Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Cestovná agentúra Okholiday.sk – Recenzia

okholiday recenzia

Okholiday.sk je cestovná agentúra, ktorá ponúka iba zájazdy. Sú zameraný najmä na Last Minute a lacné zájazdy, čo zistíte hneď pri prehľadávaní ich ponuky. V zozname majú aj rakúske a nemecké CK. Nahliadnite aj na náš zoznam cestovných kancelárii a agentúr.

Hodnotenie cestovnej agentúry Okholiday.sk

7.9

Výborná

Klasická cestovná agentúra, v ktorej však nájdete mnoho ponúk za výhodnú cenu, čo je jej hlavným pozitívom. Poznávacie zájazdy budete u nich hľadať márne. Užívateľské prostredie je prehľadné a jednoduché na používanie. Každý zájazd je poistení proti úpadku.

Kvalita služieb
8
Cena
9.5
Podpora
6
Užívateľské prostredie
8
Klady
  • Výborné ceny za zájazdy
  • Prehľadné užívateľské prostredie
  • Zájazdy sú poistené proti úpadku
  • Dlhoročné skúsenosti
  • Uvádzajú pri každej ponuke rovno konečnú cenu
Zápory
  • Nemajú ani jednu pobočku
  • Len klasické zájazdy (nie sú poznávacie,...)

Kvalita služieb 8/10

Majiteľ cestovnej kancelárie Okholiday.sk sa venuje oblasti cestovného ruchu už vyše 25 rokov. Ako prvé čo nás na tejto agentúre zaujalo je to, že sa venuje najmä dovolenkám za čo najnižšie ceny. To potvrdzuje aj 100 % garanciou. Ak náhodou natrafíte niekde v inej agentúre na nižšiu cenu tej istej dovolenky, tak im tú ponuku môžete poslať, oni ju znížia a navyše vám dajú bonus. Ich portfólio obsahuje zájazdy od desiatok slovenských, českých, rakúskych aj nemeckých CK. Práve rakúske a nemecké CK sú známe lacnejšími zájazdmi.

Ponuka zájazdov je do desiatok krajín celého sveta. Cez Okholiday.sk si môžete zaobstarať dovolenku v Egypte, Turecku, Bulharsku, Chorvátsku, Grécku či Taliansku. Avšak poznávacie zájazdy by ste v tejto agentúre hľadali márne. V hlavnom menu sa nachádza ponuka lacných dovoleniek. Okrem toho tu nájdete aj Last Minute a Ultra Last minute ponuky. Čo určite ocení každý, kto hľadá dovolenku je jej celková cena. Mnohé iné agentúry neuvádzajú pri danej ponuke práve konečnú cenu. V prípade Okholiday je to naopak.

Každý zájazd, ktorý nájdete v tejto agentúre je poistený proti úpadku. To znamená, že ak náhodou cestovná kancelária skrachuje, tak peniaze za zájazd vám prídu naspäť na účet. Pri prezeraní stránky sme nenarazili na vyhľadávač požičovní áut, atď., čo je napríklad súčasťou agentúry Pelikan.sk alebo Invia.sk.

okholiday uzivatelske prostredie

Cena 9,5/10

Cestovná agentúra Okholiday.sk sa zameriava hlavne na lacné zájazdy. Pozreli sme sa teda na tri zájazdy do obľúbených destinácii za čo najnižšiu cenu, ktoré sme našli v ich ponuke.

  • Bulharsko – v hotely Yunona (3 hviezdičky) na slnečnom pobreží môžete mať až 8 dňový pobyt len za 353 € (konečná cena). Navyše strava je All Inclusive, od pláže budete vzdialený len 150 m a termín je v septembri.
  • Egypt – v obľúbenej Hurghade sme našli 8-dňový pobyt v hotely hneď pri pláži s All Inclusive len za 298 €. Avšak termíny sú mimo sezóny.
  • Grécko – 8-dňový All Inclusive pobyt v 4-hviezdičkovom hotely na ostrove Rodos je za 431 €. Avšak hotel má iba 59 % hodnotenie od ľudí, ktorí ho navštívili. Termíny sú počas sezóny.

*Ceny sa priebežne menia.

Podpora 7/10

V rámci podpory je samozrejmosťou možnosť emailovej komunikácie, ktorá je dostupná nonstop na adrese [email protected]. V prípade otázok môžete kontaktovať agentúru aj telefonicky na čísle 0918 667 766 (Po – Pia 10:00 – 16:00, So a Ne 9:00 – 12:00 – víkend iba od 15.6 do 31.8). Na stránke nám chýba online chat, avšak zatiaľ sme pri žiadnej z recenzovaných cestovných agentúr či kancelárii naň nenarazili. Taktiež nemá žiadnu pobočku, takže komunikácia je možná iba dvoma vyššie spomenutými spôsobmi.

Užívateľské prostredie 9/10

Užívateľskému prostrediu nie je veľmi čo vytknúť. Pri prehľadávaní zájazdov nebol žiadny problém. Pri porovnaní s iným agentúrami nám však chýbal detailnejší filter. V hlavnom menu sú najdôležitejšie odkazy napríklad na lacné letenky alebo ponuky od rakúskych CK. Pri návšteve hlavnej stránky máte rovno pred sebou vyhľadávač, v ktorom vyplníte napríklad destináciu a po potvrdení sa vám hneď zobrazia ponuky. Majú aj FB stránku, ktorá je však už dlhú dobu neaktívna.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár