Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Archívy pre

Autor: Marika Hain

kouč mentor copywriter text pisanie slovo slova

“Písanie je pre mňa jednoducho myslenie cez prsty.” [Isaak Asimov]

Hoci som ako dieťa veľa nečítala, maximálne povinné čítanie v škole, pred pár rokmi sa to všetko obrátilo o 180°. Knihy sa stali mojou vášňou.
Postupne som pochopila silu slova. Pochopila som, že slovo je ako nôž – ak ho použijeme správne, vieme pripraviť úžasné jedlo, avšak v nesprávnych rukách sa mení na zbraň a môže vážne ublížiť.
Áno, mám aj skúsenosť na vlastnej koži.

V roku 2012 som sa dala na cestu osobnostného rozvoja, až som v roku 2021 dovŕšila túto svoju cestu a stala som sa certifikovaným NLP Master Practitionerom. Moje vzdelávanie samozrejme pokračuje a stala som sa koučkou a mentorkou vzťahov a komunikácie, milujem prácu s ľuďmi a pomáham im odkrývať svoju silu, silu slov a efektívnej komunikácie. Fascinuje ma fungovanie ľudskéh mozgu z hľadiska jeho vplyvu na naše emócie, reakcie a správanie sa v rôznych situáciách. Toto ma priviedlo k hypnóze.
Popri tom všetkom som desiatky rokov počúvala, že by som sa mala venovať aj písaniu. Tak sa stalo, že som okrem svojich denníkov, blogov, príbehov Naviho a rôznych príspevkov kade-tade pred pár mesiacmi napísala knihu, ktorá čaká na úpravu a možno sa niekedy dostane aj medzi čitateľov. Medzitým sa zrodila ďalšia kniha, z ktorej som sama fascinovaná a už sa teším, keď sa do nej pustím 🙂
Moje skúsenosti z NLP (neurolingvistické programovanie) som pretavila do kurzu “Alchýmia slov – premeň slová na zlato“, kde som sa zamerala na copywriterov, ktorým chcem odovzdať konkrétny nástroj, aby vedeli osloviť širšiu skupinu ľudí, ich emócie a tiež logiku.

Ako matka, dcéra a vnučka, prinášam do svojej práce empatiu a porozumenie.

Odbornosť a skúsenosti:

Cestovanie
Osobnostný rozvoj v AAW
Reality a financie
Tlmočenie a preklady NJ/SJ
Copywriting
Koučing, Terapie, Hypnomeditácie

Vzdelanie a certifikácia:

Gymnázium Levice
Prešovská univerzita v Prešove – Germanistika (bez štátnej skúšky)
NLP Premier Practitioner a NLP Master Practioner v AAW

Kontakty:

[email protected]
www.marikahain.com
Facebook | Instagram

Články autora: