Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Chiashake.sk – Recenzia a test

22. 9. 2020 Aktualizované

chiashake recenzia

Ďalším eshopom poskytujúcim produkty pre Keto diétu je Chiashake.sk. V ich ponuke nechýbajú diétne balíčky a ďalšie samostatné jedlá vhodné nie len pre tento typ diéty. Odporúčame prečítať aj recenzie na Ketomix.sk a Ketodiet.sk, ktoré sme zaradili do nášho testu. Všetky recenzie ketodiet nájdete v špeciálnom článku.

Hodnotenie Keto diéty Chiashake.sk

8.6

Výborná

Nie ste spokojný so svojou postavou a chcete zhodiť nadbytočné kilá? Ponuka Chiashake obsahuje produkty vhodné do viacerých typoch diét a nájdete u nich aj VEGAN proteínový shake.

Ponuka produktov
9
Cena
9
Hodnotenie zákazníkov
9.5
Podpora
7
Klady
  • O trochu nižšia cena oproti konkurencii
  • Výber rôznych príchutí
  • Vegánske produkty
  • Produkty vhodné aj pre iné typy diét
Zápory
  • Chýbajúca telefonická podpora

Ponuka produktov

Ponuka produktov Chiashake je oproti konkurencii o niečo chudobnejšia, a preto sme strhli tomuto parametru jeden bod. Nenájdete u nich napríklad proteínové pečivo. Taktiež majú menší výber príchutí jednotlivých produktov. Avšak pozitívom je, že aj vegáni nájdu v tomto eshope produkt určený práve pre ich jedálniček. Konkrétne je to VEGAN proteínový shake, ktorý je v troch príchutiach. Jeho obsah netvorí žiadny živočíšny produkt.

Vo výbere produktov nájdete klasické práškové potraviny ako proteínové palacinky, proteínové pudingy, omelety atď. Nechýbajú ani vitamíny a spaľovače tukov.

Diétne plány

Diétne plány sú rozdelené podľa času trvania na 1, 2, 4 a 8 týždňové. V tomto sa Chiashake odlišuje od konkurencie, ktorá má tieto plány rozdelené podľa intenzity nadváhy. Za výhodu môžeme napríklad označiť to, že v ponuke je aj 1-týždenný plán, ktorý stojí 48 €. To je vhodné pre ľudí, ktorí si chcú túto diétu a tento typ stravovania na krátky čas vyskúšať.

Obsah jednotlivých balíčkov závisí od ich času trvania. Každý z nich má toľko porcií, aby ste mali na každý deň približne 5 jedál. Tie môžete doplniť vybranými druhmi zeleniny, 30 g orieškov alebo 1 – 2 kockami 90 % horkej čokolády. To sa však odporúča až v ďalších fázach chudnutia.

Ak sa rozhodnete pre nejaký balíček tak si môžete vyberať aké príchute jednotlivých jedál chcete. V tom vidíme ďalšiu nevýhodu, keďže si môžete vybrať len jednu príchuť konkrétneho jedla. Kľudne sa môže stať, že práve tá vám nebude chutiť. Preto by bolo vhodné ak by sa dalo vybrať z viacerých príchutí jedného jedla. Striedanie príchutí počas diéty by vám mohlo dopomôcť k lepšej nálade a silnejšej motivácii vydržať až do konca.

Cena

Ako sme už spomínali v kapitole ponuka produktov, výhodou je, že si môžete zaobstarať balíček iba na jeden týždeň. Ten je pomerne lacný a môžete si pomocou neho odskúšať ako vám bude tento typ stravovania vyhovovať. Ceny jednotlivých produktov sú podobné ako u konkurencie, takže v tom nie je žiadne pozitívum ani negatívum.

Vlastnosti Hodnoty
Telefonická podpora nie
Chat Áno (messenger)
Recepty nie
Diétne plány áno
Blog/magazín nie
Youtube kanál nie
Doručenie  2 – 3 pracovné dni
Cena dopravy 2,99 €; 3,99 €
Možnosti platby Dobierka, karta (online)

Hodnotenie zákazníkov

Hodnotenie zákazníkov je veľmi pozitívne. Na portáli Heureka.sk až 95 % zákazníkov bolo spokojných s Chiashake.sk. podľa toho môžeme usúdiť, že pri vybavovaní objednávok nenastávajú vo väčšine prípadov žiadne problémy.

Podpora

Podpora pre zákazníkov je vo forme online chatu prostredníctvom aplikácie messenger alebo emailu. Avšak v prípade, že sa budete chcieť skontaktovať telefonicky vás asi sklameme. Chiashake neponúka telefonickú podporu, čo sme zároveň označili aj ako nevýhodu.

Magazín

Na stránke Chiashake.sk nenájdete žiadny blog ani magazín. Taktiež nemá recepty na nízkosacharidové jedlá ako konkurencia. To beriem tiež ako drobnú nevýhodu, avšak ak chcete nájsť recepty alebo články ohľadom ketodiéty, tak na internete nájdete toho naozaj veľa.

Náš tip

Neoslovil vás Chiashake.sk? V našom článku nájdete výber a recenzie ďalších eshopov, ktoré poskytujú produkty pre Keto diétu.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár