O webe

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty z množstva kategórií, medzi ktoré patria mobilné telefóny, tablety, notebooky, televízory, práčky, chladničky, pneumatiky a veľa ďalšieho.

Redakcia

Petr Šedivý (prevádzkovateľ projektu, redaktor)

Profesijne sa venujem online marketingu a vždy ma zaujímali nové technológie. Pravidelne radím ľuďom vo svojom okolí s výberom rôznej elektroniky a dúfam, že moje rady niekomu pomôžu aj tu. Najviac sa zaujímam o mobilné telefóny. A aby som vysvetlil svoju profilovú fotografiu, tak si občas rád zájdem na ryby.

Václav Hrnčíř (šéfredaktor)

Fanúšik elektroniky a najrôznejších spotrebičov. Viem, že vybrať správny produkt nie je vždy ľahké, a tak by som vám rád pomohol aspoň v základnej orientácii. Konečná voľba bude vždy na vás, avšak dúfam, že moje rady a tipy vaše rozhodovanie čo najviac uľahčia.

Petr Smejkal (externý redaktor)

Som predovšetkým milovník nových technológií a zariadení, ktoré nám, ľuďom, stále dokazujú, aké možnosti do budúcnosti máme.  Podľa vzoru Elona Muska sa snažím byť v dnešnom svete vždy optimistom, čo nie každý chce a dokáže pochopiť. A mám rád Vianoce 🙂

Ondřej Krejčí (externý redaktor)

Technológie ma vždy fascinovali, a tak už to zrejme aj navždy zostane. Či už ide o svet počítačov, alebo mobilných telefónov, vždy rád každému poradím, alebo sa, naopak, sám niečo priučím. S otvorenou náručou vítam každé nové zariadenie, ktoré je lepšie ako to predchádzajúce. Rád spoznávam cudzie krajiny, milujem hudbu a divadlo.

Tomáš Majerech (externý redaktor)

Študent 4. ročníka Strednej priemyselnej školy v Zlíne, na ktorú ma zaviedla moja záľuba v elektrotechnike. Okrem radostí študentského života vyplňujem svoj voľný čas písaním článkov, okrem iného aj pre tento web.

Okrem toho spolupracujeme s ďalšími externými prispievateľmi.

Kontakt

redakcia(zavináč)testado.sk