Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia vibrátora Fun Factory Tiger

recenzia vibratora fun factory tiger

Či už hľadáte svoj prvý vibrátor, chcete konečne investovať do kvalitnej erotickej pomôcky, alebo len premýšľate, čím doplniť svoju zbierku vibrátorov, Tiger od Fun Factory je určite ten pravý. Vyskúšané na vlastnom tele a nadšenie bolo veľké.

Hodnotenie vibrátora Fun Factory Tiger

9

TOP

Či už hľadáte svoj prvý vibrátor, chcete konečne investovať do kvalitnej erotickej pomôcky, alebo len premýšľate, čím doplniť svoju zbierku vibrátorov, Tiger od Fun Factory je určite ten pravý. Vyskúšané na vlastnom tele a nadšenie bolo veľké.

Materiál a tvar
9
Funkcie
10
Design
10
Napájanie a výdrž
7
Údržba
9
Klady
  • Príjemný povrch
  • Množstvo programov
  • Ohybnosť
  • Vibrácie po celej dĺžke
Zápory
  • Dlhšie nabíjanie
  • Väčšia hlučnosť

Kvalitný vibrátor Tiger od spoločnosti Fun Factory je jednoducho klasika. Základná erotická hračka, ktorú môžu používať jednotlivci aj páry, by sa mala pohodlne usadiť vo vašom nočnom stolíku. Vyskúšali sme si ho na vlastnej koži a pripravili sme pre vás osobnú recenziu. Tak do toho, bude to jazda! Testovanie tejto erotickej hračky umožnil pravdepodobne najznámejší erotický e-shop Ružový slon.

Samozrejme, toto nie je jediný vibrátor, ktorý sme testovali. Rukami nám prešli aj ďalšie zaujímavé vibračné sexuálne hračky. Ich recenzie nájdete v článku Najlepší vibrátor a dildo.

Na veľkosti záleži!

Najprv niekoľko čísel. S použiteľnou dĺžkou 16 cm a maximálnym priemerom 3,9 cm to nie je delo, ktoré by vás na prvý pohľad vystrašilo. Tvar a veľkosť zhruba zodpovedá mierne nadpriemernému penisu. Veľkosť je veľmi univerzálna a hodí sa takmer pre každého.

Ak vás zaujíma, aké sú rozdiely medzi malými a naozaj veľkými vibrátormi, nehanbite sa pozrieť si ružového slona podrobnejšie 🙂 .

Vibrátor Fun Factory Tiger ponúka 6 klasických vibračných a 6 pulzných programov, z ktorých si ľahko vyberiete ten správny. Ovládanie je celkom plynulé a hračka bez problémov zvláda prepínanie režimov. Ovládacie tlačidlá sú podsvietené a ľahko ich nahmatáte aj pod perinou.

recenzia fun factory tiger

Hlavnou výhodou vibrátora Tiger je mimoriadne príjemný materiál. Ide o vysokokvalitný lekársky silikón so zamatovo jemným povrchom. Celé telo vibrátora je mäkké a pružné. Svojho Tigra sa budete chcieť dotýkať, stláčať ho a maznať sa s ním.

V modrej aj čiernej farbe je jednoducho elegantný. S hmotnosťou takmer 300 g dokonale padne do ruky a pôsobí realistickým dojmom bez toho, aby pôsobil vulgárne.

Hodnotenie vybraných vlastností Fun Factory Tiger

Pri výbere ideálneho vibrátora sa zameriavam na niekoľko dôležitých kritérií. Ale hlavným je, že sa mi táto sexuálna hračka celkovo páči. Nie je nič smutnejšie, ako keď vám nový partner do postele jednoducho nevyhovuje.

Materiál a tvar 9/10

Tigria koža je jednoducho božská na dotyk! Povrchová úprava je nádherne zamatová a nenájdete na nej jediný zvar alebo výrobnú chybu. Kvalita výrobku je samozrejme špičková. To však rozhodne nie je všetko.

Vibrátor Tiger je dostatočne pevný na to, aby vás uspokojil pri prítlaku, ale zároveň mimoriadne flexibilný. Nemusíte sa obávať, že by výstupok na klitoris nedosiahol presne tam, kam má. Svojho miláčika môžete jednoducho ohnúť do požadovaného tvaru a užiť si všetko naraz: dráždenie klitorisu, bodu G a hlboký prienik.

skusenosti fun factory tiger

Jedinou chybičkou krásy môžu byť pre niekoho tigrie pruhy. Pri nižšej vlhkosti možno výstupky počas zavádzania cítiť a je na vás, či tento typ dráždenia vyhľadávate. Tu však ide o veľmi subjektívne hodnotenie, keďže väčšina redakcie (podľa vzniknutej diskusie) priečne pruhy zbožňuje a nemôže sa ich nabažiť.

Funkcie 10/10

12 programov je viac než dosť na skvelý orgazmus. Vibrácie sú dosť silné už na najnižšej úrovni a s postupným pridávaním to môžete s Tigrom naozaj rozbehnúť. Je skvelé, že telo vibrátora brní po celej dĺžke, takže vám po zavedení vibračnej špičky neunikne všetka zábava (ako sa to často stáva pri menej kvalitných erotických hračkách). Možno s ním zažijete svoje prvé viacnásobné vyvrcholenie. Ak zvládnete jeho rozmery, je skvelý aj na análne hrátky.

Vzhľadom na silu vibrácií je tento erotický spoločník trochu hlučnejší, ale v porovnaní s podobne výkonnými prístrojmi z kategórie masážnych strojčekov je to tiché mačacie pradenie. Susedia a spolubývajúci si to určite nevšimnú.

Design 10/10

Z hľadiska dizajnu sú všetky sexuálne hračky od spoločnosti Fun Factory na vysokej úrovni. Na prvý pohľad je to pravý opak plastového macka z pornočasopisu. Strieborný detail vo vnútri rukoväte a šikovne zvolená farebná schéma si rozhodne zaslúžia pochvalu. Zatiaľ čo modro-biela kombinácia je jemná a upokojujúca, čierna verzia pripomína svojím futuristickým dizajnom niečo vzrušujúce z ďalekej budúcnosti. Moja prvá asociácia bol laserový meč, ale to nechám na vás. 🙂

Výkon a výdrž 7/10

Mačka môže v pohode spať až 16 hodín denne. Aj tiger potrebuje dlhý odpočinok. Čas nabíjania je približne 6 hodín. V porovnaní s výmenou batérií si počkáte na ďalšie vyvrcholenie.

Môj testovací kus vydržal zhruba hodinu testovacieho chodu na najvyšší výkon. Ak si ho chcete vziať napríklad na dovolenku, nie je to veľa. Na romantický víkend vo dvojici si určite nezabudnite pribaliť nabíjačku. Napájací kábel má klasický konektor USB, takže nie je problém nabíjať ho doma, v aute alebo z počítača. Kábel považujem za pomerne tenký vzhľadom na inak robustný dizajn erotickej pomôcky. Uvidíme, ako dlho vydrží bez poškodenia.

Údržba 9/10

vodeodolnost fun factory tiger

Vibrátor je vodotesný, takže nie je problém ho po skončení akcie umyť pod prúdom vody alebo ponoriť do umývadla. Lekársky silikón je takmer nezničiteľný. Medzi výstupkami je trochu zvyškov lubrikačného gélu, ale to sa dá očakávať. Jedinou malou nevýhodou matného mäkkého povrchu erotickej pomôcky je, že zachytáva prach a chĺpky. Ak ho chcete uložiť do vrecúška a nie do škatule, odporúčam saténovú škatuľu. Klasický zamatový poťah na erotické pomôcky sem-tam pustí nejaké chĺpky a jedinou možnosťou je vibrátor pred akciou jednoducho opláchnuť.

Osobná skúsenosť s Fun Factory Tiger

V porovnaní s predchádzajúcimi generáciami vibrátorov Fun Factory musím vyzdvihnúť najmä prispôsobenie vibračných telies. Po celej svojej dĺžke veľmi silno vibruje. Robertko je pekný vibrátor na klitoris bez penetrácie, aj na hlboký zásun. Aj pri prirážaní zvláda intenzívne dráždiť klitoris a vaginálny otvor. Je jednoducho univerzálny, výborne sa s ním manipuluje a výborne sa drží v ruke. Určite neskončí na dne skrine pri vyradených sexuálnych hračkách a unáhlených nákupov.

Už som si myslela, že Fun Factory nemá čo zlepšovať, ale Tiger ma prekvapil. Silikón je v tejto generácii erotických hračiek oveľa pružnejší ako v predchádzajúcich modeloch. Pri stláčaní kladie príjemný odpor a vyvoláva skutočne realistické pocity. Ani pri prvom dotyku nepôsobí vibrátor chladne. Ak vám to nestačí, môžete tigra na chvíľu ponoriť do horúcej vody. Tým sa zohreje na telesnú teplotu a dodá dodatočnú porciu vzrušenia.

Aj môjmu partnerovi sa Tiger páčil. Nie je problém použiť ho počas predohry alebo sa s ním počas priebehu na chvíľu vystriedať. Ak je prioritou vášho partnera vaše slastné stonanie, určite sa bude dobre baviť. Navyše relatívne realistická veľkosť nezraní ani tomu najchlapskejšiemu egu.

Záverečné hodnotenie

Vibrátor Fun factory Tiger je erotická hračka, s ktorou nič nepokazíte. Je to všestranný pomocník pre jednotlivcov aj páry, ktorý vám poskytne množstvo búrlivých orgazmov a veľa zábavy navyše.

Máte orgazmus len cez klitoris? Milujete dráždenie bodu G a pocit príjemného uspokojenia? Máte radi pulzné programy alebo potrebujete naozaj silné vibrácie? Hľadáte erotickú hračku, ktorá zvládne kombinované dráždenie? Chcete zažiť skvelý sex vo vani alebo v sprche? Tiger vám dá naozaj všetko a ani sa nezapotí! Napriek drobným nedostatkom, ako je napríklad čas nabíjania, je to veľmi dobrý kúsok. Je to výkonný vibrátor, ku ktorému sa budete vracať.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár