Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Zoznamka Miestnyflirt.com – Recenzia

miestnyflirt logo

Nie každý hľadá vážny vzťah. Presne pre takýchto ľudí je určená zoznamka Miestnyflirt.com. Tam nájdete ľudí, ktorý si chcú najmä užiť a hľadajú nezáväzné flirtovanie. V nasledujúcich riadkoch si môžete prečítať recenziu na túto zoznamku.

  • Porovnanie najpopulárnejších zoznamiek na našom trhu si môžete prečítať v článku Top zoznamky.

Pre koho je zoznamka Miestnyflirt.com určená?

Zoznamka Miestnyflirt.com je ako bolo spomenuté v úvode určená pre ľudí, ktorý hľadajú nezáväznú zábavu. Takže ak patríte práve do tejto skupiny, tak môžete túto zoznamku vyskúšať. Samozrejmosťou je vek minimálne 18 rokov, ktorý pri registrácii potvrdíte.

miestnyflirt registracia

Funkcie 8/10

Zoznam profilov

Základnou funkciou je zoznam členských profilov. Ten ponúka aj filter, vďaka ktorému si môžete nájsť ľudí podľa veku, pohlavia alebo miesta. Táto funkcia je štandardom, ktorý nesmie chýbať žiadnej zoznamke.

Správy

Ďalšou základnou funkciou sú správy. Po obdržaní viete aký profil vám ju odoslal, či ste ju prečítali a aj presný čas. Do správy si viete pridať aj fotografie. Prijaté správy sú zdarma. Avšak za každú vami odoslanú správu zaplatíte kreditmy, ktoré sú spoplatnené. Teda ak chcete s niekým komunikovať, tak musíte za to platiť v čom vidíme nevýhodu. Za správy musíte platiť aj v prípade, že si platíte prémiové členstvo.

miestnyflirt menu

Obľúbené

Táto funkcia slúži na uloženie profilov pre prípad, že ich budete chcieť kontaktovať neskôr.

Nastavenia

V rámci nastavení si môžete zvoliť kedy chcete dostávať oznámenia. Máte možnosť si ich aj úplne zrušiť.

Online používatelia

Na stránke si môžete odfiltrovať ľudí, ktorí sú práve prihlásený.

Dôveryhodnosť a bezpečnosť údajov 7/10

Ak nie ste členom tejto zoznamky, tak nie je možné, aby ste si prehliadali profily iných členov. Takto je zaručená istá miera anonymity. Stránka je pomerne bezpečná, avšak vždy je potrebné byť obozretný a to najmä pri vkladaní vašich fotografii.

Jednoduchosť používania a kompatibilita 7/10

Registrácia je veľmi jednoduchá. Na hlavnej stránke vyplníte formulár. Ten obsahuje základné údaje ako dátum narodenia, mesto, váš nick, email a heslo, ktoré si zvolíte. Taktiež si zvolíte vaše pohlavie a o aké pohlavie máte záujem. Po odoslaní vám príde email, v ktorom potvrdíte vašu registráciu a ste členom. Nesmieme nespomenúť, že registrácia je ZDARMA.

Následne potvrdíte niekoľko ustanovení. Jedným z nich je aj to, že niektoré profily sú fiktívne a preto nie je možné fyzický kontakt. Prostredie je intuitívne a jednoduché na používanie. V hornej časti sa nachádza menu so všetkými funkciami. Po prijatí správy vám v pravo hore začne blikať zvonček.

Cenová náročnosť

V riadkoch vyššie už bolo spomenuté, že regsitrácia je bezplatná. V prípade, že si budete chcieť odomknúť všetky funkcie, budete si musieť zaplatiť prémiové členstvo, čo je bežné pre väčšinu zoznamiek. Prémiové členstvo si môžete zaplatiť na 1, 3, 6 alebo 12 mesiacov. Čím dlhšie obdobie zvolíte, tým bude cena nižšia.

miestnyflirt cennik clenstvo

Spoplatnené sú aj správy. Tie platíte kreditmy. Tu taktiež platí, že čím viac kreditov naraz kúpite tým bude jedna správa lacnejšia.

miestnyflirt cennik kredity

Alternatívy

Na internete nájdete mnoho stránok, ktoré ponúkajú možnosť zoznámenia. Tu si môžete pozrieť prehľad piatich najlepších zoznamiek. Ak máte záujem o flirt a chcete sa pozrieť aj na inej zoznamke, využite napríklad túto:

 

Záverečné hodnotenie

7.3

Veľmi dobrá

Pre hľadanie nezávezného vzťahu je zoznamka Miestnyflirt.com tým pravým miestom. Bohužiaľ s bezplatným členstvom nemáte možnosť využívať všetky funkcie a posielať správy. Cena členstva je nie je závratná v čom vidíme pozitívum. Naopak negatívom sú spoplatnené správy.

Funkcia
8
Dôveryhodnosť a bezpečnosť údajov
7
Jednoduchosť používania a kompatibilita
7
Klady
  • Bezplatná registrácia
  • Široká základňa používateľov
  • Jednoduchá registrácia
  • Prémiové členstvo je pomerne lacné
Zápory
  • Spoplatnené správy
  • Niektoré profily sú fiktívne

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 1.0 (1 hlas)

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
sarkan99 (20. 6. 2022 20:06)

Vetsina profilov su fiktivne teda v skutočnosťi nič nehladaju len maju za to bonusy ze lakaju ludi na dalšie spravy....vola sa to obchodná ponuka

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár