Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Autor: Tomáš Hajduk

Tomáš Hajduk

Spojením digitálneho a prírodného nachádzam svoj rytmus

Vždy som miloval slová a jazyk. Nie je preto prekvapujúce, že už popri štúdiu na Technickej univerzite v Košiciach som začal s písaním článkov na rôzne internetové stránky. Otvoril sa mi fascinujúci svet inovácií a moderných technológií, ktorý som chcel priblížiť aj ďalším ľuďom.

Písať znamená byť mostom medzi myšlienkou a jej realizáciou. Zistil som, že ide oveľa viac ako len o zdieľanie informácií. Je to o tom, ako správne komunikovať a dotknúť sa srdca ľudí. Vďaka mojej práci som sa stal nielen lepším autorom, ale tiež som získal hlboké pochopenie SEO a jeho dôležitosti v dnešnom digitálnom svete.

V priebehu svojej profesionálnej dráhy som mal tú česť spolupracovať s mnohými významnými menami v slovenskom a českom biznise. Každá takáto spolupráca mi poskytla nové výzvy, z ktorých som čerpal skúsenosti a inšpiráciu. S každým novým napísaným článkom som krok bližšie k tomu, čo považujem za dokonalý článok. Je to cesta, ktorá sa nikdy neskončí, ale je plná poznania, objavovania a rastu. Som vďačný za každú príležitosť, ktorú mi táto cesta prináša.

Aj keď ma svet nových technológií, počítačov a inovácií neustále láka a fascinuje, moje srdce bije najhlasnejšie v tichu prírody. Pohľad na neporušenú karpatskú krajinu, kde sa rád celé hodiny prechádzam, je pre mňa neoceniteľný. Je to miesto, kde sa cítim najviac živý, naplnený a inšpirovaný.

Vo svojej záhrade nachádzam útočisko. Je pre mňa miestom, kde môžem pocítiť čarovnú energiu prírody a kde si nájdem chvíle pokoja v rýchlo sa meniacom svete. Práca s drevom mi zase dáva príležitosť dotknúť sa niečoho hmatateľného, niečoho, čo má dušu. Z kusov dreva vytváram sochy a dekorácie, ktoré rozprávajú svoje jedinečné príbehy.

Môj záujem o včelárstvo ma ešte bližšie privádza k záhadám a čarom prírody. Je to činnosť, ktorá mi umožňuje byť súčasťou niečoho väčšieho, niečoho, čo je tak nevyhnutné pre našu existenciu. Môj život je zmesou technológií a prírody – som nesmierne vďačný za možnosť žiť v tomto kontraste.

Odbornosť a skúsenosti:

Profesionálne písanie a copywriting
SEO optimalizácia a stratégie
Prekladateľstvo technických textov
Znalosť moderných technológií
Písanie pre Testado.sk a ďalšie weby
Literatúra
Vášeň pre prírodu a včelárenie
Umelecká práca s drevom

Vzdelanie:

Technická univerzita v Košiciach

Kontakt:

LinkedIn

Články autora: