Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Zdravé stravovanie – recenzia

5. 1. 2021 Aktualizované

Zdravé stravovanie logo

Ak si prajete zhodiť prebytočné kilá a začať zdravo jesť, no nie ste práve kuchárskym nadšencom, potom vám odporúčame krabičkovú diétu Zdravé stravovanie. Táto diéta vám vyrieši problém s nakupovaním, hľadaním vhodných receptov, varením a pod. Ušetríte vďaka nej veľké množstvo času, ktorý môžete venovať iným aktivitám.

Hodnotenie krabičkovej diéty od Zdravého stravovania

9.5

TOP (Skvelá)

Krabičkovú diétu Zdravé stravovanie môžeme jednoznačne odporúčať. Ide o veľkú firmu s bohatými skúsenosťami a jedlom, za ktorým stoja nutriční odborníci. Medzi programami nájdete aj také, ktoré sú vhodné pre ľudí s alergiami, cukrovkou a pod. Jedlo je chutné a nutrične vyhovujúce a navyše aj variabilné. Zdravé stravovanie nesklame, neomrzí a ponúka skvelý spôsob, ako získať lepšiu a zdravšiu postavu.

Cena
10
Programy
9
Kvalita
10
Rozvoz
9
Klady
  • Vysoká kvalita potravín
  • Veľký výber rôznych programov
  • Zdravé jedlo
  • Nutričné poradenstvo
  • Doprava je zdarma
Zápory
  • Rozvoz nie je na celom území SR

Ako to funguje

Po objednaní krabičkovej diéty vám budú dodávané krabičky plné chutného a zdravého jedla až ku vám domov. Ak si vyberiete celodenný program, bude krabička obsahovať 5 jedál, teda raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru.

Jedálničky majú na svedomí nutriční špecialisti. Tí sledujú pri jedle nielen jeho zloženie, ale aj nutričnú hodnotu a prítomnosť makro nutrientov. Vo väčšine prípadov sú všetky použité potraviny čerstvé. Vo výnimočných prípadoch sa v menu používajú aj mrazené potraviny, ako napríklad ryby.

Aby bolo jedlo naozaj zdravé, nestačia zdravé a kvalitné potraviny. Dostatočný dôraz musí byť kladený aj na zdravý spôsob prípravy. V tomto smere krabičková diéta Zdravé stravovanie jednoznačne vyniká. Takmer všetky jedlá sú pripravované na pare s použitím minimálneho množstva soli a tuku. Žiadne chemické ochucovadlá, konzervanty, ani iné podobné látky tu nenájdete. Určite sa preto nemusíte obávať ani glutamanu sodného.

Jedlo sa pred odoslaním šokovo schladzuje z teploty 90°C na teplotu okolo 2 °C. Týmto rýchlym schladením sa zaručí dostatočne dlhá trvanlivosť pokrmu. Po šokovom schladení sa jedlo starostlivo zabalí do plastových krabičiek. Tie potom môžete skladovať vo svojej chladničke. Na každej škatuľke je napísaný názov jedla spolu s inštrukciami. Niektoré jedlá sa totiž majú jesť studené, kým iné teplé. Na štítku na škatuľke nájdete aj trvanlivosť a zloženie daného pokrmu.

Zdravé stravovanie recenzia

Programy a kvalita potravín

Hneď na úvod môžeme povedať, že krabičková diéta v kvalite jedla jednoznačne dominuje. Nielenže je k dispozícii veľké množstvo rôznych stravovacích programov, no zároveň sú všetky dobre premyslené. Ponúkajú vysokú kvalitu jedla aj chuťového zážitku.

Väčšina ľudí si kupuje krabičkové diéty tak, aby pokryli ich stravovanie behom celého dňa. Jedným zo základných celodenných programov je Pre zdravie a Pre zdravie +. Tieto programy môžeme odporúčať pre bežných ľudí, ktorí hľadajú cestu k redukcii telesnej hmotnosti a získaniu lepšieho a pevnejšieho telesného zdravia.

Programov je samozrejme viac a naozaj je z čoho si vyberať. Ak chcete schudnúť rýchlejšie, skúste program Šalát +, v ktorom dostanete v rámci obedu šalát.

Pre aktívnych ľudí a športovcov môžeme odporúčať program Fit + a Proteín +. Prvý menovaný sa hodí pre ľudí, ktorí sa venujú predovšetkým vytrvalostnému tréningu a nehľadajú spôsob, ako pribrať. Proteín + je zase jasnou voľbou pre každého, kto cvičí za účelom nabratia svalovej hmoty a získania fyzickej sily.

Veľmi sa nám páči, že Zdravé stravovanie ponúka programy aj pre mamičky, ľudí s intoleranciou laktózy a vegetariánov. Pre ľudí s cukrovkou je tu taktiež program, ktorý nahrádza jednoduché cukry stéviou a inými náhradnými sladidlami.

Čas od času človek potrebuje detox. Aj na takýto typ diéty Zdravé stravovanie myslí a ponúka ju v krabičkovej forme pod označením Detox Pro. V tomto programe nájdete ovocné a zeleninové šťavy.

Programov ponúka Zdravé stravovanie naozaj veľa. Určite si prídete na svoje, len si skúste pozrieť ich ponuku.

Príklad menu:

Zdravé stravovanie Menu

Rozvoz

Pri krabičkových diétach je rozvoz veľmi dôležitý. Ako je na tom Zdravé stravovanie? Môžeme povedať, že nadpriemerne. Túto krabičkovú diétu si môžete zaobstarať v rámci Bratislavského Trnavského, Trenčianskeho a Žilinského kraja. Celý zoznam miest, kde je možný rozvoz tejto krabičkovej diéty nájdete tu. Pokrytie celej republiky je síce cieľom firmy, no zatiaľ nie je reálne.

Samotný rozvoz je robený tak, aby vyšiel v ústrety klientom. Jedlo vám bude doručené priamo na vašu adresu. Ak by ste neboli doma, môžete sa s rozvozovým vodičom dohodnúť a on vám môže nechať jedlo na vopred dohodnutom mieste.

Ak by sa vám stalo, že v určité dni nebudete doma, môžete kontaktovať firmu. Nie sú s tým problémy, len tak musíte učiniť v dostatočnom časovom predstihu (3 dni).

V niektorých mestách sú aj odberové miesta. Tie uľahčujú dodávanie jedla, pretože si ho môžete vyzdvihnúť, kedy vám to najviac vyhovuje.

Skúsenosti klientov

Recenzie klientov krabičkovej diéty Zdravé stravovanie sú veľmi pozitívne. Rozhodujúcim faktorom, ktorý privádza ľudí k tomuto typu stravovania je šetrenie času a úsilia. Krabičkovú diétu Zdravé stravovanie s obľubou vyhľadávajú športovci a časovo vyťažení ľudia.

Stravníci si pochvaľujú výber jedla, jeho kvalitu a chuť. Vyzdvihujú tiež variabilitu jedál. Veľmi sa neopakujú a preto nehrozí, že by ste stále dostávali to isté/podobné jedlo. Veľa ľudí urobilo z krabičkovej diéty Zdravé stravovanie svoju dlhodobú voľbu. Má totiž všetky atribúty na to, aby dokázala človeka dlhodobo uspokojiť po nutričnej aj chuťovej stránke.

Jedinou výhradou, ktorú niektorí klienti Zdravého stravovania zdieľali na internete, bol problém s doručovaním krabičiek. Ide samozrejme o individuálnu skúsenosť a mnoho závisí od toho, na akého vodiča natrafíte a či bude ochotný vám vyjsť v ústrety.

Náš tip

Ak chcte vediet viac o krabičkových diétach, tak si prečítajte článok, v ktorom nájdete recenzie ďalších poskytovateľov krabičkových diét: Trnava, Nitra alebo Poprad pre nás nie je problém.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár