Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Výživové poradenstvo Naturhouse.sk – Recenzia

21. 4. 2021 Aktualizované

naturhouse logo

Naturhouse.sk je vhodnou voľbou pre ľudí, ktorý chcú schudnúť no nedarí sa im. Celkovo na Slovensku nájdete vyše 30 pobočiek. Ich činnosť trvá už 25 rokov, počas ktorých pomohli miliónom ľudí.

Hodnotenie výživového poradenstva Naturhouse.sk

8.5

Perfektné

Podľa referencii klientov, ktorý spolupracovali s Naturhouse ich systém funguje. V mnohých prípadoch sa podarilo po niekoľkých týždňoch schudnúť pár kíl. Výhodou je, že konzultácie máte zdarma. Avšak ich produkty nie sú najlacnejšie.

Cena
9
Komunikácia a služby
8
Referencie zákazníkov
9
Dostupnosť
8
Klady
  • Kvalitná podpora
  • Dlhoročné skúsenosti
  • Viac ako 30 pobočiek na Slovensku
  • Konzultácie zdarma
  • Veľa pozitívnych hodnotení od klientov, ktorým sa podarilo schudnúť
Zápory
  • Vyššie ceny produktov
  • Menej pobočiek na východnom Slovensku

O výživovom poradenstve Naturhouse.sk

Naturhouse.sk je sieť dietetických centier, ktoré sa nachádzajú po celom svete. Ich činnosť trvá už vyše 25 rokov a celé toto obdobie pomohli už viac ako 6 400 000 klientom. Túto spoločnosť založil Félix Revuelta, ktorý chcel pomôcť ľuďom s úbytkom tuku, pričom všetky služby dostanú na jednom mieste. Celkovo je na svete viac ako 2 200 centier, z ktorých sa súčasne 34 nachádza na Slovensku. Naturhouse funguje na princípe poskytovania poradenstva v oblasti výživy. Taktiež majú svoje vlastné doplnky výživy, ktoré sú na báze byliniek.

Komunikácia a služby

Základom poskytovania ich služieb je individualita. Každému klientovi sa venuje odborník, ktorý zistí na základe vstupnej konzultácie stravovacie návyky a ďalšie dôležité informácie. Konzultácia je možná online, telefonicky alebo na pobočke, kde bude zároveň zmeraný váš pomer tuku a vody. Po úvodnej konzultácii budete komunikovať s výživovým poradcom jeden krát do týždňa.

K jedálničku vám odborník odporučí aj doplnky výživy, ktoré sú priamo od firmy Naturhouse. Tie majú prírodné zloženie a môžu napomáhať k lepším výsledkom pri chudnutí a k zlepšeniu zdravia. Nevýhodou je, že tieto doplnky budete musieť platiť zvlášť. Oceňujeme to, že sa nesústredia na rýchle chudnutie, čo nie je veľmi zdravé. Podľa ich metód budete pri dodržiavaní pokynov chudnúť v priemere 0,5 až 1 kg za týždeň.

Po splnení vášho cieľa vám budú odborníci k dispozícii kvôli tzv. jojo efektu. Odporučia vám ako sa máte stravovať ďalej, aby vaša hmotnosť a percento tuku nenarastalo.

Cena

Úvodná konzultácia je zdarma. Na nej zistíte aké riešenie bude pre vás najlepšie. Jedine za čo budete platiť sú balíčky ich produktov plus informačné produkty ako napríklad časopis či kuchárska kniha. Tieto produkty si však kupovať nemusíte. Ak sa ale rozhodnete, že ich kupovať budete, tak ceny sú v desiatkach eur. Za ich potravinové doplnky zaplatíte mesačne možno aj vyše sto eur. Avšak cena môže závisieť od stravovacieho programu.

Referencie zákazníkov

Pri prehliadaní referencii od ľudí, ktorí skúšali chudnúť s Naturhouse sme väčšinou nenarazili na negatívne skúsenosti. Zväčša ľudia píšu, že chudnutie s touto firmou je vhodné najmä pre tých, ktorý potrebujú do chudnutia „nakopnúť“. Treba poznamenať, že zväčša využívajú Naturhouse ženy. Pri viacerých referenciách sme sa stretli s názorom, že po niekoľkých vyskúšaných týždňoch už prešli na vlastné stravovanie bez Naturhouse.

No jednoznačne tento systém funguje, keďže v referenciách bol skoro vždy spomenutý úbytok na hmotnosti o niekoľko kg. Nie len na hmotnosti, ale aj na obvode pásu a ďalších častiach tela. Natrafili sme aj na negatívne skúsenosť, kedy odborníčka v pobočke svojej klientke viac-menej produkty vnucovala.

Dostupnosť

Pobočky sú rozmiestnené po celom Slovensku. Avšak všimli sme si, že väčšina z nich je na západnom Slovensku. Na východe nájdete jednu pobočku v Košiciach a jednu v Prešove. No na druhej strane je konzultácia možná aj online alebo telefonicky, pričom produkty vám budú zaslané na vašu adresu.

Ostatné

Ďalším pozitívom je webstránka Naturhouse.sk. Tam nájdete užitočné informácie ako napríklad recepty na zdravé a diétne jedlá. Okrem toho je súčasťou aj blog so zaujímavými článkami, ktoré taktiež týkajú so zdravým a chudnutím.

Náš tip

Nezaujal vás Naturhouse.sk? V článku o najlepších výživových poradenstvách nájdete ďalšie zaujímavé varianty.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár