Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Stylies Pegasus – Recenzia a test

23. 1. 2021 Aktualizované

Stylies Pegasus recenzia

Čistička vzduchu Stylies Pegasus je určená pre menšie priestory. Ponúka možnosť použiť esenciálny olej pre prevoňanie priestoru a malé rozmery.

Hodnotenie čističky vzduchu Stylies Pegasus

7.2

Výborná

Výkon 150 m3/h, ktorým čistička disponuje postačí pre priestor s maximálnou rozlohou 50 m2. Je vhodná pre menej náročných zákazníkov, ktorý hľadajú dobrú cenu, pekný dizajn a vysokú účinnosť.

Funkcie a ovládanie
7
Výkon
7
Dizajn, rozmery, hlučnosť
7.5
Klady
  • Malé rozmery
  • Nápaditý dizajn
  • Možnosť aromaterapie
  • Doživotný HPP filter
Zápory
  • Pri max. výkone je hlučný

Funkcie a ovládanie

Stylies Pegasus je sušička vzduchu s 99,97 % účinnosťou čistenia. Disponuje štandardnými funkciami ako napríklad časovač. Avšak jednou z menej bežných funkcii je možnosť aromaterapie. Tá dokáže v človeku vzbudiť pozitívne pocity a uvoľnenie. Čistička obsahuje kazetu, do ktorej môžete naliať esenciálny olej s vašou obľúbenou vôňou.

Filtračný systém je zostavený z troch rozdielnych filtrov. Prvý je predfilter, ktorý má za úlohu zachytiť hrubšie častice ako napríklad prach. Druhý je HPP filter, ktorý čistí vzduch od pachov, peľu, baktérii či vírusov. Mnohé konkurenčné čističky majú HEPA filter, ktorý má však obmedzenú životnosť. Naopak HPP filter stačí pravidelne umývať a nemusíte ho neskôr nahradiť novým. Posledným filtrom, ktorým vzduch prechádza je uhlíkový filter, ktorý eliminuje napríklad cigaretový dym.

Na hornej strane sa nachádza 5 tlačidiel, ktorými čističku ovládate. Pozdĺž stredom prednej strany je LED pásik, ktorý znázorňuje aktuálny výkonnostný stupeň. Ak by vás svetlo v noci rušilo, tak jas sa dá znížiť na minimum.

Absencia diaľkového ovládania alebo senzoru kvality je pri tejto cene zanedbateľná. Ak by ste chceli čističku s týmito vlastnosťami, tak si prezrite našu recenziu na Xiaomi Mi Air Purifier Pro EU.

Výkon

Výkon čističky je 150 m3/h čo znamená, že ho môžete požívať v menších priestoroch do 50 m2. Hodí sa napríklad do detskej izby, spálne alebo do kancelárie. Výkon môžete manuálne nastavovať na 5 rýchlostných stupňov podľa vašej potreby.

Dizajn, rozmery, hlučnosť

Stylies Pegasus má zaujímavý nápaditý dizajn, ktorý dopĺňa LED pásik. Jeho výhodou sú celkom malé rozmery a nízka hmotnosť, vďaka čomu ho môžete umiestniť na stôl či skrinku. Hlučnosť pi maximálnom výkone je 60 dB. Pri najnižšom rýchlostnom stupni je hlučnosť minimálna a nerušivá.

Vlastnosti Hodnoty
Odporúčaná rozloha priestoru 50 m2 – max
Hlučnosť max 60 dB
Počet rýchlostí 5
Výkon 150 m3/h
Displej nie
Diaľkové ovládanie nie
Rozmery (š × v × h) 16 × 39,5 × 38 cm
Hmotnosť 3,45 kg
Náš tip

Náš test vybraných čističiek vzduchu obsahuje ďalšie drahšie aj lacnejšie čističky. Medzi nimi nájdete modely s diaľkovým ovládaním, ionizátorom alebo UV-C lampou.

Najpredávanejšie čističky vzduchu

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár