Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Delimano Air Fryer – Recenzia a test

23. 9. 2020 Aktualizované

Delimano Air Fryer horkovzdušná fritéza recenziaNáš tipTestado

Bezkonkurenčne najobľúbenejšou teplovzdušnou fritézou na našom trhu je Delimano Air Fryer. Je to celkom pochopiteľné, veď ponúka kvalitné fritovanie, bohaté príslušenstvo a bezpečné používanie. Pozrite si tiež, ako obstála teplovzdušná fritéza Delimano v našom teste veľkých fritéz.

Hodnotenie teplovzdušnej fritézy Delimano Air Fryer

8.3

Perfektná

Kvalitná teplovzdušná fritéza Delimano Air Fryer je výbornou voľbou do každej domácnosti. Rýchlo a kvalitne pripraví až 700 g hranoliek alebo 500 g mäsa.

Kvalita prevedenia
8
Výkon
8
Použitie (ovládanie a funkcie)
9
Údržba
8
Klady
  • Vyberateľný nepriľnavý kôš
  • Dostatočný objem
  • Bezpečné používanie
  • Dá sa umývať v umývačke riadu
  • Množstvo príslušenstva
Zápory
  • Absencia displeja

Kvalita prevedenia

Produkty Delimano sa tešia medzi slovenskými spotrebiteľmi vysokej popularite. Nemožno sa tomu čudovať, veď ponúkajú výborný pomer kvality a ceny.

Pri modeli Delimano Air Fryer je bežným javom veľmi dobrá kvalita použitých materiálov. Kladne hodnotíme aj celkové spracovanie fritézy. Fritovacia nádoba je vyberateľná a disponuje povrchom proti pripáleniu.

Dizajnové spracovanie tejto fritézy je celkom konzervatívne. Nie sú tu žiadne módne výstrelky a výrobca ponúka niekolko farebných variánt, čo je vždy dobré.

Výkon

Výkonnostná stránka je pri elektrických spotrebičoch vždy dôležitá. Delimano Air Fryer má príkon 1 500 W. Dokáže tak nádobu na potraviny spoľahlivo zásobovať horúcim vzduchom.

Nahrievanie fritézy je rýchle a taktiež aj príprava jedla je s týmto produktom rýchla. Samozrejme však závisí aj na druhu jedla. S touto fritézou značky Delimano si pripravíte zdravým spôsobom ryby, hranolčeky, hamburgery, rôzne druhy mäsa a mnoho ďalšieho.

Pri používaní Delimano Air Fryer si môžete vybrať spomedzi teplôt v rozmedzí od 80 °C do 200 °C.

Množstvo potravín

Nádoba na potraviny tohto modelu fritézy nie je veľká. Jej objem je 2,5 litra, čo je dostatok pre bežnú domácnosť. Na trhu sú však aj omnoho väčšie fritézy určené pre viacpočetné domácnosti, napríklad Sencor SFR 5400WH s neuveriteľnými 11 litrami kapacity koša na fritovanie.

Pre bežnú domácnosť však bude 2,5 litra plne postačovať a preto sme kapacitu tohto modelu hodnotili kladne. Pre lepšiu predstavu – zmestí sa tu 700 gramov hranolčekov alebo 500 gramov mäsa.

Použitie

Produkty Delimano sú vyvíjané s veľkým ohľadom na zákazníka a jeho pohodlie používania. Je to jeden z dôvodov, prečo je Delimano Air Fryer najpredávanejším modelom teplovzdušnej fritézy na trhu.

S touto Delimano Air Fryer fritézou môžete nielen fritovať, ale možné je aj pečenie, grilovanie a naparovanie. Ide teda o veľmi multifunkčný prístroj. Dokonalé výsledky pri varení používateľovi zabezpečí jednoduché a hlavne intuitívne ovládanie. Ani nebudete musieť vziať do rúk návod (jeho preštudovanie vám ale odporúčame) a budete vedieť prístroj ovládať.

Škoda len, že zariadenie nedisponuje displejom, aký možno vidieť u mnohých konkurenčných produktov. Nejde však o veľkú vadu, keďže prítomnosť displeja nemá žiaden vplyv na kvalitu fritovania a pod. Všetky potrebné záležitosti si navolíte pomocou otočných tlačidiel. Nastavuje sa pomocou nich aj spomínaná teplota v rozmedzí od 80 °C do 200 °C a tiež aj čas. Zamedzíte tak prepáleniu potravín vo fritéze.

Fritéza Delimano Air Fryer je vybavená šikovnou rukoväťou, ktorá sa nenahreje pri jej používaní. Nemusíte sa preto nikdy obávať popálenia, keď so spotrebičom manipulujete.

Údržba

Delimano Air Fryer má veľmi jednoduchú údržbu. Ako sme spomenuli vyššie, nádoba na vyprážanie má nepriľnavý povrch, ktorý bráni nadmernému znečisteniu.

Okrem toho je vyberateľná, takže jej čistenie zvládnete veľmi jednoducho a rýchlo.

Funkcie a vlastnosti

Vlastnosti

Hodnoty

Príkon 1 500 W
Maximálne množstvo potravín 2,5 l
Možnosť umývania v umývačke riadu áno
Vyberateľný kôš áno
Nepriľnavý povrch áno
Časovač áno
Displej nie
Náš tip

Ďalšie obľúbené a kvalitné teplovzdušné fritézy nájdete v našom teste. Prečítajte si ho a vyberte si ten najlepší model.

Najlepšie teplovzdušné fritézy podľa Heuréky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 3.0 (1 hlas)

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár