Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
 • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Cestovná kancelária Daka.sk – Recenzia

CK DAKA logo

Cestovná kancelária Daka.sk je poskytovateľom viacerých typov zájazdov. V ich ponuke nájdete letecké/autobusové zájazdy, 1-dňové zájazdy aj luxusné plavby. Zájazdy sú po 30 krajinách prevažne v Európe. Okrem tejto cestovky nájdete ďalšie zaujímavé varianty v našom hodnotenie cestovných kancelárií a agentúr.

Hodnotenie cestovnej kancelárie cestovnakancelariadaka.sk

8.8

Perfektná

Táto cestovná kancelária má dlhoročné skúsenosti s poskytovaním zájazdov. Môžete sa tešiť na výhodné ceny a bohatú ponuku rôznych typov zájazdov. Poznávacie zájazdy sú navyše sprevádzané profesionálnym sprievodcom. A pre tých, ktorí nemajú momentálne čas na cestovanie, si môžu pustiť ich zaujímavý cestovateľský podcast.

Kvalita služieb
9
Cena
9
Podpora
9
Užívateľské prostredie
8
Klady
 • Dlhoročné skúsenosti s poskytovaním zájazdov
 • Výhodné ceny
 • Rôzne typy zájazdov
 • Profesionálni sprievodcovia
 • Vlastný cestovateľský podcast
Zápory
 • Absencia Last Minute a First Minute ponúk
 • Zájazdy len v 30 krajinách

Kvalita služieb 9/10

Už z názvu vieme, že je to cestovná kancelária a nie vyhľadávač či porovnávač ako Invia.sk alebo Pelikan.sk. V ich ponuke nájdete zájazdy okolo 30 krajín, ktoré sa prevažne nachádzajú v Európe. Nájdete tam napríklad zájazd do Francúzska, Maďarska, Švédska alebo Spojených Arabských Emirátov. Na zájazdy sa cestuje lietadlom alebo autobusom.

V prípade viacdňovej jazdy autobusom si môžete pri nástupe do autobusu zakúpiť kryt na oči, štuple do uší a vankúšik, vďaka čomu bude cesta pohodlnejšia. Miesta nástupu sú po celom Slovensku a dokonca si môžete vybrať aj miesto sedenia. Počas zájazdu vás bude sprevádzať sprievodca, ktorý je overený, a zároveň je aj členom Slovenskej spoločnosti sprievodcov.

Cestovnakancelariadaka.sk má 12 pobočiek po celom Slovensku, okrem toho spolupracuje so 150 partnermi v oblasti cestovania.

V portfóliu majú rôzne typy zájazdov. Nechýbajú pobyty pri mori, tipy na dovolenku pre rodiny s deťmi, exotické a wellness pobyty, zájazdy na pútnické miesta či dokonca luxusné plavby. Počas niektorých z nich vás bude sprevádzať profesionálny sprievodca. Okrem toho ponúkajú aj luxusné plavby po celom svete. Čo nám na ich stránke chýbalo sú Last Minute a First Minute ponuky, čo berieme ako nevýhodu.

Ako služby navyše ponúkajú pravidelné dopravné linky z Bratislavy do Bardejova a z Bratislavy do Košíc, prenájom vozidiel, autobusov a prenájom kamiónov.

Cestovná kancelária DAKA

Cena 9/10

Keďže cena zájazdu závisí od mnohých faktorov, pozreli sme sa na niekoľko z nich, ktoré sú za výhodnú cenu.

 • Grécko – na ostrove Santorini v 3-hviezdičkovom hoteli Amaryllis Hotel môžete mať 4-dňový pobyt za 599 €. Strava je vo forme kontinentálnych raňajok. Navyše si môžete užiť prehliadku Santorini so sprievodcom.
 • Španielsko – 4-dňový poznávací zájazd španielskeho mesta Malaga môžete mať za 549 €. V cene máte zahrnuté poplatky jednotlivých prehliadok, sprievodcu a raňajky v hotely.
 • Chorvátsko – víkendové kúpanie v mori si môžete zaobstarať už za 79 €. Autobusom vyrazíte v piatok večer zo Slovenska. Celú sobotu si môžete vychutnávať slnko a vodu, no a večer vyrážate naspäť domov. Samozrejme takýto typ zájazdu nemusí vyhovovať každému.

*Ceny sa priebežne menia.

Možnosti platby

Zaplatiť za zájazd môžete tromi spôsobmi. Prvým je bankový prevod, ktorý vykonáte pomocou internet bankingu. Taktiež máte na výber vložiť peniaze na účet v banke, avšak tu budete musieť navštíviť pobočku. Poslednou možnosťou je zaplatiť zľavovým kupónom. Teda možnosti platby sú oproti iným CK či agentúram štandardné.

Podpora 9/10

Máte otázky ohľadom zájazdu, jeho ceny, odletu apod.? V čase od 8:00 do 21:00 (okrem štátnych sviatkov) môžete kontaktovať priamo cestovnú kanceláriu DAKA na čísle 02 / 44 555 000. Ak máte radšej osobný kontakt, tak môžete navštíviť jednu z 12 pobočiek na Slovensku. Ako sme spomínali v kapitole Kvalita služieb, zájazdy od tejto CK sú dostupné u viac ako 150 partnerov po celom Slovensku. Kontaktovať ich môžete aj prostredníctvom emailu [email protected]. No a najrýchlejší spôsob, ako dostať odpovede na svoje otázky, je online chat. 

Užívateľské prostredie 8/10

Stránka tejto cestovnej kancelárie je jednoduchá a prehľadná. Vyhľadávač je jednoduchý a praktický spojený so základným filtrom. Ak by ste potrebovali detailnejšie informácie, jednoducho si zo stránky stiahnite prehľadný katalóg, kde sa dozviete, všetko, čo potrebujete.

Taktiež sme si všimli, že na stránke nemajú sekciu Najčastejšie otázky. Zato tu nájdete sekciu “Blog” s článkami pre zvedavých a informácie chtivých baDAKAteľov. A keďže aj cestovná kancelária DAKA ide s modernou dobou, ak milujete počúvať cestovateľské podcasty, môžete si vypočuť zaujímavosti o Škotsku, Izraelu a pod.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 2.5 (11 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
rasel (14. 5. 2024 23:05)

toto hodnotenie je napísane ako reklama bez priamych skúsenosti s cestovkou, stačí si sadnúť do autobusu ktorý uvádzajú ako luxusný a zistite, že sa nemôžete pohnúť , že mešká a za všetko si pýtajú poplatok o ktorom vám ani nedajú doklad.WC je iluzórne, iba tušíte že tam možno je a tak platíte na brezinkách a strácate čas zo zájazdu.

Odpovědět
Uživatel
Lucie (15. 5. 2024 16:05)

100% souhlasím, jedná se o reklamu nikoliv recenzi. Nebo všem přijde v pořádku, že u leteckého zájezdu není v ceně transfer na hotel? Programy ok, ceny úžasné, jen na místě zaplatíte velké částky v hotovosti a o potvrzení platby so můžete nechat zdát.

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár