Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
 • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Najlepšie biolampy – recenzie 2024

Starať sa o svoje zdravie je v móde a na tento trend reagujú aj výrobcovia zdravotných pomôcok a zariadení pre terápiu svetlom. Rovnako je to aj v segmente biolámp, kde sa výrobcovia predbiehajú, kto príde s lepšou a účinnejšou technológiou.

Pripravili sme pre vás text, v ktorom vám chceme predstaviť najlepšie biolampy a zároveň sme pripravili informatívnu časť o tom, ako si vybrať tú správnu biolampu pre svoje potreby.

 • Našim favoritom je kvalitná biolampa yalong stimlight s výborným pomerom kvalita/cena.
Najlepšia celkovo

Ľahký a kompaktný prístroj na efektívnu liečbu svetlom.

Najlepší pomer cena/kvalita

Praktická infralampa pre menej náročných užívateľov.

Najlepšia lacná

LED biolampa pre domáce použitie s dokázanými účinkami pri liečbe nedokonalostí pleti.

Najlepšie biolampy

Recenzia: Biolampa zepter Bioptron MedAll

Biolampa zepter bioptron medall Pre náročných

Typ: biolampa | Stupeň polarizácie: 95 % | Časovač: áno | Tepelný rozsah: 10 – 40°C | Prienik do tkaniva: – | Približná cena: 750 €

Klady
 • Ľahký s ergonomickou rúčkou
 • Kompaktné rozmery
 • Dodávané v kufríku
 • Účinný pri rôznych ochoreniach a bolestiach
Zápory
 • Pomerne vysoká cena

Ľahká a účinná biolampa BIOPTRON MedAll je úspornejší variant predošlých lámp od výrobcu Zepter. Je to výsledok 5 cm filtra, ktorý šetrí nielen energiu, ale aj čas potrebný na ošetrenie. Zameria dostatočne veľkú plochu na tele a efektívne ju prelieči prirodzeným elektromagnetickým svetlom bez UV žiarenia.

Odborníci odporúčajú používať biolampu na dennej báze v trvaní niekoľkých minút. Hoci je malá a ľahká, poradí si so širokou škálou ochorení, zápalov a bolestí. Svetlo preniká hlboko pod pokožku, priebeh a trvanie liečenia závisí od konkrétneho problému.

Kompaktné telo prístroja je vybavené praktickými vetracími otvormi vo vrchnej aj spodnej časti. Zospodu má tiež konektor na napájací kábel. Na digitálnom kontrolnom paneli si nastavíte trvanie liečby, ubiehajúce minúty sledujte pohodlne vďaka dostatočne veľkým čísliciam. Dodávaný je v praktickom kufríku.

Biolampa BIOPTRON MedAll ponúka účinnú liečbu svetlom, čo potvrdzuje aj fakt, že často býva súčasťou zdravotníckeho vybavenia v liečebniach, zdravotníckych zariadeniach, salónoch krásy či wellness centrách. Cena je stále pomerne vysoká, no tu platí najlepší pomer cena/výkon.

Recenzia: Biolampa Yalong Stimlight II

Biolampa yalong stimlight recenzia Zlatý stred

Typ: biolampa/infralampa | Stupeň polarizácie: – | Časovač:nie | Tepelný rozsah:– | Prienik do tkaniva: 3 cm | Približná cena: 145 €

Klady
 • Moderná technológia liečby
 • Jednoduchá obsluha
 • Dodávané v kufríku
Zápory
 • Slabší výkon
 • Bez stojana

Biolampa STIMLIGHT II je účinný spôsob, ako podporiť liečbu rôznych ochorení, zmierniť bolesti a urýchliť hojenie rán. Používa sa v mnohých oblastiach zdravotníctva, ako je reumatológia, ortopédia, dermatológia, zubné lekárstvo, často sa využíva aj v športovej oblasti a veterinárnej medicíne.

Prístroj pracuje s infračerveným svetlom a 4 polarizovanými svetlami. Používa špeciálnu zrkadlovú technológiu, odráža svetlo od pokožky, tiež pracuje so žiarením, ktoré vystupuje smerom von z tela. Polarizácia svetla sa vo výskume preukázala ako najefektívnejšia na ožarovanie mäkkých tkanív tela.

Hoci technické parametre uvádzajú hmotnosť len 176 g, je náročné držať lampu sústavne niekoľko minút a mieriť ňou na postihnuté miesto. Chýba stojan, ktorý by uľahčil jej používanie. Lampa je napájaná adaptérom. Súčasťou balenia je päť hlavíc, ktoré sa montujú na hlavnú jednotku. 4 hlavice obsahujú diódy rôznych vlnových dĺžok (4 farby), piata hlavica generuje infračervené žiarenie. Prístroj sa ovláda jednoduchými tlačidlami na rukoväti.

Čo by vás mohlo zaujímať, je slovenský patent na lampu, teda bol navrhnutý a zdokonalený odborníkom zo Slovenska, hoci sa na zákazku vyrába v Číne. Biolampa STIMLIGHT II sa líši od ostatných v našom porovnaní. Mohli by sme skôr povedať, že ide o infralampu. Je však účinná pri liečbe a zmierňovaní neduhov, preto si myslíme, že právom patrí do toho výberu.

Recenzia: Biolampa Insportline Hilmana

Biolampa insportline hilmana recenzia Lacný základ

Typ: biolampa | Stupeň polarizácie: – | Časovač: áno | Tepelný rozsah: – | Prienik do tkaniva: 3 cm | Približná cena: 129 €

Klady
 • Účinná liečba kožných problémov
 • Pre liečbu akné, aj redukciu vrások
 • Jednoduchá obsluha
 • Funkcia masáže
 • Prijateľná cena
Zápory
 • Žiadne

Jednou z celosvetovo využívaných liečob pomocou svetla je tzv. fotónová terapia. Je to v podstate synonymum pre terapiu biolampou. Rovnaké účinky, aké sa bežne pripisujúbiolampe, poskytuje aj ošetrujúca LED maska na tvár INSPORTLINE HILMANA.

Táto biolampa vám pomôže k dokonalej pleti. A to nielen na tvári, ale aj na krku. Túto liečbu zvládnete celkom sama, bez nutnosti navštíviť kozmetický salón. Lúče svetla vybranej vlnovej dĺžky prenikajú do pokožky bez priameho zásahu. Liečba je úplne bezbolestná, stimuluje rôzne biologické a chemické zmeny. Terapia cannon svetlom zmierni nedokonalosti pleti, zbaví vás akné, pigmentových škvŕn, zredukuje vrásky a pehy.

Maska je vyrobená z ABS plastu. Samotná maska má 138 LED svetiel a krčná časť 54 diód. Ďalšou funkciou je mikroelektronické ošetrenie, kedy stačí na vnútornú stranu masky nasadiť 7 masážnych nástavcov. Pomocou jednoduchého ovládania si nastavte čas a intenzitu, zvoľte si farbu svetla podľa toho, o aký druh ošetrenia máte záujem, prípadne si navoľte režim Flicker, kedy spustíte blikanie masky. Blikanie zintenzívni účinky svetla.

Insportline biolampa recenzia

Maska je pomerne ľahká, jednoducho sa používa, navyše je cenovo dostupná pre každého. Ak hľadáte biolampu, ktorá by ošetrila vašu tvár a dekolt, potom maska InsportlineHilmana je tá pravá pre vás.

Najpredávanejšie biolampy, infralampy a horské slnká podľa Heureky

Ako správne vybrať biolampu

Hneď na začiatku vám chceme trošku lepšie ozrejmiť, čo vlastne biolampa je. V krátkosti môžeme povedať, že biolampa je elektrické zariadenie, ktoré využíva liečivé vlastnosti polarizovaného svetla. Dokázalo sa totiž, že takéto polarizované svetlo môže mať veľmi priaznivé účinky na ľudský organizmus. Biolampa dokáže svojim pôsobením vyvolať v tele samoliečebný proces. Ten môže mať za následok zníženie potrebného množstva liekov, ktoré pacient musí užívať pri svojich ťažkostiach. Navyše tiež umožňuje posilniť imunitný systém, výsledkom čoho je telo používateľa lepšie chránené pred škodlivými mikroorganizmami. V poslednom čase sa do popredia dostáva informácia, že pôsobenie polarizovaného svetla produkovaného biolampou má pozitívny vplyv tiež na rozvoj zdravých bunkových štruktúr. Tomuto efektu sa odborne hovorí biostimulácia.

Polarizované svetlo dokáže vplývať na povrch kože, čím sa zvýši teplota a energia nahromadená v danom mieste. Následne potom toto žiarenie vyvoláva pozitívne zmeny aj v svaloch, nervoch, žilách a ďalších dôležitých tkanivách. Spomínané nahromadenie tepla pôsobí pozitívne na ovplyvnenie biochemickej reakcie v rámci buniek a tkanív.

Všeobecne sa udáva, že polarizované svetlo dokáže preniknúť do hĺbky od 4,5 do 6 cm. Vďaka tejto vlastnosti nepôsobí len lokálne v jednom bode, ale ovplyvňuje celé telo. Veľkou výhodou je, že používanie biolampy nemá takmer žiadne vedľajšie účinky,

Biolampy na zdravotné problémy

Biolampa predstavuje moderný spôsob, akým sa dajú využiť liečebné účinky svetla. Nejde však o obyčajné svetlo, ale o špeciálny druh polarizovaného svetla, ktoré je navyše doplnené o ďalšie zložky UV žiarenia bez škodlivého vplyvu. Biolampa tak v princípe využíva elektromagnetické žiarenie na zlepšenie zdravotného stavu a liečenie rôznych druhov ťažkostí a ochorení.

Dokáže ale naozaj svetlo pomôcť liečiť zdravotné problémy? Krátka odpoveď je áno. Biolampy sú certifikovanými a osvedčenými prístrojmi, ktoré sú absolútne bezpečné a zároveň aj bezbolestné. V prípade liečenia môžu predstavovať hlavný spôsob liečby, alebo tiež podpornú liečbu. Hojne sa používajú v profesionálnom zdravotníckom prostredí, no aj v domácom prostredí.

Cena biolampy

Koľko stojí takéto zariadenie? Treba povedať, že rozsah cien, za ktoré sa tieto zariadenia predávajú, môže byť kdekoľvek v rozmedzí od 100 eur až po niekoľko tisíc eur. Na samotnú cenu má rozhodujúci vplyv to, či je daná biolampa univerzálna, alebo má špecializované použitie. Taktiež nemalý podiel na výslednej cene má aj výrobca, teda značka. Známa a osvedčená značka je často zárukou kvality, čo v dnešnej dobe plnej nekvalitných čínskych zariadení iste každý ocení.

Použité metódy na výrobu a celková kvalita prevedenia má taktiež zásluhu na výslednej sume, ktorú bude za prístroj treba zaplatiť. Rovnako aj technológie, ktoré má biolampa k dispozícii sú často zdrojom príplatkov. Môže ísť o rôzne možnosti, akými sa dajú jednotlivé spektrá svetla aplikovať, resp. akým spôsobom je možné použiť jednotlivé farebné filtre. Práve toto totiž určuje úroveň funkcionality a univerzálnosti použitia biolampy.

Cenu môže zvýšiť tiež dodatočné príslušenstvo a vybavenie, ktoré je v balení biolampy. Je samozrejmé, že profesionálna biolampa určená na špecializované použitie certifikovaným terapeutom bude drahšia ako jednoduchá domáca biolampa na podporu hojenia drobných raniek a kožných problémov.

Čo si pred kúpou rozmyslieť prvé?

Ako to už pri výbere spotrebičov do domácnosti býva, je potrebné venovať dostatočnú pozornosť kľúčovým charakteristikám, aby ste sa vyhli nepríjemným zlým rozhodnutiam a eventuálne zlej voľbe. S výberom sa priveľmi nenáhlite, myslite na starú múdrosť: dva krát meraj a raz rež. Venujte dostatok času štúdiu najdôležitejších informácií, a to nielen po technickej stránke prístroja, ale aj po stránke jeho dopadov na zdravie.

Vždy pamätajte na to, že každý človek je iný a jedinečný organizmus. Preto je vždy dobrým nápadom si pred kúpou poriadne naštudovať všetky dostupné informácie. Ešte lepšie je, ak môžete navštíviť lekára alebo iného odborníka na zdravotnú starostlivosť a poradiť sa s ním.

Aké sú rozhodujúce parametre pri výbere biolampy?

V tejto časti vám ozrejmíme všetko, čo potrebujete vedieť pri výbere biolampy. Hneď na úvod si treba uvedomiť, že ak si vyberiete prístroj správne, máte lepšie šance, že splní vaše očakávania a bude predstavovať prínos pre váš zdravotný stav. Nepodceňujte teda tento krok a venujte dostatok pozornosti informáciám o tom, ako funguje terapia svetlom a aké sú vlastnosti jednotlivých biolámp.

Univerzálna lampa vs. špecializovaná lampa

Biolampy sa delia na dva najzákladnejšie typy, resp. skupiny. Ide o špecializované biolampy a univerzálne biolampy.

Ako vyplýva už z názvu samotného, špecializovaná biolampa je určená na špecializované určenie. Môže ísť o aplikáciu na konkrétne miesto, alebo tiež môže byť takáto lampa určená na liečbu určitého ochorenia.

Univerzálnosť biolampy je podmienená skutočnosťou, že takáto biolampa dokáže pozitívne vplývať na širokú škálu najrôznejších zdravotných ťažkostí. Tento efekt je vytváraný schopnosťou aktivovať bunkový metabolizmus. Vďaka tomu sa tieto lampy hodia na liečbu chorôb rôznych typov aj intenzity.

Najviac sa univerzálna biolampa hodí pre ľudí, ktorí trpia rôznymi ochoreniami pohybového ústrojenstva. Často sa využíva aj na poškodené mäkké tkanivá a kožné choroby. Svoje uplatnenie však nájde aj pri liečení civilizačných chorôb.

Univerzálnosť biolampy tkvie aj v tom, že ju môžu použiť viacerí ľudia, bez ohľadu na vek, či pohlavie. Je dobré spomenúť, že univerzálne lampy majú častokrát porovnateľnú účinnosť ako špecializované lampy.

Z tohto dôvodu okupujú univerzálne biolampy častejšie vyššie cenové relácie. V prípade univerzálnej a špecializovanej biolampy s porovnateľnými charakteristikami bude tak univerzálna biolampa asi o tretinu drahšia, ako tá špecializovaná. Kúpa univerzálnej biolampy ale môže byť výhodnejšia aj z hľadiska dlhodobej investície. Môže vám totiž poslúžiť na viacero zdravotných problémov.

Ochorenia pri ktorých pomáha biolampa

Vo všeobecnosti sú biolampy vhodné na použitie pri nasledujúcich ťažkostiach:

 • Stomatologické problémy – tu dokáže pôsobiť biolampa priaznivo na bolesť trojklanného nervu, zubov, rôzne zápaly ústnej dutiny a ďasien. Navyše polarizované svetlo vyžarované biolampou lieči afty.
 • Problémy s pohybovým aparátom – najmä ľudia s artrózou sa môžu tešiť z výnimočne dobrých výsledkov, ktoré terapia polarizovaným svetlom dosahuje. Rovnako pomáha aj pri bolestiach nôh a chrbta. Svoje využitie nájde aj v prípade zápalov dolných končatín a šliach. Medzi ďalšie ťažkosti, ktoré je možné pomocou biolampy zmierniť sa zaraďuje reuma.
 • Kožné choroby – asi najznámejším spôsobom využitia biolampy je liečba akné. Významne dokáže pomôcť aj pri atopickom ekzéme, vredoch a lupienke. Menej známe je ale využitie biolampy na zníženie výskytu celulitídy a proti vypadávaniu vlasov. V niektorých prípadoch môže biolampa pozitívne pôsobiť na vrásky a omladzovať pokožku.
 • Gynekologické problémy – biolampa si poradí s liečbou herpesu a zmierňuje tiež menštruačné problémy. Určite pomôže aj v prípade poranenia bradaviek a pri svrbení intímnych partií. Svoje využitie nájde aj pri zlepšení hojenia strií.
 • Ďalšie účinky – do tejto kategórie zaraďujeme použitie biolampy na alergie, hemeroidy, kašeľ, sennú nádchu a rôzne zápaly. Niekde sa tiež dočítate, že biolampa pomáha na pourchy erekcie, problémy so spánkom a migrény.

Ako sami vidíte, biolampa dokáže pomôcť pri veľkom počte rôznych problémov. Jednoduchý elektrický žiarič je tak vhodnou voľbou na liečenie mnohých ťažkostí.

Farebné filtre a rôzne ochorenia

Skôr než sa vyberiete do obchodu alebo navštívite eshop, mali by ste si odpovedať na túto najzákladnejšiu otázku. Ide o to, že rôzne ochorenia si vyžadujú rôzne typy svetla a filtrov. Rôzne filtre dávajú biolampám rôzne vlastnosti. Každý konkrétny filter tak má svoje vlastné špecifiká, ktoré sa ukazujú aj na jeho vlastnostiach. Ak viete presne, aký zdravotný problém vás trápi, viete si nájsť konkrétnu farbu svetla biolampy, ktorá vám pomôže.

Mnohé biolampy sú dodávané s rôznymi farebnými filtrami. Použitie farieb má pri liečbe biolampou veľký význam. Rôzne farby majú rôznu vlnovú dĺžku a tak aj rozličný účinok. Najčastejšie sa môžeme stretnúť s nasledujúcimi druhmi filtrov:

Farebný filter Účinok farby
Žltý Hodí sa na všetky aplikácie. Jej najväčšou výhodou je tak jej univerzálnosť
Červený Má stimulujúci účinok na vaše zmysly. Najčastejšie sa používa na liečenie nezápalových stavov. Červená farba je údajne schopná uvoľňovať zablokovanú energiu.
Modrý Na rozdiel od červeného filtra je schopný liečiť zápalové stavy. Taktiež je schopný znovunastoliť rovnováhu v organizme.
Zelený Je výbornou pomôckou pri astme a rozličných ochoreniach dýchacích ciest. Pomôcť môže tiež pri alergii a cievnych ochoreniach. Ak je používaný správne, potom dokáže vyvolať uvoľnenie, harmóniu a vyrovnanosť.
Oranžový Ideálne použitie oranžového filtra je na liečbu orgánov a štruktúr v rámci panvového prietoru. Obličky, močový mechúr, krv a lymfa. Na toto a mnoho viac vám pomôže oranžový filter. Ďalším z jeho účinkov je schopnosť uvoľniť kŕčovité stavy, zahrievať a dodávať energiu.
Fialový Účinok fialovej farby pôsobí na celý nervový systém. Táto farba uzdravuje dušu a veľmi priaznivo pôsobí tiež na dýchacie cesty a pokožku. Ďalej dokáže uvoľňovať pozitívnu energiu a navodiť duševný pokoj a pohodu.
Biely Biely filter pôsobí stimulačne na nervovú sústavu a myslenie. Pozitívne pôsobí tiež pri vyčerpanosti a únave. Biela farba sa odporúča tiež na liečbu žalúdočných ťažkostí, porúch trávenia a nepríjemných stavov, spôsobených žlčníkom.

Nežiaduce účinky biolampy

Hoci je biolampa vynikajúci liečebný prostriedok, v niektorých prípadoch nie je jej použitie žiadúce. Dobre si teda preštudujte prípady, keď polarizované svetlo nie je vhodné používať. Biolampy môžu mať v istých špecifických situáciách nežiaduce účinky. Ide o tieto prípady:

 • Pri epilepsii
 • V tehotenstve pri aplikácii na bruško v prvej polovici tehotenstva. Aplikácia na ostatné časti tela je bezpečná.
 • Pri liečbe zhubných nádorov
 • Na liečbu jaziev po operácii
 • Na akútne infekcie
 • Na štítnu žľazu pri zvýšenej funkcii
 • Biolampu nikdy nepoužívajte na otvorené oči!

Infalampy, biolampy a horské slnko – aký je medzi nimi rozdiel?

Mnoho laikov považuje všetky tieto podobné zariadenia za jedno a to isté, prípadne za zariadenia líšiace sa od seba len minimálne. Prinášame vám preto nasledujúce riadky, ktorých úlohou je vysvetliť vám všetko potrebné o jednotlivých prístrojoch.

 • Infralampy

Všetky tri typy prístrojov fungujú na princípe vyžarovania svetla. Infralampa využíva na vyvolanie liečebných účinkov infračervené žiarenie s vlnovou dĺžkou nad 760 nm. Toto žiarenie dokáže preniknúť do hlbších vrstiev kože. V takomto prípade potom dochádza k prehriatiu tkaniva a vzniknuté teplo je odvádzané z miesta aplikácie krvou. Pomocou správnej aplikácie dokážete zaistiť lepšie prekrvenie a uvoľnenie svalov, čo má za následok zmiernenie bolesti a stimuláciu imunobiologických reakcií.

 • Biolampy

Biolampám sme sa obsiahlo venovali v tomto článku. Tak si to ešte raz zhrnieme. Ide o zariadenia pracujúce s polarizovaným svetlom, ktoré dokáže prenikať pod kožu do maximálnej hĺbky až 6 centimetrov. Aplikácia tohto žiarenia podnecuje vývoj bunkových štruktúr zdravým spôsobom.

 • Horské slnká

Liečba horským slnkom prebieha pomocou vyžarovania ultrafialového svetla s vlnovou dĺžkou 400 nm. Kratšia vlnová dĺžka sa prejavuje v podnecovaní zmien v povrchových vrstvách kože. Aplikácia horského slnka spôsobuje začervenanie kože a následnú tvorbu vitamínu D. Liečba žiarením produkovaným horským slnkom blahodárne pôsobí na zvýšenie svalovej výkonnosti, zrýchľuje hojenie rán a rôznych ochorení kože. Účinky horského slnka sú najviac citeľné pri hojení vredov a tiež pri liečbe kožných ochorení (psoriáza a pod.). Naše recenzie troch populárnych modelov horských sĺnk si môžete prečítať v tomto článku.

Najobľúbenejšie značky biolámp

Biolampy sú zariadenia, ktoré produkujú svetlo pôsobiace na bunkové štruktúry v tele. Je preto jasné, že takéto zariadenia musia podliehať prísnym štandardom a byť regulované. Iba tak je možné predísť rozšireniu prístrojov, ktoré by mohli potenciálne poškodiť zdravie ľudí. Našim odporúčaním je preto kúpa biolámp a ďalšej medicínskej techniky len od osvedčených a kvalitných výrobcov. K najobľúbenejším značkám biolámp bezpochyby patrí Biostimul, Medilight a Zepter Bioptron.

 • Biolampy Biostimul

Výrobou kvalitných biolámp sa zaoberá aj osvedčená spoločnosť Biostimul. Táto firma sa zameriava na produkciu vysoko kvalitných zariadení, ktoré môžu pomôcť s liečbou širokého spektra ochorení. Biolampy Biostimul sa nachádzajú skôr v drahšom segmente. To z nich robí skvelú voľbu najmä pre tých používateľov, ktorí sa neboja do biolampy zainvestovať a ktorí očakávajú určitú úroveň kvality.

 • Biolampy Medilight

Biolampy Medilight sú zariadeniami vysokej kvality, ktoré sa tešia veľkej úcte. Môžeme povedať, že zaslúžene. Veď efektivita týchto biolámp je na výbornej úrovni a používateľ výrobkov Medilight sa môže tešiť z nástupu účinku vo veľmi krátkom čase. Medilight je patentovaná technológia, čo pridáva prístrojom tejto značky na atraktivite. Ak máte záujem o biolampu, tak kúpou jednej od Medilightu určite chybu neurobíte.

 • Biolampy Zepter Bioptron

Vysokou kvalitou sa vyznačujú aj výrobky spoločnosti Zepter International. Táto firma sa v posledných rokoch dostáva na najvyššie priečky spoločností zaoberajúcich sa výrobou medicínskeho sortimentu a rôznych liečebných pomôcok. Po celom svete predáva a distribuuje veľmi kvalitnú elektroniku a spotrebný tovar tej najvyššej kvality. Táto úspešná spoločnosť je už po mnoho rokov vedená Philipom Zepterom, ktorý sa vďaka svojim podnikateľským úspechom stal jedným z najbohatších Srbov na svete.

Biolampy od firmy Zepter nesú označenie Bioptron a zaraďujú sa k tým najkvalitnejším na trhu. Zároveň však aj k najdrahším. V ponuke spoločnosti nájdeme aj také biolampy, ktorých cena prevyšuje tisíc eur. Takto drahé biolampy sú určené skôr pre profesionálny sektor. Bežný používateľ celkom pochopiteľne nebude s najvyššou pravdepodobnosťou ochotný investovať tak veľa finančných prostriedkov do biolampy.

Kde kúpiť biolampu

Podobne ako pri rôznych ďalších typoch sortimentu, najširšiu ponuku nájdete na stránke Heureka. Tu objavíte veľké množstvo typov a značiek. Na svoje si tu príde naozaj každý a navyše môžete porovnávať ceny a vybrať si tú najvýhodnejšiu ponuku, aká je momentálne k dispozícii. Výhodou je aj to, že si tu môžete prezrieť množstvo recenzií a skúseností reálnych užívateľov s biolampou. Takéto informácie môžu významne dopomôcť k správnemu výberu biolampy.

Ak hľadáte konkrétny elektro obchod, na ktorom nájdete množstvo kvalitných biolámp, potom za zmienku stojí určite Nay elektrodom. Ponúka široký sortiment výrobkov z oblasti terapie svetlom a zákazníkom poskytuje výhodné možnosti financovania.

Ak by ste radšej kúpili zariadenie z druhej ruky, potom prichádzajú do úvahy rôzne bazáre. Tým najväčším tunajším internetovým bazárom je Bazoš. Medzi takmer nekonečným množstvom inzerátov si zaiste nájdete prístroj podľa vašich predstáv.

Najpredávanejšie biolampy, infralampy a horské slnká podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 4.6 (43 hlasov)

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár