Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

O webe

Testado.sk je recenzný online magazín. Našou misiou je vybrať tie najlepšie produkty v pomere ceny a výkonu. Internet je v dnešnej dobe doslova zaplavený obrovským množstvom rôzneho tovaru, z ktorého si menej skúsený zákazník len ťažko vyberie. Možno áno, ale môže zbytočne zaplatiť za niečo, čo nakoniec vôbec nevyužije. Nielen preto pripravuje odborná redakcia Testado.sk testy, porovnania a recenzie mnohých produktov a služieb.

Náš tým sa skladá zo skúsených redaktov a užívateľov, ktorí vedia, na čo sa pri testovaní zamerať. Na jednej strane vlastnoručne testujeme zvolené produkty, na strane druhej zhromažďujeme najlepšie tipy z odborných a užívateľských recenzií. Testado.sk je nezávislý internetový magazín, ktorý poskytuje čitateľom hodnotenie produktov. Ide o názory členov odbornej redakcie a nejedná sa o oficiálny názor testovacích organizácií, pokiaľ nie je v článku uvedené inak. Upozorňujeme, že nie sme zodpovední za kvalitu výrobkov. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty z množstva kategórií, medzi ktoré patria mobilné telefóny, digitálne fotoaparáty, biela technika, malé spotrebiče alebo vybavenie do auta. Nevyhýbame sa ani recenziám služieb, vybrali sme pre vás dokonca najlepší antivírusy či VPN.

Redakcia

Petra KvapilováPetra Kvapilová (šéfredaktorka)
email: [email protected], telefon: +421 902 634 698

Petra sa živí online marketingom a písaním mnoho rokov a pevne dúfa, že ani tu sa nestratí a pomôže ľuďom so správnou voľbou. Je trochu marketingový chameleón a nebojí sa púšťať aj do neprebádaných tém zákutí internetu. LinkedIn, Facebook
Petr Sedivy fotoPetr Šedivý (zakladateľ a prevádzkovateľ projektu)
email:
[email protected]

Petr sa venuje online marketingu a vždy ho zaujímali nové technológie. Pravidelne radí ľuďom vo svojom okolí s výberom rôznej elektroniky a dúfa, že jeho rady niekomu pomôžu aj tu. Najviac sa zaujíma o mobilné telefóny. LinkedIn, Facebook
kouč mentor copywriter text pisanie slovo slovaMarika Hain (hlavná redaktorka a editorka)
email: [email protected]Hoci som ako dieťa veľa nečítala, maximálne povinné čítanie v škole, pred pár rokmi sa to všetko obrátilo o 180°. Knihy sa stali mojou vášňou. Postupne som pochopila silu slova. Pochopila som, že slovo je ako nôž – ak ho použijeme správne, vieme pripraviť úžasné jedlo, avšak v nesprávnych rukách sa mení na zbraň a môže vážne ublížiť. Facebook

Eva Dedinská fotoEva Dedinská (redaktorka)
email: , telefon: +421 911 523 836

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie. Facebook

 

Tomáš KolesárTomáš Kolesár (redaktor)

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

 

 

Kornel KubíkKornel Kubík (redaktor)

Aktívne sledujem technologický vývoj. Obzvlášť ma baví všetko, čo súvisí s bývaním – od nových typov vykurovania cez inteligentnú domácnosť až po malé spotrebiče. Zároveň je mojou vášňou písanie, preto tvorím a radím aj na tomto webe.

Katarína Kmeťová fotoKatarína Kmeťová (redaktorka)

Som mama dvoch malých detí a lásku k písaniu v sebe pestujem od detstva. Počas rodičovskej dovolenky ma práve písanie udržiava v kontaktne s vonkajším svetom. Spravujem osobný blog a píšem rada o všetkom, čo dokáže priniesť môjmu životu nový rozmer. K mojím TOP oblastiam patrí krása, zdravie, domácnosť, knihy, fitness a smart technológie.

Tomáš Hajduk (redaktor)

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Dominika JarošováDominika Jarošová (redaktorka)

Odmalička ma baví niečo nové vytvárať, a preto som sa vybrala cestou kreatívnej tvorby a umenia. Fantáziu sa snažím rozvíjať nielen v umení, ale aj v písaní. Vo voľnom čase čítam knihy o osobnostnom rozvoji, športujem, cestujem a spoznávam nové miesta na zemi. Rada prijímam nové informácie aj prostredníctvom každého článku, ktorý pre vás pripravujem.
Nikoleta ŠkopováNikoleta Škopová (redaktorka)

Som redaktorka so záľubou v písaní od detstva. Ešte ako dieťa som sa zamilovala do rozprávok a príbehov, ktoré ma vtiahli do ich magického sveta. Táto láska k písaniu ma sprevádzala celým môj životom a nakoniec sa stala mojou vášňou aj prácou. Moje skúsenosti a nadšenie ma vedú k tomu, aby som sa stále zdokonaľovala a hľadala nové spôsoby, ako vyjadriť svoje myšlienky a príbehy. Snažím sa vytvárať obsah, ktorý je pútavý, dobre premyslený a obohacujúci.

Testado.cz

 

Ďalší redaktori

Na tvorbe článkov sa nárazovo podieľajú aj iní ľudia, ktorým týmto ďakujeme. Bez nich by náš portál nebol taký obsiahly ako teraz je.

Spolupráca

Sme mladý tým zapálených nadšencov, ktorý spolu ťahá za jedno lano. Zakladáme si na vzájomnej spolupráci, ochote a dôvere. Pokiaľ s nami chcete pracovať, navštívte túto stránku, kde sa dozviete viac informácií.

Radi v našich radoch privítame nové tváre. Podmienkou je všeobecná znalosť nášho oboru, dobré štylistické a vyjadrovacie schopnosti a hlavne chuť do práce a spoľahlivosť.

Ak máte záujem o obchodnú spoluprácu, potom navštívte túto sekciu, kde sa dozviete viac.

Ako pracujeme a testujeme

Recenzie

Niektoré produkty testujeme fyzicky. Okrem smartphonov skúšame napríklad autokamery, inteligentné hodinky, slúchadlá alebo napríklad notebooky. Každý produkt fyzicky i technicky testujeme minimálne 3 týždne, počas ktorých sa snažíme odhaliť kladné i záporné vlastnosti daného výrobku. O produkte spíšeme podrobnú recenziu, ktorú obohatíme o vlastné fotografie, videá a názory. Natáčame tiež video recenzie a máme vlastný kanál na YouTube.

Ako vyberáme NAJLEPŠIE produkty

Keďže na trhu existujú státisíce produktov, nie je v našich silách každý z nich fyzicky otestovať. Aby sme vám výber čo najviac uľahčili, tému si najskôr dôkladne naštudujeme a s danou témou sa podrobne zoznámime. Až potom vyberáme TOP modely s najlepším pomerom cena a výkon. Pokiaľ dáte na naše rady, nikdy nekúpite spotrebič alebo elektroniku, ktorá bude zbytočne drahá alebo plná nepotrebných nezmyslov.

Pri výbere najlepších produktov kladieme dôraz i na zahraničné recenzie skúsených redakcií vrátane názorov samotných zákazníkov. Pokiaľ je nejaká vec poruchová alebo zbytočne drahá, do nášho rebríčka sa nemá šancu dostať. Počas výberu rovnako využívame naše skúsenosti z recenzií.

Počas hodnotenia sme nestranní. Hoci máme mnoho produktov požičaných od výrobcov alebo e-shopov, recenzie nepíšeme tak, ako si to oni prajú. Sme nezávislí a kladieme veľký dôraz na objektivitu.

Ako zarábame

Inzercia pre rôzne firmy na našich stránkach nám zaisťuje časť financií. Druhú časť tvoria provízie z porovnávacích portálov a e-shopov, kde si môžete nami recenzovaný tovar zakúpiť.

Recenzný portál Testado.sk spolupracuje s porovnávacím portálom Heureka.sk a Pricemania.sk s najväčšími e-shopmi na Slovensku, ku ktorým patrí Alza alebo NAY. Ak sa cez naše odkazy prekliknete na stránku Heureky a navštívite tak internetový porovnávač, za vašu návštevu dostaneme malú províziu. Jednotlivé obchody nám naviac môžu dávať určitú províziu z nákupu, ktorý u nich spravíte.

Z týchto provízií je celé Testado.sk financované. Vďaka vašim preklikom a nákupom vám môžeme pripravovať čerstvé články, recenzie a porovnania.

Nákupom cez naše odkazy sa vám cena samozrejme nezvýši! Túto čiastku platia obchody zo svojich marketingových rozpočtov.

Fakturačná adresa

Affiliana s.r.o.

Malé náměstí 14/30
500 03 Hradec Králové
Česká republika

IČ: 07828608

Ďalšie zaujímavé informácie

Ako hodnotíme produkty
Možnosti spolupráce s Testado.sk
Chcem sa stať redaktorom na Testado.sk
Dôležité kontakty