Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Najlepšie darčeky na narodeniny 2024

16. 10. 2023 Aktualizované

Darček na narodeniny (nielen) by mal oslávenca/oslávenkyňu potešiť. To docielite jedine vtedy, ak vyberiete darček, ktorý je originálny, praktický a prípadne súvisí s jeho/jej záľubou. To nemusí byť ľahká úloha. Ak čítate tieto riadky, pravdepodobne hľadáte vhodný darček k narodeninám.

Pripravili sme pre vás množstvo rôznych tipov na darčeky na narodeniny pre vašich blízkych a priateľov, a to k viacerým udalostiam. Inšpirujte sa, ak hľadáte darček pre otca, mamu, brata, sestru, atď. Tu sú najlepšie darčeky na narodeniny pre každého.

Darčeky na narodeniny pre muža

Darček pre manžela

Pri výbere darčeka pre vášho manžela sa skúste zamyslieť nad jeho záujmami. Je fanúšikom športových áut? Darujte mu jazdu v nablýskanom Ferrari či inom aute, ktoré trhá asfalt.

Taktiež mu môže urobiť radosť darček v podobe moderného elektronického zariadenia. Môžu to byť napríklad smart hodinky, dron alebo bluetooth slúchadlá.

Ak mu chcete darovať niečo, čo veľmi nezaťaží vašu peňaženku, vhodnou voľbou môže byť spodná bielizeň s vtipným motívom. Zvoliť môžete aj darček, ktorý si užijete obidvaja, a to napríklad wellness pobyt.

Darčeky pre priateľa

Pri výbere darčeka pre priateľa alebo manžela nie je v podstate žiadny rozdiel. Radosť mu môže urobiť štýlový náramok alebo iný módny doplnok.

Aj tu platí, že darček si môžete užívať obidvaja, a to spoločným výletom alebo pobytom. Prekvapiť ho môžete aj striptízom v sexi spodnej bielizni. Tým nemáte čo pokaziť.

Darčeky pre otca

Náročný môže byť aj výber darčeka pre otca. Je domáci kutil alebo rád trávi čas v dielni? Určite mu príde vhod nové náradie. Vybrať môžete niektorý z aku nástrojov, ktoré sú veľmi obľúbené.

Má váš otec rád cyklistiku? Nový bicykel, prípadne elektrobicykel alebo cyklistické príslušenstvo by ako darček nebola zlá voľba. Naším ďalším tipom je kniha v jeho obľúbenom žánre alebo spoločenská hra. Tú si môžete spoločne zahrať a zapojiť sa môžu aj ďalší členovia rodiny.

Darčeky pre dedka

O chvíľu bude váš dedko oslavovať životné jubileum alebo iný sviatok a vy neviete, čo mu podarovať? Odporúčame sa vyhnúť moderným elektronickým zariadeniam.

Chybu neurobíte, ak zvolíte niečo praktické do záhrady. Môže to byť napríklad nová kosačka. Alebo môžete siahnuť po knihe či fľaši kvalitného vína. Darček pre starkého nemusí byť ťažké vybrať. Čo by ste povedali na retro rádio?

Darčeky pre brata

Výber darčeka pre brata závisí od jeho veku. Pre mladšieho, ktorý je ešte dieťa, môžete kúpiť auto na ovládanie alebo lego, určite ho poteší aj herný počítač. Starší brat ocení nejakú praktickú vec, ktorá súvisí s jeho záľubou.

Ak má rád adrenalín, tak mu môžete podarovať adrenalínový zážitok. V prípade, že naozaj netušíte, čo by mu urobilo radosť, môžete zvoliť darčekový poukaz.

Darčeky pre rybára

Je váš blízky, ktorý o chvíľu bude oslavovať narodeniny, meniny alebo iný sviatok, rybár? Dobrou správou je, že sa vám výber darčeka zúžil len na rybárske príslušenstvo. Horšou správou je, že ak sa vy tomuto koníčku nevenujete, tak bude pre vás problém vybrať ten správny darček.

Ako prvé si zistite, akú metódu lovu používa. Následne mu môžete podľa toho podarovať prút alebo navijak. Pravdepodobne najlepším riešením bude, ak od neho zistíte, čo mu vo výbave chýba a potrebuje to.

Darčeky pre poľovníka

Tu platí to isté, čo pri darčeku pre rybára. Skúste zistiť, čo potrebuje. Prípadne ho môžete potešiť fľašou kvalitného alkoholu alebo nejakým doplnkom s poľovníckou tematikou.

Ak sa s myšlienkou pridať sa k poľovníkom iba pohráva, vhod príde aj kurz prežitia v prírode. Medzi obľúbené darčeky patria aj poľovnícky ďalekohľad a vyhrievaná vesta.

Darček pre muža k narodeninám

Vtipné darčeky pre muža

Radi by ste vášho manžela, priateľa, otca, brata či kolegu potešili niečím vtipným? Zaujímavé tipy na vtipné darčeky pre mužov nájdete v našom článku.

Darčeky na 18. narodeniny

Oslavou 18. narodenín sa človek oficiálne stáva dospelým. Preto si tieto narodeniny zaslúžia niečo výnimočné. V našom výbere nájdete 15 tipov na darček na 18-tku pre chlapca. Darčeky na narodeniny sme vybrali podľa rôznych záujmov, ktoré sú v tomto veku u chlapcov bežné.

Darčeky pre muža na 30. narodeniny

Aký darček na 30-tku pre muža by bol vhodný? Keďže ide o okrúhle narodeniny, bude na mieste vybrať niečo hodnotné alebo originálne. Našich 15 tipov na darček pre muža na 30. narodeniny vám s výberom pomôžu.

Darčeky pre muža k 40. narodeninám

Ďalšími okrúhlymi narodeninami je 40-tka. Tak ako pri 30-tke, aj tú platí, že je vhodné darovať oslávencovi niečo hodnotné. Môže to byť niečo, čo súvisí s jeho záľubami. Medzi našimi 15-timi tipmi na darčeky k 40. narodeninám určite nájdete niečo, čo mu urobí radosť.

Darčeky na 50-tku pre muža

Čo darovať blízkemu na 50-tku? Niektorí muži v tomto veku si už radi užívajú pohodu a relax. Preto môžete darovať napríklad víkendový pobyt.

Má rád letné grilovačky? Pre dokonale ugrilované mäso môžete ako darček zvoliť kvalitný gril na drevené uhlie. Potešiť ho môže aj súprava aku náradia. Aj tu platí pravidlo, že pri výbere prihliadajte na jeho potreby. 15 inšpiratívnych tipov nájdete v našom článku.

Darčeky k 60. narodeninám pre muža

Aký darček ocení muž na svoje 60. narodeniny? Trápi vás táto otázka? Nezúfajte, našich 15 tipov na darčeky na narodeniny vám pomôže s výberom darčeka pre vášho blízkeho k tomuto jubileu.

Darčeky na meniny pre muža

Meniny nie sú považované za veľký sviatok. Avšak aj malá drobnosť dokáže človeka potešiť. Maličkosťou môže byť napríklad fľaša alkoholu alebo kniha. Okrem toho sme pre vás pripravili niekoľko ďalších tipov.

Darčeky na narodeniny pre ženy

Darčeky na narodeniny pre manželku a priateľku

Výber darčeka pre vašu polovičku nemusí byť jednoduchý. Či už ide o narodeniny, meniny alebo iný sviatok, určite chcete, aby bola s darčekom spokojná a mala radosť.

S darčekom v podobe parfumu alebo šperku určite nič nepokazíte. Snažte sa vyberať podľa toho, čo ju zaujíma a čo sa jej páči. Napríklad, ak rada chodí na túry, trekingové topánky jej určite vyčarujú úsmev na tvári.

Darčeky na narodeniny pre mamu

Máte problém nájsť darček pre vašu mamu? Určite jej chcete spraviť radosť a prekvapiť ju niečím originálnym. Samozrejme pri výbere zohľadnite jej obľúbené činnosti a záujmy.

Určite ju potešíte zariadením, ktoré jej uľahčí prácu v domácnosti. Môže to byť napríklad robotický vysávač. Ak jej chcete dopriať chvíle oddychu, tak jej darujte masáž alebo wellness pobyt. Výber vám určite uľahčia naše tipy na darček pre mamu.

Darček pre babku

Čo poteší vašu babku na narodeniny či iný sviatok? Ako je v riadkoch vyššie spomenuté, skúste porozmýšľať nad niečím, čo by jej uľahčilo prácu v domácnosti.

Každý vie, že väčšina babičiek zvykne každý rok zavárať ovocie a robiť džemy. Čo tak jej túto prácu uľahčiť a darovať jej zavárací hrniec? Avšak nie každej babke by takýto darček urobil radosť. Môžete niečo vybrať z našich ďalších inšpiratívnych tipov.

Darček pre svokru

Či už máte dobrý alebo zlý vzťah s vašou svokrou, darovanie darčeka na sviatok je akousi nepísanou povinnosťou. Nechce sa vám vymýšľať darček pre svokru? My sme si tú námahu dali za vás. Nahliadnite na naše tipy na darček k akejkoľvek príležitosti.

Darček pre kamošku

Máte dobrú kamošku, ktorú chcete na meniny alebo narodeniny prekvapiť, a zároveň potešiť? Vyčarujte jej na tvári úsmev darčekom z nášho výberu.

Rada cestuje? Vhodnou voľbou môže byť cestovateľský darček. Alebo má rada pohodlie? Saténové pyžamo určite ocení.

Darček pre sestru

Máte veľa spoločných zážitkov z detstva, poznáte všetky jej záľuby a aj tak máte problém vybrať darček? Alebo nie ste si až taký blízki, a preto neviete, čo by ste jej mali kúpiť?

Pre oba prípady máme riešenie v podobe inšpiratívnych tipov na darček pre sestru. Či to bude zážitok alebo nejaká vec, je len na vás. Tipy na darčeky sme vyberali z viacerých oblastí.

Darček pre učiteľku

Máte s vašou učiteľkou dobrý vzťah a ste vďačný za to, čo vás naučila? Vďaku môžete prejaviť aj darčekom. Avšak výber môže byť celkom náročný. Z tohto dôvodu sa inšpirujte našimi tipmi na darček pre učiteľku. Môže to byť aj niečo netradičné. Napríklad maľovanie podľa čísel, ak má kreatívneho ducha.

Darček pre ženu k narodeninám

Darčeky na 18-tku pre dievča

Aj u dievčat platí, že 18. narodeniny sa oslavujú ako okrúhle, keďže sú vstupom do sveta dospelých. Preto treba porozmýšľať nad zaujímavým a hodnotným darom.

Možno sa blíži deň, kedy nastúpi na vysokú školu, kde bude potrebovať notebook. Práve ten jej môžete darovať. No niekedy spraví radosť aj malý, ale zato originálny darček. Ďalšie tipy na darček k 18. narodeninám pre ženu nájdete v našom článku.

Darčeky pre ženu na 30. narodeniny

Trápite sa nad otázkou, čo kúpiť svojej blízkej k 30. narodeninám? Je jej záľubou varenie? Podarujte jej poukaz na kurz varenia rôznych pokrmov. Určite ju poteší aj šperk či módny doplnok. Ak viete, čo má rada a čo ju zaujíma, budete to mať o to jednoduchšie.

Darčeky na 40-tku pre ženu

40 rokov je vek, keď si chce žena občas vychutnať relax a pohodu. Čo tak darovať masáž, wellness alebo víkendový pobyt? V prípade, že ste jej blízka osoba, môžete tento darček absolvovať s ňou.

Chcete ju dostať do stavu, keď jej od radosti vyskočia aj menšie slzičky? Skúste to s hodnotným šperkom.

Darčeky na 50-tku pre ženu

Najhoršie sa vyberá darček, ak dotyčnú osobu nepoznáte. Idete na oslavu 50. narodenín vašej známej alebo aj blízkej a nenapadá vás nič, čo by ste jej mohli darovať? Nemajte obavy. Pripravili sme pre vás tipy na darčeky na narodeniny k tejto udalosti. Tie vám pomôžu načerpať inšpiráciu.

Darčeky na 60-tku pre ženu

V 60. rokoch si chce pravdepodobne väčšina žien užívať pokoj a pohodu. Preto by ju darček, ktorý s týmto súvisí, určite potešil. Môže to byť kniha z obľúbeného žánru alebo masáž.

Ak má záhradu, tak ocení pohodlnú hojdačku. Pre uľahčenie prác v domácnosti jej môže prísť vhod robotický vysávač.

Darček na meniny pre ženu

Meniny nie sú až taká veľká udalosť ako okrúhle narodeniny. Sú ľudia, ktorí meniny ani neoslavujú. Aj tak im určite spraví radosť aspoň malá drobnosť. Môže to byť kvalitná čokoláda, fľaša vína alebo kniha. Niekoľko tipov pre inšpiráciu sme pre vás pripravili v našom článku.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 4.7 (10 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
ewa (5. 12. 2023 19:12)

mne sa veľmi páčia originálne darčeky s fotkami ako trebárs sady z vlastných fotiek ako robia napríklad https://www.fotoobrazyzplatna.sk/c/fotoobrazy-z-vlastnych-fotografii v krásnych sýtych farbách

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár