Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Výživové poradenstvo Medibalance.sk – Recenzia

23. 4. 2021 Aktualizované

medibalance logo

Medibalance.sk je profesionálne výživové poradenstvo. Najviac oceňujeme ich metodiku dlhodobého udržania zdravého stravovania. V podstate neposkytujú diéty ale skôr učia svojich klientov ako sa stravovať, aby sa cítili dobre, boli zdravý a v neposlednom rade zhodili prebytočné kilá.

Hodnotenie výživového poradenstva Medibalance.sk

8.1

Perfektné

Toto výživové poradenstvo má individuálny prístup ku každému klientovi. Síce majú len jednu pobočku v Bratislave, avšak poskytujú aj online poradenstvo. Nenatrafili sme na žiadne negatívne skúsenosti z čoho súdime, že ich prístup je maximálne profesionálny a hlavne funkčný.

Cena
8
Komunikácia a služby
9.5
Referencie zákazníkov
10
Dostupnosť
5
Klady
  • Profesionálny a individuálny prístup
  • Nenájdené žiadne negatívne skúsenosti
  • Ponuka programov
  • Možnosť testu na intoleranciu potravín
Zápory
  • Len jedna pobočka v Bratislave

O výživovom poradenstve Medibalance.sk

Výživové poradenstvo Medibalance založila Mgr. Zuzana Lišková, ktorá sa venuje zdravému stravovaniu viac ako 20 rokov. Jej cieľom je naučiť ľudí jesť zdravo a zároveň jesť jedlá, na ktorých si pochutnajú. Nie je zástancom rýchlych diét a hladoviek, ktoré väčšinou vedú k jojo efektu. Samozrejmosťou je, že to čo ponúka svojim klientom aj sama využíva. V jej tíme je aj ďalšia výživová poradkyňa, ktorá s úsmevom a veľkou radosťou úspešne pomáha svojim klientom k štíhlemu a hlavne zdravému telu.

Komunikácia a služby

V prípade komunikácie máte na výber dve možnosti, a to online alebo osobne na pobočke, ktorá je v Bratislave. Ich portfólio služieb zahŕňajú aj iné činnosti ako výživové poradenstvo. Ponúkajú aj testy intolerancie na potraviny, redukčné pobyty, workshopy varenia a Pilates. V rámci výživového poradenstva majú v ponuke 4 programy.

Prvý nesie názov Nutriplan. Je určený pre ľudí, ktorí chcú schudnúť a majú nepravidelné a nezdravé stravovanie. Taktiež je vhodný pre tých, ktorí majú intolerancie na niektoré potraviny a iné zdravotné problémy.

Výhodou je, že tento program trvá až 12 mesiacov a je tvorený individuálne na základe diagnostiky organizmu. Diagnostika obsahuje osobnú vstupnú konzultáciu spolu s bioimpedančným meraním vášho organizmu na špeciálnom prístroji. Po diagnostike vám vytvoria nutričný plán. Pri jeho poctivom dodržiavaní sa váš organizmus očistí a budete sa cítiť ľahšie. Okrem toho je samozrejmosťou úbytok na hmotnosti.

Po vypracovaní plánu budete mať počas celého roka k dispozícii 10 konzultácii osobne priamo na pobočke alebo online. Najviac oceňujeme to, že sa sústredia na dlhodobý až celoživotný efekt programu. V praxi to znamená, že vás naučia ako jesť pričom si budete mohli dopriať aj obľúbené jedlá. To z dôvodu, že tento systém má najväčšiu pravdepodobnosť dlhodobého udržiavania. Rôzne diéty pomôžu s chudnutím, no po ich skončení sa väčšinou hmotnosť vracia.

Ďalším programom je Nutriplan Online. Tak ako to z názvu vyplýva je tento program len online, čo znamená, že nemusíte navštevovať pobočku v Bratislave. Tým pádom neprebieha ani meranie na prístroji Inbody 370. Diagnostika sa vypracováva na základe vyplneného dotazníka. V ňom je potrebné uviesť všetky informácie ohľadom vášho stravovania, tela a pohybu. Taktiež trvá 12 mesiacov, avšak na rozdiel od programu Nutriplan máte k dispozícii len 5 konzultácii.

Okrem vyššie spomenutých programoch je v ponuke ešte Nutriplan Video. Po jeho zakúpení dostanete prístup k 10 videám, ktoré sú na tému potravín, stravovania receptov apod. Samozrejme si môžete dohodnúť aj samostatnú 30 minútovú konzultáciu, počas ktorej preberiete vaše ciele a dostanete rady a tipy ako ich dosiahnuť.

Cena

Ceny jednotlivých programov sú trochu vyššie, avšak primerané ich kvalite. Najdrahším programom je Nutriplan v hodnote 349 €. Tu musíme poznamenať, že jeho trvanie je až 12 mesiacov. V porovnaní s konkurenciou je cena prijateľná.

Referencie zákazníkov

Pri prehliadaní skúsenosti a referencii ľudí, ktorí spolupracovali s Medibalance sme nenarazili na nič negatívne. Preto považujeme toto výživové poradenstvo za vysoko profesionálne.

Dostupnosť

Ako sme už spomínali v riadkoch vyššie má Medibalance pobočku v Bratislave. Bohužiaľ tá je jediná, no v ponuke majú aj program online, ktorý môžete využiť v prípade, že bývate ďaleko od Bratislavy.

Náš tip

Ak vás Medibalance.sk nezaujal nahliadnite na zoznam ďalších výživových poradenstiev.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 1.0 (1 hlas)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár