Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Prodietix.sk – Recenzia a test

22. 9. 2020 Aktualizované

prodietix recenzia

Prodietix.sk je ďalším poskytovateľom produktov a diétnych plánov pre Keto diétu. V ich ponuke nájdete naozaj široký výber rôznych jedál. Táto Keto diéta skončila v našom teste na tretej priečke, druhé miesto získala Ketodiet.sk a víťazom testu je Ketomix.sk.

Hodnotenie Keto diéty Prodietix.sk

8.6

Perfektná

Výborná voľba pre ľudí, ktorí chcú mať v Keto diéte čo najpestrejší jedálniček. Pozitívom je garancia vrátenia peňazí do 30 dní v prípade nespokojnosti s produktmi.

Ponuka produktov
9
Cena
9
Hodnotenie zákazníkov
9.4
Podpora
7
Klady
  • Bohatý výber jedál a diétnych plánov
  • Veľké množstvo receptov
  • Podpora od výživových poradcov
  • Diétne plány sú rozdelené do viacerých kategórii
  • Garancia vrátenia peňazí
Zápory
  • Telefonická ani online podpora nie je k dispozícii okamžite

Ponuka produktov

Ponuka produktov Prodietix.sk je naozaj široká. Pri výbere jedál máte možnosť siahnuť napríklad na vafle, zemiakové placky, pučené zemiaky, nugety a ďalšie jedlá, ktoré u konkurenčných eshopov nenájdete. Preto ak preferujete diéty a jedálničky so širokou rôznorodosťou jedál vám tento eshop odporúčame.

Nie len široký sortiment jedál, ale aj rozsiahla ponuka rôznych príchutí. Napríklad v prípade polievok máte na výber z 12 príchutí. Keďže sú to tzv. „sáčkové polievky“, tak je ich príprava jednoduchá a rýchla. Čo nás zaujalo a nenašli sme u iných konkurenčných eshopov sú šunkové a kuracie nugety. Tie sú tiež vo forme prášku, z ktorého po zmiešaní s vodou vznikne zmes. Z tejto zmesi vytvoríte guličky a dáte ich zapiecť do rúry.

Ako výhodu sme označili aj garanciu vrátenia peňazí do 30 dní. Tie dostanete v tom prípade, že si túto diétu po objednaní produktov nakoniec rozmyslíte alebo nebudete spokojný s ich chuťou.

Diétne plány

Prodietix.sk ponúka až 18 diétnych plánov. Tie sú rozdelené na tri skupiny a to S, M a L. Tie sa ďalej delia podľa dĺžky trvania.

Diétny plán S je určený pre ľudí, ktorí majú menšiu nadváhu. Podľa toho si ďalej môžete určiť koľko chcete schudnúť. Pomocou tohto plánu je možné schudnúť až 20 kg (približná hodnota) a to vtedy ak zvolíte 12 týždenný plán. Teda ak patríte do skupiny ľudí, ktorí majú strednú alebo veľkú nadváhu tak by ste mali prejsť na plán M alebo L.

Práve diétny plán M je vhodný pre ľudí so strednou nadváhou. Z tohto dôvodu obsahuje aj viac porcií a to isté platí aj pre diétny plán L.

Jednotlivé plány sú rozdelené na niekoľko fáz. Očakávajte, že v prvej fáze je úbytok hmotnosti najvyšší. Samozrejmosťou je, že máte povolené niektoré druhy zeleniny v určitom množstve a taktiež aj orechy. Pri zvolení plánu si môžete vybrať príchute jednotlivých jedál.

Cena

Cena diétnych plánov je pomerne rovnaká ako u konkurenčných predajcov. Samozrejmosťou je, že čím bude diétny plán časovo rozsiahlejší tým bude cenovo výhodnejší. Cena jednej porcie jedál sa pohybuje väčšinou od 1,50 € do 2 €.

Vlastnosti Hodnoty
Telefonická podpora áno
Chat áno
Recepty áno
Diétne plány áno
Blog/magazín nie
Youtube kanál nie
Doručenie  2 pracovné dni
Cena dopravy 4 €
Možnosti platby Dobierka, karta (online)

Hodnotenie zákazníkov

Väčšina ľudí, ktorí si zakúpili produkty od Prodietix.sk sú s nimi spokojný. Podľa portálu Heureka.sk odporúča produkty od tejto firmy až 97 % zákazníkov.

Podpora

Ak sa potrebujete informovať ohľadom produktov alebo Keto diéty, tak máte k dispozícii online alebo telefonickú podporu. V prípade, že chcete zavolať na telefonickú podporu, musíte si telefonát zarezervovať. Informácie vám s radosťou poskytne výživový poradca.

Magazín

Na stránke Prodetix.sk sa nachádza blog, avšak len s niekoľkými článkami. Veríme, že do budúcna bude pribúdať stále viac zaujímavých článkov, ktoré poskytnú kvalitné informácie ich čitateľom. Na stránke sa nachádza veľké množstvo receptov na jedlá vhodné do Keto diéty, čo hodnotíme ako pozitívum. Tento predajca taktiež nemá youtube kanál.

Náš tip

V článku najlepšie Keto diéty sme pre vás pripravili rebríček ketodiét.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 5.0 (1 hlas)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár