Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Cestovná agentúra Zajazdy.sk – Recenzia

zajazdy sk

Zajazdy.sk je cestovná agentúra, ktorá zastrešuje ponuky od vyše 100 cestovných kancelárii. Nepatrí k špičke medzi CA, ale ponuka dovoleniek a zájazdov je široká, takže je z čoho vyberať.

Hodnotenie cestovnej agentúry Zajazdy.sk

8.3

Perfektná

Ponuka tejto agentúry obsahuje dovolenky do celkovo 152 krajín. Nechýbajú ani poznávacie zájazdy, ktoré sú dostupné už od 25 €. Ceny dovoleniek sú o trochu vyššie. Do negatívnej stránky sme zaradili aj absenciu platby kartou a online chatu.

Kvalita služieb
8
Cena
8
Podpora
8
Užívateľské prostredie
9
Klady
 • Prehľadné užívateľské prostredie
 • Široká ponuka dovoleniek
 • Cestovné a storno poistenie
 • Viac ako 15 rokov skúseností
 • Zaujímavé poznávacie zájazdy
Zápory
 • Iba 2 pobočky
 • Absencia online chatu
 • Bez možnosti platby kartou

Kvalita služieb 8/10

Ďalšou cestovnou agentúrou nášho výberu je Zajazdy.sk. Poskytovať zájazdy začali už v roku 2005, čo znamená, že majú s touto činnosťou dlhoročné skúsenosti. Tento portál zastrešuje zájazdy z viac ako 100 českých aj slovenských cestovných kancelárii. Celkovo ponúkajú zájazdy do 152 krajín, takže je z čoho vyberať. V ponuke nájdete zájazdy do obľúbených destinácii ako Egypt, Grécko či Chorvátsko. Okrem klasických dovoleniek pri mori, poskytujú aj poznávacie alebo golfové zájazdy.

Po kliknutí na daný zájazd, sa vám zobrazia informácie o dostupných termínoch, o ubytovaní, stravovaní a taktiež fotografie danej destinácie a hotela. Spoločnosť Zajazdy.sk má dve pobočky, v Bratislave a v Senici. Nechýbajú ani Last Minute a First Minute ponuky a ďalšie akcie.

Ak máte blízkeho, ktorý bude mať o chvíľu sviatok, tak Zajazdy.sk ponúka aj darčekové poukazy v hodnote od 50 do 300 €. Taktiež si môžete cez túto spoločnosť zaobstarať aj cestovné poistenie alebo storno poistenie, ktoré je pre prípad, že sa na dovolenku nebudete môcť dostaviť. Máte radi aktívnu dovolenku? Vybrať si môžete z 25-tich krajín, ktoré môžete bližšie spoznať prostredníctvom poznávacieho zájazdu. Ceny začínajú už od 25 €.

zajazdy uzivatelske prostredie

Cena 8/10

Cena zájazdu závisí od dĺžky pobytu, destinácie, stravovania, spôsobu dopravy atď. Vybrali sme tri dovolenky za nižšiu cenu, ktoré sme v riadkoch nižšie trochu opísali:

 • Egypt – 8-dňový pobyt v 4-hviezdičkovom gréckom hotely Coral Beach si môžete zakúpiť za 537 €. Stravovanie je vo forme All Inclusive. Avšak je to Last Minute, takže odlet je o 2 dni.
 • Grécko – na gréckom ostrove Rodos môžete stráviť 5 dní v hotely Delfinia Resort. Cena dovolenky je 565 € a stravovanie je All Inclusive.
 • Bulharsko – na slnečnom pobreží si môžete za 505 € užiť 8-dňovú dovolenku v 3-hviezdičkovom hotely. V cene je služba All Inclusive.

Pri porovnaní cien s inými cestovnými agentúrami, sú tieto o trochu vyššie.

*Ceny sa priebežne menia.

Možnosti platby

Zaplatiť za dovolenku sprostredkovanú cez Zajazdy.sk je možné viacerými spôsobmi. Prvým je prevod peňazí na účet agentúry cez internet banking. Ďalším spôsobom je vklad peňazí priamo v príslušnej banke. No je možné zaplatiť aj karotu. V prípade kúpy dovolenky cez ponuku Last Minute, zaplatíte plnú sumu. Ak je termín o viac ako mesiac tak platíte 50 % z plnej ceny ako zálohu. Samozrejmosťou je možnosť platiť darčekovým poukazom.

Náš tip

Pred cestou do zahraničia si nezabudnite zariadiť výhodné cestovné poistenie.

Podpora 8/10

Chcete sa informovať ohľadom zájazdu? Cestovnú agentúru Zajazdy.sk môžete kontaktovať na čísle 0220 665 410 alebo napísať email na adresu [email protected]. Telefonická podpora je k dispozícii v čase od 8:00 do 16:00. Avšak to počas pacovných dní podndělok až piatok.

Užívateľské prostredie 9/10

Na hlavnej stránke máte rovno k dispozícii vyhľadávač dovolenky. Stačí zadať destináciu poprípade priamo hotel, termín a počet osôb. Následne budete mať výber ponúk, ktoré si môžete ešte ďalej filtrovať. Informácie o cestovnej agentúre nájdete dole v päte stránky ale aj hore v menu. Na hlavnej stránke sa nachádzajú aj top ponuky. Teda užívateľské prostredie považujeme za jednoduché a intuitívne.

Náš tip

V článku Najlepšie cestovné kancelárie na Slovensku nájdete výber ďalších zaujímavých variánt.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 4.0 (7 hlasov)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
Milan (12. 7. 2022 16:07)

Ja vyslovujem hlbokú nespokojnosť. Našiel som si dovolenku a v následnom telefonáte z agentúry mi bolo oznámené, že v mojom termíne už nie je v ponuke. Tak načo ju majú vycapenú na stránke?????

Odpovědět
Uživatel
Martin (9. 3. 2023 09:03)

Toto kto písal tak asi okolo tej CA ani nešiel. Roky cestujeme cez Zájazdy.sk a nemali sme problém. Platba kartou je možná a taktiež dni kedy ako pracuje su dlhé roky uvedené na webe CA. Neviem čo s touto "recenzio-blogom" sleduješ :) ale treba uvádzať pravdivé informácie, resp. overiť si skutočnosť a potom písať.

Odpovědět
Uživatel
Petra Kvapilová (20. 4. 2023 14:04)

Dobrý deň, Martin, ďakujeme za upozornenie na chybu. Po preverení (telefonát do cestovnej agentúry) nám potvrdili, že platba kartou je možná. Údaje v recenzii sú už opravené.

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár