Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

City Boss GV5 – Recenzia a test

16. 12. 2020 Aktualizované

City Boss GV5 recenzia a test

Do nášho rebríčka recenzovaných kolobežiek sme zaradili aj City Boss GV5. Vďaka jej vlastnostiam sa hodí aj pre jazdu v teréne.

Hodnotenie elektrickej kolobežky City Boss GV5

7.7

Výborná

City Boss GV5 je elektrická kolobežka do terénu. Jej výkon je dostatočný pre bežných používateľov. Prednosťou je výborné osvetlenie, ktoré poskytne vysokú mieru bezpečnosti pri jazde za znížených viditeľných podmienok.

Rýchlosť a dojazd
8
Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)
8
Batéria
7
Klady
  • Výborné osvetlenie
  • Možnosť nabíjať mobil počas jazdy
  • Kvalitné brzdy
  • Odolná konštrukcia
  • Jazdné vlastnosti
Zápory
  • Trochu vyššia cena
  • Hmotnosť 22 kg
  • Rýchlosť mohla byť o niečo vyššia
  • Odporúčaná nosnosť 100 kg

Rýchlosť a dojazd

O výkon elektrokolobežky City Boss GV5 sa stará 500 W elektromotor. Vďaka nemu dokáže dosiahnuť maximálnu rýchlosť 35 km/h. Maximálne dokážete s touto kolobežkou najazdiť na jedno nabitie batérie 35 km. Disponuje 10 palcovým kolesami, čím je vhodná aj do terénu. Takže výlet aj po menej spevnených cestách by nemal byť problém.

Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)

Kolobežka má moderný dizajn a je vyrobená štandardne z hliníka. Jej hmotnosť je 22 kg, takže pri jej prenášaní to bude náročnejšie. Výhodou je veľmi rýchle zloženie a rozloženie, vďaka prepracovanému rozkladaciemu systému. Podľa výrobcu to zvládnete za 8 sekúnd. Nosnosť je až 150 kg, no odporúčaná je maximálne 100 kg.

Recenzovaná elektrokolobežka je vzhľadom na jej vlastnosti určená viac pre dospelých ako pre deti. Minimálna odporúčaná výška jazdca je 150 cm.

Batéria

Súčasťou elektrokolobežky je štandardná Li-Ion batéria s kapacitou 15,4 Ah. Nabitie z 0 na 100 % kapacity trvá približne 6 až 7 hodín. S plne nabitou batériu by ste mali pri ideálnych podmienkach prejsť 35 km trasu. Vzhľadom na dojazd sa nemusíte báť ísť aj na dlhší výlet.

Ostatné vlastnosti

Pri jazde na tejto elektrokolobežke máte pre sebou dotykový LCD displej. Ten vám zobrazí všetky potrebné informácie o jazde ako napríklad rýchlosť, stav batérie alebo vzdialenosť, ktorú ste prešli. Výbornou vychytávkou je USB port zo zadnej časti displeja. Pomocou neho si môžete nabiť mobil, a to aj počas jazdy, no na úkor skráteného dojazdu.

Viditeľnosť kolobežky počas jazdy za tmy je nadštandardná. Predné svetlo dokáže osvetliť pred vami priestor na 10 metrov. Zadná strana má klasické červené brzdové svetlo. To dopĺňa podsvietený spodný rám. Navyše táto recenzovaná kolobežka disponuje aj smerovými svetlami. Brzdenie zaobstaráva zadná a predná mechanická brzda. Odpruženie sa postará o pohodlnejšiu jazdu na ceste s výtlkmi a nerovnosťami.

Vlastnosti Hodnoty
Výkon 500 W
Maximálna rýchlosť 35 km/h
Maximálne stúpanie 17 %
Dojazd 35 km
Hmotnosť 22 kg
Nosnosť (odporúčaná) 100 kg
Doba nabíjania 6 – 7 hod
Priemer kolies 10″
Minimálna výška jazdca (odporúčanie) 150 cm
Náš tip

Okrem elektrickej kolobežky City Boss GV5 sme zaradili do testu aj niekoľko ďalších modelov. Ich recenzie nájdete v článku o najlepších elektrokolobežkách.

Najpredávanejšie elektrokolobežky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár