Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Ketomix.sk – Recenzia a test

22. 9. 2020 Aktualizované

ketomix recenzia

Ketomix.sk sme taktiež zaradili do nášho zoznamu. Na ich stránke nájdete široký výber produktov, diétnych plánov a ďalšie dôležité informácie, ktoré vám pomôžu pri chudnutí. Môžete si tiež prečítať náš článok zameraný na keto diéty, v ktorom podrobne rozoberáme rôzne výživové plány a ďalšie aspekty jednotlivých programov.

Hodnotenie Keto diéty Ketomix.sk

9.3

TOP

Výborná voľba pre ľudí, ktorí chcú zhodiť nadbytočné kilá. Otázky ohľadom Keto diéty a ich produktov vám pomôže vyriešiť online podpora.

Ponuka produktov
9
Cena
9
Hodnotenie zákazníkov
9.6
Podpora
9.5
Klady
  • Veľa ľudí pomocou Ketomix schudlo
  • Široká ponuka jedál
  • Online aj telefonická podpora dostupná každý deň
  • Chutné a zaujímavé recepty
  • Rýchla a jednoduchá príprava jedál
Zápory
  • Pre niekoho môžu chutiť niektoré jedlá umelo

Ponuka produktov

V eshope Ketomix.sk nájdete klasické proteínové jedlá a snacky. Tie si môžete zakúpiť samostatne alebo sú súčasťou diétnych plánov. Porcie sú poväčšine vo forme prášku, z ktorého sa následne uvarí alebo upečie jedlo.

Sú to napríklad sáčkové polievky, ktoré majú vysoký obsah bielkovín. Ich prípravu si obľúbia najmä ľudia, ktorí neradi varia alebo na to nemajú čas. Stačí do nádoby vliať horúcu vodu, vsypať potrebné množstvo prášku a zamiešať. Jedna porcia polievky má až 15 g bielkovín a len 3 g sacharidov. Na výber máte 8 príchutí, pričom podľa užívateľských recenzii je zeleninová veľmi chutná.

Vo veľkej obľube sú proteínové tyčinky. Ľudia si pochvaľujú najmä ich skvelú chuť. Zaujímavé je aj ich zloženie, ktoré má okrem nízkeho obsahu sacharidov aj veľa vitamínov.

Diétne plány

Ketomix má rozdelené diétne plány do štyroch kategórii podľa intenzity nadváhy. Prvým diétnym plánom je ľahká nadváha. Tá je určená pre ľudí, ktorí sa chcú zbaviť len menšieho množstva tuku. Plán je rozdelený do dvoch fáz. Prvá fáza trvá 1 až 2 týždne a druhá 2 až 4.

Balíček si môžete zostaviť sami, pričom je potrebné si vybrať 110 porcií jedál aké vám vyhovujú. Alebo môžete zakúpiť už celý balíček, ktorý vyskladal Ketomix. Ten je vhodný pre ľudí, ktorí chcú trochu ušetriť, keďže vás vyjde lacnejšie. K jedlám je povolené denne zjesť 500 g zeleniny, 20 g orieškov alebo vypiť 2 dcl mlieka denne.

Ďalší plán je určený pre ľudí so strednou nadváhou. Balíček pre tento diétny plán obsahuje 160 porcii jedál. Taktiež môžete k nemu konzumovať 500 g zeleniny (v druhej fáze až 1 000 g), 2 dcl mlieka alebo 20 g orieškov. Dĺžka držania diéty je 4 až 6 týždňov a je rozdelená na dve fázy.

Ďalšie dve fázy sú určené pre ľudí s vyššou a veľmi vysokou nadváhou. Rozdiel od predošlých plánov je v počte porcii a celkovej dĺžke trvania. Platí pravidlo, že čím vyššia nadváha tým viac porcií balíček obsahuje a držanie diéty trvá dlhšie.

Cena

Cena Ketomix produktov sa od konkurencie nijako extra neodlišuje. Diétne plány sú napríklad oproti Ketodiet.sk cenovo výhodnejšie. V porovnaní je balíček pre ľahkú nadváhu od Ketomix skoro o sto eur lacnejší.

Vlastnosti Hodnoty
Telefonická podpora Áno (Po–Pia 8:00 – 23:00; So-Ne 10:00 – 23:00)
Chat áno
Recepty áno
Diétne plány áno
Blog/magazín nie
Youtube kanál áno
Doručenie Do 3 dní
Cena dopravy 3,50 € – 4,00 €
Možnosti platby Dobierka, karta (online)

Hodnotenie zákazníkov

Väčšina zákazníkov hodnotí Ketomix.sk pozitívne. Na portáli Heureka.sk si vyslúžili 90 – 98 % hodnotenie, čo nie je malo.

Podpora

Zákaznícka podpora patrí k hlavným výhodám. Je dostupná v telefonickej forme a aj ako online chat. To každý deň v týždni od 8:00 do 23:00, v prípade víkendov je to od 10:00. Na podporu sa môžete obrátiť s akoukoľvek otázkou ohľadom ketodiéty alebo ohľadom produktov.

Magazín

Magazín ani blog nie je súčasťou oficiálneho webu. Avšak nájdete tam príbehy ľudí, ktorí s pomocou Ketomix schudli a taktiež recepty, ktoré môžete do ketodiéty zaradiť.

Náš tip

Zaujal vás tento typ diéty a chcete sa o nej dozvedieť viac? V článku najlepšie Keto diéty nájdete zaujímavé tipy a recenzie.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 1.0 (1 hlas)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár