Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Recenzia vibrátora LELO soraya Wave

LELO Soraya Wave recenzia

Krásny a elegantný vibrátor z hebkého silikónu LELO soraya Wave, ktorý uspokojí všetky ženy s rôznymi potrebami. Prináša celý rad inovatívnych funkcií, ktoré uspokoja každého z nás, napríklad pulzný režim a anatomický tvar pre dokonalú stimuláciu. Vyberte si z krásnych farieb, ktoré potešia vás aj vášho partnera.

Hodnotenie vibrátora LELO soraya Wave

8.7

Pefektný

Krásny a elegantný vibrátor z hebkého silikónu, ktorý uspokojí všetky ženy s rôznymi potrebami. Prináša celý rad inovatívnych funkcií, ktoré uspokoja každého z nás, napríklad pulzný režim a anatomický tvar pre dokonalú stimuláciu. Vyberte si z krásnych farieb, ktoré potešia vás aj vášho partnera.

Materiál a tvar
10
Počet programov a funkcie
10
Design
8
Ovládanie
8
Diskrétnosť
6
Napájanie
10
Klady
  • Anatomický tvar
  • USB nabíjanie
  • Hladký príjemný silikónový materiál
  • 8 vibračných a pluzných programov
  • Plne vodotesný
Zápory
  • Vyššia cena
  • Hlučnejší

LELO soraya Wave je jedinečný prémiový vibrátor s množstvom funkcií a programov prispôsobených pre vaše potešenie. Nižšie nájdete podrobné informácie o jeho jednotlivých funkciách. Ak vás tento konkrétny vibrátor nezaujal, skúste sa inšpirovať naším článkom s výberom najlepších vibrátorov.

Funkcie a programy

S vibrátorom LELO Soraya Wave si užijete celkom osem programov, ktoré vám umožnia vyskúšať bežné funkcie erotických hračiek, ako aj tie, ktoré sú jedinečné len pre tento model. Obzvlášť obľúbený je pulzný režim na stimuláciu bodu G a možnosť súčasného vzrušenia vagíny a klitorisu vďaka špeciálnemu výstupku. Užijete si aj špeciálne pohyby vibračnej špičky podľa toho, ako pohybujete rukou.

Vzhľad a materiál

Elegantný vibrátor dokonale padne do ruky a zaujme svojimi jemnými farbami. Môžete si vybrať z dvoch rôznych farieb. Navyše je vyrobený z vysokokvalitného silikónu, ktorý je jedným z najlepších materiálov na výrobu vibračných povrchov vôbec. Vibrátor je tiež vodotesný, takže vám otvára celý rad možností, kde sa do hrátok môžete pustiť.

Hodnotenie vybraných vlastností

Materiál a tvar – 10/10

Vibrátor LELO soraya Wave je obľúbený práve vďaka svojmu úplne jedinečnému tvaru, vďaka ktorému vám prinesie nevídané potešenie. Nielenže je tvarovaný presne podľa ženského tela, takže do vás hladko vkĺzne, ale vďaka špeciálnemu výstupku je pripravený potešiť váš klitoris vibráciami a stimuláciou. S dĺžkou 22 centimetrov a priemerom 4,6 centimetra patrí vibrátor k tým väčším, ale anatomický tvar zaručuje jednoduché zavedenie aj do toho najcitlivejšieho lona. Dokonale však nesedí len tam, ale aj v ruke, ktorá ho bude ovládať.

Používatelia vibrátora ocenia aj prémiový hladký silikón, z ktorého je vibrátor vyrobený. Hoci silikón patrí medzi najdrahšie materiály, je zároveň zárukou kvality a nemusíte sa obávať o svoje zdravie. Okrem toho sa ľahko čistí, neabsorbuje pachy a je hodvábne hladký, čo poteší každého z nás.

Počet programov a funkcií – 10/10

Dokonca aj v ponuke programov je tento vibrátor úplne jedinečný. Okrem tradičných vibračných programov ponúka aj špeciálne pulzné vibrácie, ktoré nezažijete so žiadnou inou erotickou pomôckou. Pre tých, ktorí nechcú hneď začať experimentovať, má vibrátor aj klasické rovnomerné vibrácie alebo niekoľko druhov vibrácií s kmitajúcou špičkou vibrátora. Pri pohybe rukou s vibrátorom dochádza ku kývaniu, ktoré zvyšuje slastný zážitok. Celkovo si môžete vybrať z ôsmich programov, ktoré kombinujú vibrácie, kývanie špičky a pulzovanie.

Dva malé motorčeky vo vnútri vibrátora zabezpečujú, že vibrácie uspokoja aj tú najnáročnejšiu ženu. Ktorýkoľvek z ôsmich programov možno používať vo vani alebo v sprche, pretože je úplne vodotesný. Môžete si s ním užívať prakticky kdekoľvek.

Design – 9/10

LELO Soraya Wave nevyzerá ako klasický vibrátor, na ktorý sme zvyknutí, ale to určite nie je problém. Naopak. Elegantné, podlhovasté krivky sú veľmi vzrušujúce, rovnako ako precízne vypracovaný tvar. Môžete si ho zaobstarať aj v dvoch farbách, takže si môžete vybrať medzi klasickou fialovo-zlatou a jemnou kráľovsko-modrou so zlatými detailmi na bokoch vibrátora. Pripravte sa však na to, že nie každému sa bude tento netradičný tvar vibrátora páčiť a priťahovať ho.

Ovládanie – 8/10

Vibrátor môžete ovládať pomocou troch tlačidiel na prednej strane. Môže sa ľahko stať, že urobíte chybu a namiesto vibrovania si budete užívať napríklad pulzovanie. Ale komu by to vadilo, však? Navyše si na toto ovládanie po krátkom čase zvyknete a spoznáte ho aj v tme a po hmate.

Predtým, ako sa pustíte do sexuálnych hier, zapnite vibrátor podržaním dvoch tlačidiel. Rovnako môžete vibrátor vypnúť, keď ho už nechcete používať. Pomocou tlačidiel potom môžete prepínať medzi jednotlivými programami. Výhodou je, že vibrátor si pamätá posledný použitý program. Ak teda máte jeden obľúbený, budete ho mať prednastavený na druhé hrátky. Vďaka ergonomickej rukoväti sa vibrátor veľmi ľahko ovláda a vy si môžete užiť poriadnu jazdu.

lelo soraya wave modrý recenzia

Diskrétnosť – 6/10

Bohužiaľ, aj tento dokonalý vibrátor má chybu. Rozhodne to nie je vibrátor vhodný do kabelky. Jednak je pomerne veľký, takže sa ťažko skrýva, a navyše má celkom jedinečný tvar. Takže by ste to ťažko vydávali za niečo iné, alebo by si niekto mohol myslieť, že je to len nejaká nevinná vec. Spolu s vibrátorom sa však dodáva aj saténové vrecko na jeho uloženie pre prípad potreby.

Upozorňujeme, že príliš diskrétny nemusí byť vibrátor ani vo vašej vlastnej spálni. Je vybavený dvoma motorčekmi, ktoré sú celkom hlučné, takže zabudnite na tajné hranie na miestach, kde by vás niekto mohol počuť. Za zatvorenými dverami spálne sa však nemusíte obávať hluku a môžete si skutočne maximálne vychutnať jedinečné pocity.

Napájanie – 10/10

Tento vibrátor vás zbaví potreby neustále dopĺňať tužkové batérie. Dá sa nabíjať pomocou kábla USB a sieťového adaptéra, takže si ušetríte starosti a peniaze. Na druhej strane musíte myslieť na to, aby ste vibrátor pred použitím udržiavali nabitý. Nabíja sa však pomerne rýchlo, keďže k úplnému nabitiu dôjde približne za 90 minút. Samotný vibrátor vám dá najavo, že je plne nabitý, pomocou rozsvietených tlačidiel.

Záverečné hodnotenie

Vibrátor LELO Soraya Wave poteší všetky náročné ženy, ktoré si chcú dopriať to najlepšie, čo je na trhu. Vďaka mnohým možnostiam a špeciálne navrhnutému tvaru sa táto erotická pomôcka stane jedným z vašich najobľúbenejších spôsobov dosahovania orgazmu. Tento vibrátor je síce o niečo drahší, ale odmení sa vám kvalitným materiálom, jedinečným pulzným režimom a jednoduchou údržbou a nabíjaním. Nie je vhodný ako vibrátor do kabelky na cesty, ale doma za dverami spálne si s ním užijete veľa rozkoše.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár