Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Najlepšie darčeky na narodeniny 2023

Darček nie len na narodeniny, by mal oslávenca/oslávenkyňu potešiť. To docielite jedine vtedy ak vyberiete darček, ktorý je originálny, praktický a prípadne súvisí s jeho/jej záľubou. To nemusí byť ľahká úloha. Pravdepodobne čítate teraz tieto riadky pretože neviete takéto niečo nájsť.

Presne pre vás sme vybrali veľké množstvo rôznych tipov, pre rôzne typy osôb a k viacerým udalostiam. Takže ak vyberáte darček pre vášho otca, mamu, brata, sestru, atď. máme pre vás veľa inšpirácie.

Darčeky pre muža

Darček pre manžela

Pri výbere darčeka pre vášho manžela sa skúste zamyslieť nad jeho záujmami. Je fanúšikom športových áut? Darujte mu jazdu v nablýskanom Ferrari či inom aute, ktoré trhá asfalt. Taktiež mu môže urobiť radosť darček v podobe moderného elektronického zariadenia. Môžu to byť napríklad smart hodinky, dron alebo bluetooth slúchadlá. Ak mu chcete darovať niečo čo veľmi nezaťaží vašu peňaženku, vhodnou voľbou môžu byť trenírky s vtipným motívom. Zvoliť môžete aj darček, ktorý si užijete obidvaja a to napríklad wellness pobyt.

Darčeky pre priateľa

Pri výbere darčeka pre priateľa alebo manžela nie je v podstate žiadny rozdiel. Radosť mu môže urobiť štýlový náramok alebo iný módny doplnok. Aj tu platí, že darček si môžete užívať obidvaja, a to spoločným výletom alebo pobytom. Prekvapiť ho môžete aj striptízom v sexi spodnej bielizni. Tým nemáte čo pokaziť.

Darčeky pre otca

Náročný môže byť aj výber darčeka pre otca. Je domáci kutil alebo rád trávi čas v dielni? Určite mu príde vhod nové náradie. Vybrať môžete niektorý z aku nástrojoch, ktoré sú veľmi obľúbené. Má váš otec rád cyklistiku? Nový bicykel prípadne elektrobicykel alebo cyklistické príslušenstvo by ako darček nebola zlá voľba. Našim ďalším tipom je kniha z jeho obľúbeného žánru alebo spoločenská hra. Tú si môžete spoločne zahrať a zapojiť sa môžu aj ďalší členovia rodiny.

Darčeky pre dedka

O chvíľu bude váš dedko oslavovať životné jubileum alebo iný sviatok a vy neviete čo mu podarujete? Odporúčame sa vyhnúť moderným elektronickým zariadeniam. Chybu neurobíte ak zvolíte niečo praktické do záhrady. Môže to byť napríklad nová kosačka. Alebo môžete siahnuť po knihe či fľaši kvalitného vína. Darček pre starkého nemusí byť ťažké vybrať.

Darčeky pre brata

Výber darčeka pre vášho brata závisí od jeho veku. Pre mladšieho brata, ktorý je ešte dieťa môžete kúpiť auto na ovládanie alebo lego. Starší brat ocení nejakú praktickú vec, ktorá súvisí s jeho záľubou. Ak má rád adrenalín, tak mu môžete podarovať adrenalínový zážitok (zoskok padákom,…). V prípade, že naozaj netušíte čo by mu urobilo radosť, môžete zvoliť darčekový poukaz.

Darčeky pre rybára

Je váš blízky, ktorý o chvíľu bude oslavovať narodeniny, meniny alebo iný sviatok rybár? Dobrou správou je, že sa vám výber darčeka zúžil len na rybárske príslušenstvo. Horšou správou je, že ak sa vy tomuto koníčku nevenujete, tak bude pre vás problém vybrať ten správny darček. Ako prvé si zistite, akú metódu lovu používa. Následne mu môžete podľa toho podarovať prút alebo navijak. Pravdepodobne najlepším riešením bude ak od neho zistíte, čo mu vo výbave chýba a potrebuje to.

Darčeky pre poľovníka

Tu platí to isté čo pri darčeku pre rybára. Skúste zistiť čo potrebuje. Prípadne ho môžete potešiť fľašou kvalitného alkoholu alebo nejakým doplnkom s poľovníckou tematikou.

Darček pre muža k narodeninám

Vtipné darčeky pre muža

Chcete vášho manžela, priateľa, otca, brata,…. potešiť niečím vtipným? Zaujímavé tipy na vtipné darčeky pre mužov nájdete v našom článku.

Darčeky na 18. narodeniny

Oslavou 18. narodenín sa človek oficiálne stáva dospelým. Z tohto dôvodu sa tieto narodeniny berú ako okrúhle. V článku nájdete 15 tipov na darček na 18 pre chlapca. Tie sme vybrali podľa rôznych záujmov, ktoré sú v tomto veku u chlapcov bežné.

Darčeky pre muža na 30. narodeniny

Aký darček na 30-tku pre muža bude vhodný? Keďže ide o okrúhle narodeniny bude na mieste vybrať niečo hodnotné alebo originálne. Našich 15 tipov na darček pre muža na 30. narodeniny vám s výberom pomôžu.

Darčeky pre muža k 40

Ďalšími okrúhlymi narodeninami je 40-tka. Tak ako pri 30-tke aj tú platí, že je vhodné darovať oslávencovi niečo hodnotné. Môže to byť niečo čo súvisí s jeho záľubami. Každopádne v našich 15-tich tipoch na darčeky k 40. narodeninám môžete nájsť niečo čo mu urobí radosť.

Darčeky na 50 pre muža

Čo darovať blízkemu na 50-tku? Niektorí muži v tomto veku si už radi užívajú pohodu a relax. Preto môžete darovať napríklad víkendový pobyt. Má rád letné grilovačky? Pre dokonale ugrilované mäso môžete ako darček zvoliť kvalitný gril na drevené uhlie. Potešiť ho môže aj súprava aku náradia. Aj tu platí pravidlo, že pri výbere prihliadajte na jeho potreby. 15 inšpiratívnych tipov nájdete v našom článku.

Darčeky na 60 pre muža

Aký darček ocení muž na jeho 60. narodeniny? Trápi vás táto otázka? Nezúfajte, našich 15 tipov vám pomôžu s výberom darčeka pre vášho blízkeho k tomuto jubileu.

Darčeky na meniny pre muža

Meniny nie sú považované za veľký sviatok. Avšak aj malá drobnosť dokáže človeka potešiť. Maličkosťou môže byť napríklad fľaša alkoholu alebo kniha. Okrem toho sme pre vás pripravili niekoľko ďalších tipov.

Darčeky pre ženy

Darčeky pre manželku a priateľku

Výber darčeka pre vašu polovičku nemusí byť najjednoduchšie. Či už ide o narodeniny, meniny alebo iný sviatok, určite chcete, aby s darčekom bola spokojná a mala radosť. S darčekom v podobe parfumu alebo šperku, by ste nemali nič pokaziť. Určite sa snažte vyberať podľa toho, čo ju zaujíma a čo sa jej páči. Napríklad ak rada chodí na túry, trekingové topánky jej určite vyčarujú úsmev na tvári.

Darčeky pre mamu

Máte problém nájsť darček pre vašu mamu? Určite jej chcete spraviť radosť a prekvapiť ju niečím originálnym. Samozrejme pri výbere zohľadnite jej obľúbené činnosti a záujmy. Určite ju potešíte zariadením, ktoré jej uľahčí prácu v domácnosti. Môže to byť napríklad robotický vysávač. Ak jej chcete dopriať chvíle oddychu, tak jej darujte masáž alebo wellness pobyt. Výber vám určite uľahčia naše tipy na darček pre mamu.

Darček pre babku

Čo poteší na narodeniny či iný sviatok vašu babku? Ako je v riadkoch vyššie spomenuté, skúste porozmýšľať nad niečím čo by jej uľahčilo prácu v domácnosti. Každý vie, že väčšina babičiek zvykne každý rok zavárať ovocie a robiť džemy. Čo tak jej túto prácu uľahčiť a darovať jej zavárací hrniec. Veď určite vám vždy nejaký ten kompót pri návšteve dá, tak prečo sa jej za to neodvďačiť? Avšak nie každej babke by takýto darček urobil radosť. Môžete niečo vybrať z našich ďalších inšpiratívnych tipov.

Darček pre svokru

Či už máte dobrý alebo zlý vzťah s vašou svokrou, darovanie darčeka na sviatok je akousi nepísanou povinnosťou. Nechce sa vám vymýšľať darček pre svokru? My sme si tú námahu dali za vás. Nahliadnite na naše tipy na darček k akejkoľvek príležitosti.

Darček pre kamošku

Máte dobrú kamošku, ktorú chcete na meniny alebo narodeniny prekvapiť a zároveň potešiť? Vyčarujte jej na tvári úsmev darčekom z nášho výberu. Rada cestuje? Vhodnou voľbou môže byť cestovateľský darček. Alebo má rada pohodlie? Saténové pyžamo určite ocení.

Darček pre sestru

Máte veľa spoločných zážitkov z detstva, poznáte všetky jej záľuby a aj tak máte problém vybrať darček? Alebo nie ste si až taký blízky, a preto neviete čo by ste jej mali kúpiť? Pre obidva prípady máme riešenie v podobe inšpiratívnych tipov na darček pre sestru. Či to bude zážitok alebo nejaká vec, je len na vás. Tipy na darčeky sme vyberali z viacerých oblastí.

Darček pre učiteľku

Máte s vašou učiteľkou dobrý vzťah a ste vďačný za to čo vás naučila? Vďaku môžete prejaviť aj darovaním darčeka. Avšak výber môže byť celkom náročný. Z tohto dôvodu sa inšpirujte našimi tipmi na darček pre učiteľku. Môže to byť aj niečo netradičné. Napríklad maľovanie podľa čísel, ak má kreatívneho ducha.

Darček pre ženu k narodeninám

Darčeky na 18 pre dievča

Aj u dievčat platí, že 18. narodeniny sa oslavujú ako okrúhle, keďže sú vstupom do sveta dospelých. Preto treba porozmýšľať nad zaujímavým a hodnotným darom. Možno sa blíži deň kedy nastúpi na vysokú školu, kde bude potrebovať notebook. Práve ten jej môžete darovať. No niekedy spraví radosť aj malý, ale zato originálny darček. Ďalšie tipy na darček k 18. narodeninám pre ženu nájdete v našom článku.

Darčeky pre ženu na 30. narodeniny

Trápite sa nad otázkou čo kúpiť svojej blízkej k 30. narodeninám? Je jej záľubou varenie? Podarujte jej poukaz na kurz varenia rôznych pokrmov. Určite ju poteší aj šperk či módny doplnok. Ak viete čo má rada a čo ju zaujíma, budete to mať o to jednoduchšie.

Darčeky na 40 pre ženu

40 rokov je vek kedy si chce žena určite občas vychutnať relax a pohodu. Čo tak darovať masáž, wellness alebo víkendový pobyt? V prípade, že ste jej blízka osoba, môžete tento darček absolvovať s ňou. Chcete ju dostať do radosti kedy jej vyskočia aj menšie slzičky? Darovaním hodnotného šperku je veľká pravdepodobnosť, že to tak bude.

Darčeky na 50 pre ženu

Najhoršie sa vyberá darček ak dotyčnú osobu nepoznáte. Idete na oslavu 50. narodenín vašej známej alebo aj blízkej a nenapadá vás nič čo by ste jej mohli darovať? Nemajte obavy. Pripravili sme pre vás tipy na darčeky k tejto udalosti. Tie vám pomôžu načerpať inšpiráciu.

Darčeky na 60 pre ženu

V 60 rokoch si chce pravdepodobne väčšina žien užívať pokoj a pohodu. Preto by ju darček, ktorý s týmto súvisí určite potešil. Môže to byť kniha z obľúbeného žánru alebo masáž. Ak má záhradu tak ocení pohodlnú hojdačku. Pre uľahčenie prác v domácnosti jej môže prísť vhod robotický vysávač.

Darček na meniny pre ženu

Meniny nie sú až taká veľká udalosť ako okrúhle narodeniny. Sú ľudia, ktorí meniny ani neoslavujú. Aj tak im určite spraví radosť aspoň malá drobnosť. Môže to byť kvalitná čokoláda, fľaša vína alebo kniha. Niekoľko tipov pre inšpiráciu sme pre vás pripravili v našom článku.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 5.0 (1 hlas)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár