Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
 • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Cestovná agentúra Invia.sk – Recenzia

logo invia new

Invia.sk vám zobrazí ponuky z 300 cestovných kancelárií. Nejde o klasického predajcu, ale o porovnávač či vyhľadávač dovoleniek. Teda je veľmi pravdepodobné, že na tomto portáli nájdete dovolenku v destinácii, ktorú chcete navštíviť. Ďalšie informácie sa dozviete v tejto recenzii. Pripravili sme pre vás aj porovnávací článok, v ktorom sa dozviete, aká je najlepšia cestovná kancelária.

Hodnotenie cestovnej agentúry Invia.sk

9

Skvelá

Invia.sk je najväčšou cestovnou agentúrou na Slovensku. Jej užívateľské prostredie je prehľadné a intuitívne. Ponúka viaceré možnosti platby a telefonickú či emailovú podporu. Jednotlivé ponuky obsahujú potrebné informácie a aj recenzie od klientov, ktorí daný hotel navštívili. Nakoľko však ide o cestovnú agentúru, ktorá je sprostredkovateľom, konečná cena zájazdu vám bude potvrdená až po rezervácii a môže sa mierne líšiť.

Kvalita služieb
9
Cena
9
Podpora
9
Užívateľské prostredie
9
Klady
 • 40 pobočiek po celom Slovensku
 • Obrovský výber zájazdov
 • Spolupráca s 300 cestovnými kanceláriami
 • Intuitívne a prehľadné užívateľské prostredie
 • Ponuky dovoleniek z celého sveta
Zápory
 • Nefungujúci online chat
 • Kvalita zájazdu závisí od konkrétnej cestovnej kancelárie
 • Niektorí klienti sa ponosujú na neprofesionálny prístup zákazníckej podpory

Kvalita služieb 9/10

Invia.sk je spoločnosť, ktorá nepatrí medzi klasické cestovné kancelárie, je to cestovná agentúra, ktorá zájazdy a dovolenky iba sprostredkúva. Na Slovensku táto spoločnosť funguje už viac ako 15 rokov a momentálne je v oblasti dovoleniek na 1. mieste. Tento portál využilo na vyhľadanie a rezerváciu svojej dovolenky viac ako 400 000 dovolenkárov. V ponuke nájdete dovolenky a zájazdy po celom svete. Tie sú konkrétne dostupné až od 300 cestovných kancelárií, ktoré sú overené a aj poistené.

V ponuke nechýbajú tradičné destinácie ako Chorvátsko, Bulharsko, Thajsko, Tunisko, Taliansko alebo Egypt. No nechýbajú ani krajiny ako Srí Lanka či Dominikánska republika. O daných dovolenkových destináciách nájdete množstvo užitočných informácií, na základe ktorých si dokážete vytvoriť vlastný pohľad. S rozhodnutím vám pomôže aj hodnotenie dovolenkárov, ktoré sa vám zobrazí pri každom hoteli či inom ubytovacom zariadení.

Takto si môžete vašu vysnívanú dovolenku zaobstarať aj o pol noci, keďže portál funguje nonstop. Okrem toho môžete navštíviť aj jednu zo 40 pobočiek, ktoré sa na Slovensku nachádzajú. Taktiež poskytujú aj cestovné poistenie, ktorého garantom je známa poisťovňa AXA. Súčasťou poistenia je aj storno zájazdu, poistenie zodpovednosti za škody či strata batožiny.

Neodmysliteľnou súčasťou sú aj Last minute alebo First minute ponuky, ktoré potešia najmä vašu peňaženku. V ich portfóliu služieb nájdete ešte skupinové zájazdy a letenky. V prípade, že chcete svojmu blízkemu urobiť radosť, môžete mu darovať darčekový poukaz, ktorý Invia.sk taktiež ponúka. Z ďalších služieb spomenieme možnosť prenajať si auto alebo pomoc s parkovaním na letisku.

Cestovná agentúra Invia.sk

Cena 9/10

Cena jednotlivých zájazdov a dovoleniek závisí od mnohých faktorov. Dĺžka pobytu, destinácia, All Inclusive/polpenzia, spôsob dopravy a ďalšie špecifikácie, ktoré si sami určujete, vyčíslia výslednú cenu. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme bližšie na jedny z obľúbených destinácii.

 • Egypt – 5 – dňový pobyt vo 4-hviezdičkovom hoteli s programom All Inclusive je v súčasnosti dostupný od 520 € za osobu. V ponuke nájdete vysoko hodnotené hoteli s kvalitnými službami, ktoré sa nachádzajú kúsok od pláže. Počas pobytu vás poteší animačný program a diskotéky.
 • Grécko – na All Inclusive sme si posvietili aj v slnečnom Grécku. Pobyt na 5 dní začína na sume 515 €. Ak sa rozhodujete na základe hodnotení zákazníkov, z obľúbených destinácií je napr. Caravia Beach za 920 € na osobu.
 • Turecko –  navštíviť túto krajinu sa určite oplatí aj túto letnú sezónu. 5-dňový pobyt All Inclusive začína na hodnote 280 € na osobu. No a pobyt v 5-hviezdičkovom hoteli si môžete užiť už za 400 € za osobu.
 • Spojené arabské emiráty – kukli sme aj do exotiky. Tu začína 5-dňový pobyt All Inclusive za hodnote cca 1 100 € za osobu.

*Ceny sa priebežne menia.

Možnosť platby zájazdu

Ak už máte vybraný váš zájazd alebo dovolenku, stačí už iba zaplatiť. Platbu môžete vykonať prostredníctvom internet bankingu a dokonca aj z viacerých účtov. Je možné zaplatiť aj kartou (Visa alebo Mastercard) a taktiež je jedno, či to bude v českých korunách alebo v eurách. Na dovolenku môžete použiť aj príspevok od zamestnávateľa či darčekový poukaz.

Podpora 9/10

V rámci podpory máte k dispozícii email [email protected], na ktorý sa môžete obrátiť v prípade vašich otázok. Pred kontaktovaním skúste nahliadnuť na sekciu časté otázky, kde možno nájdete odpoveď a ušetrite tak čas sebe aj pracovníkovi. Kontaktovať môžete aj call centrum na telefónnom čísle +421 2 3221 0450 (Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00). Ak máte pocit, že na stránke môže byť niečo spravené lepšie, tak váš nápad môžete poslať na mail [email protected].

V prípade, že vám tieto formy komunikácie nevyhovujú, môžete navštíviť priamo pobočku. Na stránke sa zobrazuje aj “okienko” na online chat, táto funkcia však nie je veľmi spoľahlivá a často nefunguje. Ak nie ste spokojní so zájazdom, tak musíte kontaktovať priamo cestovnú kanceláriu, pretože Invia.sk je len sprostredkovateľ.

Užívateľské prostredie 9/10

Užívateľské prostredie je maximálne prehľadné, preto ho hodnotíme plným počtom bodov. Pri vyhľadávaní dovoleniek sme nemali žiadny problém so zadávaním a následným filtrovaním konkrétnych ponúk. Ako prvé zadáte krajinu alebo konkrétnu destináciu, termín a spôsob dopravy. Následne sa vám zobrazia ponuky, ktoré si ďalej môžete filtrovať. Na stránke sa nachádza aj magazín, ktorý je plný inšpiratívnych článkov.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 4.3 (13 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
Beáta (11. 5. 2024 22:05)

Celkom som sa zabavila po prečítaní si takých superlatívov po čerstvej osobnej skúsenosti s agentúrou INVIA . Cez INVIA nikdy viac...Ak môžete, vyhnite sa prosím veľkým oblúkom tejto spoločnosti, ktorá hoci len sprostredkuje predaj zájazdov, tak zavádza a vedome klame svojich klientov. Ešte ak sa udeje niečo negatívne, tak sa tvária, že toto sa nestáva a teraz čítam na fórach kopec ďalších negatívnych skúseností, jak cez kopirák s tou našou ... Chyba, že som si ich neprečítala skôr...

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár