Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Cestovná kancelária Daka.sk – Recenzia

cestovna kancelaria daka

Cestovná kancelária Daka.sk je poskytovateľom viacerých typov zájazdov. V ich ponuke nájdete letecké/autobusové zájazdy, 1-dňové zájazdy aj luxusné plavby. Zájazdy sú po 30 krajinách prevažne v Európe. Okrem tejto cestovky nájdete ďalšie zaujímavé varianty v našom hodnotenie cestovných kancelárii a agentúr.

Hodnotenie cestovnej kancelárie cestovnakancelariadaka.sk

8.5

Perfektná

Táto cestovná kancelária má dlhoročné skúsenosti s poskytovaním zájazdov. Síce majú len jednu pobočku, no viac ako 150 partnerov po celom Slovensku prostredníctvom, ktorých si môžete kúpiť ich zájazd. Taktiež majú výhodné ceny a poznávacie zájazdy sú sprevádzané profesionálnym sprievodcom.

Kvalita služieb
8
Cena
9
Podpora
9
Užívateľské prostredie
8
Klady
 • Dlhoročné skúsenosti s poskytovaním zájazdov
 • Výhodné ceny
 • Viaceré typy zájazdov
 • Viac ako 150 partnerov po celom Slovensku
 • Profesionálny sprievodcovia
Zápory
 • Absencia Last Minute a First Minute ponúk
 • Zájazdy len v 30 krajinách
 • Slabá filtrácia zájazdov

Kvalita služieb 8/10

Už z názvu vieme, že je to cestovná kancelária a nie vyhľadávač či porovnávač ako Invia.sk alebo Pelikan.sk. V ich ponuke nájdete zájazdy do 30 krajín, ktoré sa prevažne nachádzajú v Európe. Nájdete tam napríklad zájazd do Ruska, Švédska alebo Spojených Arabských Emirátoch. Takže sa nejedná len o klasické dovolenky pri mori. Na zájazdy sa cestuje lietadlom alebo autobusom.

V prípade viacdňovej jazdy autobusom dostane pri nástupe kryt na oči, štuple do uší a vankúšik, vďaka čomu bude cesta pohodlnejšia. Miesta nástupu sú po celom Slovensku a dokonca si môžete vybrať aj miesto sedenia. Počas zájazdu vás bude sprevádzať sprievodca, ktorý je overený a zároveň je aj členom Slovenskej spoločnosti sprievodcov.

Cestovnakancelariadaka.sk má len jednu pobočku v Skalici. No ich zájazdy si môžete zakúpiť u viac ako 150 partnerov, ktorý sa nachádzajú po celom Slovensku. Toto beriem ako veľké pozitívum, keďže mnoho ľudí radšej kupuje zájazd priamo na pobočke ako cez internet.

V portfóliu majú rôzne typy zájazdov. Napríklad 1-dňové zájazdy autobusom do zaujímavých miest okolitých krajín. Počas niektorých z nich vás bude sprevádzať profesionálny sprievodca. Okrem toho ponúkajú aj luxusné plavby po celom svete. Čo nám na ich stránke chýbalo sú Last Minute a First Minute ponuky, čo berieme za nevýhodu.

cestovnakancelariadaka uzivatelske prostredie

Cena 9/10

Keďže cena zájazdu závisí od mnohých faktorov, pozreli sme sa na niekoľko z nich, ktoré sú za výhodnú cenu.

 • Grécko – na ostrove Rodos v 3-hviezdičkovom hotely Oasis Bungalows môžete mať 7-dňový pobyt za 499 €. Strava je vo forme All Inclusive a odlet aj prílet je z letiska v Bratislave.
 • Španielsko – 3-dňový poznávací zájazd španielskeho mesta Malaga môžete mať za 449 €. V cene máte zahrnuté poplatky jednotlivých prehliadok, sprievodcu a raňajky v hotely.
 • Chorvátsko – víkendové kúpanie v mori si môžete zaobstarať už za 55 €. Autobusom vyrazíte v piatok večer zo Slovenska. Celú sobotu si môžete vychutnávať slnko a vodu, no a večer vyrážate naspäť domov. Samozrejme takýto typ zájazdu nemusí vyhovovať každému.

*Ceny sa priebežne menia.

Možnosti platby

Zaplatiť za zájazd môžete tromi spôsobmi. Prvým je bankový prevod, ktorý vykonáte pomocou internet bankingu. Taktiež máte na výber vložiť peniaze na účet v banke, avšak tu budete musieť navštíviť pobočku. Poslednou možnosťou je zaplatiť zľavovým kupónom. Teda možnosti platby sú oproti iným CK či agentúram štandardné.

Podpora 9/10

Máte otázky ohľadom zájazdu, jeho ceny, odletu apod.? Počas pracovných dní môžete kontaktovať priamo cestovnú kanceláriu DAKA na čísle 02 / 44 555 000 v čase od 9:00 do 17:00. Ak máte radšej osobný kontakt, tak môžete navštíviť pobočku v Skalici. Avšak ako sme spomínali v kapitole Kvalita služieb, zájazdy od tejto CK sú dostupné u viac ako 150 partnerov po celom Slovensku. Kontaktovať ich môžete aj prostredníctvom emailu [email protected]. Na stránke nemajú k dispozícii online chat.

Užívateľské prostredie 8/10

Stránka tejto cestovnej kancelárie je jednoduchá a prehľadná. Avšak výber zájazdu nie je možné nejak extra filtrovať. Preto viac-menej musíte pracne prehľadávať všetky zájazdy. Na druhej strane tých zájazdov momentálne nie je veľa (máj 2021). Čo nám taktiež chýbalo je sekcia Najčastejšie otázky. Majú aj FB stránku, na ktorej pravidelne pridávajú informácie o aktuálnych ponukách.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 2.4 (9 hlasov)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár