Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Womanizer Duo

womanizer duo recenzia

Obľúbená značka podtlakových stimulátorov prichádza s novým duálnym vibrátorom. V nasledujúcom článku vám bližšie predstavíme womanizer Duo a zhodnotíme jeho výhody a nevýhody.

Ak sa o erotické pomôcky zaujímate viac, prečítajte si náš súhrnný článok, kde sa dozviete nielen viac o womanizéroch, ale aj to, ako si túto erotickú pomôcku vybrať.

Funkcie a programy

Duálny vibrátor je určený nielen pre ženy, ktoré milujú dvojitú stimuláciu, ale ocenia ho aj dámy, ktoré majú niekedy problém s vaginálnym orgazmom. Dlhší koniec stimuluje bod G vibráciami a hrot dráždi klitoris tlakovými vlnami. Womanizer Duo ponúka celkom 24 programov s rôznou silou vibrácií a nasatia.

Vzhľad a materiál

Jadro womanizera je vyrobené z odolného tvrdeného plastu ABS. Je potiahnutý lekárskym silikónom. Tento materiál je výnimočne mäkký a veľmi príjemný na dotyk. Výhodou tohto povrchu je aj jeho nepórovitá štruktúra, vďaka ktorej sa veľmi ľahko udržiava. Hoci to znie povrchne a príliš odborne, toto je predsa to, čo nás dámy zaujíma. Chceme, aby nám womanizér vyhovel po každej stránke, nielen keď ho vezmeme do ruky.
Nad ostatnými pomôckami a vibrátormi s dvoma hrotmi womanizer Duo vyniká svojím anatomickým tvarom. Zahnutý koniec tesne prilieha k bodu G, čo zaručuje jedinečný erotický zážitok. Prísavka s ideálnymi rozmermi príjemne objíme klitoris a účinne ho masíruje tlakovými vlnami.

8.5

Perfektný

Womanizer Duo jednoznačne vyniká nad ostatnými duálnymi vibrátormi. Spája v sebe funkčný dizajn, dokonalý výkon a inteligentné, vynikajúce funkcie. Vyššia kúpna cena je tu úplne na mieste, pretože tento vibrátor vám zaručene vyrazí dych.

Materiál a tvar
8
Počet programov a funkcií
10
Dizajn
8
Ovládacie prvky
7
Diskrétnosť
8
Napájenie
10
Klady
  • Anatomický tvar
  • Inteligentné režimy
  • Veľký počet programov
  • Dobrá výdrž batérie
  • Atraktívny dizajn
Zápory
  • Vyššia nákupná cena
  • Komplexnejšie ovládanie

Hodnotenie vybraných funkcií

Materiál a tvar – 8/10

Jednou z hlavných výhod womanizeru Duo je jeho jedinečný tvar. Presne kopíruje línie nášho tela, stimuluje nás presne tam, kde má. Jeho tvar trochu pripomína bumerang a dokáže účinne stimulovať na dvoch frontoch. Vzhľadom na jeho konštrukciu nie je tento model veľmi vhodný na dráždenie bradaviek alebo iných častí tela, ale experimentovaniu sa medze nekladú.
Väčšina kvalitných wominazerov je vyrobených zo špičkových materiálov, to isté platí aj pre wominazer Duo. Jadro je z tvrdého plastu ABS, ktorý vyniká svojou pevnosťou a odolnosťou. Hebký povrch má na svedomí lekársky silikón, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Výhodou zamatového povrchu je to, že je hladký a nepórovitý, čo umožňuje veľmi jednoduchú údržbu.

Počet programov a funkcií – 10/10

Womanizer Duo je naozaj výkonný a ponúka veľké množstvo možností. Vďaka dvom nezávislým motorčekom si môžete užívať dráždenie bodu G a klitorisu súčasne, alebo si môžete dopriať len jedno. Pokiaľ ide o podtlakovú stimuláciu, k dispozícii je celkom 12 režimov s postupne sa zvyšujúcou intenzitou. Najvyššie stupne ponúkajú naozaj veľmi silné podtlakové vlny. Ženám bez skúseností s podobnými erotickými pomôckami však odporúčame začať opatrne a postupne. Ako ďaleko sa dostanete, bude záležať len a len na vás.

Vibračný koniec tiež ponúka 12 programov, ktoré sú však oveľa rozmanitejšie. Nelíšia sa len silou vibrácií. Ide o sériu rôzne dlhých a silných vibračných impulzov. Jeden z programov napríklad napodobňuje tlkot srdca. Výber je naozaj bohatý, bez obáv sa vrhnite do objavovania rozkoše, budete príjemne prekvapené.

womanizer duo ovládanie

Okrem širokej škály režimov sa womanizer vyznačuje aj šikovnými funkciami. Jednou z nich je patentovaná technológia Pleasure Air, vďaka ktorej pomôcka vibruje len pri kontakte s pokožkou. Vďaka tejto funkcii možno vibrácie okamžite vypnúť a vibrátor úplne stlmiť. Veľmi praktická je aj funkcia Stand by mode, ktorá automaticky vypne vibrátor, ak ho nepoužívate 10 minút. V prípade slabej batérie sa vypne už po 5 minútach bez aktivity.

Dizajn – 8/10

V jednoduchosti je krása. Womanizer Duo je k dispozícii v dvoch farbách, vínovo červenej a elegantnej čiernej. Okolo nabíjacích podložiek sa nachádza jemný zlatý krúžok. Hoci je tento dizajn pomerne atraktívny, určite by nebolo na škodu, keby obsahoval aj ďalšie ozdobné prvky. V porovnaní s inými modelmi, ako je napríklad luxusný womanizer Premium, je tento vzhľad trochu nudný.

womanizer duo čierna farba

Ovládanie – 7/10

Napriek tomu, že ide o erotický prístroj s množstvom programov a funkcií, jeho ovládanie je jednoduché a intuitívne. Pre každý motorček sú k dispozícii dve tlačidlá. Intenzitu nasatia môžete zvýšiť stlačením tlačidla so symbolom víru a znížiť tlačidlom mínus. Vibrácie sa ovládajú tlačidlom s ikonou vibrácií a druhým tlačidlom mínus. Hoci sa obe tlačidlá nachádzajú hneď vedľa seba, predpokladáme, že sa ich rýchlo naučíte rozlišovať.
Pri manipulácii poslepiačky môže byť zozačiatku trochu náročnejšie trafiť správny pár tlačidiel. To je však veľmi častý nedostatok všetkých duálnych erotických pomôcok. Musíme spomenúť ešte jednu nevýhodu, a tou je tlačidlo na zapnutie a vypnutie stimulátora. Nachádza sa úplne mimo ovládacieho panela. Nájdete ho pod nabíjacími podložkami na špičke zariadenia Duo womanizer.

Diskrétnosť – 8/10

Svojou veľkosťou nepatrí womanizer Duo medzi najdiskrétnejšie vibrátory. Tento nedostatok však vyvažuje jeho tichá prevádzka. Výborná je aj funkcia Pleasure Air, vďaka ktorej stimulátor nevydáva žiadny zvuk, kým ho nepriložíte k pokožke. V prípade potreby stačí wominazer odtiahnuť od tela a vibrácie sa okamžite zastavia. Pri iných značkách podtlakových stimulátorov musíte zvyčajne podržať jedno z tlačidiel, aby ste ho vypli.

Napájanie – 10/10

Rovnako ako ostatné womanizéry z vyšších modelových rád aj tento duálny vibrátor je vybavený najnovším typom napájania. Vstavaná Li-Ion batéria sa dobíja pomocou kábla USB. Vďaka technológii Click and Charge nie je potrebné kábel zasúvať do vibrátora, ale stačí ho len priložiť na vyznačené miesto. Výdrž batérie je tiež vynikajúca. Po úplnom nabití vydrží až 50 minút.

womanizer duo napájanie

Záverečné hodnotenie

Womanizer Duo je nepochybne jedným z najlepších duálnych pomôcok, ktoré ponúka dnešný trh. Vďaka svojmu anatomickému tvaru presne dolieha na bod G a klitoris. Široká ponuka programov umožňuje rozmanité využitie. Najmä vibračné režimy sú naozaj prepracované. Vďaka inteligentným funkciám, ako sú Pleasure Air a Stand by režim, je tento vibrátor skutočne nadštandardným produktom.
Ďalšou výhodou je praktické nabíjanie Click and Charge a veľmi dobrá výdrž batérie. Spomenúť musíme aj mäkký a hladký silikónový povrch a odolné telo z ABS plastu. Jediné, čo možno womanizeru Duo vytknúť, je neprakticky umiestnené tlačidlo zapnutia a trochu komplikované ovládanie. Pri duálnych erotických pomôckach je to však častý jav.

Krátka video ukážka

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár