Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Zoznamky

Zoznamka Flirtkontakt – recenzia a skusenosti

Flirtkontakt.sk

Nie každý človek hľadá trvalý a seriózny vzťah. Niektorí ľudia túžia po vzťahoch bez záväzkov a po neviazanej zábave. Práve pre takýchto ľudí je určená zoznamka Flirtkontakt.sk, na ktorej sa združujú najmä ľudia, ktorí hľadajú možnosť nezáväzného flirtovania. V nasledujúcom článku si môžete prečítať recenziu zoznamky Flirtkontakt.sk a prehľad jej funkcií a charakteristík.

  • Porovnanie najpopulárnejších zoznamek na našom trhu si môžete prečítať v článku Rebríček zoznamok.

Pre koho je zoznamka Flirtkontakt.sk určená?

Tak ako sme už písali, zoznamka Flirtkontakt.sk je určená ľuďom, ktorí hľadajú nezáväzný vzťah, či flirt. Na registráciu do zoznamky musíte mať samozrejme 18 rokov. Ak teda nemáte záujem o trvalý vzťah, určite zoznamku Flirtkontakt.sk vyskúšajte.

Zoznamka Flirtkontakt

Funkcie – 8/10

Profily

S funkciou profily môžete prezerať profily ostatných užívateľov zoznamky. V hornej lište nájdete filter, s ktorým si zúžite okruh užívateľov podľa miesta, veku, či stavu.

Zoznamka Flirtkontakt

Správy

S funkciou správy môžete komunikovať s ostatnými užívateľmi zoznamky.

Priatelia

Funkcia priatelia slúži na prezeranie užívateľov, s ktorými ste v zoznamke priateľ. Rovnako sa tu dozviete, kto žiada o priateľstvo vás.

Online užívatelia

Po kliknutí na ikonu sa zobrazia iba užívatelia, ktorí sú momentálne online.

Zoznamka Flirtkontakt

Oznámenia

V záložke oznámenia sa dozviete o všetkom dôležitom, čo sa na zoznamke udialo a mali by ste o tom vedieť.

Magazín

Súčasťou zoznamky je i magazín, v ktorom si môžete prečítať rôzne články so šteklivou tématikou.

Zoznamka Flirtkontakt

FAQ

V dolnej časti stránky nájdete záložku FQA, v ktorej sa dozviete odpovede na všetky bežné otázky spojené s fungovaním zoznamky Flirtkontakt.sk.

Zoznamka Flirtkontakt

Dôveryhodnosť a bezpečnosť údajov – 8/10

Stránka Flirtkontakt.sk patrí k pomerne bezpečným. Údaje užívateľov chránia viaceré šifrovacie protokoly a vy sa nemusíte báť, že by sa o vás niečo dostalo na verejnosť. Samozrejmosťou používania každej zoznamky by mala byť obozretnosť a rozvaha, keďže komunikujete s úplne cudzou osobou.

Jednoduchosť používania a kompatibilita – 6/10

Registrácia do zoznamky Flirtkontakt.sk je jednoduchá a zvládne ju skutočne každý. Po kliknutí na ikonu „nová registrácia“ vás stránka vyzve k zadaniu základných informácií (email, heslo, prezývka, dátum narodenia, stav, bydlisko) a niekoľkých nepovinných údajov (farba očí, vlasov, výška, váha, praktiky a informácie o tom, čo na zoznamke hľadáte). Zároveň si môžete hneď nahrať profilovú fotku.

Po overení emailu sa dostanete na úvodnú stránku, kde hneď uvidíte veľké množstvo používateľov. Funkcie zoznamky sú zhrnuté vo vertikálnom menu na pravej strane obrazovky. V dolnej časti nájdete magazín. Menšou nevýhodou je, že Flirtkontakt.sk nedisponuje mobilnou aplikáciou.

Zoznamka Flirtkontakt

Cenová náročnosť

Registrácia do zoznamky Flirtkontakt.sk je samozrejme zadarmo. Pre plné využívanie zoznamky je však potrebné zaplatiť členstvo. Zoznamka Flirtkontakt.sk ponúka aj možnosť skúšobného členstva na jeden týždeň, za lákavú cenu 4 eurá. Takto si môžete plné rozhranie vyskúšať a rozhodnúť sa, či si členstvo predĺžite.

Ostatné balíčky sa predávajú na jeden, tri, šesť a dvanásť mesiacov. Vybrať si môžete medzi platbou kreditnou kartou, inými online platbami alebo prevodom z účtu. Členstvo je však pri platení prevodom drahšie. Za ročné zaplatíte touto formou 137 eur. Pri platbe kreditnou kartou vás bude stáť iba 107 eur.

Zoznamka Flirtkontakt

Alternatívy

Na internete nájdete mnoho stránok, ktoré ponúkajú možnosť zoznámenia. Tu si môžete pozrieť prehľad piatich najlepších zoznamiek. Ak máte záujem o flirt a chcete sa pozrieť aj na inej zoznamke, využite napríklad túto:

Flirtmode.com – zoznamka, ktorá sa rovnako venuje najmä hľadaniu nezáväzných vzťahov a fyzickej zábavy. Funguje od roku 2013 v rôznych štátoch, teda nie iba na Slovensku. V porovnaní so stránkou Flirtkontakt.sk je členstvo o niečo drahšie a nedá sa využiť skúšobné členstvo na týždeň.

Záverečné hodnotenie

7.3

Veľmi dobrá

Ak hľadáte nezáväzný vzťah alebo spôsob, akým si užiť trochu internetovej, či fyzickej zábavy, je pre vás zoznamka Flirtkontakt.sk to pravé. S plným členstvom budete mať prístup ku všetkým funkciám, ktoré vám pomôžu osloviť potencionálnych partnerov. Vďaka šifrovacím protokolom sa nemusíte báť úniku osobných údajov. Cena ročného členstva je pri platbe kartou naozaj priaznivá a výhodou je rovnako skúšobné členstvo na jeden týždeň. Nevýhodou je najmä absencia mobilnej aplikácie.

Funkcia
8
Funkcia
8
Jednoduchosť používania a kompatibilita
6
Klady
  • Skúšobné členstvo
  • Možnosť platiť prevodom z účtu
  • Pomerne nízka cena členstva
  • Pomerne široká základňa užívateľov
  • Jednoduchá registrácia
Zápory
  • Bez mobilnej aplikácie
  • Menej funkcií

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 2.3 (4 hlasy)

Autor

Dominika Halusková
Dominika Halusková

Písaniu sa venujem už niekoľko rokov. K mojím najobľúbenejším témam patrí všetko, čo zaujíma ženy. Práve preto sa na tejto stránke venujem najmä elektronike určenej starostlivosti o telo a elektronike do domácnosti. Vo voľnom čase sa s radosťou venujem vareniu. Rovnako si užívam dlhé prechádzky po horách a nádherné východy slnka nad kopcami.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár