Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
 • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Najlepšie balančné podložky – Recenzie a porovnanie 2024

13. 5. 2022 Aktualizované

Vedeli ste, že rovnováha súvisí so všetkým, čo robíte? Je dôležitá pri chôdzi, cvičení, bicyklovaní, či pri takých jednoduchých činnostiach, ako je vstávanie zo stoličky či obúvanie topánok. Rovnováhu dokážete zlepšiť jednoduchým balančným cvičením.

Balančné podložky sú ideálnym, a navyše cenovo dostupným riešením, ako urobiť pre svoje telo a pre svoju rovnováhu to najlepšie. Balančná podložka stúpa v rebríčku vyhľadávaných športových náčiní, preto sme pre vás pripravili tento inšpiratívny článok s porovnaním toho najlepšieho na trhu.

Pre náročných

Profi balančná podložka v prémiovej kvalite pre balančné cvičenia aj silový tréning.

Zlatý stred

Balančná podložka s 2 expandermi pre aeróbne a stabilizačné cvičenia.

Najlacnejší

Balančná podložka v tvare šišky so všestranným využitím vhodná aj pre deti.

Najlepšie balančné podložky

Recenzia BOSU Balance trainer Profi – balančná podložka pre profesionálov aj začiatočníkov

Balančná podložka BOSU Balance trainer Profi Pre náročných

Výrobca: BOSU | Maximálna nosnosť: 136 kg | Priemer: 63,5 cm | Hmotnosť: 7,4 kg | Približná cena: 195 €

Klady
 • Profesionálne vysokokvalitné prevedenie
 • Obojstranná
 • Na zlepšenie rovnováhy, aj na silový tréning
 • Protišmyková úprava
 • S pumpičkou
Zápory
 • Vyššia cena

BOSU Balance trainer Profi v tvare polgule je perfektný pre tých, ktorí sa už nejaký čas venujú balančnému cvičeniu. Obľúbený je vo fitness centrách, posilňovniach, telocvičniach, rehabilitačných centrách a pod. Zároveň má všetky predpoklady na to, aby sa stal miláčikom u vás doma.

Balančná podložka alebo bosu lopta s nosnosťou 136 kg prospeje ženám, mužom aj deťom, pod dozorom rodičov. Ako už jej označenie napovedá – BOSU „Both sides up“ – je využiteľná z oboch strán. Tvorí ju nafúknutá kupola a pevná rovná platforma. Perfektne sa na nej cvičí rovnováha a koordinácia, býva súčasťou silových tréningov na posilnenie ramien, hrudných a brušných svalov.

Vyrobená je z vysoko kvalitného gumeného materiálu odolného voči pretrhnutiu, doska je zo zdravotne nezávadného pevného plastu. Základňa je protišmyková, preto dobre drží na akomkoľvek povrchu. Priemer podložky je 63,5 cm a jej maximálny zdvih je 22 cm. Výrobca k BOSU balančnej podložke pribalil praktickú pumpičku, nie je teda problém podložku kedykoľvek dofúknuť.

Táto bosu lopta patrí medzi tie najlepšie na svete, čo sa odráža v jej vysokej cene. Je to však investícia, ktorá sa odzrkadlí v tom, ako sa budete cítiť a ako dokážete vnímať priestor okolo vás.

Recenzia InSPORTline Dome UNI – balančná podložka dodávaná s expandermi

Balančná podložka inSPORTline Dome UNI Zlatý stred

Výrobca: inSPORTline | Maximálna nosnosť: 200 kg | Priemer: 54,5 cm | Hmotnosť: 5 kg | Približná cena: 75 €

Klady
 • Ľahké a vysoko kvalitné prevedenie
 • Vysoké maximálne zaťaženie
 • S 2 expandermi
 • Možnosť regulovať množstvo vzduchu
 • Všestranné využitie
Zápory
 • Podľa zákazníkov by expandery mohli byť silnejšie

Ak s balančným cvičením práve začínate, najlepšou voľbou pre vás bude podložka inSPORTline Dome UNI. V prvom rade vás presvedčí priaznivou cenou. Je to dobrá investícia, pretože túto podložku si jednoducho zamilujete.

Je ľahká, vyrobená z pevných materiálov, rovná platforma je vyrobená z tvrdeného PVC. Maximálne zaťaženie predstavuje až 200 kg, je vám dovolené skúšať na nej hocičo. Primárne je určená na aeróbne a stabilizačné cvičenia. Funguje aj ako pomôcka pri rehabilitácii a počas rekonvalescencie.

Je možné ju používať dvomi spôsobmi: s rovnou základňou na podlahe, alebo tak, že ju položíte polguľou dole a postavíte sa na platformu. Pre udržanie rovnováhy poslúžia dva expandery s penovými rukoväťami s dĺžkou 80 cm. Užívatelia vytýkajú slabé prevedenie expanderov, pri silnejších by bolo cvičenie účinnejšie.

Podložka Dome UNI je vhodná pre pokročilých aj začiatočníkov. Priemer plochy je 54,5 cm, maximálna výška 22 cm. Je možné ju regulovať vypustením alebo dofúkaním vzduchu do kupoly.

Recenzia InSPORTline Donut Ball – balančná podložka vhodná aj pre deti

Balančná podložka inSPORTline Donut Ball Lacný základ

Výrobca: inSPORTline | Maximálna nosnosť: 150 kg | Priemer: 50 cm | Hmotnosť: 0,6 kg | Približná cena: 23 €

Klady
 • Zábavný tvar šišky
 • Všestranné využitie
 • Vhodné aj pre deti
 • Ľahká s vysokou nosnosťou
 • Výborná cena
Zápory
 • Žiadne

Do tretice sme do nášho porovnania vybrali balančnú podložku inSPORTline Donut Ball. Ako jej názov napovedá – a stačí sa na ňu pozrieť – má tvar nadýchanej šišky. A práve pre tento tvar je veľmi obľúbená aj medzi deťmi. Preto sa neraz stretnete s označením balančná podložka pre deti.

Je ideálna na balančné cvičenie, aerobik, posilnenie svalových partií, ktoré sa inak precvičujú veľmi ťažko. Môžete ju používať v stoji, ale aj v ľahu, deti si ju často zamieňajú za taburet či hračku, čím sa násobí jej použitie. Pevný gumený materiál je zdravotne nezávadný a odolný voči mechanickému poškodeniu.

Ľahká polkilová šiška prekvapuje nosnosťou až 150 kg a priemerom 50 cm. Pomocou pumpičky, ktorá je súčasťou balenia, ju dokáže nafúkať až do výšky 25 cm. Je spratná s kompaktnými rozmermi, preto si ju môžete so sebou vziať aj na dovolenku.

Čo najviac poteší – okrem všestranného využitia je jej cena. Balančná polguľa inSPORTline Donut UNI získava od nás plný počet bodov.

Napredávanejšie balančné podložky podľa Heureky

Ako vybrať balančnú podložku

Balančné podložky sú užitočné pre každého, bez ohľadu na vek, pohlavie či kondíciu. Sú základom pre aktívne balančné cvičenie. Nesmú chýbať v posilňovniach, tiež v komerčných či domácich telocvičniach. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sú spratné, často ich šupneme len tak pod pohovku či do skrine, aby sme si ich vytiahli k obľúbenému filmu. Pokročilí používatelia totiž nemajú problém balansovať na podložke priamo pred televízorom v obývačke.

Náš tip

Pred televízorom sa výborne cvičí aj na steppery. Zapnite si svoj obľúbený film a s vervou do toho!

Toho, kto iba teraz začal uvažovať nad kúpou balančnej podložky, môžu zrazu prekvapiť rôzne typy podložiek, ich tvar, materiálové prevedenie a ďalšie špecifikácie, ktoré naňho zaútočia z popisu produktu na stránke akéhokoľvek predajcu športových potrieb. A preto sme tu my. Testado.sk vám predstaví jednotlivé druhy balančných podložiek, povieme si čo-to o ich vlastnostiach a vplyve na našu rovnováhu, kondíciu aj zdravie.

Typy balančných podložiek

Balančné podložky sú navrhnuté a konštruované tak, aby vyhoveli každému. A keďže platí: tisíc ľudí tisíc požiadaviek, aj tu nájdeme kúsky, ktoré sa odlišujú tvarom a spôsobom použitia. Balančná podložka alebo balančná doska? V čom sa odlišujú? Tu je krátky prehľad toho, čo môžete využiť pri balančnom cvičení.

Balančná podložka/vankúš

Ide vôbec o základný typ balančnej podložky, ktorý je určený pre začiatočníkov, pre ľudí s problémami s kĺbmi či pre seniorov. Hoci na prvý pohľad nevyzerajú vôbec zložito, už cvičenie na takomto balančnom vankúši vám pomôže zlepšiť rovnováhu a držanie tela. Tieto penové podložky predstavujú pre vaše chodidlá nestabilný povrch. Takto málo skutočne stačí na to, aby sa zaktivovali vaše svaly.

Balančná doska

Balančné dosky sú vyrobené z rôznych materiálov v kombinácii s drevom. Vrchnú časť tvorí rovná platforma, zospodu ju podopiera napevno pripevnená polkruhová stacionárna základňa. Iný typ sa dodáva spolu s valcom, na ktorý sa doska položí. Cvičenie na takejto balančnej doske je o niečo náročnejšie, preto sa veľmi neodporúča začiatočníkom.

Balančná rotana

Rotačný disk má okrúhly tvar a pevnú polkruhovú základňu. Vrchná strana je obohatená o masážne výstupky, ktoré počas cvičenia dokonale prekrvia vaše chodidlá. Niektoré modely majú na pravej a ľavej strane otvorený úchop na ruky, rotanu môžete používať aj na posilňovanie hrudných svalov a ramien.

BOSU balančná lopta

Balančné pologule BOSU dávajú priestor na rôznorodé cviky. Rozoznáte ich podľa toho, že jednu ich stranu tvorí pologuľa a druhú rovná doska. BOSU balančná podložka sa dá používať dvomi spôsobmi. Ak balančný trenažér leží na rovnej základni, poskytne vám nestabilnú plochu, na ktorej môžete balansovať, pričom podložka stále bezpečne stojí na podlahe. Ak položíte balančnú podložku na nafúknutú stranu, bude to chcieť oveľa viac úsilia počas cvičenia udržať rovnováhu. Mnoho užívateľov používa balančnú loptu v tej náročnejšej polohe na posilnenie ramien pomocou klikov a podobných cvikov.

Hojdacia balančná doska pre deti

Hojdacia doska je ideálne pre všetky vekové kategórie. Dá sa používať rôznymi spôsobmi. Balančná podložka pre deti zlepšuje stabilitu dieťaťa a jeho ranný vývoj. Táto zaoblená doska nachádza svoje uplatnenie aj v Montessori detských izbách či škôlkach. Ponúka neobmedzené možnosti, môže byť použitá na hojdanie, šmýkanie, balansovanie, lezenie, strečing a pod.

Typy balančných podložiek

Ako vám balančná podložka dokáže pomôcť?

Ruku na srdce: Koľkým z nás balančné dosky pripomínajú nekompromisné mučiarenske zariadenia? Tí menej športovo zdatní za tým vidia iba nekonečný dril, ktorý môže skončiť zranením. Balančná podložka však prináša oveľa viac benefitov, ako sa na prvý pohľad zdá. Ktoré to sú?

Zlepšuje rovnováhu

Jednou z výhod cvičenia na balančnej podložke je to, že zlepšuje rovnováhu. Niektorí sa boja na ňu postaviť, pretože si myslia, že sú priveľmi nekoordinovaní. A práve pravidelný tréning im s týmto nepatrným hendikepom pomôže.

Rovnováha nie je dôležitá len pre športovcov či tanečníkov. Dobrá stabilita denno-denne eliminuje riziko pádu a ďalších zranení. Lepšia rovnováha znamená lepšiu koordináciu, lepšia koordinácia vedie k zvýšenej obratnosti. Tá sa vám zíde, ak napríklad každý deň stúpate po schodoch na 3. poschodie a potom vám zas treba zbehnúť na prízemie. Ak vynecháte schod, práve nadobudnutá obratnosť vám pomôže správne doskočiť a udržať rovnováhu.

Dopomáha ku správnemu držaniu tela

Dnešná náročná doba nás núti dlhé hodiny sedieť za počítačom či za volantom. Takéto dlhé sedenie vedie k zaguľateniu chrbtice, k nezdravému hrbeniu a k rôznym ďalším prídavným bolestiam. Čeľte týmto problémom pravidelným cvičením na balančnej doske. Jednoduchým spôsobom tak posilníte stabilizačné svaly trupu, čo prispieva k lepšej propriocepcii. Ide o podvedomú schopnosť mozgu vnímať polohu tela v priestore. Na rôzne zmeny potom reagujeme bez toho, aby sme o tom premýšľali.

Posilnenie a rehabilitácia členkových a kolenných kĺbov

Najmä bežci by vedeli dlhé hodiny rozprávať o tom, aké je pre nich dôležité posilnenie svalov pred behom, aby znížili riziko zranení členkov a kolien, prípadne skrátili čas rehabilitácie. Slabosť a nedostatok koordinácie v kostrovom svalstve môže viesť k menej efektívnym pohybom, napätiu, nadmernému zaťaženiu a zraneniam. A práve cvičenie na balančnej podložke dopomáha k zlepšeniu a posilneniu svalstva v kritických oblastiach členku a kolena.

Náš tip

Výbornou alternatívou k balančným podložkám sú vibračné plošiny.

Zníženie rizika zranenia

Už sme spomenuli zranenia, ku ktorým dochádza pri športe, aj zranenie pre nepozornosť pri zdolávaní schodiska. Každý deň a v každej oblasti nášho života na nás číhajú rôzne nástrahy, napríklad zľadovatený chodník, detské hračky rozhádzané na podlahe či akákoľvek iná prekážka v ceste. Zlepšená koordinácia a rovnováha vám nielenže pomôžu správne zareagovať a udržať sa vo vzpriamenej polohe, balančná podložka vás tiež naučí správne padať, aby ste si spôsobili čo najmenšie poranenie.

Spaľovanie kalórií

Hoci mnohí odborníci by sa nepodpísali pod toto vyhlásenie, sú štúdie, ktoré dokazujú, že pri správnom používaní môže byť balančná podložka nástrojom, ktorý prináša aj v oblasti spaľovania kalórií určité výsledky. Najmä balančná lopta BOSU bol navrhnutá tak, aby ste státím na nej spálili čo najviac kalórií v čo najkratšom čase. Je dokázané, že ak si k pracovnému stolu zvolíte balančnú podložku namiesto kancelárskej stoličky, spálite 4-krát viac kalórií za hodinu ako tí, ktorí zostávajú verní klasickému kancelárskemu kreslu.

Posilnenie mysle a zlepšenie sústredenia

Používanie balančnej dosky môže byť prospešné aj pre vašu myseľ a sústredenie. Balančný tréning pozitívne ovplyvňuje vašu koncentráciu, ovládanie zraku, rozvoj reči a motoriky a pod. Nejde doslova o to, že státie na balančnej podložke vás drží v strehu. Výsledky sa ukazujú najmä vtedy, ak ju používate v popoludňajších hodinách, po dobrom obede, keď vaša energia a pozornosť klesli hlboko pod akceptovateľnú hranicu. Tým, že stojíte na pohyblivom povrchu, musíte sa oveľa viac sústrediť, a hlavne promptne reagovať. Keď to budete robiť pravidelne, prebudíte svoj mozog a myseľ a tie sa potom naučia fungovať aj v režime únavy a vyčerpania.

Citlivá k vašej peňaženke

Posilňovacie a cvičebné náradie tohto druhu je cenovo dostupné pre každého. Cvičenie na balančnej podložke je akosi náhradou pravidelných návštev drahých posilňovní. Ak máte v pláne začať s cvičením, behom či iným športom, je dobré mať poruke zariadenie, na ktorom sa rozcvičíte, spevníte svaly a zlepšíte kondíciu aj rovnováhu.

Nevýhody balančnej podložky

Aby sme nehovorili iba o výhodách, spomeňme niektoré negatíva balančných podložiek. V prvom rade musíme povedať, že balančná podložka nie je pre každého. Nemali by ste na nej cvičiť, ak trpíte chronickými bolesťami kĺbov, ste po operácií členkov a váš lekár vám ešte cvičenie neodporúča, alebo ak máte medicínsky potvrdené problémy s rovnováhou.

Ako ďalšiu nevýhodu vidíme nestabilnosť. Balančná podložka sa pod vami kýva, pohybuje sa, doslova ide proti vám. A presne toto je jej účel, aby vás naučila udržať rovnováhu za každých podmienok. Pre niekoho však takáto nestabilita môže byť stresujúca. Hoci je pravda, že stačí zopár cvičení, aby ste si na podložku a jej správanie zvykli, niektorí sa nevedia zbaviť strachu, že z podložky spadnú a zrania sa.

Teraz si budeme trochu odporovať. Spomínali sme, že balančná podložka nie je cenovo náročná, nájdu sa však modely, ktoré stoja viac ako 100 €. Preto si treba takúto investíciu vopred premyslieť, najmä vtedy, ak nie ste veľmi disciplinovaní v cvičení alebo už dopredu viete, že sa nedokážete zbaviť strachu stáť na balančnej podložke.

Na čo sa zamerať pri kúpe balančnej podložky?

Balančná podložka je vo svojej podstate veľmi jednoduchý predmet. Nevyžaduje žiadne napájanie, neovláda sa cez mobilnú aplikáciu, príde zmontovaná, teda ani tu nepotrebujete zvláštne zručnosti. A predsa, aj tu platí niekoľko odporúčaní, na čo by ste sa mali zamerať pri jej kúpe.

To, z čoho je balančná podložka vyrobená, bude mať vplyv na váš pocit z nej. Materiál ovplyvňuje pevnosť a odolnosť podložky. Tiež je dôležité to, ako vyzerá, ako pôsobí na dotyk a ako reaguje na pohyb. Zatiaľ čo balančné dosky sú takmer vždy vyrobené z dreva, balančné podložky sa vyrábajú z pevnej peny, gumy, plastu alebo z kompozitu, ktorý je zložený z dvoch alebo viacerých materiálov.

Položte si otázku, kto bude podložku používať. Takto získate hodnotu maximálneho zaťaženia, ktoré bude pri výbere pre vás smerodajné. Nosnosť balančnej podložky začína pri 100 kg, je teda skutočne vhodná pre každého.

Aby sa vám balansovalo maximálne pohodlne, zvážte, akú veľkosť, resp. priemer balančnej podložky potrebujete. Môžete sa uskromniť s menším kruhom, existuje predsa mnoho cvičení, pri ktorých používate iba jednu nohu. Čo však v prípade, že budete chcieť prejsť na vyšší level? Balansovanie na dvoch nohách si vyžaduje priestor, aby sa vám stálo bezpečne a cvičenie spĺňalo, čo má. Veľkosť je tiež zásadná vtedy, ak plánujete cvičiť doma v obývačke. Ak máte doma vlastnú telocvičňu, rozmer podložky vás nijako neovplyvní.

Balančná podložka k pracovnému stolu

Časy, keď sme v kanceláriách všetci poslušne sedeli na kancelárskej stoličke, sú – našťastie – dávno za nami. Dnes sme oveľa vynaliezavejší. Niektorí zamenili kreslo za ergonomickú kľakačku, za fit loptu či dokonca za stoličku na spôsob bicykla s pedálmi a displejom, ktorá ponúka tzv. aktívne sedenie. Pri pracovnom stole však môžete aj stáť. Aby ste zaktivizovali svoje svaly a zlepšili sústredenie, práve balančná podložka je na to ideálna.

Aj v tomto prípade platia všetky výhody, ktoré sme spomínali vyššie. Okrem toho, že státie na balančnej podložke je vskutku zábavné, pomôže vám viac sa sústrediť, zaktivuje vaše svaly a pomôže vám spáliť nejaké tie kalórie. A samozrejme, na neporovnanie s klasickou kancelárskou stoličkou, balančná podložka vás povedie k správnemu držaniu tela.

Náš tip

Udržať rovnováhu už viem, poďme teda von. Vyberte si jeden z top klasických skateboardov z nášho porovnávania.

Ako pomáha balančná podložka deťom

Je balančná podložka bezpečná aj pre deti? Áno. S väčšou dávkou opatrnosti a vždy pod dohľadom rodiča. Takáto cvičebná pomôcka prináša aj deťom niekoľko benefitov. Pomocou nej si deti rozvíjajú zmysel pre rovnováhu, učia sa a zisťujú, ako to vlastne funguje. Precvičujú si fyzické zručnosti, ako je priestorové uvedomenie a koordinácia. Štúdie dokonca ukázali, že pravidelné balančné cvičenie môže zvýšiť mieru pozornosti a sústredenia u detí. Na internete nájdete mnoho inštruktážnych videí, ktoré vám poradia, aké cviky cvičiť s deťmi, aby takýto balančný tréning bol pre ne zábavou.

Okrem praktických vlastností balančná podložka funguje aj ako detská hračka. Keď balančnú loptu položíte pologuľou na podlahu, deti ju môžu pri hraní použiť ako ufo stanicu. Posaďte menšie deti a batoľatá na balančnú podložku, získate akúsi alternatívu k detskej hojdačke.

Riziko zranenia a prevencia

Pády z balančných podložiek sú vždy nebezpečné. Aj keď pravidelným tréningom si osvojíte priestorové vnímanie a naučíte sa správne dopadať, často dochádza k zraneniam. Najčastejšie sú vyvrtnuté členky, natiahnuté šľachy a väzy, poškodené chrupavky či dokonca zlomeniny.

Jednoduchým spôsobom, ako znížiť riziko poranenia, je pripraviť priestor na cvičenie. Odsuňte a odložte všetky nebezpečné predmety a nábytok, na tvrdú podlahu rozprestrite podložku. Vždy cvičte na rovnom povrchu. S balansovaním začínajte pozvoľna, najprv jednou nohou, a postupne náročnosť zvyšujte. Vždy sa vopred uistite, že ste v dobrej fyzickej aj psychickej kondícií. V každom prípade odporúčame dodržiavať odporúčania výrobcu, trénerov a pokročilých užívateľov.

Balančné podložky

Základné odporúčania, ako balančnú podložku používať

Zozbierali sme niekoľko rád a odporúčaní, ako balančnú podložku správne používať:

 • Vyberte si správny typ balančnej podložky podľa úrovne vašej zručnosti.
 • Začnite pozvoľna. Napredujte plynulo a pomaly. Až keď zvládnete základné cvičenia, prejdite na náročnejší balančný tréning.
 • Na cvičene používajte výlučne topánky s plochou podrážkou.
 • Svoju váhu rozložte rovnomerne, aby podložka bola čo najstabilnejšia. Podľa potreby sa mierne oprite o päty a prsty.
 • Vystrite sa, vyrovnajte krk, trup a boky a použite ich ako ťažisko.
 • Zozačiatku nepoužívajte balančnú podložku dlhšie ako 20 minút.
 • Vytvorte si dostatok priestoru v dobre osvetlenej miestnosti. Ak je to potrebné, zmeňte rozostavenie nábytku, aby ste sa nezranili, ak zakopnete alebo spadnete.
 • Robte pomalé, cieľavedomé pohyby, aby ste podložku udržali čo najviac stabilnú. Neprepadajte panike a odolajte nutkaniu divoko mávať rukami.
 • Nepozerajte sa dole. Pohľad na nohy môže spôsobiť, že sa budete ešte viac kývať. Namiesto toho sa sústreďte na konkrétny bod pred vami.
 • Balančnú podložku nepoužívajte na klzkej podlahe.

Kde kúpiť balančnú podložku

Najväčšieho predajcu športových potrieb Insportline.sk netreba nejako zvlášť predstavovať. Predajca, a zároveň výrobca má vo svojej ponuke všetko, čo profi športovec aj začiatočník potrebuje k zlepšeniu kvality zdravia a kondície. Aj do nášho porovnávania sa dostali balančné podložky InSPORTline.

Ak ste u predošlých dvoch predajcov nenašli, čo hľadáte, skúste šťastie na e-shope Alza.sk. Nájdete tu balančné podložky všetkých tvarov, veľkostí aj farieb.

Najobľúbenejšie značky

Balančné podložky BOSU

Balančná lopta BOSU bola vynájdená Davidom Weckom v roku 1999 a už v roku 2000 sa stala jedným z najúspešnejších fitness produktov na svete. BOSU je dieťaťom spoločnosti Headstrom Fitness. Ich výrobky sú určené na podporu a zlepšenie zdravia, na prebudenie lásky k športu a pre celkovú lepšiu kvalitu života. Zamerali sa na funkčný tréning. Nepoľavujú v napredovaní a svojim zákazníkom pravidelne prinášajú najinovatívnejšie produkty.

BOSU balančné podložky

Balančné podložky inSPORTline

Prioritou inSPORTline je vyrábať a predávať produkty pod ich vlastnou značkou. Najväčšou hodnotou, ktorú sa usilujú pretaviť do svojich výrobkov, je vysoká kvalita. Aj preto všetky ich výrobky prechádzajú testovaním a skúškami. Aj balančné podložky inSPORTline sú známe nielen na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách po celom svete.

inSPORTline balančné podložky

Koľko stojí balančná podložka

Balančná podložka do 50 €

Do základnej cenovej kategórie sa vošli jednoduché klasické penové balančné podložky, ktoré sú ideálne pre začiatočníkov, seniorov a ľudí s bolesťami kĺbov. Do 50 € kúpite aj základné balančné podložky v tvare polgule, napríklad aj Donut Ball z nášho porovnávania.

Podložka na balančné cvičenie od 51 – 100  €

Balančné podložky dodávané s pumpičkou a expandermi už majú vyššiu cenovku. Ide o obľúbené produkty vyrobené z vysoko kvalitných certifikovaných materiálov.

Balančné podložky nad 100 €

Jedným slovom: profesionálne. Extra odolné balančné podložky, ktoré vydržia aj vyššiu záťaž. Medzi najdrahšie patria aj prototypy balančných podložiek BOSU balančné lopty.

Napredávanejšie balančné podložky podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 4.4 (47 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár