Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Z krabičky – recenzia

20. 9. 2022 Aktualizované

Krabičková diéta Z krabičky

Dali ste si predsavzatie, že schudnete, no nemáte čas na prípravu jedla? Odporúčame vám vyskúšať krabičkovú diétu. Tá vám ušetrí čas a energiu, ktorú by ste inak museli vynaložiť na nakupovanie a varenie. Skvelou voľbou medzi krabičkovými diétami je Z krabičky.

8.5

Dobrá

Ak hľadáte vhodnú krabičkovú diétu pre svoje potreby, určite by ste nemali programy Z krabičky prehliadať. Strava je navrhnutá a zostavená odborníkmi, je chutná a zdravá. Ľudia si ju chvália a je dostupná vo viacerých mestách Slovenska. Jedinú výhradu máme voči absencii bezlepkového programu. S diétou Z krabičky môžete obrátiť svoj život naruby, schudnúť prebytočné kilá, nabrať svaly a to bez toho, aby ste museli strácať čas prípravou jedla.

Cena
8
Programy
8
Kvalita
10
Rozvoz
8
Klady
  • Vysoká kvalita potravín (často lokálne)
  • 12 rôznych programov
  • Program pre vegetariánov
  • Doprava zdarma
  • Bez chemických dochucovadiel
  • Ponúkané jedlá neopakujú
Zápory
  • Rozvoz len vo vybraných mestách

Ako to funguje

Krabičková diéta Z krabičky sa spôsobom fungovania veľmi nelíši od iných krabičkových diét, ktoré sú na trhu. Ústrednou myšlienkou je poskytnúť zákazníkovi komfortný a udržateľný spôsob stravovania, ktorý je zdravý. Väčšinou siahajú po krabičkových diétach ľudia, ktorí hľadajú efektívne spôsoby na znižovanie hmotnosti.

Krabičkové diéty sú však vhodné pre kohokoľvek. Aj diéta Z krabičky je veľmi obľúbená medzi pracujúcimi ľuďmi, športovcami a seniormi.

Diéta Z krabičky sa môže pýšiť tým, že jej spoluzakladateľkou je absolventka Lekárskej fakulty Masarykovej univerzity v Brne, odboru výživy človeka. Klient má teda istotu, že sú všetky programy a menu správne navrhnuté.

Krabičková diéta Z krabičky je vhodnou a primeranou stravou na každý deň. Zákazník si najprv zvolí program (môže konzultovať aj s nutričnými poradcami) a následne si ho objedná. Jedlo mu bude doručené priamo na adresu.

Na prípravu jedla sú používané konvektomaty. Varí sa v nich veľmi šetrne a za pomoci pary. Niektoré jedlá sú pripravované aj na panvici, avšak len s minimálnym použitím olivového oleja. Jedlo sa šokovo chladí z 90 °C na 2 °C behom jednej hodiny. Takto sa dosiahne vyššia trvanlivosť jedla. Po ukončení prípravy a šokového schladenia sa jedlo hermeticky zabalí do plastového obalu a je pripravené na rozvoz.

Počet jedál, ktoré vám budú doručené je daný aj tým, aký program si vyberiete. Ak si zvolíte celodenný program, bude obsahovať 5 chodov, teda všetko od raňajok až po večeru. Táto voľba je vhodná pre zaneprázdnených ľudí. Ak potrebujete pokryť len obed, alebo večer, môžete si jedlo objednať samostatne.

Spoločnosť Z krabičky je veľmi flexibilná a vychádza klientom v ústrety. Ak by ste potrebovali zrušiť dodávku jedla na určité dni, dá sa to bez problémov vybaviť. Kompenzáciou vám bude jedlo v iné dni, podľa vašej voľby. Podmienkou však je dať zmenu v objednávke vedieť včas, presnejšie 3 dni vopred.

Krabičková diéta recenzia

Programy a kvalita potravín

Vyššie sme už spomenuli, že za celým projektom krabičkovej diéty Z krabičky stojí odborníčka na výživu človeka. V tíme nutričných špecialistov sú aj ďalšie nutričné poradkyne, ktoré sú pripravené odpovedať na otázky klientov.

Páči sa nám fakt, že je táto diéta založená na princípoch vedy o správnej výžive človeka. Klienti môžu oprávnene očakávať úbytok hmotnosti alebo dosiahnutie iného zdravotného cieľa. Samozrejme okrem stravy bude potrebné upraviť aj životosprávu, no na jedlá Z krabičky sa môžete spoľahnúť.

Ponúkané jedlá sú nastavené tak, aby plne pokrývali energetickú potrebu človeka. Menu je vždy pestré, no zároveň vyvážené. Veľký dôraz sa kladie na prítomnosť všetkých živín v zodpovedajúcich množstvách. Objednané jedlo môžete dopĺňať listovou a inou nízkokalorickou zeleninou. Žiadne ďalšie doplnky stravy nie sú potrebné. V prípade, že máte špeciálne dietologické požiadavky, určite ich konzultujte so svojim lekárom a môžete využiť aj služby nutričných špecialistov.

Na diéte Z krabičky sa nám páči, že sa ponúkané jedlá neopakujú. Nanajvýš sa behom roka opakuje základ jedla, no stále v inej podobe. Vďaka tomu si získava táto diéta množstvo pozitívnych ohlasov.

Ingrediencie na prípravu jedál sú čerstvé a podľa možností aj lokálne. Výnimku tvoria ryby, ktoré nie sú inak dostupné. Kvalita jedla je podčiarknutá faktom, že na dochucovanie sa nepoužívajú chemické dochucovadlá ani glutaman sodný. Minimálne je aj zastúpenie tukov a soli.

Klienti si môžu vyberať z 12 rôznych programov. Klasikou sú programy Pre Zdravie a Pre Zdravie +. Ich úlohou je pomôcť ľuďom s nadváhou zbaviť sa prebytočných kilogramov. Zároveň je cieľom, aby bolo jedlo chutné a vyvážené.

Vybrať si môžete aj sezónny program Šalát. Ten je v ponuke len od mája do októbra a je jasnou voľbou pre každého, kto obľubuje ľahké jedlá.

V ponuke nechýba ani program pre vegetariánov Bez mäsa a vegánsky program Vegan +. Pre rodiny je určený program Rodina a na splnenie špeciálnych potrieb dojčiacich mamičiek je k dispozícii program Pre mamy.

Športovcom, ktorí majú vysoké nároky na dostatok kvalitných proteínov z rôznych zdrojov, odporúčame programy Protein + a Fit +.

Náš tip

Hľadáte vysokoproteínovú diétu, ktorá vám pomôže dostať sa do ketózy? Pozrite si aj náš článok Najlepšia keto diéta.

Oceňujeme, že krabičková diéta Z krabičky má varianty aj pre ľudí s intoleranciou na laktózu a pre trpiacich na diabetes. Žiaľ, akosi sa zabudlo na ľudí s bezlepkovou diétou.

Z krabičky diéta

Rozvoz

Dobrá správa je, že za rozvoz klienti Z krabičky neplatia. Pri objednaní viacerých balíčkov na jednu adresu dokonca firma ponúka zľavy.

Lokálne prebieha rozvoz v tzv. termoboxoch. Tie disponujú chladiacimi médiami, takže jedlo bezproblémov prežije cestu až k vám domov. Krabičky s jedlom sa umiestňujú do igelitovej tašky, na ktorej nájdete štítok. Ten vám podá všetky potrebné informácie o jedle.

Jedlo je doručované 5 krát týždenne v časoch od 14 do 23 hodiny.

Ak vás zaujímajú presnejšie časy rozvozových plánov (keďže v rôznych miestach sú rôzne plány) neváhajte kontaktovať operátorov zákazníckeho centra, ktorí sú vždy pripravení pomôcť. Bohužiaľ presný čas doručenia sa vybaviť nedá, a to ani za príplatok. Nuž budete sa musieť prispôsobiť. Ak by ste náhodou v danom čase neboli doma, môžete sa dohodnúť s kuriérom, ktorý vám v rámci svojich možností určite vyjde v ústrety.

Diétu Z krabičky si nemôžete objednať kdekoľvek na Slovensku. Rozvoz je obmedzený na mestá, ako je Bratislava, Martin, Nitra, Nové Zámky, Prievidza, Trenčín, Trnava, Žilina a ďalšie. Pozrite si presný zoznam miest, kde je rozvoz dostupný.

Skúsenosti klientov

Odborníkmi zostavené programy krabičkovej diéty Z krabičky si získali obľubu mnohých klientov. Tí neváhajú svoje pozitívne skúsenosti zdieľať. Najviac si chvália jedlo, jeho pestrosť a variabilitu. Diéta Z krabičky vás určite nudiť nebude.

Drvivá väčšina recenzií je pozitívna. Ľuďom sa s touto diétou darí radikálne schudnúť a žiť zdravšie. Občas sa vyskytne nepríjemná skúsenosť s dodávkou jedla, no nejde o nič vážne.

Náš tip

Zaujal vás tento typ diéty a chcete sa dozvedieť viac? V článku s rebríčkom krabičkových diét nájdete ďalšie zaujímavé tipy a recenzie.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár