Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Banggood – recenzia

1. 10. 2020 Aktualizované

Banggood uvodna strana recenzia

Jedným z najlepších čínskych eshopov je Banggood.com. Aj keď u nás ho ľudia ešte len začínajú objavovať, v zahraničí je jedným z najobľúbenejších. Ak hľadáte obchod, ktorý vám poskytne obrovské množstvo tovaru na výber za veľmi výhodné ceny, určite si pozrite celú našu recenziu Banggood.

Hodnotenie eshopu Banggood

9

Perfektný

Čínsky eshop Banggood ponúka ohromne veľký výber rôznych produktov, dopravu zdarma a predovšetkým veľmi nízke ceny. Spoločne s Aliexpressom ide o dva najlepšie čínske obchody vôbec.

Ponuka produktov
10
Nakupovaie
9
Platenie
10
Doručenie
7
Recenzie používateľov
9
Klady
  • Výhodné ceny
  • Široký výber dostupných produktov
  • Osvedčený predajca
  • Veľké množstvo pozitívnych recenzií používateľov
Zápory
  • Slabý preklad do slovenčiny

O obchode Banggood

Aj ďalší čínsky obchod, ktorý sme zaradili do nášho výberu tých najlepších, sa dosť podobá na všetky ostatné. Nakoniec platí, že aj z hľadiska tovaru a dostupných výrobkov v jednotlivých čínskych obchodoch nájdete všade podobné veci.

Ponuka výrobkov portálu Banggood je veľmi podobná Aliexpressu. Ide teda o pestrý výber rôznych produktov naprieč širokým spektrom kategórií. Oproti ostatným obchodom tiež Banggood ponúka veľmi zaujímavé akcie, zľavy a pod. Pri našich potulkách týmto webom, sme našli predovšetkým zaujímavé ceny na rôzne elektronické súčiastky a veľké množstvo výborných akcií na módu a oblečenie.

Oproti Aliexpressu sa Banggood líši v jednej kľúčovej veci. Nejde totiž o akési „trhovisko“ plné rôznych samostatných predajcov, ale o koncového predajcu. Nemusíte sa preto zaoberať recenziami predajcov a hľadaním tých kvalitných. Stačí si nájsť produkt, pozrieť jeho recenzie (ktorých tu nájdete naozaj veľa) a jednoducho si ho kúpiť.

Aj napriek tomu, že tento čínsky portál nepatrí medzi tak známe (v našich končinách), ide o veľmi dobré miesto na nákup lacných produktov a rôznych výrobkov, ktoré by ste v tunajších obchodoch hľadali márne.

Obchod Banggood nie je žiadnym nováčikom na poli čínskych medzinárodných predajcov. Tento web totiž funguje a je v prevádzke už od roku 2006. Denne ho navštívi okolo 50 000 kupujúcich.

V mnohých krajinách patrí medzi najobľúbenejšie čínske obchodné portály vôbec. Napríklad v Rusku je bezkonkurenčne najviac používaným (viac ako Aliexpress). U nás jeho obľúbenosť pomaličky narastá a môžete očakávať, že bude v tomto trende pokračovať aj naďalej.

Ponuka produktov

Obchod Banggood ponúka zákazníkom naozaj pestrú nádielku všemožných produktov. Ponuka zahŕňa prakticky čokoľvek, na čo si spomeniete. Pre lepšiu orientáciu na stránke sú na ľavej strane dostupné jednotlivé kategórie. Medzi najobľúbenejšie patrí dámske a pánske oblečenie, telefóny, elektronika, hračky a rôzne módne doplnky.

Ak patríte medzi „lovcov zliav“ môžete kliknúť na položku zľavy hneď vedľa kategórií. Odporúčame vám prezrieť si aj novinky a najlepšie hodnotené produkty.

Nakupovanie na Banggood.com

Aby ste mohli spečatiť svoj nákup zaplatením, budete musieť najprv podstúpiť registráciu. Ide o jednoduchý proces, s ktorým si poradí každý. Registráciu zjednodušuje možnosť využitia profilu na Facebooku alebo Twitteri. Kladne hodnotíme fakt, že pre registráciu sú nutné len základné informácie o vás. Keď už budete majiteľom konta na stránke Banggood, nič vám nebude brániť v nákupe.

Aj tento eshop pokračuje v trende zjednodušovania nákupov pre smartfóny. Výsledkom je vydarená aplikácia, ktorá je dostupná majiteľom smartfónov s operačným systémom Android a iPhone. Existenciu tejto aplikácie hodnotíme kladne, pretože je nakupovanie s ňou veľmi pohodlné a intuitívne.

Pri nákupe vám pomôže, ak si budete všímať detaily produktov, ich recenzie reálnymi zákazníkmi a informácie o doručení a platbe. Stránka Banggood.com je aj v slovenskom jazyku. Nejde však o kvalitný preklad, ale len o strojové preloženie stránky do slovenčiny.

Platenie

Platenie na stránke Banggood prebieha rovnako, ako na iných eshopoch. Máte k dispozícii dva základné spôsoby platby. Prvým je nakupovanie kreditnoukartou a druhým je použitie PayPalu.

Určite sa držte nášho odporúčania a nakupujte radšej cez PayPal. Tento spôsob platenia za tovar je totiž anonymnejší a bezpečnejší. Banggood je ale bezpečná stránka a nemusíte mať obavy ani z nákupu za použitia kreditnej karty. Ak sa rozhodnete pre kreditku, nákup prebieha rovnako, ako v ktoromkoľvek inom eshope.

Doručenie

Na rozdiel od niektorých čínskych obchodov, ako napríklad Wish.com, existuje na Banggood aj možnosť dopravy zdarma. Ide však len o základný typ dodania tovaru. Ak chcete mať možnosť sledovania zásielky pomocou prepravného čísla, budete si musieť priplatiť.

Vo všeobecnosti doba dodania zásielky z obchodu Banggood trvá približne dva týždne. Ľahko však môže trvať aj podstatne dlhšie. Ak chcete rýchlejšiu dopravu, pri niektorých produktoch budete mať takúto možnosť. Avšak bude vás stáť nemalé peniaze.

Skúsenosti používateľov

Ako sú na tom recenzie obchodu Banggood? Prezerali sme si recenzie používateľov z celého sveta a dá sa povedať, že sú vo väčšine prípadov pozitívne. Zákazníci si nevedia vynachváliť nízke ceny, bohatú ponuku produktov a dobrú komunikáciu s obchodom.

Medzi recenziami sa však nájdu aj menej lichotivé. Tie hovoria o nepríjemných zážitkoch zákazníkov. Týkajú sa predovšetkým dlhej doby dodania, problematických reklamácií a v niektorých prípadoch aj stratených balíkov.

Náš tip

Rozšírte si svoje vedomosti o čínskych eshopoch pomocou našej veľkej recenzie nejlepších čínskych obchodov.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 5.0 (1 hlas)

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
Timot Kraushúber (8. 3. 2023 08:03)

Dňa 10.11.2022 som si objednal tovar- Digitálny multimeter BSID ZT - MO č.objednávky 110901336 a zaplatil som za to 35,66 EUR.Doteraz mi tovar neprišiel a peniaze mi tiež Banggod nevrátil.

Odpovědět
Uživatel
Timot Kraushúber (8. 3. 2023 08:03)

Adresu môžete zverejniť. Hanbiť sa má Banggood a nie ja. Samozrejme táto firma nemá spätnú adresu ,kde sa dá tovar reklamovať.

Odpovědět
Uživatel
Lubos (24. 1. 2024 09:01)

kupil som od nich NanoVNA, taky najlacnejsi, 36EUR, dodanie rychle - asi 10 dni, hned prvy den mi zamrzol, niekedy pomoze vypnut/zapnut alebo jemne poklepat zboku - takze zly kontakt, lenze to nie je riesenie, tak som to chcel reklamovat, nasnimal som to na video a poslal, ze chcem return/exchange, pri komunikacii s reklamacnym oddelenim som sa potom nechal nejako vmanipulovat do - refundacia 50%, potom som si uvedomil, naco mi je nespolahlive zariadenie, hned v ten den som chcel proces reklamacie vratit na return/exchange, ale to odmietli, ze som uz suhlasil s refund, tak mi poslali spat 18EUR, mam teda zariadenie, ktore ako tak funguje ale dokedy, poucenie - pozor na proces reklamacie

Odpovědět
Uživatel
Lubos (24. 1. 2024 10:01)

zabudol som dodat, ze mazu zle recenzie

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár