Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia porovnáča poistenia Netfinancie.sk

najlepší PZP online porovnávač

Ak potrebujete poistiť staršie auto alebo máte za sebou niekoľko nehôd, je dobré si porovnať ponuku slovenských poisťovní. Podobné pravidlo platí i pri uzatváraní cestovného poistenia či poistenia domácností a úrazového poistenia. Takže najlepšie čo v tomto prípade môžete urobiť je navštíviť stránku porovnávača produktov slovenských poisťovní. Ideálny algoritmus vám ponúkne Netfinancie.sk.

Hodnotenie porovnávača poistenie Netfinancie.sk

Základné informácie o porovnávači Netfinancie.sk

Sprostredkovateľskej činnosti sa on-line porovnávač poistenia Netfinancie.sk venuje už od roku 2006. Za viac ako 15 ročnú históriu na trhu si spoločnosť vybudovala korektné vzťahy so slovenskými poisťovňami a finančnými subjektmi. Navyše Netfinancie.sk patrí k prvým internetovým porovnávačom, ktorý sa začal v našej krajine prevádzkovať. Aj preto dodnes využíva služby porovnávača viac ako 10 tisíc klientov ročne.

Porovnajte si ceny poistenia online

Prehľadnosť webu Netfinancie.sk

V jednoduchosti je krása a portál netfinancie.sk si to naplno uvedomuje, Jeho stránka nie je zaplnená zbytočnými informáciami a banermi. Práve naopak. Už v úvode vás privíta prehľadné menu. Vďaka nemu si rýchlo vyberiete produkt alebo službu, ktorú potrebujete poistiť.

Následne sa dostanete na podstránku produktu. Hneď na jej začiatku nájdete kalkulačku na porovnanie ceny a pod ňou užitočné informácie o vami zvolenom poistení.

Kvalita informácií a ich spracovanie

Netfinancie.sk spolupracuje až s 11 poisťovňami na slovenskom trhu. Ceny v rámci výpočtu neustále aktualizujú a tak vám vždy ponúknu okrem prehľadných tabuliek o jednotlivých krytiach aj možnosti pripoistenia.

Poistenie tak prostredníctvom tohto portálu uzavriete skutočne rýchlo a bez komplikácií. Keď si však nebudete istí výberom správneho produktu, pracovníci Netfinancie.sk vám ochotne poradia. Stačí ak ich telefonicky kontaktujete, no keďže do vstupnej kalkulačky vpisujete aj mobilný kontakt, môžete čakať, že vás budú kontaktovať z vlastnej iniciatívy.

Všetko o uzatvorení poistenia cez Netfinancie.sk

Ak však máte predsa len obavy z toho, či je uzatvorenie poistenia cez porovnávač Netfinancie.sk správna voľba, v rámci základného menu sa rýchlo dostanete na podstránku s podrobnými informáciami. V rámci nej je jasne a výstižne popísaný celý proces od objednania poistenia až po doručenie poistnej zmluvy spolu s ostatnými dokumentmi.

Kontakty a zákaznícka podpora

Zákaznícka linka Netfinancie.sk funguje v pracovných dňoch v čase od 7:30 do 17:00, čo hodnotíme ako menší nedostatok tohto porovnávača poistenia. Okrem toho však môžete pracovníkov stránky kontaktovať prostredníctvom mailu alebo sociálnych sieti.

Všetko o uzatvorení poistenia cez Netfinancie.sk moznosti platby

Z vlastnej skúsenosti však vieme, že v prípade zanechania mobilného kontaktu pri kalkulačke s poistením vás bude do niekoľkých hodín kontaktovať pracovník Netfinancie.sk. Stalo sa nám to len v prípade tohto porovnávača, čo hodnotíme ako veľké plus.

Ak však máte radi osobný kontakt, môžete navštíviť kamennú prevádzku porovnávača v kancelárii v Pezinku.

Aké typy poistenia Netfinancie.sk porovnáva

Povinné zmluvné poistenie – povinné poistenie pre vozidlo, bez ktorého nemôžete vyraziť na cesty. Havarijné poisteniekompletné havarijné poistenie vášho vozidla, ktoré ho chráni v prípade nehody, vandalizmu aj škodovej udalosti. 100% GAP poistenie – poskytuje 100% nadštandardnú ochranu vozidla, pred prudkým poklesom jeho hodnoty. Úrazové poistenie osôb vo vozidle – poistné krytie každej osoby v aute pred úrazom.

Poistenie autoskla – komplexná ochrana čelného skla. Cestovné poistenie – porovnáva najvýhodnejšie krátkodobé aj dlhodobé cestovné poistenie online. Poistenie na hory – vás kryje počas turistiky na Slovensku všade tam, kde pôsobí Horská záchranná služba. Poistenie domu, bytu a domácnosti – ponúka poistenie nehnuteľnosti (obvodové múry) a domácnosti (vybavenie domácnosti) on-line. Poistenie zodpovednosti zamestnanca – chráni zamestnancov pre škodami na služobnom aute i škodami spôsobenými z nedbanlivosti a neúmyselne počas pracovného výkonu.

Aké typy poistenia Netfinancie.sk porovnáva

Zdravotné poistenie – porovnáva podmienky a benefity zdravotného poistenia v rámci troch zdravotných poisťovní na Slovensku. Sociálne poistenie – kalkulačka na výpočet odvodov, ktoré odvádzate vy alebo váš zamestnávateľ do Sociálnej poisťovne. Poistenie plavidiel – poistenie pre poškodenie vášho alebo cudzieho plavidla. Zákonné a havarijné poistenie plavidiel.

S akými poisťovňami Netfinancie.sk spolupracuje

Netfinancie.sk pri porovnávaní cien spolupracuje s nasledovnými poisťovňami: Allianz, Axa Assitance, Uniqa pojisťovna, a.s. (pôvodne AXA pojišťovna), Colonnade Insurance S.A., ČSOB Poisťovňa, Generali Poisťovnňa – používateľ ochrannej známky Európska cestovná poisťovňa, Generali Poisťovňa, Generali Poisťovňa – používateľ ochrannej známky Genertel, Grupama Poisťovňa, Komunálna poisťovňa, Kooperativa poisťovňa, Union poisťovňa, Uniqa pojišťovňa a.s., Wustenrot poisťovňa a.s.. Je ich skutočne veľa. Môžete teda očakávať tú najlepšiu ponuku poistenia.

Záverečné hodnotenie porovnávača Netfinancie.cz

9.2

Skvelý

Netfinancie.sk je skončil v našom teste na so skvelým hodnotením. Môže za to vysoká prehľadnosť webu, jednoduchá kalkulačka na výpočet poistného i zaujímavé články. Tie poistencov upozorňujú na najvýhodnejšie ponuky poisťovní aj zmeny v platnej legislatíve.

Prehľadnosť webu
9
Kvalita informácií a spracovanie
10
Kontakty a zákaznícka podpora
8.5
Klady
  • Vysoká prehľadnosť webu
  • Kalkulačka na výber najlepšieho poistenia
  • Telefonicky sa môžete ešte dohodnúť na lepšej cene
  • Zrozumiteľná poradňa
  • Možnosť navštíviť aj kamennú predajňu
Zápory
  • Zákaznícky servis nefunguje nonstop

Netfinance sk banner v textu

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 4.8 (21 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár