Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Cestovná agentúra Invia.sk – Recenzia

invia logo

Invia.sk vám zobrazí ponuky z 300 cestovných kancelárii. Nejde o klasického predajcu ale o porovnávač či vyhľadávač dovoleniek. Teda je veľmi pravdepodobné, že na tomto portáli nájdete dovolenku v destinácii, ktorú chcete navštíviť. Ďalšie informácie sa dozviete v tejto recenzii. V nasledujúcom článku sa dozviete, aká je najlepšia cestovná kancelária.

Hodnotenie cestovnej agentúry Invia.sk

9

Skvelá

Invia.sk je najväčšou cestovnou agentúrou na Slovensku. Jej užívateľské prostredie je prehľadné a intuitívne. Ponúka viaceré možnosti platby a telefonickú či emailovú podporu. Nevýhodou je absencia online chatu. Jednotlivé ponuky obsahujú potrebné informácie a aj recenzie od klientov, ktorí daný hotel navštívili.

Kvalita služieb
9
Cena
9
Podpora
9
Užívateľské prostredie
9
Klady
  • 40 pobočiek po celom Slovensku
  • Obrovský výber zájazdov
  • Spolupráca s 300 cestovnými kanceláriami
  • Intuitívne a prehľadné užívateľské prostredie
  • Ponuky dovoleniek z celého sveta
Zápory
  • Absencia online chatu

Kvalita služieb 9/10

Invia.sk je spoločnosť, ktorá nepatrí medzi klasické cestovné kancelárie, je to cestovná agentúra, ktorá slúži na porovnanie a vyhľadávanie zájazdov. Na Slovensku táto spoločnosť funguje už viac ako 15 rokov a momentálne je v oblasti dovoleniek na 1. mieste. Počas tejto doby cez tento portál vycestovalo na dovolenku viac ako 400 000 dovolenkárov. V ponuke nájdete dovolenky a zájazdy po celom svete. Tie sú konkrétne dostupné až od 300 cestovných kancelárii, ktoré sú overené a aj poistené.

V ponuke nechýbajú tradičné destinácie ako Chorvátsko, Bulharsko, Thajsko, Tunisko, Taliansko alebo Egypt. No nájdete tu aj miesta ako Srí Lanka či Dominikánska republika. O daných dovolenkových destináciách nájdete množstvo užitočných informácii, na základe ktorých si dokážete vytvoriť vlastný pohľad. Po zobrazení ponúk hotelov, pri každom nájdete aj jeho hodnotenie.

Takto si môžete vašu vysnívanú dovolenku zaobstarať aj o pol noci, keďže portál funguje samozrejme nonstop. Avšak môžete navštíviť aj jednu zo 40 pobočiek, ktoré sa na Slovensku nachádzajú. Taktiež poskytujú aj poistenie, ktorého garantom je známa poisťovňa AXA. Naviac ponúkajú poistenie aj proti zlému počasiu.

Neodmysliteľnou súčasťou sú aj Last minute alebo First minute ponuky, ktoré potešia najmä vašu peňaženku. V ich portfóliu služieb nájdete ešte skupinové zájazdy a letenky. V prípade, že chcete svojmu blízkemu urobiť radosť, môžete mu darovať darčekový poukaz, ktorý Invia.sk taktiež ponúka.

invia prostredie

Cena 9/10

Cena jednotlivých zájazdov a dovoleniek závisí od mnohých faktorov. Dĺžka pobytu, destinácia, All Inclusive/polpenzia, spôsob dopravy a ďalšie špecifikácie, ktoré si sami určujete vyčíslia výslednú cenu. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme bližšie na jedny z obľúbených destinácii.

  • Egypt – 5 – dňový pobyt vo 4-hviezdičkovom Hotely Ali Baba Palace s programom All Inclusive si môžete užiť za 424 €. Hotel je výborne vybavený a nachádza sa hneď pri pláži. Počas pobytu vás poteší animačný program a diskotéky.
  • Grécko – na gréckom ostrove Rodos v 3-hviezdičkovom hotely Elpida Beach Studios môžete stráviť 8 dní za 432 €. Avšak v ponuke nie je zahrnutá strava.
  • Turecko – v 5-hviezdičkovom hotely Club Grand Aqua môžete mať 8-dňový pobyt za 573 €. Vzdialenosť na pláž je 400 m a v cene sú služby All Inclusive.

*Ceny sa priebežne menia.

Možnosť platby zájazdu

Ak už máte vybraný váš zájazd alebo dovolenku, stačí už iba zaplatiť. Platbu môžete vykonať prostredníctvom internet bankingu a dokonca aj z viacerých účtov. Je možné zaplatiť aj kartou (Visa alebo Mastercard) a taktiež je jedno či to bude v českých korunách alebo v eurách. Na dovolenku môžete použiť aj príspevok od zamestnávateľa či darčekový poukaz.

Podpora 9/10

V rámci podpory máte k dispozícii email [email protected], na ktorý sa môžete obrátiť v prípade vašich otázok. Pred kontaktovaním skúste nahliadnuť na sekciu časté otázky, kde možno nájdete odpoveď a ušetrite tak čas sebe aj pracovníkovi. Kontaktovať môžete aj call centrum na telefónnom čísle +421 2 2064 8220 (Po – Ne, 9:00 – 18:00). Ak máte pocit, že na stránke môže byť niečo spravené lepšie, tak váš nápad môžete poslať na mail [email protected].

V prípade, že vám tieto formy komunikácie nevyhovujú, môžete navštíviť priamo pobočku. Jedine čo v rámci komunikácie chýba je online chat. Ak nie ste spokojný so zájazdom, tak musíte kontaktovať priamo cestovnú kanceláriu, pretože Invia.sk je len sprostredkovateľ.

Užívateľské prostredie 9/10

Užívateľské prostredie je maximálne prehľadné, preto ho hodnotíme plným počtom bodov. Pri vyhľadávaní dovoleniek sme nemali žiadny problém so zadávaním a následným filtrovaním konkrétnych ponúk. Ako prvé zadáte krajinu alebo konkrétnu destináciu, termín a spôsob dopravy. Následne sa vám zobrazia ponuky, ktoré si ďalej môžete filtrovať. Na stránke sa nachádza aj magazín, ktorý je plný inšpiratívnych článkov.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 4.2 (12 hlasov)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár