Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia TotalMoney.sk

alternatívny porovnávač PZP

Internetové porovnávače už neslúžia len na výber najvýhodnejšieho poistenia. Svedčí o tom aj zaujímavý portál TotalMoney.sk, ktorý sa okrem poistenia zameriava aj na hypotéky, kryptomeny či porovnanie cien energií. Napriek tomu si porovnávač poistenia TotalMoney zaslúžil miesto v našom rebríčku najvýhodnějších pzp poistenia.

Hodnotenie porovnávača poistenie TotalMoney.sk

Základné informácie o porovnávači TotalMoney.sk

Sprostredkovateľskej činnosti sa on-line porovnávač TotalMoney.sk venuje už od roku 2010. Okrem poistenia platforma porovnáva hypotéky, ceny energií, ale aj bežné bankové účty či sporiace účty. Navyše cez portál môžete investovať i do kryptomien. Keďže TotalMoney ponúka široké portfólio služieb radí sa k najväčším portálom na porovnanie cien na Slovensku.

Prehľadnosť webu

Veľa produktov na jednom mieste si vyžiadalo daň v zmenšenej prehľadnosti webovej stránky. V úvode vás TotalMoney.sk privíta až 18-timi možnosťami výberu finančného produktu, ktorý chcete porovnať.

Základné informácie o porovnávači TotalMoney.sk

Keď si vyberiete produkt, server vás presmeruje na jeho podstránku. Napríklad pri PZP hneď na jej začiatku nájdete kalkulačku na porovnanie ceny a pod ňou užitočné informácie o vami zvolenom poistení. Kalkulačka je však prebratá z iného porovnávacieho webu Netfinancie.sk.

Kvalita informácií a ich spracovanie

TotalMoney.sk spolupracuje s takmer všetkými poisťovňami a bankovými subjektmi na slovenskom trhu. Ceny v rámci výpočtu neustále aktualizujú a tak vám vždy ponúknu okrem prehľadných tabuliek o jednotlivých krytiach napríklad v rámci poistenia aj  možnosti pripoistenia.

Kvalita informácií a ich spracovanie na TotalMoney.sk

V ostatných produktoch ako hypotéky či cena energií zanechávate po uvedení krátkych vstupných informácií svoj telefonický kontakt. Takže pracovníci platformy vás budú pravdepodobne spätne oslovovať s výhodnejšou ponukou.

Na stránke však chýbajú FAQ alebo iná sekcia venovaná odpovediam na bežné otázky nových návštevníkov, ktorá by im vysvetlila celý proces uzavretia zmluvy. Takže v širokej záplave informácií si môžete prísť miestami stratení.

Kontakty a zákaznícka podpora TotalMoney.sk

Na webe TotalMoney.sk je uvedené v rámci kontaktov jedno mobilné telefónne číslo, no nikde sa nedočítate, aké sú jeho prevádzkové hodiny. Okrem toho však môžete pracovníkov stránky kontaktovať prostredníctvom mailu alebo sociálnych sieti.

Kontakty a zákaznícka podpora TotalMoney.s

Aké typy poistenia porovnáva Totalmoney.sk

Poistenie auta – porovnáva PZP slovenských poisťovní a vyberá najvhodnejšiu voľbu pre vaše vozidlo. Havarijné poistenie – hľadá najlacnejšie havarijne poistenie podľa vašich preferencií a urobí aj Kasko porovnanie. Cestovné poistenie – porovnanie krátkodobého aj dlhodobého cestovného poistenia do Európy i sveta.

Poistenie na hory – vyhľadáva najlacnejšie poistenie do hôr pre turistov, lyžiarov, horolezcov, ale aj rodiny s deťmi pre prípadný výjazd Horskej záchrannej služby. Poistenie zodpovednosti zamestnanca – poistenie za škodu, ktorú môžete počas výkonu práce spôsobiť až do výšky 4-násobku vašej priemernej mesačnej mzdy. Zdravotné poistenie – porovnanie troch slovenských zdravotných poisťovní.

Poistenie nehnuteľnosti – v tomto produkte nájdete poistenie nehnuteľnosti i vybavenia domácnosti. Vyhľadávač porovnáva ceny pomocou vstupných parametrov vložených do kalkulačky. Rizikové životné poistenie – porovnáva produkty životného poistenia slovenských poisťovní v prípade smrti, úrazu alebo choroby.

Záverečné hodnotenie porovnávača TotalMoney.sk

8.2

Dobré

TotalMoney.sk skončil v našom teste na so pozitívnym hodnotením. Páči sa nám, že web ponúka širokú škálu porovnávacích produktov. Na druhej strane sa niekedy však môžete stratiť v záplave mnohých informácií, ktoré nie sú vždy podrobne spracované.

Prehľadnosť webu
8
Kvalita informácií a spracovanie
8.5
Kontakty a zákaznícka podpora
8
Klady
  • Široká škála produktov na porovnanie
  • Spolupráca so všetkými poisťovňami a bankovými subjektmi
  • Možnosť investovať
Zápory
  • Nie sú uvedené časy zákazníckeho servisu
  • Kalkulačka na výber najlepšieho poistenia od Netfinancie.sk

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 1.3 (26 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár