Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Ketodiet.sk – Recenzia a test

22. 9. 2020 Aktualizované

Ketodiet logo

Do nášho testu sme zaradili veľmi populárnu Ketodiet.sk. Ich ponuka je bohatá nie len na produkty, ale disponuje aj podporou od výživových poradcov. Určite vás bude zaujímať aj recenzia na Ketomix.sk, ktorý sa stal víťazom nášho testu. Môžete si tiež prečítať náš článok zameraný na ketodiety, v ktorom podrobne rozoberáme rôzne výživové plány a ďalšie aspekty jednotlivých programov.

Hodnotenie Keto diéty Ketodiet.sk

8.9

Perfektná

Hľadáte spôsob, pomocou ktorého sa vám podarí schudnúť? Ketodiéta od Ketodiet.sk vám tento problém pomôže vyriešiť.

Ponuka produktov
9
Cena
8
Hodnotenie zákazníkov
9.7
Podpora
9
Klady
  • Online podpora
  • Diétne plány rozdelené do troch skupín
  • Rýchla príprava jedál
  • Chutné jedlá
  • Veľa pozitívnych skúseností od užívateľov
Zápory
  • Vyššia cena
  • Nie každému vyhovuje tento typ stravovania
  • Pre niekoho nemusí byť ponuka jedál dostačujúca

Ponuka produktov

V eshope Ketodiet.sk nájdete širokú ponuku jedál a doplnkov, ktoré môžete zaradiť do Keto diéty. Všetky ich produkty obsahujú minimum sacharidov a sú bohaté na bielkoviny. Zaujalo nás napríklad proteínové pečivo. Veľa ľudí si nevie predstaviť fungovanie bez pečiva. Počas Keto diéty je zakázané ho konzumovať z dôvodu vysokého obsahu sacharidov.

Práve pečivo od ketodiet.sk obsahuje veľmi malé množstvo sacharidov a zase naopak veľké množstvo bielkovín. Nechýba mu ani vláknina, ktorá podporí vaše trávenie. V ponuke pečiva nájdete proteínovú bagetu, tmavý chlieb, grissiny alebo maslový croissant.

Diétne plány

Väčšina eshopov, ktoré poskytujú stravu pre ketodiétu majú pre zákazníkov balíčky potravín rozdelené do niekoľkých kategórii. V tomto prípade je to BASIC, MEDIUM a INTENSE.

Diétny plán BASIC je určený pre ľudí s menšou nadváhou, a preto jeho trvanie je najkratšie a to 3 × 2 týždne. V balíčku nájdete 154 porcii jedál. Váš jedálniček bude zostavený iba z produktov od Ketodiet. Avšak jedálniček môžete doplniť 500 g zeleniny alebo ďalších povolených jedál. Väčšinou ide len o zdravé potraviny, ktoré neobsahujú takmer žiadne sacharidy a naopak obsahujú veľa bielkovín a tukov.

Diétny plán MEDIUM je o niečo rozsiahlejší, pretože je určený pre ľudí zo stredne veľkou nadváhou. Dietný plán obsahuje 231 porcií. Dĺžka trvania 9 týždňov, ktoré sú rozdelené na 3 × 3. Tak ako pri BASIC pláne aj tu sa delí na 3 kroky. V prvom kroku máte v jedálničku výhradne produkty od Ketodiet. Ďalšie kroky už obsahujú aj iné potraviny. Podľa skúseností užívateľov tohto plánu je účinný a výsledky je vidieť hlavne po prvých troch týždňoch.

Diétny plán INTENSE trvá najdlhšie a to 12 týždňov. Taktiež je rozdelený do troch krokov a je zameraný na ľudí s ťažkou nadváhou. Počet porcií je vzhľadom na dĺžku až 308. Väčšina zákazníkov si plán pochvaľuje, pričom aj chuťovo je väčšina jedál vraj výborná.

Cena

Ak hovoríme o cene, je potrebné ju najprv rozdeliť na dve časti. Prvá je cena za samostatné doplnky výživy a rôzne jedlá, ktoré si môžete zakúpiť v eshope. Tie majú ceny približne rovnaké ako je to aj v iných eshopoch s doplnkami výživy. A sú vhodné pre doplnenie aj inej diéty, nie len bielkovinovej.

Druhá je cena za diétne plány. Tá je celkom vysoká no treba myslieť na to, že napríklad v prvom kroku, ktorý trvá od dvoch do štyroch týždňov konzumujete iba stravu z balíčka. Takže tým vám odpadajú finančné náklady na inú stravu. Napríklad cena prvého balíčka diétneho plánu BASIC je 125 €. Niektorí ľudia môžu za dva týždne minúť na stravu túto sumu, ba dokonca možno aj viac. No niektorí menej, a preto sa nedá povedať či je tá cena vysoká alebo nie. Je to vec individuálneho pohľadu.

Vlastnosti Hodnoty
Telefonická podpora Áno (Po–Pia 8:00 – 16:00)
Chat áno
Recepty áno
Diétne plány áno
Blog/magazín áno
Youtube kanál áno
Doručenie 1 – 2 dni
Cena dopravy 3,50 € – 4,00 €
Možnosti platby Dobierka, karta (online)

Hodnotenie zákazníkov

Na hodnotenie zákazníkov sme sa pozreli na portáli heureka.sk a heureka.cz. Tam má Ketodiet.sk hodnotenie od zákazníkov 97 %, čo je pomerne slušné. No na skúsenosti a hodnotenia sme sa pozreli aj v rôznych diskusiách. Tam sa ľudia delia na dva tábory. Prvý tento typ stravovania neuznáva a je zástancom klasickej nízkosacharidovej stravy, kedy si varíte a pripravujete klasické jedlá. Druhý si zase stravovanie vo forme balíčkov pochvaľuje, pretože to šetrí ich čas.

Podpora

Na oficiálnej stránke Ketodiet.sk nájdete telefonickú aj online podporu. Na ňu sa môžete obrátiť s otázkami ohľadom produktov a diéty. Tie vám s radosťou zodpovedia výživový poradcovia. Podpora je dostupná od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 16:00.

Magazín

Taktiež na ich stránke nájdete magazín so zaujímavými článkami ohľadom ketodiéty. Medzi nimi sa nachádzajú aj články od úspešných užívateľov tejto diéty, ktoré vám pomôžu v ťažších dňoch ako motivácia.

Náš tip

Ak vás diéta od Ketodiet.sk nezaujala, tak si prečítajte článok, v ktorom nájdete recenzie ďalších poskytovateľov keto diét.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
kijola (22. 10. 2023 20:10)

Za mňa je KetoDiet výborná! Jedlá sú chutné a cenovo dostupné. Hmotnosť ide nadol aj bez hladovania a šialených tréningov

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár