Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Darčeky

Najlepší darček pre manžela či frajera nielen na narodeniny

4. 9. 2023 Aktualizované

Výber darčeka, ktorý by potešil oslávenca nie je vždy jednoduchý. Neviete, aký darček pre manžela či priateľa máte kúpiť? V nasledujúcich riadkoch sme pre vás pripravili 35 inšpiratívnych tipov na najlepšie darčeky. Snažili sme sa, aby bol výber pestrý, preto sme doň zaradili aj menej tradičné darčeky pre manžela, na ktoré by ste možno ani neprišli.

1) Let stíhačkou – letecký darček pre manžela

Let stíhačkou

Adrop.sk

Má váš manžel rád adrenalín a lietadlá? Pri lete stíhačkou spojíte tieto dva záujmy dokopy. Verte, že takýto zážitok sa mu uchová v pamäti do konca života. Veď let stíhačkou pravdepodobne videl len v nejakom filme. Rýchlosť pri lete je 680 km/h a pilot vykoná aj pár akrobatických manévrov. O preťaženie niekoľkých G nebude núdza.

Treba myslieť na to, že takýto darček je vhodný pre človeka, ktorému nerobí problém pohľad z výšky. Nevýhodou je vysoká cena, preto by to bol vhodný darček skôr na okrúhle narodeniny. Taktiež sa tento zážitok koná len na jednom mieste na Slovensku.

2) Funkčné oblečenie – darček pre frajera športovca

funkčné oblečenie

Gymbeam.sk

Funkčné oblečenie má pri pohybových aktivitách niekoľko výhod. Dokáže odvádzať vlhkosť a udržiavať teplo. Okrem toho napomáha k lepším výkonom. To platí najmä pre kompresné oblečenie, ktoré zlepšuje krvný obeh. Ak je váš priateľ športovec, tak takéto oblečenie ako darček určite rád príjme a poteší ho.

V ponuke nájdete tričká, šortky, tielka alebo legíny. Porozmýšľajte, čo z toho by asi najviac potreboval, prípadne sa ho to nenápadne opýtajte. Tak budete mať pri výbere väčšiu istotu.

3) Bezdrôtové slúchadlá – darček pre priateľa, ktorý rád počúva hudbu

bezdrotove sluchadla xiaomi

Alza.sk

Veľa ľudí počúva hudbu napríklad pri behu, práci na záhrade alebo pri cvičení. Patrí do tejto skupiny aj váš manžel či priateľ? Každý dobre vie, že slúchadlá s káblom vedia niekedy zdvihnúť tlak. Najmä, keď ich treba rozmotať alebo keď sa o niečo zachytia. Preto sa dalo dokopy pár múdrych hláv a vymysleli bezdrôtové slúchadlá. Práve tie sme zaradili medzi naše tipy na vhodný darček pre vašu polovičku na narodeniny alebo na Vianoce pod stromček.

Ak je navyše vášnivý hráč videohier, prekvapte ho hernými slúchadlami, ktoré ho vtiahnu priamo do hry. Vďaka darčeku od vás sa ľahko stane víťazom.

4) Vtipný darček – darček pre priateľa alebo manžela, ktorý je za každú srandu

vtipny darček

Uzasnedarceky.sk

Smiech by mal byť každodennou súčasťou nášho života, pretože okrem toho, že je príjemné sa smiať, má aj niekoľko zdravotných benefitov. Chcete vniesť trochu humoru aj pri odovzdávaní darčeku vášmu priateľovi či manželovi? V tomto prípade je najvhodnejšou voľbou darovať mu vtipný darček.

V ponuke nájdete rôzne vtipné predmety ako napríklad antistresový prsník, hrnček v tvare záchoda alebo šiltovka s ventilátorom. Tieto darčeky zväčša nie sú ani drahé, takže spolu s nimi môžete darovať ešte niečo ďalšie.

5) Craftiry – kutilbox pre kreatívneho manžela/priateľa

darčeky pre manžela priateľa- kutilboxAdrop.sk

Má váš manžel/priateľ rád výzvy? Čo tak darovať mu darček v podobe kreatívnej sady? V ponuke nájdete kutilboxy na výrobu vlastnej chilly omáčky, sushi, noža a ďalších zaujímavých vecí. Ak je gurmán, tak určite ocení niečo, na čom si pochutná.

Tento darček pre frajera navyše urobí radosť dvakrát. Prvýkrát vtedy, keď ho dostane. A druhýkrát vtedy, keď sa mu podarí daný výrobok dať dokopy. Ak teda ešte neviete, čo by ste svojmu drahému podarovali, tak kutilbox môže byť vhodnou voľbou.

6) Udica na ryby – darček pre manžela rybára

Udica

Alza.sk

Je váš priateľ či manžel dlhoročný rybár alebo s týmto koníčkom chce len začať? V obidvoch prípadoch je rybársky prút vhodnou voľbou na darček. Najprv si ale budete musieť zistiť, ak to samozrejme ešte neviete, akému druhu rybolovu sa venuje. To z dôvodu, že napríklad udica na muškárenie bude zbytočná pre rybára, ktorý sa venuje kaprárine. Udica môže byť dobrá ako vianočný darček pre manžela, ale napríklad aj ako darček pre priateľa na Valentín.

Ponuka je dosť široká, preto bude výber pravdepodobne náročnejší. Priamo v eshope máte telefonickú podporu, ktorá vám s radosťou pri výbere pomôže. Zanieteného rybára možno poteší aj niečo na kemping, outdoorové oblečenie vhodné na rybolov alebo kvalitný naviják.

7) Parfumová darčeková sada – voňavý darček pre frajera

Značkový pánsky parfum

Notino.sk

Parfum je štandardný darček pre muža na Vianoce alebo na narodeniny. Čo tak mu darovať parfum, kolínsku vodu alebo parfumovú sadu? V ponuke nájdete veľké množstvo rôznych značiek. Tieto sady väčšinou obsahujú parfum a v tej istej vôni aj sprchový gél alebo inú kozmetiku. Samozrejme, je dobré poznať, aké vône váš frajer alebo manžel preferuje. Týmto darčekom nemáte čo pokaziť.

8) Gitara – hudobný darček pre manžela alebo priateľa

gitara

Mall.sk

Má váš manžel či priateľ pozitívny vzťah k hudbe a spomínal vám niekedy, že by chcel skúsiť hrať na nejaký hudobný nástroj? Hľadáte mu darček na narodeniny alebo pod stromček a zatiaľ sa vám nič zaujímavé nepodarilo nájsť? V tomto prípade bude gitara výbornou voľbou. Navyše to môže vniesť do vášho vzťahu aj dávku romantiky, keď vám zahrá obľúbenú pieseň.

Ceny týchto hudobných nástrojov začínajú už na 99 €. V ponuke nájdete rôzne typy gitár, no pravdepodobne bude najvhodnejšia klasická gitara (nazývaná aj španielska gitara).

9) Trenírky s originálnym motívom – vtipný darček pre priateľa vo forme spodnej bielize

Pánske trenírky

Astratex.sk

Blížia sa meniny alebo narodeniny vášho priateľa? Chcete mu darovať niečo praktické, a zároveň zaujímavé? Darujte mu pohodlné trenírky, ktoré majú vtipný motív. V ponuke nájdete mnoho rôznych kreslených vzorov. Okrem menín či narodenín bude takýto výber určite vhodný aj ako darček pre frajera na Vianoce. Trenírky sú vyrobené z bavlny a oproti boxerkám sú voľnejšie a poskytujú viac priestoru.

10) Grily na drevené uhlie – darček pre manžela grilmajstra

gril na drevene uhlie

4home.sk

Máte občas chuť si s vaším manželom niečo ugrilovať. Priestor na grilovačku by bol, no nie je poriadny gril? Vôňu mäsa grilovaného na drevenom uhlí len tak ľahko nenahradíte. Ak sa teda blíži nejaká udalosť, kedy chcete niečo vášmu manželovi darovať, tak v tomto prípade môžete siahnuť po grile na drevené uhlie. Výber obsahuje rôzne typy od väčších po menšie a jednoduchšie modely. Porozmýšľajte, ktorý bude pre vášho manžela najvhodnejší.

11) Kancelárske kreslo – pohodlný darček pre manžela do kancelárie

Kancelárske kreslo

 

Alza.sk

Má vaša polovička sedavý typ práce a viete, že by potreboval novšiu a kvalitnejšiu stoličku? Kancelárske kreslo by ho určite potešilo. Každodenné sedenie sa pomaly, ale isto podpisuje na chrbtici človeka. Avšak pri správnom držaní tela počas sedenia môžete predísť zdravotným komplikáciám. Práve kancelárske kreslo je anatomicky tvarované tak, aby poloha pri sedení bola čo najlepšia.

Preto ak ešte neviete, aký darček pre manžela na narodeniny či na Vianoce máte kúpiť, tak tento môže byť správnou voľbou.

12) Biografia slávnych podnikateľov – knižný darček pre manžela alebo priateľa

kniha - biografia

Bux.sk

Život slávnych a úspešných ľudí dokáže motivovať k činom veľa ľudí. Ak váš manžel podniká, alebo chce začať podnikať, tak mu môžete darovať knihu s touto témou. Jedny z najobľúbenejších sú Steve Jobs – Zrodenie vizionára alebo Môj vlastný životopis od Richarda Bransona.

Tieto knihy poskytujú čitateľovi nielen nahliadnutie do života týchto ľudí, ale aj rôzne tipy a inšpirácie, ktoré môžu využiť v praxi.

13) Stolný futbal – nápad na darček pre frajera na voľné chvíle plné zábavy

stolny futbal

Mall.sk

Stolný futbal poskytne veľkú dávku zábavy počas voľných chvíľ. Preto sme tento tip nemohli v našom zozname vynechať. Ak si chce niekto zahrať stolný futbal, tak vo väčšine prípadov má jedinú možnosť ísť niekde do baru. Avšak mať ho doma, to je už iná káva!

Takýto darček urobí vášmu priateľovi či manželovi obrovskú radosť. Samozrejme, každého baví niečo iné, preto si radšej preverte či naozaj bude preňho takýto darček vhodný. Výbornou alternatívou sú napríklad šípky alebo niektorá zo strategických hier, kde môže prejaviť svoje taktické myslenie.

14) Tandemový zoskok – adrenalínový zážitkový darček pre frajera

zoskok padákom

Adrop.sk

Naším ďalším tipom, ktorý je čoraz viac populárny je tandemový zoskok padákom. Má váš priateľ rád adrenalín a nebojí sa výšok? Darujte mu zoskok padákom z 1 200, 3 000 alebo 4 000 m výšky. Tento typ darčeka má tú výhodu, že ak je sprevádzaný silnými emóciami, tak si ho človek pamätá do konca života.

Na výber je sólo alebo tandemový zoskok. Voľný pád trvá minimálne 30 sekúnd a celkový zoskok okolo 5 až 7 minút.

15) Aku skrutkovač – praktický darček pre manžela (ktorý by nemal chýbať v jeho výbave náradia)

aku skrutkovac

Alza.sk

Je váš manžel domáci kutil a rád opravuje veci sám namiesto toho, aby zháňal niekoho iného? V tomto prípade mu akumulátorový skrutkovač uľahčí v mnohých situáciách prácu. Samozrejme, ak ešte tento typ skrutkovača nemá.

Ako vybrať ten správny, ktorý mu bude najviac vyhovovať? Ak viete, že ho využije dvakrát do roka, tak bude stačiť aj lacnejší. Avšak, ak ho bude využívať pravidelne, odporúčame siahnuť po drahších skrutkovačoch. Medzi najobľúbenejšie značky tohto zariadenia patrí Bosch.

16) Turistický batoh – skvelý nápad na darček pre frajera na túry

turistický batoh

Huskysk.sk

Turistické batohy sú anatomický prispôsobené pre čo najpohodlnejšie nosenie. Taktiež disponujú niektorými vychytávkami, ktoré pri bežných batohoch nenájdete. Ich objem je v rozmedzí od 10 do 45 l. To, aký objem bude vhodný, záleží od dĺžky túry. Platí tu pravidlo, že pre celodenné alebo aj viacdňové túry je vhodný batoh s veľkým objemom. Naopak, pre krátke túry a prechádzky postačí aj menší objem.

Má váš frajer, prípadne manžel, v obľube turistiku a nemá poriadny batoh? Darujte mu ho k narodeninám, meninám alebo na Vianoce.

17) Činky– darček pre manžela, ktorý rád cvičí v pohodlí domova

cinka

Insportline.sk

Cvičenie s činkami patrí do aktivít, ktoré vykonáva mnoho mužov. Vďaka nim si dokáže človek vybudovať nielen svalstvo, ale aj silu. Patrí váš frajer alebo manžel do skupiny ľudí, ktorí si radšej zacvičia doma ako v posilňovni? V tomto prípade sú naším ďalším tipom činky.

Existuje niekoľko druhov, preto je najlepšie, ak zistíte, ktoré by momentálne boli preňho najvhodnejšie. Odporúčame zvoliť pogumované činky, ktoré pri páde na zem nepoškodia podlahu.

18) Wellness pobyt – relaxačný a romantický darček pre priateľa či manžela

Wellness pobyt v Tatrách

Domalenka.sk

Každý pracujúci človek si potrebuje z času na čas vydýchnuť. Wellness pobyt je skvelou formou relaxu. Navyše, tento pobyt absolvujete spolu ako pár, takže si ho užijete aj vy. V ponuke nájdete pobyty už od 40 € a v rôznych častiach Slovenska, Poľska, Česka alebo Maďarska.

Ak teda chcete vášmu mužovi dopriať chvíle pohody a relaxu v krásnom prostredí, tak týmto darčekom nemáte čo pokaziť.

19) Kurz prežitia – originálny darček pre frajera alebo manžela

Kurz prežitia v prírode

Adrop.sk

Vie váš frajer alebo manžel, ako založiť oheň bez použitia zapaľovača či zápaliek? Túto a ďalšie iné praktické zručnosti sa môže naučiť na kurze prežitia. Tento kurz sa uskutočňuje v zimnom aj letnom období a vedú ho skúsení inštruktori. Po absolvovaní dokonca dostane aj certifikát.

Tieto zručnosti sa určite zídu v situácii, keď sa v lese stratíte a budete odkázaní sami na seba. Takýto kurz je určite skvelým zážitkom pre každého muža, ktorý má rád prírodu. V ponuke sú rôzne zážitkové kurzy. Možno váš partner ocení skôr kurz lukostreľby, strelecký kurz alebo kurz lezenia na skalách.

20) Srvátkový proteín – nápad na darček pre muža, ktorý sa venuje posilňovaniu

srvatkovy protein

Gymbeam.sk

Väčšina ľudí, ktorí cvičia, sa zaujímajú aj o stravu, ktorá ich môže dostať rýchlejšie k ich vytúženým výsledkom. Srvátkový proteín je doplnok výživy plný bielkovín. Tie sú pomysleným stavebným materiálom k budovaniu svalov. Aj váš priateľ alebo manžel patrí k ľuďom, ktorí cvičia a snažia sa starať o svoju postavu?

Darček v podobe chutného srvátkového proteínu ich určite poteší. Skúste zistiť, akú príchuť ešte nemal, alebo naopak, ktorá mu chutí.

21) Luxusné hodinky – štýlový darček pre frajera

Pánske hodinky

Sofia.sk

Hľadáte darček pre frajera na narodeniny alebo na Vianoce? Ste spolu už dlhšiu dobu a nápady na darčeky vám už došli? Nahliadnite do ponuky luxusných hodiniek, medzi ktorými sa nachádzajú štýlové a reprezentatívne modely. Samozrejme pri tomto darčeku musíte počítať aj s vysokou cenou. Avšak kvalitné hodinky sa nosia po dlhé roky.

22) Jazda v športovom aute – darček pre priateľa či manžela – fanúšika drahých a rýchlych áut

jazda ferrari

Adrop.sk

Záujem o autá sa prejavuje u mužov už od detstva. U mnohých pretrváva až do dospelosti. Jazda v športovom aute, ktoré má výkon viac ako 500 konských síl, je snom mnohých mužov. Patrí do tejto skupiny aj váš priateľ či manžel? Ak áno, tak darček v tejto podobe mu urobí neskutočnú radosť. O to väčšia radosť to bude, ak ešte nikdy doteraz v takom aute ani nesedel.

V ponuke nájdete napríklad Ferrari 458 Italia, ktoré má 570 koní. Samozrejme, tieto autá môžete aj šoférovať. Predtým však dostanete inštruktáž, ako s ním máte jazdiť.

23) Pánska crossbody taška – praktický a štýlový darček pre priateľa

Pánska taška

Delmas.sk

Crossbody tašky sa v poslednom období stávajú čoraz viac obľúbené. Niet divu, keďže poskytujú pekný štýlový doplnok. Okrem toho si do nich môžete vložiť peňaženku, kľúče, mobil a ďalšie dôležité veci. Vďaka tomu ich nemusíte vláčiť po vreckách, čo v niektorých prípadoch aj znehodnocuje oblečenie.

Crossbody taška môže byť ideálny vianočný darček pre priateľa, je vhodný aj na narodeniny.

24) Prípravky pre starostlivosť o bradu – najlepší darček pre vášho frajera-bradáča

Olej na bradu

 

Luxusne-holenie.sk

Tak, ako sa ženy starajú o vlasy, aj muži sa potrebujú venovať svojej brade. Existujú rôzne prípravky na starostlivosť o bradu. Medzi nimi nájdete napríklad vosk na fúzy, ktorý slúži na ich tvarovanie. Za základný prípravok sa považuje mydlo na fúzy.

Ak teda aj váš frajer venuje pozornosť starostlivosti o bradu, tak darček v tejto podobe mu urobí radosť. Môže byť vhodnou voľbou na meniny, narodeniny alebo na Vianoce.

25) Tričko s vtipnou potlačou – tip na zábavný darček pre muža

Pánske tričko

Adrop.sk

Hľadáte originálny darček pre manžela alebo priateľa? Tričko s vtipnou potlačou bude preňho vhodnou voľbou. V ponuke nájdete rôzne motívy, tričko pre milovníka piva či vína, kávičkára alebo štýlové tričko pre lovca zážitkov.

Tričká sú navyše dostupné aj v dámskom prevedení. Kúpte jedno aj sebe, bude z vás perfektná dvojka na každej párty.

26) Striptíz v erotickej bielizni – zvodný darček pre manžela alebo priateľa

Zvodná dámska bielizeň

Astratex.sk

Chcete darovať vášmu manželovi alebo priateľovi originálny darček? Nahoďte sa do erotickej spodnej bielizne, stlmte svetlo, zapáľte sviečky a predveďte mu zmyselný striptíz. Verte, že takýto darček poteší oveľa viac ako nejaký predmet, ktorý časom zapadne prachom na poličke.

Pre lepšie navodenie atmosféry, môžete otvoriť aj fľašu kvalitného červeného vína, ktoré vás dokonale naladí. A večer plný príjemných emócii môže začať. Striptíz v erotickej bielizni môže byť ideálnou voľbou ako darček pre priateľa na výročie alebo na Valentín.

27) Pivný zážitok – darček pre manžela alebo priateľa pivára

Exkurzia do pivovaru

Adrop.sk

Pivo najlepšie chutí počas horúcich letných dní. Večer po ťažkom dni si veľa mužov nevie predstaviť bez vychladeného oroseného piva. Aj váš manžel či priateľ má v obľube pohár vychladeného piva? V tomto prípade máme pre vás výborný tip. Môžete mu urobiť radosť darčekom vo forme prehliadky pivovaru, v ktorej je samozrejme zarátaná aj degustácia. V ponuke nájdete napríklad aj kurz varenia vlastného piva.

28) Mikina – štýlový darček pre frajera

Pánska mikina

Bonprix.sk

Našiím ďalším tipom na darček pre vášho partnera je štýlová mikina. V ponuke nájdete desiatky rôznych motívov a farieb. Menším problémom môže byť vybrať veľkosť. To z dôvodu, že nie každý kus oblečenia má rovnaký strih. Mikina môže byť vhodný darček pre frajera na 18. narodeniny, prípadne aj na Vianoce.

Okrem vzhľadu mikina poskytuje aj komfort a hrejivý pocit počas chladných dní. Takže týmto milým darčekom vyčaríte vášmu frajerovi úsmev na tvári.

29) Alkohol tester – praktický darček pre priateľa alebo manžela

Alza.sk

Ráno po párty potrebujete sadnúť za volant a šoférovať, pričom si nie ste istí, či ešte nemáte v sebe zostatkový alkohol? Na Slovensku sú za alkohol v krvi pri šoférovaní celkom prísne tresty. Preto, ak nechcete riskovať, tak je vhodné mať kvalitný alkohol tester.

Takýto darček sa určite hodí pre vášho manžela či priateľa, ktorý tento problém zažíva pravidelne. Avšak najpresnejšie výsledky vám ukážu drahšie modely.

30) Kamera do auta – darček pre muža a priateľa-autičkára

Kamera do auta

Alza.sk

Kamera do auta ako darček? Aj toto bude zásah do čierneho. Kamera s GPS, Full HD rozlíšením a nočným videním je snom azda každého muža s vlastným automobilom. Zaznamenáva pohyb auta a udržiava ho pod dohľadom 24 hodín denne. Zaručená bezpečnosť, ktorá napomáha pri dokazovaní poistných udalostí a slúži aj ako čierna skrinka pre záznam GPS súradníc.

Na výber máte niekoľko skvelých modelov. Môžete vyberať medzi modelmi do zrkadla, duálnymi a cúvacími kamerami, v ponuke sú aj kvalitné kamery na motorku. Kamera je vhodná ako darček na Vianoce alebo ako pekný darček pre vášho partnera k narodeninám alebo meninám.

31) Hra na konzolu – darček pre priateľa, ktorý sa rád hrá

Hra na konzolu

Mall.sk

Kto povedal, že v dospelosti nie je priestor na hry? Ak váš priateľ alebo manžel občas podľahne PC hrám alebo ho vám z času na čas utečie k hernej konzole, potešte ho novou hrou. Ukážte mu, že túto jeho závislosť tolerujete (ak je to, samozrejme, v medziach normy :-))

Pri takomto darčeku síce hrozí, že svojho partnera uvidíte možno o čosi nemej, na druhej strane, kade bude chodiť, tade vás bude ospevovať ako najlepšiu priateľku či manželku na svete. Stačí už len vybrať tú pravú spomedzi športových hier, adventúr alebo strategických hier.

32) Tachometer na bicykel – darček pre vášnivého cyklistu

Tachometer

Mall.sk

Ak je láskou vášho partnera – samozrejme, až po vás – jeho dvojkolesový spoločník, možno by ste mali pouvažovať nad praktickým darčekom v podobe tachometra na bicykel alebo kolobežku. Tento multifunkčný cyklocpočítač určite zaujme každého cyklistu, toho, ktorý jazdí na dlhé vzdialenosti, ako aj toho, ktorý používa bicykel skôr príležitostne. Ponúka niekoľko meraní a funkcií, ako napríklad meranie aktuálnej rýchlosti, porovnanie aktuálnej a priemernej rýchlosti, prejdenú vzdialenosť, hodiny, stopky a mnoho iného.

Moderné tachometre sú navyše vodotesné, teda ich môže váš partner používať v akomkoľvek počasí. Poteší, že cena tachometrov je prijateľná pre každého, preto sú vhodné pre muža, s ktorým žijete už nejaké to desaťročie, aj pre vašu čerstvú lásku.

33) Pánska košeľa – darček pre štýlového muža

Pásnka košeľa

Bonprix.sk

Každý muž má z času na čas chuť obliecť sa elegantne, či už do práce, na párty, alebo iba tak. Košeľa je zázračný kus oblečenia, ktorý dokáže divy. Muža zmení na elegána, dodá mu reprezentatívny vzhľad a zvýši jeho sebavedomie. Ak váš partner pred vami nedávno spomenul, že by sa mu zišiel nový prírastok do šatníka, darujte mu štýlovú košeľu.

Vyberajte košeľu s dlhým alebo krátkym rukávom, farebnú alebo vzorkovanú, skúste odhadnúť štýl vášho partnera. Pribaľte mu kvalitný kožený opasok a pomôžte mu vytvoriť trendy outfit.

34) Retro darček plný spomienok – darček pre manžela na obohatenie jeho zbierky

Retro autíčko

Darcekovy-raj.sk

Ak sa váš manžel rád vracia do minulosti a spomína na veci, ktoré sa viac nevrátia, určite ho potešíte retro darčekom napríklad v podobe modelu auta. Tento darček je vhodný aj k narodeninám alebo meninám partnera, ktorý sa rád pýši svojou zbierkou, no na zopár originálnych kúskov by sa miesto ešte našlo. Kúpte niekoľko autíčok, ich cena vám dovolí vytvoriť perfektnú sadu rôznych modelov a značiek, ktorú mu môžete darovať k Vianociam.

Z retro kategórii nás zaujala napríklad aj drevená truhlička s piškovrkami, retro hrnčeky, retro hodiny alebo bluetooth rádio v retro štýle.

35) Sada ručného náradia – darček pre manžela a frajera domáceho majstra

Kutilská sada

4home.sk

Sada ručného náradia patrí medzi základné vybavenie každého šikovného muža. Možno ste aj toho svojho videli len tak sa šprtať v rádiu, opravovať domáci spotrebič, alebo tvoriť niečo v dielni. Ak hľadáte darček k meninám, narodeninám alebo na Vianoce, praktická sada ručného náradia je náš posledný tip.

Zdá sa vám, že váš partner má všetko. Skúste pouvažovať nad kufrom alebo organizérom na náradie. Možno sa mu zíde závesný panel s praktickými boxami alebo magnetický pás na zápästie, ak často pracuje s drobným kovovým materiálom.

Je čas sa zabaviť? Aj na meniny alebo narodeniny sa dá kúpiť vhodný vtipný darček. Inšpirujte sa naším výberom. Vyberajte darčeky podľa príležitosti. Máme pre vás aj špeciálny výber vianočných darčekov. Ak vás oslovili zážitkové darčeky, aj tie sme pekne zhrnuli v prehľadnom výbere.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 4.6 (5 hlasov)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
zuzu (21. 5. 2021 22:05)

na valentina u mojho chlapa zabodoval angrybeards sportovy lubrikant

Odpovědět
Uživatel
Stanka (25. 10. 2023 10:10)

mojho priatela bavi fotit tak som mu kúpila kurz fotografovania https://www.vita.sk/online-kurz-fotografie-a-retusovanie-i-zaciatocnik/ a bol z toho extremne nadseny

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár