Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
 • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Cestovná agentúra Okholiday.sk – Recenzia

21. 12. 2023 Aktualizované

okholiday recenzia

Okholiday.sk je cestovná agentúra, ktorá ponúka iba zájazdy. Sú zameraný najmä na Last Minute a lacné zájazdy, čo zistíte hneď pri prehľadávaní ich ponuky. V zozname majú aj rakúske a nemecké CK. Nahliadnite aj na náš zoznam cestovných kancelárii a agentúr.

Hodnotenie cestovnej agentúry Okholiday.sk

7.9

Výborná

Klasická cestovná agentúra, v ktorej nájdete mnoho ponúk za výhodnú cenu, čo je jej hlavným pozitívom. Poznávacie zájazdy budete u nich hľadať márne. Užívateľské prostredie je prehľadné a jednoduché na používanie. Každý zájazd je poistení proti úpadku.

Kvalita služieb
8
Cena
9.5
Podpora
6
Užívateľské prostredie
8
Klady
 • Výborné ceny za zájazdy
 • Prehľadné užívateľské prostredie
 • Zájazdy sú poistené proti úpadku
 • Dlhoročné skúsenosti
 • Uvádzajú pri každej ponuke rovno konečnú cenu
Zápory
 • Nemajú ani jednu pobočku
 • Len klasické zájazdy (nie sú poznávacie,...)

Kvalita služieb 8/10

Majiteľ cestovnej kancelárie Okholiday.sk sa venuje oblasti cestovného ruchu už vyše 25 rokov. Ako prvé, čo nás na tejto agentúre zaujalo, je to, že sa venuje najmä dovolenkám za čo najnižšie ceny. To potvrdzuje aj 100 % garanciou. Ak náhodou natrafíte v inej agentúre na nižšiu cenu tej istej dovolenky, tak im tú ponuku môžete poslať, okholiday.sk zníži cenu za pobyt a navyše vám dajú bonus.

Ich portfólio obsahuje zájazdy od desiatok slovenských, českých, rakúskych aj nemeckých CK. Práve rakúske a nemecké CK sú známe lacnejšími zájazdmi.

Ponuka zájazdov je do desiatok krajín celého sveta. Cez Okholiday.sk si môžete zaobstarať dovolenku v Egypte, Turecku, Bulharsku, Chorvátsku, Grécku či Taliansku. Avšak poznávacie zájazdy by ste v tejto agentúre hľadali márne. V hlavnom menu sa nachádza ponuka lacných dovoleniek. Okrem toho tu nájdete aj Last Minute, exotické pobyty a luxusné plavby.

Čo určite ocení každý, je konečná cena za dovolenku, ktorú už nenavýšia žiadne poplatky. To, čo vidíte, aj reálne zaplatíte. Každý zájazd, ktorý nájdete v tejto agentúre, je poistený proti úpadku. To znamená, že ak náhodou cestovná kancelária skrachuje, tak peniaze za zájazd vám prídu naspäť na účet.

Pri prezeraní stránky sme nenarazili na špeciálne služby, ako je napríklad pomoc s parkovaním na letisku či prenájom áut, konkurenčné agentúry Pelikan.sk alebo Invia.sk sú v tomto o krok vpredu.

Cestovná agentúra okholiday.sk

Cena 9,5/10

Cestovná agentúra Okholiday.sk sa zameriava hlavne na lacné zájazdy. Pozreli sme sa teda na tri zájazdy do obľúbených destinácii za čo najnižšiu cenu, ktoré sme našli v ich ponuke.

 • Bulharsko – v hoteli St. George Hotel & Medical Spa (3 hviezdičky) na slnečnom pobreží môžete mať až 8 dňový pobyt za 695 € (konečná cena). Navyše strava je All Inclusive.
 • Egypt – v obľúbenej Hurghade sme našli 8-dňový pobyt v hoteli hneď pri pláži s All Inclusive za 637 €.
 • Grécko – 8-dňový All Inclusive pobyt v 4-hviezdičkovom hotely na ostrove Rodos si ako pár užijete za 935 €.

*Ceny sa priebežne menia.

Podpora 7/10

V rámci podpory je samozrejmosťou možnosť e-mailovej komunikácie, ktorá je dostupná nonstop na adrese [email protected]. V prípade otázok môžete kontaktovať agentúru aj telefonicky na čísle 0918 667 766 (Po – Pia 10:00 – 16:00, So a Ne 9:00 – 12:00 – víkend iba od 24.6. do 27.8.). Na stránke nám chýba online chat. Taktiež nemá žiadnu pobočku, takže komunikácia je možná iba dvoma vyššie spomenutými spôsobmi.

Užívateľské prostredie 9/10

Užívateľskému prostrediu nie je veľmi čo vytknúť. Pri prehľadávaní zájazdov nebol žiadny problém. Pri porovnaní s iným agentúrami nám však chýbal detailnejší filter. V hlavnom menu sú najdôležitejšie odkazy napríklad na lacné letenky alebo last minute. Pri návšteve hlavnej stránky máte rovno pred sebou vyhľadávač, v ktorom vyplníte napríklad destináciu a po potvrdení sa vám hneď zobrazia ponuky. Majú aj FB stránku, ktorá je však už dlhú dobu neaktívna.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár