Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Výživové poradenstvo Nutriadapt.sk – Recenzia

23. 4. 2022 Aktualizované

nutriadapt logo

Hľadáte odborné poradenstvo v oblasti zdravej výživy a chudnutia? Nutriadapt.sk môže byť vhodnou voľbou. Majú individuálny a profesionálny prístup ku svojim klientom. Je jedno či chcete výživové poradenstvo pre vaše dieťa alebo ste senior, v Nutriadapt máte dvere vždy otvorené.

Hodnotenie výživového poradenstva Nutriadapt.sk

9

TOP

Najviac oceňujeme individuálny prístup k tvorbe jedálničku. Pred tvorbou výživového plánu prejdete rozborom krvi, testom intolerancie na potraviny, celkovou diagnostikou tela alebo inými vyšetreniami. Nevýhodou je pomerne vysoká cena programov.

Cena
7.5
Komunikácia a služby
10
Referencie zákazníkov
9.5
Dostupnosť
9
Klady
  • Profesionálny prístup
  • Pobočky po celom Slovensku
  • Vstupné diagnostiky
  • Tvorba výživového plánu na mieru
Zápory
  • Vysoké ceny za služby

O výživovom poradenstve Nutriadapt.sk

Nutriadapt.sk je sieť výživových poradenstiev na Slovensku. V minulosti mala táto spoločnosť názov Svetzdravia. Okrem Slovenskej republiky pôsobí aj v Česku a Poľsku. Ich cieľom je pomáhať ľuďom s chudnutím a hlavne so zdravotným stavom.

Komunikácia a služby

V rámci komunikácie máte k dispozícii konzultácie priamo na pobočke. Na tie sa musíte objednať. Priamo na ich webstránke Nutriadapt.sk vyplníte formulár. Následne vás bude kontaktovať pracovník, s ktorým si dohodnete úvodnú konzultáciu. Počas nej vám urobí základnú diagnostiku a porozprávate sa o vašich cieľoch. Poradí vám ohľadom vašich problémov, ak chcete schudnúť tak vám vysvetlí ako na to a hlavne ako si tú vysnívanú hmotnosť a postavu udržať.

V prípade, že sa po úvodnej konzultácii rozhodnete ďalej spolupracovať s Nutriadapt budete mať na výber niekoľko programov. Pred tým ako si spolu s odborným pracovníkom vyberiete, ktorý bude vhodný absolvujete niekoľko vyšetrení. Tie vám na základe vašich individuálnych cieľov navrhne sám odborník. Môžete prejsť napríklad testom na potravinovú intoleranciu. Prípadne prejdete biochemickým screeningom organizmu, ktorý je sprevádzaný posudkom od lekára.

Následne si zvolíte jeden z troch programov. K dispozícii máte základný, intenzívny a komplexný program. V základnom programe budete mať jedálniček na mieru, ktorý je zostavený na základe rozboru krvi. Okrem toho dostanete zoznam potravín, ktoré sú pre vás vhodné a nevhodné. Samozrejmosťou sú konzultácie s výživovým poradcom.

Intenzívny program je v podstate to isté čo základný, avšak dostanete voucher v hodnote 120 € na potraviny a doplnky výživy. Ak ste naozaj odhodlaný dostať sa do formy, tak pre vás môže byť vhodnou voľbou komplexný program. Jeho základom je biochemický rozbor organizmu. Podľa výsledkov vám bude na mieru zostavený výživový plán. Okrem toho dostanete voucher ako v intenzívnom programe. Taktiež budete mať k dispozícii online cvičebný plán od certifikovanej trénerky.

Oproti iným výživovým poradenstvám oceňujeme profesionálny a odborný prístup, ktorý je tvorený vstupnými diagnostikami organizmu. Napríklad Naturhouse.sk tieto služby neposkytuje. Taktiež služby spoločnosti Nutriadapt môže využívať takmer každý od detí až po seniorov.

Cena

Negatívnou stránkou pre mnohých ľudí bude určite cena tohto poradenstva. Vstupná konzultácia je za symbolickú cenu 7,90 €. Na nej zistíte aký výživový program by bol pre vás vhodný. Ceny programov sú závislé podľa časového obdobia. Základný program na tri mesiace stojí 350 €, čo je v rámci programov najlacnejšie riešenie.

Treba poznamenať, že za konzultácie, ktoré nie sú zarátané v programe musíte platiť samostatne. Takže ceny oproti konkurencii sú podstatne vyššie. No nie je sa čomu čudovať, keďže poskytujú maximálne individuálny prístup a ich tím tvoria odborníci, ktorý zároveň spolupracujú s lekármi.

Referencie zákazníkov

Referencie ľudí, ktorý sa rozhodli chudnúť s Nutriadapt sú rôzne, no väčšinou pozitívne. Pri dodržiavaní jedálnička a pokynov od výživového poradcu ľudia zaznamenávali úbytky hmotnosti. Nie len na hmotnosti, ale aj centimetre na páse. Pochválili aj pravidelné merania, ktoré slúžili aj ako motivácia pokračovať ďalej. V niektorých prípadoch ľudia neboli spokojný s prístupom pracovníka, ktorý zaradil do jedálnička potraviny, ktoré neboli v obľube klienta.

Dostupnosť

Na Slovensku sa momentálne nachádza 20 pobočiek. Tie sú rozmiestnené prevažne po celom území, takže ak bývate kdekoľvek nemali by ste mať veľký problém s dochádzaním. Nutriadapt neposkytuje poradenstvo online, ale len priamo na pobočke.

Náš tip

Okrem Nutriadapt sme sa pozreli aj na ďalšie výživové poradenstvá. Ich zoznam nájdete v článku Najlepšie výživové poradenstvá.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 1.0 (1 hlas)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár