Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

35 inšpiratívnych tipov na darček pre sestru

26. 8. 2023 Aktualizované

Má vaša sestra o chvíľu narodeniny, meniny alebo sa blížia Vianoce a vy ešte neviete čo jej podarujete? V nasledujúcich riadkoch sme pripravili tipy na darček pre sestru, ktoré vás pri výbere môžu inšpirovať.

1) Degustácia vína/piva – gurmánsky darček pre sestru

degustácia vína - darček pre sestru

Adrop.sk

Rada si pochutná vaša sestra na kvalitnom víne či pive? Doprajte jej ochutnávku tokajských vín v túfovej pivnici alebo piva priamo v pivovare. Darček ako zážitok je v mnohých prípadoch oveľa lepší ako nejaký predmet, ktorý zapadne prachom na poličke.

V ponuke máte nielen degustáciu, ale aj degustáciu spojenú s večerou. Takýto darček sa hodí k narodeninám, no radosť môžete urobiť svojej sestre aj na Vianoce alebo na meniny. Nezabudnite, že degustácia sa vykonáva pre minimálne dvoch ľudí, takže sa môžete pridať k nej.

2) Darčeková sada parfumov – darček pre sestru nielen na Vianoce

Darčeková sada parfumov

Notino.sk

Stále neviete vybrať ten najlepší darček pre sestru? Darčeková sada parfumov môže byť vhodnou voľbou, ktorou jej urobíte radosť. Skúste nenápadne zistiť, akú značku používa, prípadne jej vyberte niečo nové, čo vystihuje jej osobnosť. Tieto darčekové sady obsahujú okrem parfumu aj ďalšiu kozmetiku tej istej značky aj vône. Takýto darček sa viac-menej hodí pod stromček, no ak ho darujete aj na narodeniny či meniny tak tým nič nepokazíte.

Ak je vaša sestra ozajstnou milovníčkou vôní, určite ocení aj krásne darčekové balenie. Mnohí internetoví predajcovia opakovane prinášajú rôzne akcie, a to nielen v predvianočnom období. Stačí sledovať ich ponuku a prekvapiť sestru hodnotnou sadou parfumov renomovanej značky.

3) Fleecova deka – mäkučký darček pre sestru

deka

4home.sk

Fleecova deka dokáže poskytnúť príjemný, a najmä pohodlný pocit. Okrem toho poslúži vašej sestre ako dekoračné doplnenie miestnosti. Na výber máte z viacerých motívov. Ak chcete túto deku darovať vašej sestre pod stromček, tak môžete zvoliť vianočný motív.

Avšak, takýto darček poteší nielen na Vianoce, ale aj na narodeniny či meniny. V prípade, že vaša sestra je ešte dieťa, môžete vybrať deku s rozprávkovými postavami. Určite ju potešíte, ak zvolíte jednofarebné prevedenie v jej obľúbenej farbe.

4) Vyhliadkový let – zážitkový darček pre sestru spojený s trochou adrenalínu

vyhliadkový let

Adrop.sk

Túži vaša sestra vidieť svet z vtáčej perspektívy? Urobte jej radosť darčekom vo forme vyhliadkového letu, na ktorý tak skoro nezabudne. Na výber máte viac možností. Pokojný let balónom, vetroňom alebo vrtuľníkom nad rôznymi kútmi Slovenska. Ak je vaša sestra dobrodruh, venujte jej let motorovým regalom alebo motorového alebo motorový paragliding (Air Chopper).

V prípade, že má rada poriadny adrenalín, je k dispozícii let akrobatickým lietadlom, počas ktorého bude pilot vykonávať manévre ako premety alebo výkruty. Vyhliadkový let môžete zvoliť aj ako narodeninový darček pre sestru na jej krásnu okrúhlu 30-tku.

5) Bestseller – knižný darček pre sestru

Kniha pre sestru

Bux.sk

Čítanie knihy je pre mnohých ľudí výborný relax alebo získavanie cenných informácii. Patrí aj vaša sestra k týmto ľuďom, ktorí nedajú dopustiť na chvíle strávené čítaním? Ukážte jej, že ju dobre poznáte darovaním knihy, ktorá patrí súčasne k najpredávanejším. V ponuke máte slovenských aj zahraničných autorov. Ešte lepšie, ak poznáte aj žáner, ktorý preferuje.

Dráma, historický román, príbeh zo života, autobiografia, motivačná literatúra, cestopisy, v internetových kníhkupectvách nájdete naozaj všetko. Ak sa vaša sestra chce zdokonaliť v cudzom jazyku, darujte jej napríklad knihu v anglickom jazyku.

6) Trekingové palice – darček pre sestru turistku

Trekingové palice

Huskysk.sk

Trekingové palice môžu byť vhodný darček pre ženu, ktorá pravidelne alebo len občas vyjde na túru. Ich účel je zapojenie celého tela počas chôdze, čím zároveň uľahčujú zdolávanie ťažšieho terénu. Tieto palice sú čoraz viac populárne. Zväčša sú vyrobené z odolného a ľahkého materiálu. Ak neviete, akú dĺžku zvoliť, nerobte starosti, pretože väčšina modelov je teleskopická.

Taktiež rúčky sú z materiálu, ktorý má tendenciu nezachytávať vlhkosť. Vďaka tomu sa pri ich držaní nebudú ruky potiť. Takýto darček určite poteší. Keď si jedny kúpite pre seba, môžete so sestrou vyrážať na spoločné túry a zažiť tak neopakovateľné chvíle.

7) Bezdrôtový reproduktor – pre sestru s hudbou v srdci

bluetooth reproduktor

Alza.sk

Bezdrôtový alebo bluetooth reproduktor dokáže aj nudnú atmosféru premeniť na hollywoodsky večierok. Ak vaša sestra žije hudbou, týmto darčekom určite zabodujete. Prenosný reproduktor sa stane jej spoločníkom pri spievaní obľúbených piesni, rozpohybuje ju a zlepší jej náladu. Využitie nájde v domácnosti, v záhrade, aj na výletoch v prírode.

Pri výbere je  vhodné sa sústrediť na niekoľko parametrov. Pravdepodobne najhlavnejším je výkon, od ktorého sa odvíja aj cena. Bude jej stačiť slabší výkon do 10W, ktorý využije viac-menej v domácnosti pri varení alebo upratovaní? Alebo ocení silnejší reproduktor, ktorý poskytne kvalitný a silný zvuk aj na párty? Na základe toho následne vyberte variant, o ktorom si myslíte, že bude najvhodnejší.

Ak si vaša sestra rada pozrieť film, pri ktorom sa rada cíti ako uprostred diania, porozmýšľajte nad kúpu soundbaru. Kvalitné soundbary dokážu obývaciu izbu premeniť na domáce kino.

8) Detoxactive – detoxikačný darček pre sestru

detoxactive

Detoxactive.sk

Detoxikáciou sa človek zbavuje škodlivých látok, ktoré sa časom v tele nazbierajú, najmä zo stravy. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa dokáže telo zbaviť škodlivých látok. Jedným z nich je užívanie doplnkov výživy. Detoxu pomáhajú prírodné látky ako aloe vera, chlorella alebo pestrec. Všetky tieto látky sú zahrnuté v obsahu doplnku výživy Detoxactive. Okrem spomenutých zložiek obsahuje ešte ďalšie, ktoré sa taktiež podieľajú na zbavovaní škodlivín z tela.

Spomínala vám vaša sestra, že chce detoxikovať? Urobte jej radosť týmto doplnkom výživy, ktorý obsahuje len prírodné a certifikované látky.

9) Adrenalín na vode – darček pre ženu vodáčku

rafting

Adrop.sk

Pláva vaša sestra ako ryba vo vode? Miluje vodné športy a adrenalín? V tom prípade ju prekvapte jedinečným zážitkom na vode. Na výber máte niekoľko možností. Jednou z nich je rafting, ktorý jej dodá aj slušnú dávku adrenalínu. Ďalšou možnosťou môže byť potápanie so skúseným potápačom. Ak hľadáte niečo originálnejšie, tak potom je tu foil pumping, hydrospeed, paddleboard alebo jazda na nafukovacom banáne.

Tieto zážitky sa uskutočňujú v rôznych častiach Slovenska. Zážitok na vode môže byť skvelou voľbou ako darček pre sestru k 18. narodeninám, prípadne na Vianoce.

10) Pandora náramok – štýlizovaný darček pre sestru

Sofia.sk

Čaká vašu sestra oslava okrúhlin? K 20-tke, 30-tke aj 40-tke sa hodí originálny šperk. Ak vaša sestra prepadla Pandore, určite ju potešíte Pandora náramkom. Ak takýto kúsok doteraz nemala, záľuba v Pandore začne týmto darčekom. Výhodou Pandora náramku je, že naň môžete pridávať rôzne prívesky. Takto máte vyriešený darček k meninám, narodeninám aj Vianociam.

Náramky nie sú jediné, ktoré nájdete v kolekcii Pandora. V ponuke sú aj Pandora prívesky a Pandora náušnice.

11) Fotorámček s fotografiou – dekoračný darček pre sestru

fotoramcek

4home.sk

Máte so sestrou veľa spoločných zážitkov, ktoré sú zvečnené na fotografii? Darujte jej fotorámček s vašou spoločnou fotografiou. Na výber máte aj rámčeky, do ktorých môžete vložiť viac fotiek. Toto je tip, ako vyrobiť darček pre sestru. Fotorámoček musíte kúpiť, no fotky budú od vás. Nie je to celkom diy darček pre sestru, ale veľmi sa tomu podobá.

Fotorámčekom s vašou spoločnou fotografiou jej stopercentne urobíte radosť, a najmú jej ukážete, ako vám na nej záleží. Môže byť vhodnou voľbou k narodeninám, meninám alebo na Vianoce.

12) Úniková hra – darček vo forme skupinového zážitku

úniková hra

Adrop.sk

Únikové hry sa stávajú čoraz viac populárne. Je dôležité podotknúť, že tento zážitok je pre skupinu ľudí. Ak ho teda darujete vašej sestre, tak by bolo určite vhodné, keď pôjdete do toho spolu. Tento zážitok trvá zvyčajne jednu hodinu. Počas tohto času máte za úlohu sa dostať z nejakého miesta pomocou vyriešenia rôznych úloh.

Je viac typov týchto hier, medzi ktorými nájdete napríklad aj drsnejšiu hororovú únikovú hru. Uskutočňujú nielen v interiéry, ale aj exteriéry.

13) Peňaženka – praktický a štýlový darček pre sestru

Dámska peňaženka

Delmas.sk

Peňaženka je predmet, ktorý používame dennodenne. Nie je len praktickým, ale častokrát aj štýlovým doplnkom. Na výber máte rôzne materiály, farby, prevedenia, značky atď. Vybrať tú správnu nemusí byť jednoduché. Preto sa pozrite, akú peňaženku má teraz vaša sestra a podľa toho vyberte takú, ktorá je štýlom podobná.

Náš tip

Darovanie prázdnej peňaženky vraj môže priniesť nešťastie. Preto do nej prihoďte symbolické euro alebo aj viac. Týmto tento darček pre sestru povýšite na vyššiu úroveň.

14) Fitness náramok – darček pre sestru športovkyňu

Alza.sk

Fitness náramok je nenápadný doplnok, ktorý však dokáže namerať veľa rôznych parametrov. Základnými sú počet krokov, tep alebo počet prejdených kilometrov. Drahšie modely majú funkcie ako meranie krvného tlaku, nadmorskej výšky, aktuálnej polohy alebo aj telefonovanie. Je vaša sestra stále pohybovo aktívna a ešte takéto hodinky nemá? Výborne, v tom prípade máte o darček k jej narodeninám alebo na Vianoce postarané.

Pri výbere zohľadnite množstvo a typ funkcií, pretože kupovať zbytočne drahý model, ktorý nevyužije je viac-menej neefektívne. Výbernou alternatívou sú aj smart hodinky, ktorými sa sestra môže pýšiť celý deň.

15) Kurz varenia – vzdelávací darček pre sestru

sushi

Adrop.sk

Je varenie obľúbená činnosť vašej sestry? Rada skúša variť nové jedlá? V tomto prípade jej môžete darovať kurz varenia. Na výber máte z viacerých tematických kuchýň ako napríklad indická, talianska či thajská. Nie len to, môžete jej darovať kurz prípravy konkrétneho jedla (sushi, kváskové pečivo,…).

Vzdelávací darček vo forme kurzu varenia je trochu netradičný darček sestre. No určite tým vyčaríte na jej tvári obrovský úsmevi. Navyše z toho môžete mať pôžitok aj vy, keďže po kurze vás môže sestra pozvať na chutný obed.

16) Veselé ponožky – vtipný darček pre sestru

Veselé ponožky

Balabim.sk

Jeden z najtradičnejších darčekov na Vianoce sú nepochybne ponožky. Veselé ponožky s originálnym motívom dokážu vyčariť úsmev na tvári detí aj dospelých. O to viac, ak sú to veselé ponožky, ktoré majú zaujímavý a vtipný motív.

Blížia sa Vianoce a vy ešte stále nemáte darček pre sestru? Veselé ponožky budú určite vhodnou voľbou. Sú úsmevným darčekom, ktoré rozveselia túlavé nohy vašej sestry. Nemusí to byť len na Vianoce. Meniny či narodeniny budú taktiež vhodnou príležitosťou pre takýto darček.

17) Nutribullet – darček pre milovníčku smoothie

 

Nutribulet

Mall.sk

Je vaša sestra zástankyňa zdravého stravovania? Rada si pochutná na smoothie, no nemá si ho na čom pripraviť? Darujete jej kuchynský mixér Nutribullet. Ten disponuje výkonom 600 W a ostrými nerezovými čepeľami. Vďaka tomu dokáže pomixovať rôzne druhy zeleniny, ovocia a taktiež aj ľad. Poradí si aj s koreňovou zeleninou a rôznymi druhmi orechov.

Nutribullet poteší vašu sestru, ak ho nájde pod stromčekom. Taktiež je určite vhodný ako darček pre sestru k narodeninám alebo ako svadobný dar.

Ak sa vaša sestra rada zvŕta v kuchyni a nemá kvalitného pomocníka, zvážte kúpu stolného mixéra.

18) Kvalitný spací vak – outdoorový darček pre sestru

spaci vak

Huskysk.sk

Aj v letnom období zvykne byť cez noc celkom zima. Vtedy človek najviac ocení kvalitný spacák, ktorý ho zahreje. Prespáva vaša sestra občas alebo pravidelne pod holým nebom, prípadne pod stanom? Ak áno, určite ocení ako darček spací vak. Existuje niekoľko typov. Avšak základná vec, ktorú je potrebné vedieť, je to, či sa bude využívať len v lete alebo aj v zime, kedy nočné teploty klesnú hlboko pod nulu.

Každý spacák by mal mať určené rozmedzie teploty, kedy je vhodné ho používať. Ak vaša sestra vyráža na výlety v lety, voľte letný variant. Ak sa vytratí aj v chladnejších mesiacoch, určite kúpte spací vak do extrémnych podmienok.

19) Froté župan – pohodlný darček pre sestru

frote zupan

Astratex.sk

Medzi naše tipy na darčeky pre sestru sme zaradili aj froté župan. Tento darček jej urobí radosť na Vianoce, meniny alebo narodeniny. Materiál tzv. froté alebo česaná bavlna je veľmi príjemný na dotyk a výborne odvádza vlhkosť.

V ponuke nájdete rôzne farby aj štýly. Skúste zvoliť obľúbenú farbu vašej sestry. Týmto darčekom jej doprajete nielen kus oblečenia, ale aj príjemný pocit pohodlia, ktorý jej froté župan určite zabezpečí.

Ak vaša sestra miluje ľahké a luxusné látky, skúste jej favorita nájsť v kategórii saténové župany.

20) Doplnok na mobil alebo tablet – moderný a praktický darček pre sestru

doplnok pre mobil

Balabim.sk

Kto v súčasnej dobe nemá smartfón? Pravdepodobne len veľmi malé percento ľudskej populácie. Ak vaša sestra ťuká do mobilu niekoľko hodín denne, určite ju poteší doplnok k smartfónu. Napríklad držiak na mobil v aute alebo selfie tyč. Prípadne LED lampa na nočný stolík, ktorá zároveň slúži aj ako bezdrôtová nabíjačka.

Praktický darček urobí radosť snáď každému. Doplnok na mobil alebo tablet je vhodný ako darček na Vianoce pre sestru, prípadne aj na narodeniny či meniny.

21) Darčekový poukaz – darček pre sestru na nákup kozmetiky

Darčekový poukaz

Notino.sk

Veľakrát ste darovali svojej sestre niečo, s čím nebola spokojná? S darčekovým poukazom sa vám to nestane. Na výber máte zo štyroch cenových ponúk a to 25, 50, 75 a 100 €. Za jednu z týchto súm si môže vaša sestra vybrať nejaký parfum, telovú či vlasovú kozmetiku, dekoratívnu kozmetiku aj výživové doplnky.

Niekedy je lepšie, a najmä jednoduchšie darovať takýto darček, pretože si daná osoba vyberie, čo chce. Či to bude darček pre sestru na narodeniny, meniny alebo pod stromček, darčekovým poukazom určite vyčaríte vašej sestre úsmev na tvári.

22) Hrnček – darček pre sestru, ktorá si rada pochutná na káve alebo čaji

hrnček

Balabim.sk

Hrnček je taktiež predmet, ktorý často ľudia volia ako darček. Pravdepodobne najviac to využije ten, kto pije kávu alebo čaj. Patrí vaša sestra k týmto ľuďom? Darujte jej hrnček s motívom, ktorý bude pasovať priamo na ňu. V ponuke máte rôzne motívy, ktoré sú zaujímavé aj vtipné. Pri pití rannej kávy si tak na vás vaša sestra vždy spomenie.

Tento darček sa hodí v podstate ku každej udalosti. Ak teda nechcete vymýšľať nič špeciálne, zvoľte starú osvedčenú klasiku.

23) Nerezová súprava hrncov – svadobný darček pre sestru

sada nerezových hrncov

4home.sk

Vaša sestra bude mať o chvíľu svadbu a vy ešte stále nemáte, alebo neviete nájsť svadobný dar? Sada nerezových hrncov sa hodí v každej domácnosti. Najlepšie je, ak mladomanželia po svadbe budú bývať v ich novej domácnosti. Vtedy sa nepochybne svadobný dar v podobe hrncov zíde.

Jednotlivé sady majú iné počty hrncov. Výhodou je, že sú vhodné pre všetky typy sporákov. Sada hrncov sa môže hodiť ako darček aj na inú udalosť ako svadba. Napríklad, ak v domácnosti vašej sestry chýbajú kvalitné hrnce, tak to bude vhodný darček aj na Vianoce alebo na narodeniny.

24) Zábavný vankúš – dizajnový a pohodlný darček pre sestru

vankúš

Balabim.sk

Vankúše slúžia nielen pre oporu vašej hlavy pri ležaní, ale aj ako dizajnový doplnok v domácnosti. Výber vankúšov je široký a nájdete v ňom vtipné, zaujímavé aj moderné motívy. Taktiež ich tvary sú rôzne (napr. objímajúci vankúš). Je vaša sestra často na cestách? Určite ocení cestovný vankúš, vďaka ktorému si môže zdriemnuť bez toho, aby ju bolel krk.

Pri výbere vankúša skúste zistiť, aký motív by vašu sestru potešil najviac. Tým si budete istí, že jej takýto darček urobí radosť.

25) Uterák – darček pre sestru do kúpeľne

uteráky

4home.sk

Uterák je ďalším klasickým darčekom, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Ak vyberáte uterák ako darček pre sestru, tak je vhodné zvoliť nejaký špeciálny motív, prípadne materiál. V ponuke nájdete rôzne motívy a farebné prevedenia. Skúste svoju sestru prekvapiť uterákom z nie až tak bežného materiálu.

Vhodnou voľbou môže byť kombinácia bambusu a bavlny. Tá má navyše antibakteriálne účinky, vďaka čomu je uterák z týchto materiálov vhodný aj pre alergikov.

26) Dámska šatka – elegantný darček pre sestru

Dámska šatka

Bonprix.sk

Dámska šatka je elegantný doplnok, ktorý poteší každú ženu. Okrem toho, že plní estetický účel, dokáže v chladnejšom počasí aj trochu zohriať. Stále neviete, čo darovať vašej sestre k jej blížiacemu sa sviatku? Dámskou šatkou nič nepokazíte. Jedine, čo musíte urobiť, je zistiť, aký štýl a farbu preferuje, pretože ponuka je naozaj široká.

Elegantná šatka dokáže podčiarknúť ženskosť a podporiť osobný štýl ženy. Môže doplniť outfit vašej sestry, alebo byť dominantným doplnkom, ktorý dodá farby jesennému či zimnému outfitu. Ak má vaša sestra sviatok v zime, alebo vyberáte vianočný darček, hodí sa aj štýlový šál.

27) Kulma na vlasy – darček pre sestru na úpravu vlasov

kulma na vlasy

Alza.sk

Pomocou kulmy si dokáže žena vytvoriť účes rôznych tvarov. Patrí aj vaša sestra do skupiny žien, ktorí si radi upravujú vlasy sami? Ak áno, urobte jej radosť darčekom vo forme kulmy. Tú správnu nemusí byť jednoduché vybrať, pretože v obchodoch nájdete viaceré typy. Medzi nimi sa nachádza napríklad automatická, kliešťová alebo kónická kulma.

Každý typ má iné špecifikácie, a preto vyzvedajte, čo vaša sestra využije najviac, prípadne si nechajte poradiť od inej ženy. Kulma vašu sestru poteší pod stromčekom alebo na narodeniny.

Kulma je vhodná pre ženy, ktoré milujú bohatú hrivu s vlnami. Ak sa vaša sestra naopak snaží dostať vlny pod kontrolu, obdarujte ju kvalitnou žehličkou na vlasy.

28) Masážne pomôcky na športovú masáž – darček pre sestru športovkyňu

masážny valec

Insportline.sk

Je vaša sestra športovo aktívna? Popri fyzickej aktivite je dôležité venovať čas aj regenerácii svalov, s ktorou je spojená aj masáž. V súčasnej dobe existujú rôzne masážne pomôcky, s ktorými si môžete premasírovať svaly aj sami. Jednou z nich je napríklad masážny valec, ktorým je možné premasírovať takmer celé telo.

Ak takéto pomôcky vaša sestra ešte nemá, tak jej to môžete darovať k jej meninám, narodeninám alebo pod stromček.

29) Športová taška – praktický darček pre vašu sestru

športová taška

Insportline.sk

Športová taška má oproti ruksaku tú výhodu, že poskytuje väčší priestor, v ktorom máte veci prehľadne poukladané. Takáto taška sa zíde pre ženu, ktorá často chodí do posilňovne. Hodí sa aj na kratšie výlety, kedy nepotrebuje zo sebou brať veľa vecí.

Takýto darček vyčarí úsmev vašej sestre na narodeniny alebo na Vianoce. V ponuke máte niekoľko veľkosti, motívov a štýlov.

30) Silikónová forma na ľadové gule – praktický darček pre vašu sestru

Ľadové gule

Balabim.sk

Rada vaša sestra organizuje večierky? Najmä v letných horúcich mesiacoch je náročné udržať správnu teplotu nápojov. Ak jej darujete silikónovú formu na ľadové gule, bude na párty hviezdou. Ľadové na schladenie, môže však do nich pridať aj mätu, citrusové alebo bobuľové ovocie, každému podľa chuti.

Ak jej k tomu pripojíte napríklad nápojovú pumpu alebo formu na čokoládu, vďaka vašim darom sa bude o jej večierku dlho hovoriť. Buďte kreatívni, a potešte ju originálnym doplnkom do kuchyne či do záhrady.

31) Dámsky opasok – módny doplnok pre vašu sestru

Dámsky opasok

Bonprix.sk

Je vaša sestra vyslovene džínsový typ? Potom jej neurobí nič väčšiu radosť ako kvalitný kožený opasok. Opasok je štýlový doplnok, ktorý pekne doladí každodenný aj elegantný outfit. Ak má rada klasiku, voľte opasok s tradičnou jednoduchou sponou. Ak sa v nej ukrýva štipka extravagantnosti, opasok s ozdobnou sponou je ako stvorený pre ňu.

Dámsky opasok sa ženám nikdy nezunuje. Vhodný do nohavíc, do sukní, ale aj ako dekoratívny doplnok na šaty. Opasok je ideálny darček na meniny, narodeniny aj Vianoce.

32) Šumivá bomba do kúpeľa – pre sestru pôžitkárku

Soľ do kúpeľa

Venira.sk

Ak vaša sestra strávi množstvo času v kúpeľni, možno by ste sa mali vybrať týmto smerom. Každú ženu, ktorá si rada dopraje kvalitný kúpeľ, zaručene potešia kúpeľové prípravky. Čo poviete na šumivé bomby do kúpeľa alebo kúpeľovú soľ?

Šumivé bomby prispievajú k upokojeniu a zvláčneniu pokožky, napomáha k harmonizácii tela i mysle. Prevoňajú celú kúpeľňu, vybrať môžete bomby s vôňou jahody, levandule alebo škorice, prípadne ich navzájom skombinovať a darovať jej set.

33) Thajská masáž – relaxácia pre sestru

Thajská masáž

Adrop.sk

Nemôžete sa už pozerať na to, ako je vaša sestra v jednom pohybe? Nič ju nepoteší viac, ako keď jej darujete kvalitnú masáž. Najlepšie takú, kde bude sama, prípadne s priateľkou, bez množstva ľudí okolo, v tichu a vôni masážneho salóna.

Thajská masáž je jedinečný typ masírovania tela a svalov , ktoré je charakteristické naťahovaním tela a intenzívnou hĺbkovou bodovou masážou. Pri Thajskej masáži sa vyvíja jemný tlak na energetické dráhy, spolu s pomalými a plynulými cvikmi, ktoré sa využívajú aj pri cvičení jogy dôjde postupne k uvoľneniu celého tela. Vďaka tomuto typu masáže, ktoré v sebe skrýva strečing, umenie jogy, meditáciu, akupresúru,  dochádza k obnoveniu toku energie do celého tela.

34) UV/LED lampa na nechty – pre sestru a jej nechty

Lampa

Bio-nechty.sk

Dáva si vaša sestra záležať na tom, ako vyzerajú jej nechty? Ak často hovorí o tom, že musí navštíviť svoju manikérku, pouvažuje nad tým, že jej kúpite jej vlastnú lampu. Presondujte, či nehovorí o tom, že by si chcela úpravu nechtov sama vyskúšať. Potom určite zabodujete UV/LED lampou.

UV/LED lampa má niekoľko výhod. Neškodí ľudskému organizmu, má výrazne nižšiu spotrebu energie, vydrží 40 000 – 50 000 hodín a napája sa pomocou USB káblu. Možno práve tento špecifický darček ju nakopne k tomu, aby sa pustila do realizovania svojho sna.

35) Crossbody kabelka – pre sestru na každý deň

Kablka

Delmas.sk

Vaša sestra je chvíľu tu a hneď zas tam? Ak neobsedí na jednom mieste a večne niekde “lieta”, určite sa jej zíde nová kabelka. Najpraktickejšia je crossbody kabelka, ktorú prehodí cez rameno a môže vyraziť. Do takejto kabelky sa zmestia tie najnutnejšie veci, teda všetko, čo skutočne potrebuje.

Crossbody kabelky sú perfektné pre svoj mladícky vzhľad, no pokojne ju môžete darovať sestre aj k 30-tke alebo 40-tke. Ak je skôr “tradičný typ”, poobzerajte sa po klasickej štruktúrovanej kabelke.

Každému dobre padne, keď raz za čas dostane darček od svojich najbližších. Ak hľadáte darček pre ostatných členov rodiny, nechajte sa inšpirovať naším výberom darčekov pre otca, darčekov pre mamu, darčekov pre brata, darčekov pre dedka a darčekov pre babku.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 1.2 (5 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár