Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Cestovná agentúra Zajazdy.sk – Recenzia

20.5.2021 Tomáš Kolesár Tomáš Kolesár

zajazdy sk

Zajazdy.sk je cestovná agentúra, ktorá zastrešuje ponuky od vyše 100 cestovných kancelárii. Nepatrí k špičke medzi CA, ale ponuka dovoleniek a zájazdov je široká, takže je z čoho vyberať.

Hodnotenie cestovnej agentúry Zajazdy.sk

8.3
Perfektná

Ponuka tejto agentúry obsahuje dovolenky do celkovo 152 krajín. Nechýbajú ani poznávacie zájazdy, ktoré sú dostupné už od 25 €. Ceny dovoleniek sú o trochu vyššie. Do negatívnej stránky sme zaradili aj absenciu platby kartou a online chatu.

Kvalita služieb
8
Cena
8
Podpora
8
Užívateľské prostredie
9
Klady
 • Prehľadné užívateľské prostredie
 • Široká ponuka dovoleniek
 • Cestovné a storno poistenie
 • Viac ako 15 rokov skúseností
 • Zaujímavé poznávacie zájazdy
Zápory
 • Iba 2 pobočky
 • Absencia online chatu
 • Bez možnosti platby kartou

Kvalita služieb 8/10

Ďalšou cestovnou agentúrou nášho výberu je Zajazdy.sk. Poskytovať zájazdy začali už v roku 2005, čo znamená, že majú s touto činnosťou dlhoročné skúsenosti. Tento portál zastrešuje zájazdy z viac ako 100 českých aj slovenských cestovných kancelárii. Celkovo ponúkajú zájazdy do 152 krajín, takže je z čoho vyberať. V ponuke nájdete zájazdy do obľúbených destinácii ako Egypt, Grécko či Chorvátsko. Okrem klasických dovoleniek pri mori, poskytujú aj poznávacie alebo golfové zájazdy.

Po kliknutí na daný zájazd, sa vám zobrazia informácie o dostupných termínoch, o ubytovaní, stravovaní a taktiež fotografie danej destinácie a hotela. Spoločnosť Zajazdy.sk má dve pobočky, v Bratislave a v Senici. Nechýbajú ani Last Minute a First Minute ponuky a ďalšie akcie.

Ak máte blízkeho, ktorý bude mať o chvíľu sviatok, tak Zajazdy.sk ponúka aj darčekové poukazy v hodnote od 50 do 300 €. Taktiež si môžete cez túto spoločnosť zaobstarať aj cestovné poistenie alebo storno poistenie, ktoré je pre prípad, že sa na dovolenku nebudete môcť dostaviť. Máte radi aktívnu dovolenku? Vybrať si môžete z 25-tich krajín, ktoré môžete bližšie spoznať prostredníctvom poznávacieho zájazdu. Ceny začínajú už od 25 €.

zajazdy uzivatelske prostredie

Cena 8/10

Cena zájazdu závisí od dĺžky pobytu, destinácie, stravovania, spôsobu dopravy atď. Vybrali sme tri dovolenky za nižšiu cenu, ktoré sme v riadkoch nižšie trochu opísali:

 • Egypt – 8-dňový pobyt v 4-hviezdičkovom gréckom hotely Coral Beach si môžete zakúpiť za 537 €. Stravovanie je vo forme All Inclusive. Avšak je to Last Minute, takže odlet je o 2 dni.
 • Grécko – na gréckom ostrove Rodos môžete stráviť 5 dní v hotely Delfinia Resort. Cena dovolenky je 565 € a stravovanie je All Inclusive.
 • Bulharsko – na slnečnom pobreží si môžete za 505 € užiť 8-dňovú dovolenku v 3-hviezdičkovom hotely. V cene je služba All Inclusive.

Pri porovnaní cien s inými cestovnými agentúrami, sú tieto o trochu vyššie.

*Ceny sa priebežne menia.

Možnosti platby

Zaplatiť za dovolenku sprostredkovanú cez Zajazdy.sk je možné dvoma spôsobmi. Prvým je prevod peňazí na účet agentúry cez internet banking. Druhým spôsobom je vklad peňazí priamo v príslušnej banke. V prípade kúpy dovolenky cez ponuku Last Minute, zaplatíte plnú sumu. Ak je termín o viac ako mesiac tak platíte 50 % z plnej ceny ako zálohu. Samozrejmosťou je možnosť platiť darčekovým poukazom. Oproti iným cestovným agentúram nám tu chýba možnosť platby kartou.

Náš tip

Pred cestou do zahraničia si nezabudnite zariadiť výhodné cestovné poistenie.

Podpora 8/10

Chcete sa informovať ohľadom zájazdu? Cestovnú agentúru Zajazdy.sk môžete kontaktovať na čísle 0220 665 410 alebo napísať email na adresu zajazdy@zajazdy.sk. Telefonická podpora je k dispozícii v čase od 8:00 do 16:00. Avšak to počas ktorých dní je k dispozícii sme na ich stránke nenašli, no predpokladáme, že to bude určite aspoň počas pracovných dní.

Užívateľské prostredie 9/10

Na hlavnej stránke máte rovno k dispozícii vyhľadávač dovolenky. Stačí zadať destináciu poprípade priamo hotel, termín a počet osôb. Následne budete mať výber ponúk, ktoré si môžete ešte ďalej filtrovať. Informácie o cestovnej agentúre nájdete dole v päte stránky ale aj hore v menu. Na hlavnej stránke sa nachádzajú aj top ponuky. Teda užívateľské prostredie považujeme za jednoduché a intuitívne.

Náš tip

V článku Najlepšie cestovné kancelárie a agentúry nájdete výber ďalších zaujímavých variánt.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 1.0 (1 hlas)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár