a zariadení pre terápiu svetlom. Rovnako je to aj v segmente biolámp, kde sa výrobcovia predbiehajú, kto príde s lepšou a účinnejšou technológiou.

Pripravili sme pre vás text, v ktorom vám chceme predstaviť najlepšie biolampy a zároveň sme pripravili informatívnu časť o tom, ako si vybrať tú správnu biolampu pre svoje potreby.

 • Našim favoritom je kvalitná biolampa Medilight s výbroným pomerom kvalita/cena.
Najlepšia celkovo

Vysoký výkon a bezkonkurenčná účinnosť sú najväčšími výhodami tejto biolampy.

Najlepší pomer cena/kvalita

Vysoká kvalita, nekompromisné účinky, no ešte stále priaznivá cena.

Najlepšia lacná

Najlepšia voľba pre menej náročného používateľa.

Najlepšie biolampy

Recenzia: Biostimul Biolampa BS 303

Biostimul Biolampa BS 303 Pre náročných

Typ: biolampa | Stupeň polarizácie: 99 % | Časovač: áno | Tepelný rozsah: 10 – 40 stupňov Celzia | Prienik do tkaniva: 4,5 cm | Približná cena: 650 €

Klady
 • Výrazná účinnosť
 • Univerzálne použitie
 • Vhodná aj pre starších pacientov
 • Funguje nezávisle od pripojenia k sieti
Zápory
 • Vyššia cena

Biostimul BS 303 je na najvrchnejšej priečke nášho výberu biolámp. Ide o prepracovaný zdravotnícky prístroj, ktorý oplýva radom výborných funkcií. Predovšetkým vyzdvihneme vysoký a výrazný terapeutický účinok. Za ten vďačí kontinuálnemu režimu pri 100 Hz. Taká vlastnosť pre používateľa znamená rýchlejší nástup účinku a zároveň aj vyššiu celkovú účinnosť. Tá oproti bežným biolampám môže vzrásť aj o 30-40%. Je to jeden z dôvodov, prečo je táto biolampa obľúbená u starších osôb. Ich reakcia na aplikáciu žiarenia z biolampy totiž býva často pomalšia.

Biostimul BS 303 je výborná tiež v tom, že má zabudovanú vlastnú batériu. Biolampu je teda možné používať aj bez nutnosti pripojenia k elektrickej sieti. Liečbu môžete aplikovať prakticky kdekoľvek si budete priať. Tento konkrétny model biolampy je možné použiť na povrchové, ale aj hĺbkové zdravotné ťažkosti. Dobre sa vysporiada napríklad s kožnými problémami alebo bolesťami kĺbov. Výrobca udáva, že jej svetlo preniká až do hĺbky 4,5 centimetra pod kožu.

Biostimul Biolampa BS 303 kufrik

Táto biolampa k svojej účinnosti využíva studené svetlo. To je vynikajúce riešenie hlavne pri liečbe zápalov. Nemusíte sa ale báť rizika predávkovania alebo vedľajších účinkov. Pri biolampách jednoducho neexistujú. Použitie najmodernejších technológií sa prejavilo tiež na nízkej energetickej náročnosti. V prepočte tak jedna aplikácia tejto biolampy stojí len pár centov.

Biostimul BS 303 je najlepšia biolampa svojej kategórie. Vyniká množstvom špičkových vlastností a univerzálnym použitím. V princípe sa hodí na všetky typy zdravotných ťažkostí. Je to tiež vynikajúca biolampa na vlasy a na hĺbkové pôsobenie na tenisový lakeť.

Aj keď na trhu nájdeme aj omnoho drahšie modely biolámp ako je Biostimul BS 303, táto lampa naozaj splní všetky požiadavky, ktoré na ňu môže bežný používateľ mať. Ak sa nebojíte zainvestovať do biolampy trochu viac, potom je to ten správny model pre vás.

Recenzia: Biolampa Medilight

Biolampa Medilight Zlatý stred

Typ: biolampa | Hmotnosť: 2 kg | Časovač: áno | Tepelný rozsah: 10 – 40 stupňov Celzia | Prienik do tkaniva: 4,5 cm | Približná cena: 250 €

Klady
 • Výborný pomer kvality a ceny
 • Vysoká účinnosť
 • Vysoká kvalita
Zápory
 • Absencia stojana v balení

Pod označením Medilight sa skrýva biolampa, ktorá predstavuje dokonalý kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp. Hneď z úvodu kladne hodnotíme elegantné a kvalitné spracovanie celého prístroja. Použité materiály sú na výbornej úrovni.

Tento konkrétny model biolampy sa skvele hodí na liečenie hlbších štruktúr tkaniva. Svoje uplatnenie nájde predovšetkým u ľudí, ktorých trápi artróza a reumatizmus. Za svoju účinnosť a vysokú efektivitu vďačí Medilight patentovanému mechanizmu, ktorý zariadeniu umožňuje vyžarovať svetelné spektrum podobné tomu, ktoré je prirodzene vyžarované slnkom. Medilight však vyžaruje toto svetlo bez potencionálne škodlivého UV žiarenia. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete túto lampu používať s rôznymi farebnými filtrami (koloroterapia).

Určite by sme mali pochváliť vynikajúci pomer kvality a ceny, vďaka ktorému sa toto zariadenie dostalo do nášho výberu. V tomto kontexte ide možno o najlepší prístroj, aký si viete zakúpiť.

Biolampa Medilight filtre

Biolampa Medilight je veľmi kvalitná a účinná biolampa. Za nevýhodu v prípade tohto modelu označujeme len pomerne skromné balenie. Nenájdete tu totiž stojan ani držiak, ktorý je na dlhotrvajúcu aplikáciu biolampy úplne nevyhnutný.

Zlatá stredná cesta medzi biolampami. Aj takto by sa dala v krátkosti charakterizovať biolampa Medilight. Za stále pomerne priaznivú cenu totiž ponúka výborné vlastnosti a kvalitu.

Recenzia: Biolampa Eifa D514

Biolampa Eifa D514 Lacný základ

Typ: biolampa | Výkon: 20 W | Časovač: áno | Tepelný rozsah: 10 – 40 stupňov Celzia | Prienik do tkaniva: 4,5 cm | Približná cena: 125 €

Klady
 • Nízka cena
 • 7 farebných filtrov
 • Jednoduchá obsluha
 • Praktický stojan v balení
 • Overená dlhá životnosť
Zápory
 • Slabší výkon
 • Slabší účinok

Ak hľadáte kvalitnú biolampu za čo najnižšiu cenu, potom si vyberte prístroj Eifa Biolampa D514. V balení tejto biolampy nájdete hneď sedem rôznych farebných filtrov. Vo výbere farebných filtrov nájdete napríklad žltú, červenú, modrú a bielu. Ako vysvetlíme v časti ako si vybrať biolampu, každá farba slúži na iný účel. Veľmi kladne hodnotíme praktickú pomôcku v podobe stojanu a stojanovej úchytky. Používanie biolampy tak bude komfortné aj po dlhú dobu a nemusíte sa obávať, že by vás pri ňom rozbolela ruka.

Dizajn biolampy Eifa D514 je veľmi jednoduchý a skôr účelový. Celý prístroj bol navrhnutý tak, aby sa dobre a ľahko používal. Odpadá tak nutnosť zložitého nastavovania alebo hľadania v návode. Priemer otvoru, cez ktorý je vyžarované svetlo je 5 centimetrov. Táto biolampa navyše ponúka dlhú životnosť. Výrobca udáva minimálne 3 000 hodín svietenia. Nič iné ako špičkovú kvalitu od nemeckého výrobcu sme ani neočakávali. Obmedzenie pre používanie nebude predstavovať ani tepelný rozsah, ktorý je v prípade tohto zariadenia nastaviteľný v rozmedzí 10 až 40 stupňov Celzia.

Biolampa Eifa D514 kufrik

Kladne hodnotíme tiež výborný digitálny časovač, ktorý je možné nastaviť od 0 až do 20 minút. Biolampa Eifa D514 je jednoducho vynikajúca zdravotnícka pomôcka, ktorá vám môže pomôcť zbaviť sa veľkého množstva nepríjemných ťažkostí, akými sú napríklad problémy s dutinami. Žiaľ, nízka cena sa premietla do nižšieho výkonu a tým aj slabšieho účinku celého zariadenia.

Nenáročnému používateľovi však bude úplne stačiť a bude mu skvelým pomocníkom pri liečbe. Pri pravidelnom a poctivom používaní sa dostavia aj badateľné účinky.

Najpredávanejšie biolampy, infralampy a horské slnká podľa Heureky

Ako správne vybrať biolampu

Hneď na začiatku vám chceme trošku lepšie ozrejmiť, čo vlastne biolampa je. V krátkosti môžeme povedať, že biolampa je elektrické zariadenie, ktoré využíva liečivé vlastnosti polarizovaného svetla. Dokázalo sa totiž, že takéto polarizované svetlo môže mať veľmi priaznivé účinky na ľudský organizmus. Biolampa dokáže svojim pôsobením vyvolať v tele samoliečebný proces. Ten môže mať za následok zníženie potrebného množstva liekov, ktoré pacient musí užívať pri svojich ťažkostiach. Navyše tiež umožňuje posilniť imunitný systém, výsledkom čoho je telo používateľa lepšie chránené pred škodlivými mikroorganizmami. V poslednom čase sa do popredia dostáva informácia, že pôsobenie polarizovaného svetla produkovaného biolampou má pozitívny vplyv tiež na rozvoj zdravých bunkových štruktúr. Tomuto efektu sa odborne hovorí biostimulácia.

Polarizované svetlo dokáže vplývať na povrch kože, čím sa zvýši teplota a energia nahromadená v danom mieste. Následne potom toto žiarenie vyvoláva pozitívne zmeny aj v svaloch, nervoch, žilách a ďalších dôležitých tkanivách. Spomínané nahromadenie tepla pôsobí pozitívne na ovplyvnenie biochemickej reakcie v rámci buniek a tkanív.

Všeobecne sa udáva, že polarizované svetlo dokáže preniknúť do hĺbky od 4,5 do 6 cm. Vďaka tejto vlastnosti nepôsobí len lokálne v jednom bode, ale ovplyvňuje celé telo. Veľkou výhodou je, že používanie biolampy nemá takmer žiadne vedľajšie účinky,

Biolampy na zdravotné problémy

Biolampa predstavuje moderný spôsob, akým sa dajú využiť liečebné účinky svetla. Nejde však o obyčajné svetlo, ale o špeciálny druh polarizovaného svetla, ktoré je navyše doplnené o ďalšie zložky UV žiarenia bez škodlivého vplyvu. Biolampa tak v princípe využíva elektromagnetické žiarenie na zlepšenie zdravotného stavu a liečenie rôznych druhov ťažkostí a ochorení.

Dokáže ale naozaj svetlo pomôcť liečiť zdravotné problémy? Krátka odpoveď je áno. Biolampy sú certifikovanými a osvedčenými prístrojmi, ktoré sú absolútne bezpečné a zároveň aj bezbolestné. V prípade liečenia môžu predstavovať hlavný spôsob liečby, alebo tiež podpornú liečbu. Hojne sa používajú v profesionálnom zdravotníckom prostredí, no aj v domácom prostredí.

Cena biolampy

Koľko stojí takéto zariadenie? Treba povedať, že rozsah cien, za ktoré sa tieto zariadenia predávajú, môže byť kdekoľvek v rozmedzí od 100 eur až po niekoľko tisíc eur. Na samotnú cenu má rozhodujúci vplyv to, či je daná biolampa univerzálna, alebo má špecializované použitie. Taktiež nemalý podiel na výslednej cene má aj výrobca, teda značka. Známa a osvedčená značka je často zárukou kvality, čo v dnešnej dobe plnej nekvalitných čínskych zariadení iste každý ocení.

Použité metódy na výrobu a celková kvalita prevedenia má taktiež zásluhu na výslednej sume, ktorú bude za prístroj treba zaplatiť. Rovnako aj technológie, ktoré má biolampa k dispozícii sú často zdrojom príplatkov. Môže ísť o rôzne možnosti, akými sa dajú jednotlivé spektrá svetla aplikovať, resp. akým spôsobom je možné použiť jednotlivé farebné filtre. Práve toto totiž určuje úroveň funkcionality a univerzálnosti použitia biolampy.

Cenu môže zvýšiť tiež dodatočné príslušenstvo a vybavenie, ktoré je v balení biolampy. Je samozrejmé, že profesionálna biolampa určená na špecializované použitie certifikovaným terapeutom bude drahšia ako jednoduchá domáca biolampa na podporu hojenia drobných raniek a kožných problémov.

Čo si pred kúpou rozmyslieť prvé?

Ako to už pri výbere spotrebičov do domácnosti býva, je potrebné venovať dostatočnú pozornosť kľúčovým charakteristikám, aby ste sa vyhli nepríjemným zlým rozhodnutiam a eventuálne zlej voľbe. S výberom sa priveľmi nenáhlite, myslite na starú múdrosť: dva krát meraj a raz rež. Venujte dostatok času štúdiu najdôležitejších informácií, a to nielen po technickej stránke prístroja, ale aj po stránke jeho dopadov na zdravie.

Vždy pamätajte na to, že každý človek je iný a jedinečný organizmus. Preto je vždy dobrým nápadom si pred kúpou poriadne naštudovať všetky dostupné informácie. Ešte lepšie je, ak môžete navštíviť lekára alebo iného odborníka na zdravotnú starostlivosť a poradiť sa s ním.

Aké sú rozhodujúce parametre pri výbere biolampy?

V tejto časti vám ozrejmíme všetko, čo potrebujete vedieť pri výbere biolampy. Hneď na úvod si treba uvedomiť, že ak si vyberiete prístroj správne, máte lepšie šance, že splní vaše očakávania a bude predstavovať prínos pre váš zdravotný stav. Nepodceňujte teda tento krok a venujte dostatok pozornosti informáciám o tom, ako funguje terapia svetlom a aké sú vlastnosti jednotlivých biolámp.

Univerzálna lampa vs. špecializovaná lampa

Biolampy sa delia na dva najzákladnejšie typy, resp. skupiny. Ide o špecializované biolampy a univerzálne biolampy.

Ako vyplýva už z názvu samotného, špecializovaná biolampa je určená na špecializované určenie. Môže ísť o aplikáciu na konkrétne miesto, alebo tiež môže byť takáto lampa určená na liečbu určitého ochorenia.

Univerzálnosť biolampy je podmienená skutočnosťou, že takáto biolampa dokáže pozitívne vplývať na širokú škálu najrôznejších zdravotných ťažkostí. Tento efekt je vytváraný schopnosťou aktivovať bunkový metabolizmus. Vďaka tomu sa tieto lampy hodia na liečbu chorôb rôznych typov aj intenzity.

Najviac sa univerzálna biolampa hodí pre ľudí, ktorí trpia rôznymi ochoreniami pohybového ústrojenstva. Často sa využíva aj na poškodené mäkké tkanivá a kožné choroby. Svoje uplatnenie však nájde aj pri liečení civilizačných chorôb.

Univerzálnosť biolampy tkvie aj v tom, že ju môžu použiť viacerí ľudia, bez ohľadu na vek, či pohlavie. Je dobré spomenúť, že univerzálne lampy majú častokrát porovnateľnú účinnosť ako špecializované lampy.

Z tohto dôvodu okupujú univerzálne biolampy častejšie vyššie cenové relácie. V prípade univerzálnej a špecializovanej biolampy s porovnateľnými charakteristikami bude tak univerzálna biolampa asi o tretinu drahšia, ako tá špecializovaná. Kúpa univerzálnej biolampy ale môže byť výhodnejšia aj z hľadiska dlhodobej investície. Môže vám totiž poslúžiť na viacero zdravotných problémov.

Ochorenia pri ktorých pomáha biolampa

Vo všeobecnosti sú biolampy vhodné na použitie pri nasledujúcich ťažkostiach:

 • Stomatologické problémy – tu dokáže pôsobiť biolampa priaznivo na bolesť trojklanného nervu, zubov, rôzne zápaly ústnej dutiny a ďasien. Navyše polarizované svetlo vyžarované biolampou lieči afty.
 • Problémy s pohybovým aparátom – najmä ľudia s artrózou sa môžu tešiť z výnimočne dobrých výsledkov, ktoré terapia polarizovaným svetlom dosahuje. Rovnako pomáha aj pri bolestiach nôh a chrbta. Svoje využitie nájde aj v prípade zápalov dolných končatín a šliach. Medzi ďalšie ťažkosti, ktoré je možné pomocou biolampy zmierniť sa zaraďuje reuma.
 • Kožné choroby – asi najznámejším spôsobom využitia biolampy je liečba akné. Významne dokáže pomôcť aj pri atopickom ekzéme, vredoch a lupienke. Menej známe je ale využitie biolampy na zníženie výskytu celulitídy a proti vypadávaniu vlasov. V niektorých prípadoch môže biolampa pozitívne pôsobiť na vrásky a omladzovať pokožku.
 • Gynekologické problémy – biolampa si poradí s liečbou herpesu a zmierňuje tiež menštruačné problémy. Určite pomôže aj v prípade poranenia bradaviek a pri svrbení intímnych partií. Svoje využitie nájde aj pri zlepšení hojenia strií.
 • Ďalšie účinky – do tejto kategórie zaraďujeme použitie biolampy na alergie, hemeroidy, kašeľ, sennú nádchu a rôzne zápaly. Niekde sa tiež dočítate, že biolampa pomáha na pourchy erekcie, problémy so spánkom a migrény.

Ako sami vidíte, biolampa dokáže pomôcť pri veľkom počte rôznych problémov. Jednoduchý elektrický žiarič je tak vhodnou voľbou na liečenie mnohých ťažkostí.

Farebné filtre a rôzne ochorenia

Skôr než sa vyberiete do obchodu alebo navštívite eshop, mali by ste si odpovedať na túto najzákladnejšiu otázku. Ide o to, že rôzne ochorenia si vyžadujú rôzne typy svetla a filtrov. Rôzne filtre dávajú biolampám rôzne vlastnosti. Každý konkrétny filter tak má svoje vlastné špecifiká, ktoré sa ukazujú aj na jeho vlastnostiach. Ak viete presne, aký zdravotný problém vás trápi, viete si nájsť konkrétnu farbu svetla biolampy, ktorá vám pomôže.

Mnohé biolampy sú dodávané s rôznymi farebnými filtrami. Použitie farieb má pri liečbe biolampou veľký význam. Rôzne farby majú rôznu vlnovú dĺžku a tak aj rozličný účinok. Najčastejšie sa môžeme stretnúť s nasledujúcimi druhmi filtrov:

Farebný filter Účinok farby
Žltý Hodí sa na všetky aplikácie. Jej najväčšou výhodou je tak jej univerzálnosť
Červený Má stimulujúci účinok na vaše zmysly. Najčastejšie sa používa na liečenie nezápalových stavov. Červená farba je údajne schopná uvoľňovať zablokovanú energiu.
Modrý Na rozdiel od červeného filtra je schopný liečiť zápalové stavy. Taktiež je schopný znovunastoliť rovnováhu v organizme.
Zelený Je výbornou pomôckou pri astme a rozličných ochoreniach dýchacích ciest. Pomôcť môže tiež pri alergii a cievnych ochoreniach. Ak je používaný správne, potom dokáže vyvolať uvoľnenie, harmóniu a vyrovnanosť.
Oranžový Ideálne použitie oranžového filtra je na liečbu orgánov a štruktúr v rámci panvového prietoru. Obličky, močový mechúr, krv a lymfa. Na toto a mnoho viac vám pomôže oranžový filter. Ďalším z jeho účinkov je schopnosť uvoľniť kŕčovité stavy, zahrievať a dodávať energiu.
Fialový Účinok fialovej farby pôsobí na celý nervový systém. Táto farba uzdravuje dušu a veľmi priaznivo pôsobí tiež na dýchacie cesty a pokožku. Ďalej dokáže uvoľňovať pozitívnu energiu a navodiť duševný pokoj a pohodu.
Biely Biely filter pôsobí stimulačne na nervovú sústavu a myslenie. Pozitívne pôsobí tiež pri vyčerpanosti a únave. Biela farba sa odporúča tiež na liečbu žalúdočných ťažkostí, porúch trávenia a nepríjemných stavov, spôsobených žlčníkom.

Nežiaduce účinky biolampy

Hoci je biolampa vynikajúci liečebný prostriedok, v niektorých prípadoch nie je jej použitie žiadúce. Dobre si teda preštudujte prípady, keď polarizované svetlo nie je vhodné používať. Biolampy môžu mať v istých špecifických situáciách nežiaduce účinky. Ide o tieto prípady:

 • Pri epilepsii
 • V tehotenstve pri aplikácii na bruško v prvej polovici tehotenstva. Aplikácia na ostatné časti tela je bezpečná.
 • Pri liečbe zhubných nádorov
 • Na liečbu jaziev po operácii
 • Na akútne infekcie
 • Na štítnu žľazu pri zvýšenej funkcii
 • Biolampu nikdy nepoužívajte na otvorené oči!

Infalampy, biolampy a horské slnko – aký je medzi nimi rozdiel?

Mnoho laikov považuje všetky tieto podobné zariadenia za jedno a to isté, prípadne za zariadenia líšiace sa od seba len minimálne. Prinášame vám preto nasledujúce riadky, ktorých úlohou je vysvetliť vám všetko potrebné o jednotlivých prístrojoch.

 • Infralampy

Všetky tri typy prístrojov fungujú na princípe vyžarovania svetla. Infralampa využíva na vyvolanie liečebných účinkov infračervené žiarenie s vlnovou dĺžkou nad 760 nm. Toto žiarenie dokáže preniknúť do hlbších vrstiev kože. V takomto prípade potom dochádza k prehriatiu tkaniva a vzniknuté teplo je odvádzané z miesta aplikácie krvou. Pomocou správnej aplikácie dokážete zaistiť lepšie prekrvenie a uvoľnenie svalov, čo má za následok zmiernenie bolesti a stimuláciu imunobiologických reakcií.

 • Biolampy

Biolampám sme sa obsiahlo venovali v tomto článku. Tak si to ešte raz zhrnieme. Ide o zariadenia pracujúce s polarizovaným svetlom, ktoré dokáže prenikať pod kožu do maximálnej hĺbky až 6 centimetrov. Aplikácia tohto žiarenia podnecuje vývoj bunkových štruktúr zdravým spôsobom.

 • Horské slnká

Liečba horským slnkom prebieha pomocou vyžarovania ultrafialového svetla s vlnovou dĺžkou 400 nm. Kratšia vlnová dĺžka sa prejavuje v podnecovaní zmien v povrchových vrstvách kože. Aplikácia horského slnka spôsobuje začervenanie kože a následnú tvorbu vitamínu D. Liečba žiarením produkovaným horským slnkom blahodárne pôsobí na zvýšenie svalovej výkonnosti, zrýchľuje hojenie rán a rôznych ochorení kože. Účinky horského slnka sú najviac citeľné pri hojení vredov a tiež pri liečbe kožných ochorení (psoriáza a pod.). Naše recenzie troch populárnych modelov horských sĺnk si môžete prečítať v tomto článku.

Najobľúbenejšie značky biolámp

Biolampy sú zariadenia, ktoré produkujú svetlo pôsobiace na bunkové štruktúry v tele. Je preto jasné, že takéto zariadenia musia podliehať prísnym štandardom a byť regulované. Iba tak je možné predísť rozšireniu prístrojov, ktoré by mohli potenciálne poškodiť zdravie ľudí. Našim odporúčaním je preto kúpa biolámp a ďalšej medicínskej techniky len od osvedčených a kvalitných výrobcov. K najobľúbenejším značkám biolámp bezpochyby patrí Biostimul, Medilight a Zepter Bioptron.

 • Biolampy Biostimul

Výrobou kvalitných biolámp sa zaoberá aj osvedčená spoločnosť Biostimul. Táto firma sa zameriava na produkciu vysoko kvalitných zariadení, ktoré môžu pomôcť s liečbou širokého spektra ochorení. Biolampy Biostimul sa nachádzajú skôr v drahšom segmente. To z nich robí skvelú voľbu najmä pre tých používateľov, ktorí sa neboja do biolampy zainvestovať a ktorí očakávajú určitú úroveň kvality.

 • Biolampy Medilight

Biolampy Medilight sú zariadeniami vysokej kvality, ktoré sa tešia veľkej úcte. Môžeme povedať, že zaslúžene. Veď efektivita týchto biolámp je na výbornej úrovni a používateľ výrobkov Medilight sa môže tešiť z nástupu účinku vo veľmi krátkom čase. Medilight je patentovaná technológia, čo pridáva prístrojom tejto značky na atraktivite. Ak máte záujem o biolampu, tak kúpou jednej od Medilightu určite chybu neurobíte.

 • Biolampy Zepter Bioptron

Vysokou kvalitou sa vyznačujú aj výrobky spoločnosti Zepter International. Táto firma sa v posledných rokoch dostáva na najvyššie priečky spoločností zaoberajúcich sa výrobou medicínskeho sortimentu a rôznych liečebných pomôcok. Po celom svete predáva a distribuuje veľmi kvalitnú elektroniku a spotrebný tovar tej najvyššej kvality. Táto úspešná spoločnosť je už po mnoho rokov vedená Philipom Zepterom, ktorý sa vďaka svojim podnikateľským úspechom stal jedným z najbohatších Srbov na svete.

Biolampy od firmy Zepter nesú označenie Bioptron a zaraďujú sa k tým najkvalitnejším na trhu. Zároveň však aj k najdrahším. V ponuke spoločnosti nájdeme aj také biolampy, ktorých cena prevyšuje tisíc eur. Takto drahé biolampy sú určené skôr pre profesionálny sektor. Bežný používateľ celkom pochopiteľne nebude s najvyššou pravdepodobnosťou ochotný investovať tak veľa finančných prostriedkov do biolampy.

Kde kúpiť biolampu

Podobne ako pri rôznych ďalších typoch sortimentu, najširšiu ponuku nájdete na stránke Heureka. Tu objavíte veľké množstvo typov a značiek. Na svoje si tu príde naozaj každý a navyše môžete porovnávať ceny a vybrať si tú najvýhodnejšiu ponuku, aká je momentálne k dispozícii. Výhodou je aj to, že si tu môžete prezrieť množstvo recenzií a skúseností reálnych užívateľov s biolampou. Takéto informácie môžu významne dopomôcť k správnemu výberu biolampy.

Ak hľadáte konkrétny elektro obchod, na ktorom nájdete množstvo kvalitných biolámp, potom za zmienku stojí určite Nay elektrodom. Ponúka široký sortiment výrobkov z oblasti terapie svetlom a zákazníkom poskytuje výhodné možnosti financovania.

Ak by ste radšej kúpili zariadenie z druhej ruky, potom prichádzajú do úvahy rôzne bazáre. Tým najväčším tunajším internetovým bazárom je Bazoš. Medzi takmer nekonečným množstvom inzerátov si zaiste nájdete prístroj podľa vašich predstáv.

Najpredávanejšie biolampy, infralampy a horské slnká podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 4.8 (36 hlasov)

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár