Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Winix Zero Pro – Recenzia a test

22. 1. 2021 Aktualizované

Winix Zero Pro recenzia

Kvalitná čistička vzduchu Winix Zero Pro s certifikovaným filtračným systémom. Jej výkon bude postačujúci pre miestnosť s rozlohou 120 m2.

Hodnotenie čističky vzduchu Winix Zero Pro

7.8

Výborná

Winix Zero Pro poskytuje filtračný výkon 470 m3/h. Zariadenie je možné spustiť v troch prevádzkových režimoch a disponuje certifikovaným filtračným systémom.

Funkcie a ovládanie
8
Výkon
7.5
Dizajn, rozmery, hlučnosť
8
Klady
  • Certifikovaný filtračný systém
  • Pekný dizajn
  • Pomerne nízka hlučnosť
  • V menších priestoroch vysoká efektivita čistenia
  • Intuitívne ovládanie
Zápory
  • Absencia diaľkového ovládania

Funkcie a ovládanie

Čistička vzduchu Winix Zero Pro patrí k obľúbeným a kvalitným zariadeniam pre čistenie vzduchu v domácnosti. Používateľom poskytuje až 5 stupňové čistenie vzduchu. Samozrejmosťou je senzor pre určenie kvality ovzdušia danej miestnosti. To aká je kvalita vzduchu zobrazuje elegantným svetelným LED indikátorom. V prípade znečisteného filtra, ktorý je potrebné vymeniť vás na to čistička upozorní.

Jej súčasťou je aj detský zámok a časovač. Na výber máte tri režimy prevádzky, a to manuálny, automatický a nočný. Počas nočného režimu je úroveň hluku na 26,4 dB, vďaka čomu vás nebude počas spánku rušiť. Ovládať ju môžete jednoducho prostredníctvom panelu s tlačidlami. Čistička neposkytuje možnosť diaľkového ovládania alebo prepojenia s mobilom.

Výkon

Čistička má slušný výkon 470 m3/h. Odporúčaná veľkosť miestnosti pre jej používanie je 120 m2. Avšak ak chcete, aby bol vzduch v miestnosti čo najefektívnejšie čistený, mal by mať rozlohu približujúcu sa k 42 m2. Práve pri tejto rozlohe miestnosti dokáže vyčistiť vzduch približne 4,5 krát za hodinu. Čo nesmieme nespomenúť je certifikácia celého filtračného systému, ktorá potvrdzuje jej účinnosť.

Dizajn, rozmery, hlučnosť

Rozmery sú viac-menej štandardné (24,5 × 60 × 41,5 cm). Jej hmotnosť je 8,5 kg a disponuje praktickým držiakom pre jednoduché prenášanie. Je dostupná v bielom farebnom prevedení. Dizajn je decentný a bezpochyby sa hodí do každého moderného interiéru. Výhodou je aj celkom nízka hlučnosť 56 dB. V nočnom režime je to len 26,4 dB.

Vlastnosti Hodnoty
Odporúčaná rozloha priestoru 42 – 120 m2
Hlučnosť 56 dB
Počet rýchlostí 5
Výkon 470 m3/h
Displej áno
Diaľkové ovládanie nie
Rozmery (š × v × h) 24,5 × 60 × 41,5 cm
Hmotnosť 8,5 kg
Náš tip

V našom teste čističiek vzduchu nájdete ďalšie zaujímavé modely.

Najpredávanejšie čističky vzduchu

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár