Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Ketodiet.sk – Recenzia a test

Ketodiet logoNáš tipTestado

Do nášho testu sme zaradili veľmi populárnu Ketodiet.sk. Ich ponuka je bohatá nie len na produkty, ale disponuje aj podporou od výživových poradcov. KetoDiet som si sama vyskúšala. Na základe mojej skúsenosti mi neostáva nič iné, ako im dať 👍.

Hodnotenie Keto diéty Ketodiet.sk

9.3

Perfektná

Hľadáte spôsob, pomocou ktorého sa vám podarí schudnúť? Ketodiéta od Ketodiet.sk vám tento problém pomôže vyriešiť.

Ponuka produktov
10
Cena
8.5
Hodnotenie zákazníkov
9.7
Podpora
9
Klady
  • Online podpora
  • Diétne plány rozdelené do troch skupín
  • Rýchla príprava jedál
  • Chutné jedlá
  • Veľa pozitívnych skúseností od užívateľov
Zápory
  • Vyššia cena
  • Nie každému vyhovuje tento typ stravovania

Ponuka produktov

Niektoré diéty vás odradia už na začiatku obmedzenou ponukou. To v prípade KetoDiet neplatí. Bola som milo prekvapená, aký bohatý a pestrý jedálniček sa dá zostaviť s produktami z ich ponuky.

V e-shope ketodiet.sk nájdete širokú ponuku jedál a doplnkov, ktoré môžete zaradiť do ketodiéty. Všetky ich produkty obsahujú minimum sacharidov a sú bohaté na bielkoviny. Bonusom je napríklad proteínové pečivo. Veľa ľudí si nevie predstaviť fungovanie bez pečiva. Počas Keto diéty je zakázané ho konzumovať z dôvodu vysokého obsahu sacharidov.

Práve pečivo od ketodiet.sk obsahuje veľmi malé množstvo sacharidov a zase naopak veľké množstvo bielkovín. Nechýba mu ani vláknina, ktorá podporí vaše trávenie. V ponuke pečiva nájdete proteínovú bagetu, tmavý chlieb, grissiny alebo maslový croissant.

Proteínové pečivo od KetoDiet môžete doplniť chutnými keto nátierkami alebo krémami. Máte chuť na sladké? Vyskúšajte napríklad krém Keto Nutty s brezovým cukrom a poriadnou dávkou orechov. Ak ním potriete proteínové palacinky, máte raňajky, ktoré si zamilujete. Všetky krémy od KetoDiet majú výraznú a fantastickú chuť. Je to perfektné spestrenie diéty. Ak máte chuť na niečo slané, vyskúšajte proteínovú nátierku s príchuťou tuniak a paradajky alebo sugo pizza.

Na obed či večeru si môžete dať polievku, omeletu, alebo si pripraviť hlavné jedlo z proteínových cestovín. Máte chuť na niečo chuťovo bohatšie? Skúste napríklad kura na mexický spôsob alebo morčacie mäso s kapustou. A keďže ketodiéta vyžaduje, aby ste konzumovali 5 jedál denne, medzi raňajkami a obedom si doprajte chvíľku s lahodným nápojom. Shake alebo smoothie sú dostupné v rôznych príchutiach. Tie mám najradšej. Rýchlo sa pripravujú, dobre sa rozpúšťajú a majú príjemnú chuť.

Diétne plány

Väčšina e-shopov, ktoré poskytujú stravu pre ketodiétu, majú pre zákazníkov balíčky potravín rozdelené do niekoľkých kategórii. V tomto prípade je to BASIC, MEDIUM a INTENSE.

Diétny plán BASIC je určený pre ľudí s menšou nadváhou, a preto jeho trvanie je najkratšie a to 3 × 2 týždne. V balíčku nájdete 154 porcii jedál. Váš jedálniček bude zostavený iba z produktov od KetoDiet. Avšak jedálniček môžete doplniť 500 g zeleniny alebo ďalších povolených jedál. Väčšinou ide len o zdravé potraviny, ktoré neobsahujú takmer žiadne sacharidy a naopak, obsahujú veľa bielkovín a tukov.

BASIC plán je moja osobná skúsenosť s ketodiet.sk. Po objednaní mi prišli produkty na prvý krok plánu zabalené v jednej veľkej škatuli. Proteínové prášky sú vákuovo balené a uložené v škatuľkách podľa druhu (palacinky, nápoje, puding…). Na každej škatuľke nájdete údaje o zložení, aj jednoduchý návod na prípravu. Súčasťou balenia bola aj brožúrka o ketodiéte, jednoduchý návod, ako začať, aj príklad jedálnička, ktorý mi moje začiatky s ketodiétou uľahčil.

Basic plán je určený pre ľudí s nízkou nadváhou, teda ak potrebujete zhodiť iba zopár kilogramov, určite odporúčam. Prvé pokroky vidieť už po týždni stravovania sa.

Diétny plán MEDIUM je o niečo rozsiahlejší, pretože je určený pre ľudí zo stredne veľkou nadváhou. Diétny plán obsahuje 231 porcií. Dĺžka trvania 9 týždňov, ktoré sú rozdelené na 3 × 3. Tak ako pri BASIC pláne aj tu sa delí na 3 kroky. V prvom kroku máte v jedálničku výhradne produkty od KetoDiet. Ďalšie kroky už obsahujú aj iné potraviny. Skúseností užívateľov naznačujú, že tento plán je účinný a výsledky je vidieť hlavne po prvých troch týždňoch.

Diétny plán INTENSE trvá najdlhšie, a to 12 týždňov. Taktiež je rozdelený do troch krokov a je zameraný na ľudí s ťažkou nadváhou. Počet porcií je vzhľadom na dĺžku až 308. Väčšina zákazníkov si plán pochvaľuje, pričom aj chuťovo je väčšina jedál vraj výborná.

Cena

Ak hovoríme o cene, je potrebné ju najprv rozdeliť na dve časti. Prvá je cena za samostatné doplnky výživy a rôzne jedlá, ktoré si môžete zakúpiť v e-shope. Tie majú ceny približne rovnaké, ako je to aj v iných e-shopoch s doplnkami výživy. A sú vhodné pre doplnenie aj inej diéty, nielen bielkovinovej.

Objednávanie je jednoduché, dodanie rýchle. Pri objednávke si môžete vytvoriť konto KetoDiet, kde uvidíte svoje objednávky, a zároveň môžete zbierať keto body, ktoré viete vymeniť za zľavu pri ďalšom nákupe.

Druhá je cena za diétne plány. Tá je celkom vysoká, no treba myslieť na to, že napríklad v prvom kroku, ktorý trvá od dvoch do štyroch týždňov, konzumujete iba stravu z balíčka. Takže tým vám odpadajú finančné náklady na inú stravu. Napríklad cena prvého balíčka diétneho plánu BASIC je 145 €. Niektorí ľudia môžu za dva týždne minúť túto sumu na bežnú sumu, dokonca aj viac.

Faktom zostáva, že nákup kompletných balíčkov, resp. cena za kompletný diétny plán je pomerne vysoká. Ako veľmi to zaťaží váš rozpočet, to už je vec individuálneho pohľadu.

Vlastnosti Hodnoty
Telefonická podpora Áno (Po–Pia 8:00 – 16:00)
Chat áno
Recepty áno
Diétne plány áno
Blog/magazín áno
Youtube kanál áno
Doručenie 1 – 2 dni
Cena dopravy 4,40 € –  6,70 €
Možnosti platby Dobierka, karta (online)

Hodnotenie zákazníkov

Na hodnotenie zákazníkov sme sa pozreli na portáli heureka.sk a heureka.cz. Tam má Ketodiet.sk hodnotenie od zákazníkov 97 %, čo je pomerne slušné. No na skúsenosti a hodnotenia sme sa pozreli aj v rôznych diskusiách. Tam sa ľudia delia na dva tábory. Prvý tento typ stravovania neuznáva a je zástancom klasickej nízkosacharidovej stravy, kedy si varíte a pripravujete klasické jedlá. Druhý si zase stravovanie vo forme balíčkov pochvaľuje, pretože to šetrí ich čas.

Podpora

Na oficiálnej stránke Ketodiet.sk nájdete telefonickú aj e-mail podporu. Na ňu sa môžete obrátiť s otázkami ohľadom produktov a diéty. Tie vám s radosťou zodpovedia výživoví poradcovia. Podpora je dostupná od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 16:00.

Magazín

Taktiež na ich stránke nájdete magazín so zaujímavými článkami ohľadom ketodiéty. Medzi nimi sa nachádzajú aj články od úspešných užívateľov tejto diéty, ktoré vám pomôžu v ťažších dňoch ako motivácia.

Hodnotenie na základe osobnej skúsenosti

Túto diétu som registrovala už nejaký čas, no nemala som odvahu pustiť sa do nej. Odrádzali ma od nej vysoké ceny za diétne plány a obavy, že takéto stravovanie nebude fungovať.

Po piatich týždňoch na ketodiéte môžem predajcu KedoDiet iba odporučiť. Stravovanie podľa pravidiel je nenáročné, príprava jedál jednoduchá, a čo je najdôležitejšie, chuť je príjemná a prirodzená, rýchlo pri nej zabudnete, že jete niečo “z prášku”. Navyše všetko môžete doplniť bohatou porciou pestrej zeleniny, takže nielen chuťové bunky, ale aj oči si prídu na svoje.

Kilečká išli dole. Nie nejako závratne, nečakajte, že za pár týždňov získate svoju vysnívanú postavu. Určite je potrebné správne si zvoliť diétny plán. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že stanovenú métu zhodených kilogramov som ešte nepokorila, no v diéte pokračujem ďalej. Čo je však viac ako potešujúce, s KetoDiet sa stratili “pekné” centimetre v obvode cez pás aj boky. Preto sa nezabudnite na začiatku zmerať a priebežne si miery kontrolovať. Je to perfektná motivácia.

Náš tip

Ak vás diéta od Ketodiet.sk nezaujala, tak si prečítajte článok, v ktorom nájdete recenzie ďalších poskytovateľov keto diét.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
kijola (22. 10. 2023 20:10)

Za mňa je KetoDiet výborná! Jedlá sú chutné a cenovo dostupné. Hmotnosť ide nadol aj bez hladovania a šialených tréningov

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár