Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Najlepší darček pre manžela či frajera nie len na narodeniny

Výber darčeka, ktorý by potešil oslávenca nie je vždy jednoduchý. Neviete aký darček pre manžela či priateľa máte kúpiť? V nasledujúcich riadkoch sme pre vás pripravili 29 inšpiratívnych tipov na najlepšie darčeky. Snažili sme sa, aby bol výber pestrý, preto sme doň zaradili aj menej tradičné darčeky, na ktoré by ste možno ani neprišli.

1) Let stíhačkou – letecký darček pre manžela

Let stíhačkou

Adrop.sk

Má váš manžel rád adrenalín a lietadlá? Pri lete stíhačkou spojíte tieto dve záujmy dokopy. Verte, že takýto zážitok sa mu uchová v pamäti do konca života. Veď let stíhačkou pravdepodobne videl len v nejakom filme. Rýchlosť pri lete je 680 km/h a pilot vykoná aj pár akrobatických manévrov. O preťaženie niekoľkých G nebude núdza.

Treba myslieť na to, že takýto darček je vhodný pre človeka, ktorému nerobí problém pohľad z výšky. Nevýhodou je vysoká cena, preto by to bol vhodný darček skôr na okrúhle narodeniny. Taktiež sa tento zážitok koná len na jednom mieste na Slovensku.

2) Funkčné oblečenie – darček pre frajera športovca

funkčné oblečenie

Gymbeam.sk

Funkčné oblečenie má pri pohybových aktivitách niekoľko výhod. Dokáže odvádzať vlhkosť a udržiavať teplo. Okrem toho napomáha k lepším výkonom. To platí najmä pre kompresné oblečenie, ktoré zlepšuje krvný obeh. Ak je váš priateľ športovec, tak takéto oblečenie ako darček určite rád príjme a poteší ho.

V ponuke nájdete tričká, šortky, tielka alebo legíny. Porozmýšľajte čo z toho by asi najviac potreboval, prípadne sa ho to nenápadne opýtajte. Tak budete mať pri výbere väčšiu istotu.

3) Bezdrôtové slúchadlá – darček pre priateľa, ktorý rád počúva hudbu

bezdrotove sluchadla xiaomi

Alza.sk

Veľa ľudí počúva hudbu napríklad pri behu, práci na záhrade alebo pri cvičení. Patrí do tejto skupiny aj váš manžel či priateľ? Každý dobre vie, že slúchadlá s káblom vedia niekedy zdvihnúť tlak. Najmä keď ich treba rozmotať alebo keď sa o niečo zachytia. Preto sa dalo dokopy pár múdrych hláv a vymysleli bezdrôtové slúchadlá. Práve tie sme zaradili medzi naše tipy na vhodný darček pre vašu polovičku na narodeniny alebo na Vianoce pod stromček.

4) Vtipný darček pre priateľa alebo manžela

vtipny darček

Uzasnedarceky.sk

Smiech by mal byť každodennou súčasťou nášho života, pretože okrem toho, že je príjemné sa smiať má aj niekoľko zdravotných benefitov. Chcete vniesť trochu humoru aj pri odovzdávaní darčeku vášmu priateľovi či manželovi? V tomto prípade je najvhodnejšou voľbou mu darovať vtipný darček.

V ponuke nájdete rôzne vtipné predmety ako napríklad antistresové prso, hrnček v tvare záchoda alebo pánska škrabka na gule. Tieto darčeky zväčša nie sú ani drahé, takže spolu s nimi môžete darovať ešte niečo ďalšie.

5) Craftiry – kutilbox pre kreatívneho manžela/priateľa

darčeky pre manžela priateľa- kutilboxAdrop.sk

Má váš manžel/priateľ rád výzvy? Čo tak mu darovať darček v podobe kreatívnej sady. V ponuke nájdete kutilboxy na výrobu vlastnej chilly omáčky, sushi, noža a ďalších zaujímavých vecí. Ak je gurmán tak určite ocení niečo na čom si pochutná.

Tento darček navyše urobí radosť dva krát. Prvý krát pri tom ako ho dostane. A druhý krát vtedy ak sa mu podarí daný výrobok dať dokopy. Ak teda ešte neviete čo by ste svojmu drahému podarovali, tak kutilbox môže byť vhodnou voľbou.

6) Udica na ryby – darček pre manžela alebo priateľa rybára

Udica

Parys.sk

Je váš priateľ či manžel dlhoročný rybár alebo s týmto koníčkom chce len začať? V obidvoch prípadoch je rybársky prút vhodnou voľbou na darček. Najprv si ale budete musieť zistiť, ak to samozrejme ešte neviete, akému druhu rybolovu sa venuje. To z dôvodu, že napríklad udica na muškárenie bude zbytočná pre rybára, ktorý sa venuje kaprárine. Udica môže byť dobrá ako vianoční darček pre manžela, ale treba aj ako darček pre priateľa na Valentín.

Ponuka je dosť široká, preto bude výber pravdepodobne náročnejší. Priamo v eshope máte telefonickú podporu, ktorá vám s radosťou pri výbere pomôže.

7) Parfumová darčeková sada – voňavý darček pre frajera

Značkový pánsky parfum

Vivantis.sk

Parfum je štandardný darček pre muža na Vianoce alebo na narodeniny. Čo tak mu darovať parfumovú sadu? V ponuke nájdete veľké množstvo rôznych značiek. Tieto sady väčšinou obsahujú parfum a v tej istej vôni aj sprchový gél alebo inú kozmetiku. Samozrejme je dobré poznať aké vône váš frajer alebo manžel preferuje. Avšak ako partnerka by ste to mali určite vedieť. Týmto darčekom nemáte čo pokaziť.

8) Gitara – hudobná darček pre manžela alebo priateľa

gitara

Melodyshop.sk

Má váš manžel či priateľ pozitívny vzťah k hudbe a spomínal vám niekedy, že by chcel skúsiť hrať na nejaký hudobný nástroj? Hľadáte mu darček na narodeniny alebo pod stromček a zatiaľ sa vám nič zaujímavé nepodarilo nájsť? V tomto prípade bude gitara výbornou voľbou. Navyše to môže vniesť do vášho vzťahu aj dávku romantiky, keď vám zahrá obľúbenú pieseň.

Ceny týchto hudobných nástrojov začínajú už na 99 €. V ponuke nájdete rôzne typy gitár, no pravdepodobne bude najvhodnejšia klasická gitara (nazývaná aj španielska gitara).

9) Trenírky s vtipným motívom – darček pre priateľa vo forme spodného prádla

trenirky s vtipnym motivom

Slippsy.sk

Blížia sa meniny alebo narodeniny vášho priateľa? Chcete mu darovať niečo praktické a zároveň zaujímavé? Darujte mu pohodlné trenírky, ktoré majú vtipný motív. V ponuke nájdete mnoho rôznych kreslených vzorov. Okrem menín či narodenín bude takýto výber určite vhodný aj ako darček pre frajera na Vianoce. Trenírky sú vyrobené z bavlny a oproti boxerkám sú voľnejšie a poskytujú viac priestoru.

10) Grily na drevené uhlie – darček pre manžela grilmajstra

gril na drevene uhlie

4home.sk

Máte občas chuť si s vašim manželom niečo ugrilovať, pričom máte na to priestor ale nemáte poriadny gril? Vôňu mäsa grilovaného na drevenom uhlí len tak ľahko nenahradíte. Ak sa teda blíži nejaká udalosť kedy chcete niečo vášmu manželovi darovať, tak v tomto prípade môžete siahnuť po grile na drevené uhlie. Výber obsahuje rôzne typy od väčších po menšie a jednoduchšie modely. Porozmýšľajte, ktorý bude pre vášho manžela najvhodnejší.

11) Kancelárske kreslo – pohodlný darček pre manžela do kancelárie

Kancelárske kreslo

 

Alza.sk

Má vaša polovička sedavý typ práce a viete, že by potreboval novšiu a kvalitnejšiu stoličku? Kancelárske kreslo by ho určite potešilo. Každodenné sedenie sa pomaly ale isto podpisuje na chrbtici človeka. Avšak pri správnom držaní tela počas sedenia môžete predísť zdravotným komplikáciám. Práve kancelárske kreslo je anatomicky tvarované tak, aby poloha pri sedení bola čo najlepšia.

Preto ak ešte neviete aký darček pre manžela na narodeniny či na Vianoce máte kúpiť, tak tento môže byť správnou voľbou.

12) Biografia slávnych podnikateľov – knižný darček pre manžela alebo priateľa

kniha - biografia

Pantarhei.sk

Život slávnych a úspešných ľudí dokáže motivovať k činom mnoho ľudí. Ak váš manžel podniká alebo chce začať podnikať, tak mu môžete darovať knihu s touto témou. Jedny z najobľúbenejších sú Steve Jobs – Zrodenie vizionára alebo Môj vlastný životopis od Richarda Bransona.

Tieto knihy poskytujú čitateľovi nie len nahliadnutie na život týchto ľudí, ale aj rôzne tipy a inšpirácie, ktoré môžu využiť v praxi.

13) Stolný futbal – darček pre priateľa alebo manžela na voľné chvíle plné zábavy

stolny futbal

Kokiskashop.sk

Stolný futbal poskytne veľkú dávku zábavy počas voľných chvíľ. Preto sme tento tip nemohli v našom zozname vynechať. Ak si chce niekto zahrať stolný futbal, tak vo väčšine prípadov má jedinú možnosť ísť niekde do baru. Avšak mať ho doma je už iná káva.

Takýto darček spraví vášmu priateľovi či manželovi obrovskú radosť. Samozrejme každého baví niečo iné, preto si radšej preverte či naozaj bude preňho takýto darček vhodný.

14) Tandemový zoskok – adrenalínový zážitkový darček pre frajera

zoskok padákom

Adrop.sk

Našim ďalším tipom, ktorý je čoraz viac populárny je tandemový zoskok padákom. Má váš priateľ rád adrenalín a nebojí sa výšok? Darujte mu zoskok padákom z 1 200, 3 000 alebo 4 000 m výšky. Tento typ darčeku má tú výhodu, že ak je sprevádzaný silnými emóciami, tak si ho človek pamätá do konca života.

Na výber je sólo alebo tandemový zoskok. Voľný pád trvá minimálne 30 sekúnd a celkový zoskok okolo 5 až 7 minút.

15) Aku skrutkovač – praktický darček pre manžela, ktorý by nemal chýbať v jeho výbave náradia

aku skrutkovac

Alza.sk

Je váš manžel domáci kutil a rád opravuje veci sám namiesto toho, aby zháňal niekoho iného? V tomto prípade mu aku alebo akumulátorový skrutkovač uľahčí v mnohých situáciách prácu. Samozrejme ak ešte tento typ skrutkovača nemá.

Ako vybrať ten správny, ktorý mu bude najviac vyhovovať? Ak viete, že ho využije dva krát do roka, tak bude stačiť aj lacnejší. Avšak ak ho bude využívať pravidelne, odporúčame siahnuť po drahších skrutkovačoch. Medzi najobľúbenejšie značky tohto zariadenia patrí Bosch.

16) Turistický batoh – praktický darček pre frajera na túry

turistický batoh

Huskysk.sk

Turistické batohy sú anatomický prispôsobené pre čo najpohodlnejšie nosenie. Taktiež disponujú niektorými vychytávkami, ktoré pri bežných batohoch nenájdete. Ich objem je v rozmedzí od 10 do 45 l. To aký objem bude vhodný záleží od dĺžky túry. Platí tu pravidlo, že pre celodenné alebo aj viacdňové túry je vhodný batoh s veľkým objemom. Naopak pre krátke túry a prechádzky postačí aj menší objem.

Má váš frajer prípadne manžel v obľube zájsť si na túru a nemá poriadny batoh? Darujte mu ho k narodeninám, meninám alebo na Vianoce.

17) Činky – darček pre manžela, ktorý rád cvičí v pohodlí domova

cinka

Insportline.sk

Cvičenie s činkami patrí do aktivít, ktoré vykonáva mnoho mužov. Vďaka nim si dokáže človek vybudovať nie len svalstvo, ale aj silu. Patrí váš frajer alebo manžel do skupiny ľudí, ktorí si radšej zacvičia doma ako v posilňovni? V tomto prípade sú našim ďalším tipom činky.

Existuje niekoľko druhov, preto je najlepšie ak zistíte, ktoré by momentálne boli pre neho najvhodnejšie. Odporúčame zvoliť pogumované činky, ktoré pri páde na zem nepoškodia podlahu.

18) Wellness pobyt – relaxačný a romantický darček pre priateľa či manžela

Wellness pobyt v Tatrách

Zlavadna.sk

Každý pracujúci človek si chce z času na čas vydýchnuť. Wellness pobyt je skvelou formou relaxu. Navyše tento pobyt absolvujete spolu ako pár takže si to užijete aj vy. V ponuke nájdete pobyty už od 25 € a v rôznych častiach Slovenska, Poľska, Česka alebo Maďarska.

Ak teda chcete vášmu mužovi dopriať chvíle pohody a relaxu v krásnom prostredí, tak týmto darčekom nemáte čo pokaziť.

19) Kurz prežitia – originálny darček pre frajera alebo manžela

Kurz prežitia v prírode

Adrop.sk

Vie váš frajer alebo manžel ako založiť oheň bez použitia zapaľovača či zápaliek? Túto a ďalšie iné praktické zručnosti sa môže naučiť na kurze prežitia. Tento kurz sa uskutočňuje v zimnom aj letnom období a vedú ho skúsený inštruktori. Po absolvovaní dokonca dostane aj certifikát.

Tieto zručnosti sa určite zídu v situácii kedy sa v lese stratíte a budete odkázaný sami na seba. Avšak slovenské lesy nie sú až také rozsiahle, aby sa človek nevedel dostať niekoľko dní k civilizácii. No takýto kurz je určite skvelým zážitkom pre každého muža, ktorý má rád prírodu.

20) Srvátkový proteín – darček pre muža, ktorý sa venuje posilňovaniu

srvatkovy protein

Gymbeam.sk

Väčšina ľudí, ktorí cvičia sa zaujímajú aj o stravu, ktorá ich môže dostať rýchlejšie k ich vytúženým výsledkom. Srvátkový proteín je doplnok výživy plný bielkovín. Tie sú pomysleným stavebným materiálom k budovaniu svalov. Aj váš priateľ alebo manžel patrí k ľuďom, ktorí cvičia a snažia sa starať o svoju postavu?

Darček v podobe chutného srvátkového proteínu ich určite poteší. Skúste zistiť akú príchuť ešte nemal alebo naopak, ktorá mu chutí.

21) Luxusné hodinky – štýlový darček pre frajera

luxusné hodinky

Vivantis.sk

Hľadáte darček pre frajera na narodeniny alebo na Vianoce? Ste spolu už dlhšiu dobu a nápady na darčeky vám už došli? Nahliadnite na ponuku luxusných hodiniek, medzi ktorými sa nachádzajú štýlové a reprezentatívne modely. Medzi nimi nechýbajú značky Diesel, Hugo Boss alebo Armani. V rámci inteligentných hodiniek odporúčame prezrieť modely od výrobcu Garmin. Samozrejme pri tomto darčeku musíte počítať aj s vysokou cenou. Avšak kvalitné hodinky sa nosia po dlhé roky.

22) Jazda v športovom aute – darček pre priateľa či manžela – fanúšika drahých a rýchlych áut

jazda ferrari

Adrop.sk

Záujem o autá sa prejavuje u mužov už od detstva. U mnohých pretrváva aj v dospelosti. Jazda v športovom aute, ktoré má výkon viac ako 500 konských síl je snom mnohých mužov. Patrí do tejto skupiny aj váš priateľ či manžel? Ak áno, tak darček v tejto podobe mu urobí neskutočnú radosť. O to väčšia radosť to bude ak ešte nikdy pred tým v takom aute ani nesedel.

V ponuke nájdete napríklad Ferrari 458 Italia, ktoré má 570 koní. Samozrejme tieto autá môžete šoférovať. Pred tým však dostanete inštruktáž ako s ním máte jazdiť.

23) Pánska crossbody taška – praktický a štýlový darček pre priateľa

panska crossbody taska

Vivantis.sk

Crossbody tašky sa v poslednom období stávajú čoraz viac obľúbené. Niet divu, keďže poskytujú pekný štýlový doplnok. Okrem toho si do nich môžete vložiť peňaženku, kľúče, mobil a ďalšie dôležité veci. Vďaka tomu ich nemusíte vláčiť po vreckách, čo v niektorých prípadoch aj znehodnocuje oblečenie.

Crossbody taška tým pádom môže byť ideálny vianočný darček pre priateľa, prípadne bude vhodný aj na narodeniny.

24) Prípravky pre starostlivosť o bradu – najlepší darček pre frajera s veľkou bradou

Olej na bradu

 

Alza.sk

Tak ako sa ženy starajú o ich vlasy aj muži sa potrebujú venovať ich brade. Existujú rôzne prípravky na starostlivosť o bradu. Medzi nimi nájdete napríklad vosk na fúzy, ktorý slúži na ich tvarovanie. Za základný prípravok sa považuje mydlo na fúzy.

Ak teda aj váš frajer venuje pozornosť starostlivosti o bradu, tak darček v tejto podobe mu urobí radosť. Môže byť vhodnou voľbou na meniny, narodeniny alebo na Vianoce.

25) Tričko s auto-moto potlačou – darček pre muža, ktorý sa zaujíma o autá alebo motorky

tricko s potlacou auto-moto

Myshirt.sk

Hľadáte originálny darček pre manžela alebo priateľa, ktorý je motorkár alebo má rád autá? Tričko s auto-moto potlačou bude preňho vhodnou voľbou. V ponuke nájdete veľké množstvo rôznych motívov, takže výber bude pravdepodobne trvať trochu dlhšie.

Veľkou výhodou je okrem množstva rôznych motívov aj možnosť výberu štýlu a farby trička. Dokonca to nemusí byť ani tričko, ale aj mikina alebo vankúš.

26) Pivný zážitok – darček pre manžela alebo priateľa pivára

Exkurzia do pivovaru

Adrop.sk

Pivo najlepšie chutí počas horúcich letných dní. Večer po ťažkom dni si veľa mužov nevie predstaviť, bez vychladeného oroseného piva. Aj váš manžel či priateľ má v obľube si dať pohár vychladeného piva? V tomto prípade máme pre vás výborný tip. Môžete mu urobiť radosť darčekom vo forme prehliadky pivovaru, v ktorej je samozrejme zarátaná aj degustácia. V ponuke nájdete napríklad aj kurz varenia vlastného piva.

27) Striptíz v erotickej bielizni – zvodný darček pre manžela alebo priateľa

Zvodná dámska bielizeň

Astratex.sk

Chcete darovať vášmu manželovi alebo priateľovi originálny darček? Nahoďte sa do erotickej spodnej bielizne, stlmte svetlo, zapáľte sviečky a predveďte mu zmyselný striptíz. Verte, že takýto darček poteší oveľa viac ako nejaký predmet, ktorý časom zapadne prachom na poličke.

Pre lepšie navodenie atmosféry môžete otvoriť aj fľašu kvalitného červeného vína, ktoré vás dokonale naladí. A večer plný príjemných emócii môže začať. Striptíz v erotickej bielizni môže byť ideálnou voľbou ako darček pre priateľa na výročie alebo na Valentín.

28) Mikina – štýlový darček pre frajera

panska mikina

Vivantis.sk

Našim ďalším tipom na darček pre vášho partnera je štýlová mikina. V ponuke nájdete desiatky rôznych motívov a farieb. Menším problémom môže byť vybrať veľkosť. To z dôvodu, že nie každý kus oblečenia má rovnaký strih. Mikina môže byť vhodný darček pre frajera na 18. narodeniny, prípadne aj na Vianoce.

Okrem vzhľadu mikina poskytuje aj komfort a hrejivý pocit počas chladných dní. Takže týmto milým  darčekom vyčaríte vášmu frajerovi úsmev na tvári.

29) Alkohol tester – praktický darček pre priateľa alebo manžela

Alza.sk

Ráno po párty potrebujete sadnúť za volant a šoférovať pričom si nie ste istý, či ešte nemáte v sebe zostatkový alkohol. Na Slovensku sú za alkohol v krvi pri šoférovaní celkom prísne tresty. Preto ak nechcete riskovať, tak je vhodné mať kvalitný alkohol tester.

Takýto darček sa určite hodí pre vášho manžela či priateľa, ktorý tento problém zažíva pravidelne. Avšak najpresnejšie výsledky vám ukážu drahšie modely.

30) Streľba na strelnici – darček pre partnera bez toho, aby musel mať zbrojný preukaz

streľba na krytej strelnici

Adrop.sk

Má čochvíľa váš partner narodeniny, meniny alebo sa blížia Vianoce a vy ešte neviete čo mu podarujete? Ak chcete vybočiť zo zaužívaného stereotypu, tak zážitkový darček v podobe streľby na strelnici je určite vhodnou voľbou. Teda to platí v tom prípade, kedy nemá váš partner odpor k zbraniam, avšak to by ste mali vedieť.

V ponuke nájdete streľbu nie len z klasických zbraní, ale aj z luku alebo kuše. Výhodou je, že nepotrebujete zbrojný preukaz. Samozrejme streľba je na strelnici a ste pod dohľadom inštruktora.

Väčšinu darčekov môžete darovať aj ako dárkové poukazy či vouchery. Každého muža poteší dárkový poukaz vybraný z lásky a so záujmom.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 4.5 (4 hlasy)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
zuzu (21. 5. 2021 22:05)

na valentina u mojho chlapa zabodoval angrybeards sportovy lubrikant

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár