Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Výživové poradenstvo Biocare.sk – Recenzia

23. 4. 2021 Aktualizované

biocare logo

Biocare.sk je eshop s bio produktmi, ktorý zároveň ponúka aj výživové poradenstvo. Na výber máte z troch programov, ktoré zostavuje na mieru certifikovaná výživová poradkyňa.

Hodnotenie výživového poradenstva Biocare.sk

6

Dobré

Biocare.sk patrí k menej známym výživovým poradenstvám. Pravdepodobne z dôvodu, že ich činnosťou je aj predaj bio produktov. Komunikácia je riešená len online, pretože nemajú žiadnu pobočku. Referencie zákazníkov, ktorí si zakúpili stravovací plán od tohto poskytovateľa sme nenašli. Ceny služieb sú primerané.

Cena
8
Komunikácia a služby
6
Referencie zákazníkov
5
Dostupnosť
5
Klady
  • Primeraná cena
  • Zaujímavé produkty v eshope
  • Stravovací plán do 7 dní
Zápory
  • Žiadne referencie od zákazníkov, ktorí si zakúpili stravovací plán
  • Málo informácii ohľadom výživového poradenstva

O výživovom poradenstve Biocare.sk

Biocare.sk je obchod s doplnkami výživy, ktorý zároveň poskytuje aj poradenstvo z oblasti výživy. V ich ponuke produktov nájdete doplnky výživy, bio potraviny, kozmetiku apod. Okrem produktov pre ľudí u nich nájdete aj produkty pre domácich miláčikov.

Komunikácia a služby

V prípade, že sa rozhodnete so svojou postavou a zdravím niečo robiť, tak Biocare.sk má pre vás tri programy. Jedným z nich a zároveň základom je diagnostika organizmu. Najprv si musíte zakúpiť tento program. Následne vyplníte formulár na základe, ktorého vám výživová poradkyňa spraví diagnostiku. Tu vidíme prvú nevýhodu oproti konkurenčným výživovým poradenstvám. Napríklad v Nutriadapt navštívite poradňu, kde vám už pri základnej konzultácii zmeria pracovníčka hmotnosť, tuk a vodu v tele.

V Biocare.sk budete ohľadom výživového plánu komunikovať len online. Ďalej máte na výber z ďalších dvoch programov, ktoré sa odlišujú jedine v časovom období (2 a 4 týždne) a samozrejme cene. Ak sa teda rozhodnete pre jeden z nich, tak budete konzultovať s výživovou poradkyňou, ktorá vám zostaví stravovací plán. Takže výber stravovacích plánov a komunikáciu hodnotíme oproti konkurencii o niečo horšie.

Cena

Za základnú diagnostiku zaplatíte 35 € a za stravovací plán na 2 týždne 89 € a na 3 týždne 139 €. Tieto ceny nie sú najnižšie no ani najvyššie. Po zakúpení by ste mali dostať svoj plán do siedmich dní. V prípade diagnostiky sú to 3 až 4 dni.

Referencie zákazníkov

Pri prehliadaní internetu sme nenarazili na veľa recenzii od zákazníkov. Veľa z nich bolo pozitívnych, no našli sa aj negatívne. Avšak tie boli od zákazníkov, ktorí si zakupovali produkty eshopu a nie výživové poradenstvo. Takže na referencie od ľudí, ktorí si zakúpili výživové poradenstvo sme nenarazili.

Dostupnosť

V rámci dostupnosti nemá eshop žiadnu pobočku, funguje len online. Taktiež konzultácie a celkovú komunikáciu riešite len prostredníctvom internetu.

Ostatné

Celkové pozitívum eshopu je ponuka ich bio produktov. Na stránke o výživovom poradenstve sú napísané všeobecné informácie o zdravom stravovaní. No čo nám tam chýbalo je detailnejší postup ako presne s klientom komunikujú, ako vytvárajú stravovací plán a robia diagnostiku. Okrem toho by určite bolo vhodné napísať kto konkrétne robí výživového poradcu.

Náš tip

V článku najlepšie výživové poradenstvá nájdete ďalšie zaujímavé varianty.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár