Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Archívy pre

Autor: Kornel Kubík

Kornel Kubík

Písaniu sa venujem doslova už od malička, hobby sa stalo mojim živobytím. Čo si viac môžem priať? Od tvorby prózy a vymyslených príbehov som však už na strednej škole presedlal k novinárčine a faktom. O tom, že je to správna cesta, naznačila Cena Literárneho fondu v novinárskej súťaži Štúrovo pero. 

Popritom som našiel vášeň pre online marketing a sociálne siete. Úspešne som rozbehol a spravoval fanúšikovské stránky na Facebooku, napríklad aj pre najčítanejší mesačník vo svojom segmente Pekné bývanie. A to v časoch, keď marketing firiem na sociálnych sieťach, ako ho poznáme dnes, bol ešte len v plienkach. 

Po rokoch spravodajstva, aj ako šéfredaktor študentského portálu pod hlavičkou Dnes24, som sa neskôr vydal na voľnú nohu ako copywriter. Vlastné nápady aj zadania firiem som premieňal na pútavé a užitočné články, ale aj spolupracoval na odborných textoch.

Láska k písaniu, snaha pomáhať ľudom a nadšenie pre nové technologické výdobytky. To všetko sa stretlo v recenziách a radách, ako sa nepopáliť pri kúpe práčky či telefónu, na tomto portáli. Aktuálne som opäť naplno oddaný hlavne spravodajstvu. Deň čo deň striehnem na to, čo sa deje na Slovensku a informujem o tom na portáli Zregiónu.sk, ktorý patrí pod jeden z najčítanejších webov na Slovensku Zoznam.sk. 

Vzdelanie: 

Filozofická fakulta Prešovskej univerzity v Prešove 

Aktuálne píše pre:
Zregiónu.sk

Kontakt:

[email protected]

Články autora: